Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 10., csütörtök 23:33

lordgabi írta: Azért hazai pályán már lassan szégyen kategória, hogy 2-1 a 85. percben, és reális esélye van a pontszerzésre az ellenfélnek, pedig simán gála is lehetne. :(
Nehogy kapjunk még egyet. :shutup:
Remelem ennek meglesz az eredmenye. Ha ez kell ahhoz, hogy tavasszal eletkepesek legyunk es trofeakat nyerjunk, akkor oke.
:goat:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. november 10., csütörtök 17:10

Kerlon írta:
CS0ki írta: Igen, az a baj, hogy tavaly és tavalyelőtt iszonyú kemény volt vedekezesben, teljesen megérte a kezdobe tenni a relatív gyengébb támadás mellett is, mert annyit hozott hátul. De már egy ideje jelentősen visszaesett vedekezesben. (érdekes módon azóta, hogy volt pár hír, hogy nagyobb fizut akart, amit nem igazán kapott meg.) ráadásul kiderult, hogy Alaba kB ugyanúgy használhatatlan bal oldalt tamadasban, mint mendy. Ez nekem nagy csalódás volt.
Vini mellé nem is tudsz támadó balhátvédet oda rakni, mert annyira a vonal mellől indul, hogy elveszi az összes teret, ha meg beindul, akkor cseszik passzolni vagy keresztbe rúgja.

Mondjuk ennek ellenére kellene valaki oda, Ferland tényleg nagyon hullámzó lett.
Már Zidane alatt is jellemzően inkább underlappeltek a szélső hatvedjeink, nem a szélén futnak fel mint a rayoban.

Vini a vonal mellé van téve azért indul onnan, igyis duplazzak már...ha beljebb jönne akkor még annyi területe se lenne mint most. (Igen, Vini trash formaban van, de a balhátvéd támadás építést nem korlátozza mert kurva sok hely van Kroos/Benzema között...)

És mindemellett nem tudom melyik támadó védekezik annyit mint Vini. Sztem minden adott egy támadó bhvhez.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. november 10., csütörtök 16:53

CS0ki írta: Igen, az a baj, hogy tavaly és tavalyelőtt iszonyú kemény volt vedekezesben, teljesen megérte a kezdobe tenni a relatív gyengébb támadás mellett is, mert annyit hozott hátul. De már egy ideje jelentősen visszaesett vedekezesben. (érdekes módon azóta, hogy volt pár hír, hogy nagyobb fizut akart, amit nem igazán kapott meg.) ráadásul kiderult, hogy Alaba kB ugyanúgy használhatatlan bal oldalt tamadasban, mint mendy. Ez nekem nagy csalódás volt.
Vini mellé nem is tudsz támadó balhátvédet oda rakni, mert annyira a vonal mellől indul, hogy elveszi az összes teret, ha meg beindul, akkor cseszik passzolni vagy keresztbe rúgja.

Mondjuk ennek ellenére kellene valaki oda, Ferland tényleg nagyon hullámzó lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. november 9., szerda 22:45

Realista24 írta:
Jim írta: durva hogy pár év alatt 3 használhatónak tűnő balhátvédet kineveltünk, erre egyik sincs itt, mikor szükség lenne rá :shutup:

Reguilont megérte eladni 30 millióért, bár Solarinál többször a csapat legjobbja volt de rendben legyen
Fran és Miguel pár millióért ment, túl nagy rizikó nem lenne benne, ha valamelyik visszajönne akár Mendy mellé is, nem a helyére :hmmm:
Az a Regulion aki az Atmaba se fér be és a Tottenhamnek sem kellett?
Nem védeni akarom, bár megkedveltem nagyon, amikor itt volt nálunk, de eddig azért az összes meccsen sérült volt, azért nem kapott 1 perc lehetőséget sem még, katasztrofális formában vannak, szerintem nem most fogja bedobni a mélyvízbe Cholo (3 meccs óta írja az eredmények, hogy kispad, szóval azóta lett keretbe nevezve először), eleve sérült volt, amikor megvették, szóval lehet még belőle valami, de itt nálunk már nem fogjuk látni sosem szerintem. :kivagyhe:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. november 9., szerda 20:28

Realista24 írta: Az a Regulion aki az Atmaba se fér be és a Tottenhamnek sem kellett?
én az itteni teljesítményét nézem, kit érdekel, máshol hogy játszik :roll:
itt volt legjobb ő is, meg Ceballos is :kalapos:

amúgy írtam, hogy összeségében 3-ért megérte eladni...

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 9., szerda 20:20

Szeretem mikor külsõ híreket meg tartalmakat hoztok, nem kell mást követni. De basszus ne MrNoodles véleménye legyen már az a tartalom :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 9., szerda 19:23

Jim írta: durva hogy pár év alatt 3 használhatónak tűnő balhátvédet kineveltünk, erre egyik sincs itt, mikor szükség lenne rá :shutup:

Reguilont megérte eladni 30 millióért, bár Solarinál többször a csapat legjobbja volt de rendben legyen
Fran és Miguel pár millióért ment, túl nagy rizikó nem lenne benne, ha valamelyik visszajönne akár Mendy mellé is, nem a helyére :hmmm:
Az a Regulion aki az Atmaba se fér be és a Tottenhamnek sem kellett?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. november 9., szerda 19:18

durva hogy pár év alatt 3 használhatónak tűnő balhátvédet kineveltünk, erre egyik sincs itt, mikor szükség lenne rá :shutup:

Reguilont megérte eladni 30 millióért, bár Solarinál többször a csapat legjobbja volt de rendben legyen
Fran és Miguel pár millióért ment, túl nagy rizikó nem lenne benne, ha valamelyik visszajönne akár Mendy mellé is, nem a helyére :hmmm:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. november 9., szerda 19:05

Igen, az a baj, hogy tavaly és tavalyelőtt iszonyú kemény volt vedekezesben, teljesen megérte a kezdobe tenni a relatív gyengébb támadás mellett is, mert annyit hozott hátul. De már egy ideje jelentősen visszaesett vedekezesben. (érdekes módon azóta, hogy volt pár hír, hogy nagyobb fizut akart, amit nem igazán kapott meg.) ráadásul kiderult, hogy Alaba kB ugyanúgy használhatatlan bal oldalt tamadasban, mint mendy. Ez nekem nagy csalódás volt.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. november 9., szerda 18:32

tavaly még rá lehetett fogni hogy jól védekezik de már ott sem volt teljesen igaz. de idén nulla a védekezése. támadásba sose volt jó de lehetett védeni mert valóban beton volt. a hangsúly a volt. rettenet bamba és kijön minden hibája.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 9., szerda 18:31

Pad'em írta: Nem kell külföldi fórumokig menni, már a meccs alatt írtuk többen, hogy vissza kell hozni Frant. Sőt mar tavasszal emlegettük sokat. Nyáron már intézve is volt, csak Rüdiger miatt offoltuk végül. Januárba biztos nem fogjuk visszahozni de nyáron tényleg nincs benne rizikó.
De, menjen csak :kalapos: hátha ott fog ragadni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. november 9., szerda 18:29

Tovabbra is tartom, hogy Mendy beton balbekk. Oke, most volt egy kurva szar meccse (talan az eddigi legrosszabb), meg nem egy RC vagy Marcelo szint tamadasban, de ami a feladata, azt altalaban hiba nelkul lehozza.

Brutal gyors, robbanekony, fizikuma elso osztalyu, nem lehet elnyomni, megkerulni, megfutni. Mindenkinek vannak rossz idoszakai, neki most jott el, de az o posztjatol vannak sokkal egetobb feladatok is a csapatnal. Ha erkezne erte valami nagyon jo ajanlat, eladanam es hoznam a Rayos gyereket, de inkabb a feltort malacperselybol a penzt tegyuk bele egy uj kilencesbe.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 9., szerda 17:14

Nem kell külföldi fórumokig menni, már a meccs alatt írtuk többen, hogy vissza kell hozni Frant. Sőt mar tavasszal emlegettük sokat. Nyáron már intézve is volt, csak Rüdiger miatt offoltuk végül. Januárba biztos nem fogjuk visszahozni de nyáron tényleg nincs benne rizikó.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. november 9., szerda 16:43

Külföldi fórumokon is rájöttek a Mendy féle hibafaktorra. S már ötletet is adtak. Főleg illene megfogadni, ha csak mindössze 5 millioért jönne egy SAJÁT nevelésű jatekos, aki a belét is kidolgozza, míg viszi a lendület. Miguel gutierrezt is fel lehetne építeni, de az még a jövő zenéje. (vagy esetleg nachot tenni balosra, tudom ő se RC, marcelo, de talán jobb mint a mostani mendy)
Fran Garcia is everything that Mendy isn't, and probably will never be. And if he's available for just €5M its should be a no brainer. And its sickening to hear week and week out that Mendy is somehow a wall in defense, impregnable, impenetrable, so whatever he does (or doesn't) going forward shouldn't matter.

Well, I hate to burst this bubble, but the problem is he's not that good at defence either, the main issue is his awareness. He fails to track his man often, gives the ball away in critical areas, and sometimes makes weird decisions which leave his teammates in difficult situations. Moreover has made a living out of that goal-line clearance against City!

[MrNoodles]

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. november 8., kedd 15:34

realfan írta:
Tjacks írta:

Kizártnak tartom hogy a vb miatt ne játszana. lehet hamstring probléma, az az egyik legsunyibb sérülés mind közül. Guti meg koncentráljon a barca ekézésére, ne a "sajátjait"
kritizálja. :hmmm:
szerintem meg, ha jogos, akkor kritizálja a "sajátjait", neki ugyanúgy, mint nekünk, a klub érdeke legyen az első.
ezzel most nem azt akarom mondani, hogy ez Benznél tutira így van, de ha mégis, szerintem igenis jogos Gutitól
Kritizálja nyugodtan, csak ne a sajtóban.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. november 8., kedd 15:28

Realista24 írta:
p.csabi1 írta:

Na bazzeg! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Amúgy ja Modric is nagyon gyenge volt.
:lol: :lol: :lol:

https://twitter.com/TheBlancosLive/stat ... uKR_2-PdSw

Itt a video a tulajdonos szemszogebol :lol:
Hát ez kurva jó! :lol: :lol: :lol: Mint valami valami focilabdás reklám.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 8., kedd 14:10

hehetheoriginal írta: nem mondok semmit, nem ismerem a részleteket, de aki tud focizni, azt nem bántom alaphangon.
hazinál is igy voltam, őt se szapultam a sérülései után, csak ő valóban egy lusta gecinek tűnik.

de mondom, nehogymár egy real madrid ne birja el, hogy par meccsen nem jatszik 1 db jatekos, hát mi vagyunk mi? juventus?
es azzal is egyetertek , hogy inkabb kuralja ki magat vki teljesen, minthogy allandoan ki-be jarkalni kelljen az orvosi szobából....
Egyetertek, en sem bantom, de mint Real drukker, nem feltetlen tetszik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 8., kedd 14:09

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: lehet van bennfentes infója.
lenyegtelen amugy, ez nem hir számomra.

ha a 2 brazil gyerek állitolag tenyleg olyan jo, ahogy itt tartjatok, akkor nem lehet gond, hogy 1-2-szer benzema 36 vagy hany evesen nem jatszik.

btw ez is bazmeg, hogy ilyet nyilatkozunk, hogy rodrygo a 9-esunk a következo evekre, aztakurva, megyunk mi is EL-be?
Lehet.

Nekem ami nem tetszik, az az, amikor Karim kirak egy kepet Qatar felirattal, ahogy edz...vagy az, hogy bar szep gesztus, es megertem, de penteken pl. Lyonban lesz, hogy bemutassa az Aranylabdat a Lyon meccsen.

Mind a kettot megertem, elfogadom, de nem tetszik, mint Real drukker. Ugyanakkor ezert nem lesz kevesebb a szememben, es nem asnam el a fold ala, mint itt sokan.
+1 de szerintem pont erre célzott Guti is igazából, csak kevésbé tud szépen fogalmazni :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 8., kedd 13:57

nem mondok semmit, nem ismerem a részleteket, de aki tud focizni, azt nem bántom alaphangon.
hazinál is igy voltam, őt se szapultam a sérülései után, csak ő valóban egy lusta gecinek tűnik.

de mondom, nehogymár egy real madrid ne birja el, hogy par meccsen nem jatszik 1 db jatekos, hát mi vagyunk mi? juventus?
es azzal is egyetertek , hogy inkabb kuralja ki magat vki teljesen, minthogy allandoan ki-be jarkalni kelljen az orvosi szobából....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 8., kedd 13:54

hehetheoriginal írta: lehet van bennfentes infója.
lenyegtelen amugy, ez nem hir számomra.

ha a 2 brazil gyerek állitolag tenyleg olyan jo, ahogy itt tartjatok, akkor nem lehet gond, hogy 1-2-szer benzema 36 vagy hany evesen nem jatszik.

btw ez is bazmeg, hogy ilyet nyilatkozunk, hogy rodrygo a 9-esunk a következo evekre, aztakurva, megyunk mi is EL-be?
Lehet.

Nekem ami nem tetszik, az az, amikor Karim kirak egy kepet Qatar felirattal, ahogy edz...vagy az, hogy bar szep gesztus, es megertem, de penteken pl. Lyonban lesz, hogy bemutassa az Aranylabdat a Lyon meccsen.

Mind a kettot megertem, elfogadom, de nem tetszik, mint Real drukker. Ugyanakkor ezert nem lesz kevesebb a szememben, es nem asnam el a fold ala, mint itt sokan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég