Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 4., kedd 22:41

Realista24 írta:Én is Marcira nyomtam, mellette Varane-t és Karimot tudom kiemelni talán jobban.
Kb ennyi, de Ramos meg Kroos se volt rossz. Viszont az említett három illető kimagaslott. CR viszont fejben elég stresszes volt, és ez a játékán is látszott...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 22:40

TrueColours írta:Nekem Varane játéka tetszett nagyon, pedig csak egy spanyol középcsapat szint volt az ellenfél, mint kiderült. (Ami persze a támadóknak nem csökkenti az érdemeit!)

Teljesen jó volt ez sörmeccsnek. Legyen meg zsinórban a 16 meccs pls! :Đ :Đ
Lassan befejezheted, amit elkezdtél, mert unom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. november 4., kedd 22:39

Nekem Varane játéka tetszett nagyon, pedig csak egy spanyol középcsapat szint volt az ellenfél, mint kiderült. (Ami persze a támadóknak nem csökkenti az érdemeit!)

Teljesen jó volt ez sörmeccsnek. Legyen meg zsinórban a 16 meccs pls! :Đ :Đ

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 4., kedd 22:39

Benzema, Varane es Marcelo kozul az egyik a MOM, nem tudok donteni.
Felejtheto meccs volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 4., kedd 22:38

Ez van, ezek nemakartak sok gólt kapni. Meg kell szokni, lesz még pár csapat, aki bekkelni jön Madridba, főleg a BL-ben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 22:38

Én is Marcira nyomtam, mellette Varane-t és Karimot tudom kiemelni talán jobban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 22:37

ezt ott folytatták, ahol az Anfielden abbahagyták... Marcelo, Benzema üde színfolt, Modric meg Kroos elvoltak, Varane epic... Kb. ennyi. Marcelora nyomtam, mert alázott a bal oldalon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. november 4., kedd 22:37

Valamivel jobban élveztem, mint a katalánok elleni 5 simát. Mondjuk a Pelle féle 2-6 volt ennyire szórakoztató.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 4., kedd 22:35

Kroos....beszarás afaszi.....de benzema is komoly volt....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 4., kedd 22:34

Uhh, de retek szar volt ez a második félidő. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 14:55

ziro4vr írta:Ja hát az atmánál az a hullámvölgy, mikor rosszul pörög a szerencsekerék és nem fejeli be valaki Koke beadását/szögletét :lol: Illetve ez a kinyíromacsaládodatisahárompontért stílus sem tartható örökké

BL:ha nem bacunk el valamit nagyon és/vagy nem lesz extrém sérüléshullám, akkor nagyon kevés csapat van, amely egy két meccses párharcban komoly tényező lehet ellenünk. 3-4 ilyen van, de igazság szerint amennyire most összeállni látszik a csapat, inkább 1-2.
Az atma houta amit tud,nincs abban semmi meglepő,kivéve a csoki által említett 4 hetet.Szal konstans volt a matracos bagázs,ha azt vesszük.Hogy aztán a "játék" milyen volt,az már más tészta...

BL:Egy meccsen minden lehet.A döntő meg ilyen.Lutri.De,ha odáig jutunk,ott max mentális problèmák lehetnek,mert mint fizikálisan,mint tudásban messze ez a keret a legjobb a világon...
De ha a fejekben minden rendben nincs mese...akkor hozni kell,márha bejutunk ismét a döntőbe.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 4., kedd 14:29

ziro4vr írta:
BL:ha nem bacunk el valamit nagyon és/vagy nem lesz extrém sérüléshullám, akkor nagyon kevés csapat van, amely egy két meccses párharcban komoly tényező lehet ellenünk. 3-4 ilyen van, de igazság szerint amennyire most összeállni látszik a csapat, inkább 1-2.
Igazából,nagyon hasonló a helyzet a 2010es Barcával,2012es Barcával és a 2014es Bayern-nel...Nagyon ment nekik a szekér egész évben, jó csapatuk volt a BL legnagyobb esélyesei.Milyen csapatok állították meg őket? A brusztolós taktikus csapatok nagyon jó kontrajátékkal, nekünk is ezekre a csapatokra kell idén figyelni, akik képesek feladni a játékukat miattunk és csak az eredményre koncentrálni.Én ezt a Chelseaben látom, ők képviselnek megfelelő minőséget ahhoz hogy 2 nagyon összeszedett meccsen tovább jussanak ellenünk, van még az Atletico akik képesek ugyanerre de játékosállományban jóval gyengébb színvonalat képviselnek.Amiért én rendkívül bizakodó vagyok, és nagyobb esély látok a címvédésre mint a Barca és a Bayern esetében, hogy a mi csapatunk a kombinatív támadó foci mellett képes a brusztulós taktikus kontrázó focit is játszani, nem is akárhogy...erről álmodtam évek óta,hogy a gyilkos kontrajátékunk párosuljon egy kombinatív nem meddő, labdatartós focival is...így gyakorlatilag mind2 stílusra megvan a fegyverünk, a Barca-Bayern féle csapatokra és a Chelsea-Atma féle betömörülős csapatokra is...Persze van még min javítani, mert semmi sem tökéletes, de óriási esélyt látok jelenleg a címvédésünkre, amiben vagy egy nagyon taktikus nagyon brusztolós csapat két tökéletes meccsel állíthat meg, vagy a saját könnyelmáségünk, beképzeltségünk.Meg persze a fociban bármi megtörténhet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 4., kedd 14:16

Ja hát az atmánál az a hullámvölgy, mikor rosszul pörög a szerencsekerék és nem fejeli be valaki Koke beadását/szögletét :lol: Illetve ez a kinyíromacsaládodatisahárompontért stílus sem tartható örökké

BL:ha nem bacunk el valamit nagyon és/vagy nem lesz extrém sérüléshullám, akkor nagyon kevés csapat van, amely egy két meccses párharcban komoly tényező lehet ellenünk. 3-4 ilyen van, de igazság szerint amennyire most összeállni látszik a csapat, inkább 1-2.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 4., kedd 14:11

morientes írta:Csak ne a BL döntőben :) )
Nekem meggyőződésem,hogy idén nekünk az út a döntőig sokkal nehezebb lesz mint maga a döntő... Tavaly nagyon simán szinte csont nélkül masíroztunk Lissabonba, aztán ott nem az Atleti volt a nehéz ügy, hanem saját magunk...az a 12 év a nyomás,hogy most meg kell legyen, érezhető volt mindenkin,hogy most vagy soha és ez rányomta a bélyeget a játékunkra is, aztán a gól után teljesen felszabadultunk.

Idén ha bejutunk a döntőbe,nem lesz már az a teher amit a decima jelentett,játékosainknak sem az első döntője lesz, nem lesz már az a lámpaláz, ha nem nyerünk na bumm senki se duplázott még, de ha nyerünk... az odavezető út nehezebb lesz szerintem,ha ott leszünk berlinben én egy jóval felszabadúltabb játékosabb madridra számítok, teher nélkül...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 13:59

CS0ki írta:
mert nem nagyon emlékszem Choloéknál tavaly "hullámvölgyre".
Pedig volt. Pl január 7 és március 2 között volt 14 meccsük, abból 4 döntetlen és négyszer kikaptak.
De náluk eleve más a hullámvölgy, mivel játékuk kb nincs, illetve olyan "egyszerű", hogy nem túl látványos a visszaesés.Amikor jól ment nekik, akkor is főleg 1-2góllal nyertek, kevés gólt kapva. Onnan látványosan nehéz visszaesni. Mi meg 5-ösével, parádézva játszunk, ha majd jön 1-2 döntetlen vagy kisebb győzelem, már az is hullávölgy lesz.
Nos mondjuk ezt így adom,de ha csak nekünk is ilyen kismértékű hullámvölgyünk lesz,hát legyen... :) Csak ne a BL döntőben :) )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 4., kedd 13:56

mert nem nagyon emlékszem Choloéknál tavaly "hullámvölgyre".
Pedig volt. Pl január 7 és március 2 között volt 14 meccsük, abból 4 döntetlen és négyszer kikaptak.
De náluk eleve más a hullámvölgy, mivel játékuk kb nincs, illetve olyan "egyszerű", hogy nem túl látványos a visszaesés.Amikor jól ment nekik, akkor is főleg 1-2góllal nyertek, kevés gólt kapva. Onnan látványosan nehéz visszaesni. Mi meg 5-ösével, parádézva játszunk, ha majd jön 1-2 döntetlen vagy kisebb győzelem, már az is hullávölgy lesz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 13:46

Szó volt itt korábban a visszaesésről...szerintem amúgy törvényszerű, hogy majd fog jönni újra egy kisebb-nagyobb hullámvölgy a csapat életében (reméljük minél kisebb)...egyszerűen lehetetlen végignyomni ilyen formában egy teljes szezont...
Hát ha az a nyomorult atma végig tudta tolni a szezont két fronton tavaly,úgy hogy nekik a padjuk is bőven rövidebb mint a mienk,akkor nekünk is illene...mert nem nagyon emlékszem Choloéknál tavaly "hullámvölgyre".
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 3., hétfő 13:50

Apropó...Carvajal sérülése mennyire súlyos amúgy? Mikor játszhat legközelebb? :hmmm:
Ha kellene, tudna játszani, de valószínű csak a kispadon lesz tartalékban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. november 3., hétfő 13:47

úgy tudom egy hétre dőlt ki, a Pool ellen nem játszik.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 3., hétfő 12:23

Boky írta: szerk: és benzema is ide sorolható, ha tetszik neki, hogy fontos a csapatnak, és nem fikázzák, és nem mondja be az unalmast és tér vissza ahhoz a flegma hozzáállásához.
Benzemával mondjuk soha sem a BL-ben volt a probléma...ott rendre jöttek a gólok, gólpasszok folyamatosan...én mindig a bajnokságban láttam kicsit motiválatlanabbnak...az utóbbi meccseken mondjuk szerintem a csapat egyik, ha nem a legjobbja...remélem nála is kitart a forma...
A pótolhatatlan játékosokkal egyetértek...jó lenne ha őket elkerülnék a sérülések (Carvajal,Modric, Kroos, Cristiano)...
Apropó...Carvajal sérülése mennyire súlyos amúgy? Mikor játszhat legközelebb? :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég