Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 27., csütörtök 14:17

morientes írta:Tegnap nálam James volt a leggyengébb...az a fickó szinte pályán sem volt.
Ja,a felsoroltakon kívül,Coentrao sem volt az a hajde,ráadásul egy párszor súrolgatta a kiállítàs határát...
James-t meglepően sokszor láttam hátul védekezni, akár a 3kp-s közül is a leghátsónak...sprintek vissza...ha előrefele nem is volt jó, de hátulra igen...Béla meg se ide-oda..az ellenfél támadásait helyben állva bámulta csak

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 14:10

Tegnap nálam James volt a leggyengébb...az a fickó szinte pályán sem volt.
Ja,a felsoroltakon kívül,Coentrao sem volt az a hajde,ráadásul egy párszor súrolgatta a kiállítàs határát...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 27., csütörtök 11:26

Igaz csak a második félidőt láttam, de James nevét lényegében nem is hallottam, egyáltalán nem volt játékban. De Bale is tényleg gyenge volt.
Láttad volna csak az első félidpőben, ott volt igazán elemében...

Ebben a 4-3-3-ban vagy 4-4-2-ben, ahol Benzema is a pályán van, Bale szinte használhatatlan lett. Nagyon harmatos, elhagyja a labdát, képtelen megverni egy embert, semmi érdekes megoldás. Védekezni meg baszik.
Amikor 4-4-2-ben van elől, akkor veszélyesebben játszik már, de alapvetően annyit ront a játékunkon a csapatba állítása, hogy rossz nézni.

Illara nem volt rossz szerintem, a következő meccseken több szerepet kaphat. Kroos kicsit elveszettnek tűnt a társa nélkül, néha látványosan nem tudott kihez passzolni, mert se Isco se James nme képes úgy tisztára mozogni, mint Modric, így sokat volt a védőknél a labda.
Azt sajnálom viszont, hogy Varane még mindig mintha le lenne korlátozva, vagy nem tudom, de sokszor ott lenne a hely, hogy meginduljon, de soha nem teszi. Illetve nem bánnám, ha inkább ő nyomná a hosszabb indításokat Ramos helyett.

Arbeloa szerintem eljutott oda, hogy már az ilyen meccsekre is alkalmatlan. Hihetetlenül gyenge játékos. Inkább tegyék be Nachot vagy nem tudom, de ez lópöcs. Nyáron én elköszönnék tőle, ha lehet.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. november 27., csütörtök 11:22

csabi87 írta:Azért sokan nem veszik figyelembe,hogy nem volt Carvajal meg Marcelo.
Ez a két ember hátulról rengeteget számít.
Jó lesz ez.
Hétvégén Malaga az lesz a harmadik meccs idegenben azért ezt se felejtsük el.
Nyerni kell mindenféleképpen utánna meglehet nyugodni egy kicsit.
Igen az ő hiányuk is lényeges pont volt. Bár örültem Coe visszatérésének, hátul jól biztosított, előre még kicsit kevés volt, de tavaly megmutatta, hogy lehet rá ebben is számítani. Arbeloa meg...Carvajalnak is pihenni kell, mert rengeteget melózik. Hát erre meg jó a spártai. Én már elfogadtam. :D

A hétvégi meccs pedig valóban fontosabb lesz!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. november 27., csütörtök 11:18

Azért sokan nem veszik figyelembe,hogy nem volt Carvajal meg Marcelo.
Ez a két ember hátulról rengeteget számít.
Jó lesz ez.
Hétvégén Malaga az lesz a harmadik meccs idegenben azért ezt se felejtsük el.
Nyerni kell mindenféleképpen utánna meglehet nyugodni egy kicsit.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. november 27., csütörtök 10:56

Sok volt a rossz teljesítmény tegnap, de leginkább a motiváció (akkor sem történik semmi ha kikapunk), és a felállás, főleg a középpálya volt hibafaktor.

A kroos-isco-james kp csak ilyen szintű csapatok és ilyen szintű hatékonysággal működik. Kroosnak nincs igazi kisegítő társa, nem hiába ő nyilatkozta le először, hogy modric nagyon hiányozni fog. A másik két madár pedig hiába van jó formában egyénileg, a jelenlegi posztjuk egyiknek sem fekszik. Isco james helyén játszik a legjobban, james pedig egy sorral feljebb hozta a megfelelőt. Az pedig, hogy azon a poszton még bale is hozza a nagy semmit, még szebbé teszi az összképet.

Nagy probléma nincs, azt gondolom. Iscot és Jamest vissza kell rakni az eddigi pozíciójukba, Balelel rotálva. Már ha a walesi összekapja magát, mert óriási mentális gödörben van. Addig pedig Kroos mellé be kell rakni Illarat. (Khedira már nem sokat lesz pályán madrid mezben, ez egyértelmű...)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 27., csütörtök 9:42

Ilyen játékkal se nyerünk megint akármit is hiába vezetünk mindenhol, komoly változtatásko kellenek, mert ha ez így megy tovább leégünk mindenhol. szánalam. :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 27., csütörtök 9:36

A Basel kicsit Atmás stílusban nyomta, szervezett védekezés, egy-egy jó támadásfelépítés. Ehhez hozzájön, hogy mi nem vettük komolyan a meccset, a döntetlenbe is beleegyeztek volna talán a srácok.
Kár messzemenő következtetéseket levonni. Otthon lesimáztuk őket 5-1-re, mert kellett.

Carlo cseréi, a negyedik játékvezető és a pályán fotózgató nézők viszont felejthetetlenné tették a meccset :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 27., csütörtök 9:29

Géci írta:Szélső védők is gyengék voltak. Lehet ez volt az egyik fő baj.
En is eszrevettem, hogy a szelekrol nagyon keves segitseg erkezett a tamadasok epitesehez. Konkretan a jobb oldalunk nem is nagyon letezett Arbeloa miatt, mondjuk nem hinnem hogy ez barkinek is meglepetes. Coentraoval nem volt gond, tamadasban azert nem hozta Marci szintjet, de igyis voltak szep meglatasai, masodik szamu balhatvednek tobb mint tokeletes, csak ne legyen annyit serult.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 27., csütörtök 9:00

Tegnap kicsit szomorù voltam, hogy ilyen beleszarok stílusba fociztunk, de a lényeg a 3 pont, és az, hogy csoport első a csapat...
Bale egyre jobban kezdi felkùrni az agyam ezzel a semmivel amit mostanság lehoz. Az érdekes az volt, hogy amikor fel lett tolva Cé-vel kézenfogva, sokkal több haszna volt. Az előző évi 4-3-3-as felállásban viszont egy kalap kaki az emberünk mostanság... Szélső védők is gyengék voltak. Lehet ez volt az egyik fő baj. Ettől független én stabilabnak érzem 4-4-2-ben a brigádot.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. november 27., csütörtök 8:15

gyengébb meccs volt (bár már az előző se volt az igazi szerintem), de a lényeg, hogy meg van a három pont. egy erősebb csapat ellen biztos, hogy kaptunk volna gólt, mert főleg ramos nem egyszer hibázott. nem akarok genya lenni, de mióta bale visszatért, azóta kevésbé működik a gépezet...

hatalmas pozitívum, hogy az elmúlt 5 mérkőzésünkön mindössze 1 gólt kaptunk (Basel, Eibar, Vallecano, Liverpool és Granada)

ancelotti szerintem a múltkor nyilatkozata után már egyáltalán nem fogja játszatni chicharitót, csórikám idejött azzal a reménnyel, hogy itt valamennyit játszhat (nem úgy, mint az MU-ban), erre itt még annyi szerephez sem jut :roll:

érdekes amúgy, hogy már rövid időn belül másodszor fordul elő, hogy a balhátvédünk szélsőt játszik, pedig jó pár szélső van a csapatban, de az a baj, hogy mindenki kezdőként lép pályára :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 27., csütörtök 6:37

Sőt pár éve a MU-t is (3 talán). Ezzel buktam egy 80ezres nyereményt mixen, és ezzel esett ki a MU az európa ligába és jutott tovább a Basel a 16 közé.
A meccsnek talán a felét láttam (kb a 30. perctől a 70-ig), de azt is úgy, hogy nagyobb részt stream keresgéléssel töltöttem és idegeskedtem, hogy mindig behaltak, és kereshetek újat. Így érdemben nem tudok hozzászólni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. november 27., csütörtök 0:17

Ez a meccs semmit nem jelent, 3 pont megvan a többi lényegtelen, ne legyen sérülés takarékoskodni az erővel , ez a Basel nem rossz csapat ám , chelseat is verte.. meg ha emlékeim nem csalnak nem is olyan nagyon régen a bayernt is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2014. november 26., szerda 23:41

Nagyon idegesítő Bale hozzáállása, ez a tengek lengek stílus, lődörög, kóvályog, nem zár vissza, szarik az egészbe, kicsiben képtelen megoldani ha kicsit szorongatják. Miatta pedig ketten is komfort zónájukon kívül játszanak ebben a felállásban, Isco középen rohangált fel-le 70 percet (nagy respekt neki, valami ilyen hozzáállás lenne elvárható Bale-től is), James meg baloldalon szenved, a másik oldalon sokkal jobb.
Bejött Illarra, lement Benzema, rögtön ment mindenki a helyére, az utána lévő 10 percben már volt foci is, Bale is feljavult középen, volt két szép akciója rögtön, a kapufa meg a centerezés Ronaldónak. Az a támadás mennyire szép volt már 3 érintésből.
Jó persze tétnélküli meccs meg Basel, meg le ne sérüljünk, bőven belefér, nem lehet 50 meccset végig gálázni, de pont az volt jó a Bale-telen időszakban, hogy olyan könnyedén mentek a srácok, senki nem erőltette meg magát, tök lazán gyalultunk be bárkit, jöhetett Anfield Road vagy Barca. Egyenes kiesésesben lehet ebből gondunk, mert Carlo elmondta, hogy ha a walesi egészséges akkor mindig játszani fog, és jobbközépben Bale katasztrófa. 16 között jön egy Arsenal v Juve, oda kellene az a harmónikusan működő 4-4-2 amit Ancsa feltalált itt sebtiben.
Na nem picsogok tovább. Animo Modric! :'( Isco meg úgy néz ki robbant idén
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 26., szerda 23:33

Malaga ellen nyerni kell,hogy az élen maradhassunk,plusz a 16. győzelem lenne zsinórban. Ez a meccs borzasztó volt,alig kötött le, a Basel sokkal többet tett a győzelemért (vagy egyenlítésért,ha úgy tetszik),mint mi,de ilyen a foci. Elpuskázták a helyzeteiket,vagy a védelmünk+Navas megoldotta.

Erre a meccsre nem fogok emlékezni,kivéve Benzema zseniális egyéni megoldására.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 26., szerda 23:27

Igaz csak a második félidőt láttam, de James nevét lényegében nem is hallottam, egyáltalán nem volt játékban. De Bale is tényleg gyenge volt.
Mondjuk nem érdekel ez a meccs, a kötelezőt hoztuk, meg van a csoport elsőség, ráadásul ez volt zsinórban a 15 győzelem, azért nem semmi na!

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. november 26., szerda 22:49

Én eleve Jamest meg Bale-t hoztam volna le... szerintem Bale is borzasztóan gyenge volt. James sok labdát elszórt, de legalább hajtott. Bale még annyit se. Nem tudom mitől van ez (nagy lett az arca és akkor nem kell annyit futni, vagy nem akarta megerőltetni magát, nem tudom), de jó lenne, ha változtatna ezen. Nekem ez unszimpatikus. Remélem Jesé minél jobban fog majd játszani, ha visszatér. Lesz legalább egy vetélytársa (remélem).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 26., szerda 22:48

nem kell fellázadni...tétnélküli meccs volt. minek szakadjanak meg? minél kíméletesebben kellett lehozni, nem lenne vicces egy újabb komoly sérülés
a cserék érdekesek voltak, Kroos túl lesz hajtva.
a leggyengébb meg...nem tudtam dönteni Bale és James között, de végül Bale lett...egyszerűen olyan volt mint egy radiátor, össze-vissza pattant tőle a labda, helyzetben meg megtorpedózta a kapufát

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 26., szerda 22:45

Realista24 írta:Szavazás előtt tessék elolvasni a kérdést. :smile:
Kár, hogy csak egy emberre lehet szavazni...

Arbeola-ra nem illik nyomni, Ramos sokkal többet hibázott nála, és egyébként is mindenki ismeri a kvalitásait. Az utóbbi nem tudom hol járt ma fejbe, de minden második megmozdulása amatőr volt. James nagyon beleszürkült a mezőnybe (néha felrúgták), Bale meg értékelhetetlen, valamennyit kozmetikáz rajta, hogy ziccerbe hozta CR-t és lőtt egy kapufát. Én Bale/Ramos között dönteném el a meccs leggyengébb játékosa címet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2014. november 26., szerda 22:48-kor.

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. november 26., szerda 22:43

James volt a leggyengébb, nem volt jó passza sem, meg Ramos is gyenge volt. Sztem Bale nem lógott ki negatívan.
Nem volt egy nagy szám ez a meccs, egy nehéz pályán egy egyéni villanásból jött a győzelem, azért ha minden meccset megnyerne a csapat a csoportban az nem lenne gyenge. :D És most nagyon úgy áll a helyzet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég