Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 9., szerda 14:17

Pogbának amúgy van két tesója is egyik St Etienne védő, másik meg angol harmadosztály támadó!

Zidane felfigyelt anno Varane-ra is a semmiből, Hazardot is ajánlgatta, igazán körülnézhetne újra odahaza, szerintem nem feltétlen kéne 60+ milliókat költeni csak egy posztra. (csak hogy a francia vonalnál maradjunk Moussa Sissoko 24 éves btb, francia válogatott, pont az a fajta ami kéne a kp-ra)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 9., szerda 14:09

Papa; esetleg egy Pogba? :mrgreen:
De csak ha 50-60 milliot kell érte kicsengetni,elvégre nem vagyunk mi ócsójános... :mrgreen: Vagy esetleg ha van valami kínai jó utánzat mondjuk Pog-Ba :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 9., szerda 13:53

Szerintem nem a meccs elejei taktikaval volt a gond. Tudtuk hogy a Dortmund megnyomja az elejet, mert kell nekik a korai gol. A Modric - Alonso - Illarra harmas se eloszor jatszott egyutt. Ugy gondoltuk hogy kontrabol szerzunk egy golt es szinte le is van futva a parharc. Azert mondom hogy nem volt baj a kezdovel, mert az elso 15 perc teljesen korrekt volt, jol tartottuk meg a labdat, voltak szep osszjatekaink is a nemetek terfelen. Majd jott a 11-es, DM kihagyta, innen pedig mindannyian tudtuk hogy az ilyen (szinte mindig) megbosszulja magat. A Dortmund verszemet kapott es ugy mentek elore mint a mergezett egerek. Az pedig ismet kiderult hogy a jatekosaink nagy resze fejben gyenge, Pepe-rol meg Ramosrol eddig is tudtuk, most pedig Illarra is bebizonyitotta.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Azzal a kerettel amivel telen rendelkeztunk, ezt meg is lehetett csinalni, szerintem Ancelotti jol is oldotta meg a rotalast, azota viszont a tamado harmadba van egy Isco-nk meg egy Morata-nk, esetleg fel lehet tolni DM-et, de akkor meg a kozeppalyara kell berakni Illarrat, ugy pedig Xabi cserejenek is annyi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Csak a szokasos. Jol kezdtunk, kihagytunk egy oriasi helyzetet, az ellenfel verszemet kapott, rugtak is egy golt, mi befostunk, majd jott meg egy hatalmas helyzet, de Benzema egy fuszalban elcsuszott, ismet buntettek, onnantol kezdve pedig nem csak a gatya, hanem a zokni is tele volt. Meccs vegere az ellenfel ismet elfaradt, megint voltak helyzeteink, amiket termeszetesen kihagytunk, de szerencsere a Dortmund mar nem buntetett meg erte.
Valahogy így, teljes mértékben egyetértek! :agree:
Modric mellé kellene egy erős btb,aki megszerzi,megtartja a lbdákat,de a kapu előtt is feltalálja magát,gyors,ütközik,és jól fejel.
Papa; esetleg egy Pogba? :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 9., szerda 13:52

schranzer írta:Mibol szurtem le? Talán van szemem nem. Nemakarok vitatkozni, nem az en sportom. Foleg nem olyannal, aki szerint Pepe az egyik legtechnikásabb vedo.
Ez így van sajnos, pepe nagyon suta, szinte a botlábú kategória, persze nem ettől függ, hogy jó védő-e, ez a szerencséje, de azért durva, hogy valaki szerint ő technikás, nem tudom hogyan néznek egy meccset, mi mehet a fejekben, Ramos technikás, Varane talán kicsit jobb Pepenél, de nála annyira még nem láthattuk mit is tud ilyen szempontból.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 9., szerda 13:44

WhoScored pontszámok érdekességképpen:
Casillas 6,4
Pepe 6,3
Xabi 6,8
Karim 6,0
Bale 6,9
Modric 8,1
Ramos 6,0
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 9., szerda 12:58

Mire van nagyobb esely? Hogy kiverjuk a Bayernt vagy az MU-t amelyik hatalmas szerencsevel tovabbjutott?
Az attól függ.Ha otthon lesimázza ma a manchestert,akkor nincs miről beszélni.Ha nem,ha csak nehezen jut tovább,vagy esetleg kikap,akkor mindegy melyiket kapjuk,nagyjából ugyan olyan nehéz ellenfél mind a kettő.Vagyis nagyon fel kell szívni magunkat ha akarunk valamit,bárki is itt az ellenfél.Nem látok könnyűt,akár ki jön szembe.Talán az atma lehetne,de sztm ők meg nemigen jutnak tovább.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. április 9., szerda 12:57

gkovi írta:Technikailag képzetlen? :D Ezt nem értem miből szűrted le. Védők közül az egyik legtechnikásabb.
Mibol szurtem le? Talán van szemem nem. Nemakarok vitatkozni, nem az en sportom. Foleg nem olyannal, aki szerint Pepe az egyik legtechnikásabb vedo. Már bocs, de elég ránezni a mozgására, majdnem Khediráéval vetekedik. Ramos szerintem meg épp, hogy eléggé technikás. Vagy nézzuk meg Varanet, na o sem az a csetlik-botlik játékos. Na de lehet velem van baj :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára schranzer 2014. április 9., szerda 12:58-kor.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. április 9., szerda 12:54

Akkor legyen az Atletico :D[/quote]
+1 :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 9., szerda 12:49

Kerlon írta:Nagyon nem kéne a Chelseat kapni. Nem azért, mert ők a legjobbak, hanem azért, mert Mourinho bőven tudja még, hogy mi a csapat gyengéje... Egyszerűen még a Bayern ellen is több esélyt látok a döntőre, mint a Chelsea ellen.
Akkor legyen az Atletico :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 9., szerda 12:46

Nagyon nem kéne a Chelseat kapni. Nem azért, mert ők a legjobbak, hanem azért, mert Mourinho bőven tudja még, hogy mi a csapat gyengéje... Egyszerűen még a Bayern ellen is több esélyt látok a döntőre, mint a Chelsea ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2014. április 9., szerda 12:42

Verrattit nem hozhatjuk el, ugyanis megegyeztünk a PSG-vel hogy nem igazolunk egymástól. Ha rossz döntés is Illarra, Verratti még akkor sem volt alternatíva és ez nem pénzkérdés.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 9., szerda 12:41

kimber írta:Véleményem a meccsről: szerintem is eltaktikáztuk, ami egyrészt az edző felelőssége, mivel bedőlt vagy Kloppnak, hogy szinte már feladták a továbbjutást, vagy a játékosoknak, akik biztos mondták, hogy türelem, nem kell megszakadni, kipasszoljuk, kivédekezzük őket, és egy gólt úgyis berúgunk valahogy, aztán meg is van a továbbjutás.
Szerintem nem a meccs elejei taktikaval volt a gond. Tudtuk hogy a Dortmund megnyomja az elejet, mert kell nekik a korai gol. A Modric - Alonso - Illarra harmas se eloszor jatszott egyutt. Ugy gondoltuk hogy kontrabol szerzunk egy golt es szinte le is van futva a parharc. Azert mondom hogy nem volt baj a kezdovel, mert az elso 15 perc teljesen korrekt volt, jol tartottuk meg a labdat, voltak szep osszjatekaink is a nemetek terfelen. Majd jott a 11-es, DM kihagyta, innen pedig mindannyian tudtuk hogy az ilyen (szinte mindig) megbosszulja magat. A Dortmund verszemet kapott es ugy mentek elore mint a mergezett egerek. Az pedig ismet kiderult hogy a jatekosaink nagy resze fejben gyenge, Pepe-rol meg Ramosrol eddig is tudtuk, most pedig Illarra is bebizonyitotta.
kimber írta:Az is baj, hogy ennyire hullámzó a csapat és sok játékos teljesítménye, néha fantasztikusan játszanak, néha unottan, fásultan, lélektelenül. Rá kellene érezni, hogy mikor ki milyen lelki és fizikai állapotban van, és aki jobban akar, azt játszatni.
Azzal a kerettel amivel telen rendelkeztunk, ezt meg is lehetett csinalni, szerintem Ancelotti jol is oldotta meg a rotalast, azota viszont a tamado harmadba van egy Isco-nk meg egy Morata-nk, esetleg fel lehet tolni DM-et, de akkor meg a kozeppalyara kell berakni Illarrat, ugy pedig Xabi cserejenek is annyi.
hunmadridista írta:Hummels nyilatkozta azt meccs után, hogy akkora volt a hangzavar, hogy egymás hangját alig hallották...irigylem az olyan csapatokat, ahol nem csak turisták tapsikolnak a meccseiken, itt most tényleg a 12. ember volt a közönség a Dortmundnak...nagyon szerencsések, hogy ilyen szurkolótáboruk van...
Nekunk is lehetne ilyen szurkolotaborunk ha nem lennenek ilyen dragak a jegyet.. Pedig a nemetek a fizeteseik alapjan jobban megengedhetnek maguknak a dragabb jegyeket, megis olcson adjak nekik.
madridronie írta:Jó eséllyel 1 héten belül eldől a csapat idei szezonja; ha nem nyerünk jövő héten szerdán ez a csapat onnan már szerintem nem fog tudni felállni (igazi KO lenne) :coffee: , míg egy esetleges kupagyőzelem, a srácok számára kedvező sorsolással (Chelsea --> nagyon őket akarja a brigád) együtt vélhetően újra felrázhatja a csapatot és olyan löketett adhat nekik, ami sanszosan újfent átírná a jelenleg uralkodó bosszús (egyben nagyon jogos) hangulatot itt a fórumon! B-)
Ezt en is adom, mint ahogy a barcanak adtunk egy hatalmas lokest a bajnokin, ugy okis viszonozhatjak nekunk :D
morientes írta:Azt sem nagyon értem hogy sokan miért imádkoznak hogy a MU üsse ki a bayernt,aztán kapjuk meg mi,mert a tegnapi után kicsit se biztos hogy mi majd kivernènk a manchestert.Ott volt odahaza egyfajta elhatározás,hogy azért is megmutatják,volt AKARAT,ami a mieinket nem jellemezte,tegnap semmiképp.
Mire van nagyobb esely? Hogy kiverjuk a Bayernt vagy az MU-t amelyik hatalmas szerencsevel tovabbjutott?
morientes írta:Ha szeretnénk valamit,akkor észhez kellene térni a kábulatból,nem elhinni hogy zsebben van ami nincs,hanem igen is odatenni magát az összes játékosnak minden meccsen.A fociban,nincs lefutott meccs.Nem is volt soha.
En meg mindig bizok benne hogy dontozhetunk, de csak akkor ha mindenki magaba nez es odateszi magat.
tubatibi írta:Megint rossz döntést hoztunk, Verratti sokkal jobb játékos, mint Illarramendi és szerintem 40-ért hozhattuk volna. :(
Szerintem egyertelmu volt hogy a PSG nem fogja nekunk eladni, kulonben ot hoztuk volna Illarra helyett, megha kicsit dragabban is. Ha valakik, akkor ok nincsenek raszorulva a penzre.
peti_madrid írta:Ha azt toltuk volna egy egész félidőn keresztül (ne adj' Isten egész meccsen), mint a második félidő első 10 percében, meg az utolsó 8-10-ben, akkor lesimázzuk őket. Össze-vissza cicáztunk velük, csőziccereket alakítottunk ki, csak megint képtelenek voltak berúgni a fiúk a helyzeteket.
Csak a szokasos. Jol kezdtunk, kihagytunk egy oriasi helyzetet, az ellenfel verszemet kapott, rugtak is egy golt, mi befostunk, majd jott meg egy hatalmas helyzet, de Benzema egy fuszalban elcsuszott, ismet buntettek, onnantol kezdve pedig nem csak a gatya, hanem a zokni is tele volt. Meccs vegere az ellenfel ismet elfaradt, megint voltak helyzeteink, amiket termeszetesen kihagytunk, de szerencsere a Dortmund mar nem buntetett meg erte.
peti_madrid írta:Viszont nekem tetszett a Kázimír játéka, ezt a fiatalembert lehetne többet is játszatni. Nincs beszarva, ha meg kell indulni, de ugyanakkor védekezni is tud. Tetszett, na.
Ugyan ezt mondtuk az eloszezon utan is, csak hat ido kozben kiderult hogy valami megsincs rendbe vele. Talan ha nyaron kolcsonbe adnank es rendszeres jatekkal lehetne belole egy stabil csere ember.
gkovi írta:
schranzer írta: Hiába írja itt mindenki Pepe mekkora tanár, sose lesz a világ legjobb vedoje, egyszeruen technikailag kepzetlen es ilyen balfaszkodásra mindig képes. Ezt most nem ebbol az egy meccsbol vonatkoztattam le.
Technikailag képzetlen? :D Ezt nem értem miből szűrted le. Védők közül az egyik legtechnikásabb.
Ugyan az mint Ramos. Mindene megvan hozza hogy az egyik legjobb vedo legyen a vilagon, de fejben gyenge. A legfontosabb pillanatban vagy Pepe vagy Ramos hibazni fog. Es ezen mar sehogy se tudunk valtoztani, ok ilyenek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. április 9., szerda 12:44-kor.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. április 9., szerda 12:39

schranzer írta: Hiába írja itt mindenki Pepe mekkora tanár, sose lesz a világ legjobb vedoje, egyszeruen technikailag kepzetlen es ilyen balfaszkodásra mindig képes. Ezt most nem ebbol az egy meccsbol vonatkoztattam le.
Technikailag képzetlen? :D Ezt nem értem miből szűrted le. Védők közül az egyik legtechnikásabb.
tubatibi írta:Megint rossz döntést hoztunk, Verratti sokkal jobb játékos, mint Illarramendi és szerintem 40-ért hozhattuk volna. :(
Verrattit 60-ért se hozhattuk volna.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 9., szerda 12:27

tubatibi írta:Megint rossz döntést hoztunk, Verratti sokkal jobb játékos, mint Illarramendi és szerintem 40-ért hozhattuk volna. :(
Hasonló a posztja,ő is amolyan mélységi irányító,Modric mellé kellene egy erős btb,aki megszerzi,megtartja a lbdákat,de a kapu előtt is feltalálja magát,gyors,ütközik,és jól fejel.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. április 9., szerda 12:24

Ha azt toltuk volna egy egész félidőn keresztül (ne adj' Isten egész meccsen), mint a második félidő első 10 percében, meg az utolsó 8-10-ben, akkor lesimázzuk őket. Össze-vissza cicáztunk velük, csőziccereket alakítottunk ki, csak megint képtelenek voltak berúgni a fiúk a helyzeteket.

Viszont nekem tetszett a Kázimír játéka, ezt a fiatalembert lehetne többet is játszatni. Nincs beszarva, ha meg kell indulni, de ugyanakkor védekezni is tud. Tetszett, na.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 9., szerda 12:21

Megint rossz döntést hoztunk, Verratti sokkal jobb játékos, mint Illarramendi és szerintem 40-ért hozhattuk volna. :(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 9., szerda 12:19

12 éve BL-trófea nélkül. Ez egy Realnál mondhatni ciki. :/
Volt már több mint 30 éves ciklus is,úgyhogy nyugi. :mrgreen:
Ez az Illarramendi...már akkor sem értettem milyen hőstettet hajtott végre,mikor idehozták,nem kicsi pénzért.Egy Xabi Alonso lenyomat,annak minden erénye nélkül,egy olyan poszton ami megy ki a divatból...aztán mikor már az elején nagyon halványan,mondhatni alibi játékkal mutatkozott be,és ugye szóvátettem,akkor sokan azt írták,hogy idő kell neki,meghogy nincs edzésben(???) na de majd...akkor kérdezném ugyan ezeket az embereket,mi a véleményük most...habár a kérdés költői,mivel láttam néhány kommentet,homlok egyenest ellenkező véleménnyel mint tavaly...na de a lényeg,hogy a srác nem szint,az volt a védelmében hogy Xabi sem ment jól az első idényében,(sztm ettől azért jobban),s majd Illarra is belerázódik.Nos nekem nem így tünik.
Hogy Ancelotti mennyire tökös...nos annyira nem.Itt nem arról van szó hogy ne lenne jó szakember,(bár a tegnapi döntései talán megkérdőjelezhetik ezt is),hanem azt hogy sztm nem mer keményebb döntéseket hozni.Ez jól lemérhető a Lopez-Iker szituációnál,mikor is felemás döntést hozott,ami senkinek sem jó,ahelyett hogy eldöntötte volna hogy akkor most vagy ez,vagy az...minden sorozatban.(CdR-t kivéve)
Azt sem nagyon értem hogy sokan miért imádkoznak hogy a MU üsse ki a bayernt,aztán kapjuk meg mi,mert a tegnapi után kicsit se biztos hogy mi majd kivernènk a manchestert.Ott volt odahaza egyfajta elhatározás,hogy azért is megmutatják,volt AKARAT,ami a mieinket nem jellemezte,tegnap semmiképp.
Ha szeretnénk valamit,akkor észhez kellene térni a kábulatból,nem elhinni hogy zsebben van ami nincs,hanem igen is odatenni magát az összes játékosnak minden meccsen.A fociban,nincs lefutott meccs.Nem is volt soha.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. április 9., szerda 12:12

Sajnos nemlattam a meccset, de lehet, hogy jobb is. Most néztem vissza a gólokat, hihetetlen. Pepe valószínuleg azért orult annyira a meccs vegen mint ha dontot nyertunk volna, mert ha itt tegnap kiesunk, akkor abban nyakig benne lett volna o es Illarramendi. Anno meg vmikor a 2000es évek elején Ivan Campo egy szerencsétlen hátrapasszából is hasonlóan szoptunk egy gólt, ha jól emlékszem Campo azok után nemis játszott tobbet a Realban (de javítson ki, aki jobban emlékszik, ez nem 100%). Hiába írja itt mindenki Pepe mekkora tanár, sose lesz a világ legjobb vedoje, egyszeruen technikailag kepzetlen es ilyen balfaszkodásra mindig képes. Ezt most nem ebbol az egy meccsbol vonatkoztattam le. Illarramendi meg szinten semmi, most vagy vettunk 40 millioert egy kozepes jatekost, vagy a keves jateklehetoseg miatt ilyen a jateka, nemtudom. Viszont már valamit villantania kellett volna. Megint ugy nez ki, mint Sahin esete, megvettuk, mindenki várta a megváltást, aztán meg semmi. De ami rajta is látszik, ugyanaz mint Ozilen, egyszeruen gyenge, mint a harmat, barki elnyomja, fizikailag semmi, es egy kozeppalyan, ahol utkozni kell, foleg egy KKP poszton, ott ilyen jatekosokkal nemtudom mit akarunk kezdeni. Remélem idén nyáron veszunk normális kozeppalyasokat, mert idehoztuk Casemirot meg Illarrat, aztan ezekkel a jatekosokkal a KP-n ugyanott vagyunk ahol tavaly. Sehol. Egy szerencsenk van, hogy Di Maria ittmaradt es Bale 90 miliós ára miatt a KP-ra kényszerult. Valami isteni csoda es hihetetlen véletlenek sorozata folytán pont megtalálták az ideális játékost a csapat azon posztjára.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 9., szerda 12:07

fantasztikus lehetett a hangulat élőben a helyszínen 2-0 után - de még 1-0 után is hallani lehetett streamen át..
Hummels nyilatkozta azt meccs után, hogy akkora volt a hangzavar, hogy egymás hangját alig hallották...irigylem az olyan csapatokat, ahol nem csak turisták tapsikolnak a meccseiken, itt most tényleg a 12. ember volt a közönség a Dortmundnak...nagyon szerencsések, hogy ilyen szurkolótáboruk van...

Egyébként egy ilyen gyalázatos tegnapi szereplés után Szerbiában a szurkolók bementek volna a pályára és a mezüket levetették volna a játékosokkal, annyira nem volt méltó ez a játék a címerhez...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 9., szerda 12:00

de remélem ez a félidő felnyitotta Carlo szemét hogy a két baszk nagy nulla együtt a kp-n. bajnokságban elférnek még a kicsik ellen, de a BL-ben, nagyobbak ellen már kész életveszély. és már sokadszor játssza el hogy a rossz 11-et küldi ki a pályára (pl barca ősszel, Ramos mint vkp).
Emlékeim szerint a max. a 3. meccs (Barca 2-1, AtMa 2-2 és tegnap), ahol esetleg komolyabb kritika érheti emiatt; hozzátéve, hogy a Barca ellen kényszerhelyzetben volt :roll: , elmondása szerint Illarra nem volt még olyan állapotban, hogy kezdjen és végigtoljon 90 percet a katalánok ellen; míg az AtMa elleni 2 defenzív szélső hátvéd kezdetése pihentetés címszó alatt szintén magyarázható és abszolút védhető döntés, főleg, hogy 2 héttel korábban remekül játszott Arbeloa és Coentrao is a matracosok ellenében (miközben Marcelo idén finoman szólva sem váltja meg a világot), arról már nem is beszélve, hogy ne felejtsük el azon a meccsen is vezettünk! A tegnapi már más tészta... :sly:
Nem láttam a meccset, de mi a redvásért kelll DM-mel lövetni a tizit?
-->
”Mikor legutóbb büntetőhöz jutottunk és Cristiano nem játszott, akkor is Di María lőtte, az a Xátiva elleni kupamérkőzésen volt. Nem tudom, hogy most változtatunk-e a sorrenden és esetleg ő lesz-e a harmadik vagy negyedik számú büntető lövő”.
No comment :ozil: :shutup: , egész egyszerűen hihetetlen miközben ott van a pályán Bale, Benzema, Xabi Alonso, Modric, S. Ramos is! :ozil: Nálam ez, illetve az argentin szélsőként való szerepeltetése csapta ki elsősorban a biztosítékot --> nem tudom miért kellett megint pont most változtatni és hogy miért nem volt jó a Xabi-Modric-Di María-Isco-Benzema-Bale 6-os főleg egy felforgatott, zöldfülű Dortmundi középpálya ellen??? :hmmm: :sly: Egy biztos ez a Xabi-Illarra duó ebben a formában és ilyen szinten baromira halott ötlet (még akkor is ha ezt a kényszer szüli --> ne legyen kétségünk, hogy ha a Herceg egészséges, akkor soha nem áll össze ez a páros), mint ahogy Di Maríat sem akarom soha többet meglátni szélen (pontosan ugyanazt hozta ott, mint régen és amiért finoman szólva sem kedveltem); vagy marad középen vagy szedje a sátorfáját (főleg, hogy tegnap fizikálisan is a béka segge alatt volt még vélhetően a múlt heti szapora következményeként)!
Mikor odaállt, a haverom mondta,hogy ez tuti nem megy be,még a helyét is eltalálta.. Ramos odaállt volna és bepanenkázza,ennyi :)
Utána nagyon sima lett volna,még ezzel a felforgatottkiatökömérti kezdővel is,akkor nem lennének károgók. Legalábbis ennyi tuti nem,pedig a kezdő ugyan ilyen szar lett volna abban az esetben is,és valószínűleg a játék is :roll:
Túlbiztosított középpályát akart Carlo. Remélem most rájött,hogy ez nem működik,és nem is működött eddig egyszer sem.. Hogy DM-et miért rakta ki szélre,azt talán ő maga sem tudná utólag megmagyarázni... :sly:
Kb. +1
Nem tudom,h fog a csapat erre a produkcióra reagálni, nyakunkon a kupadöntő is.
Jó eséllyel 1 héten belül eldől a csapat idei szezonja; ha nem nyerünk jövő héten szerdán ez a csapat onnan már szerintem nem fog tudni felállni (igazi KO lenne) :coffee: , míg egy esetleges kupagyőzelem, a srácok számára kedvező sorsolással (Chelsea --> nagyon őket akarja a brigád) együtt vélhetően újra felrázhatja a csapatot és olyan löketett adhat nekik, ami sanszosan újfent átírná a jelenleg uralkodó bosszús (egyben nagyon jogos) hangulatot itt a fórumon! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 266 regisztrált és 0 vendég