Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 6., szerda 13:54

Ha Allegri tökös lesz, akkor nem fognak teljesen visszaállni...kontrákkal kivégezhetnek minket...a Dortmund ellen is ugyanígy mentek...2-1-es győzelemmel az olaszak...a Dortmund, meg ugyanúgy fogadkozott, mint mi most, hogy majd hazai pálya, letámadás, stb... aztán láthatjuk, hogy már az első pár percben megverték őket...szerintem most is kísértetiesen hasonló a szitu...nem beszélve arról, hogy hétvégén pihenhetnek, fel vannak most spannolva, játszhatják a saját játékukat, nem kell kapkodniuk és visszatér a legjobb játékosuk is ellenünk...
Jelenleg 45-55 százalékra mondanám az esélyeket a javukra...

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. május 6., szerda 13:49

Lehet fikázni a játékosokat egyenként, de ha 11-ből 8 teljesítmény van ami a valós tudás 80%-át sem éri el, akkor nem biztos, hogy egyéni hibákról beszélhetünk. Talán a futómennyiség is sokat elárul...Baccátok meg Ronaldo lépni nem bír 2 hónapja. Sebesség nulla.
Ennyit bír ez a 11 játékos. A keret meg szar. Annál már csak az szarabb, ahogy Carlo használja.
Én felmentem a játékosokat. Kivéve Bale-t. :mrgreen: Na ő tényleg gáz. De ő meg se közelítette még idén a saját tudásának 70%-át. Az nem edzői probléma.

A visszavágón sem fogunk bírni többet futni. Ramos-Varane kell hátra, és sanszosnak érzem Benzema felépülésével a kroos-isco-james-ronaldo-benya-bale sorokat. Ez meg akkora lutri ez a 6-os, hogy az ellenfélen fog múlni, hogy ki tudják e húzni így a csapat méregfogát és megtalálni a legnagyobb gyengénket (védelem-kp-támadósor közti tátongó űr).
Ha mákunk van behúzzuk, jó a juve, nekünk meg a maradék állomány is rozzant, és nincs meg a tavalyi játékunk.

De szerintem mákunk lesz, 3-1 :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 6., szerda 13:26

dzsi91 írta: Az Atletico meccs előtt azt írtam,hogy okosan türelmesen kell játszani és kivárni az 1 gólt ami majd dönt, a csapat így is tett tovább is jutottunk... Most viszont nem ezt látom a megoldásnak, mert a Juve képes támadni is az Atletico-val ellentétben, most én úgy küldeném ki őket,hogy ami a csövön kifér, mert a Juve a két csapat közti különbséget nem tudja tahósággal kompenzálni.Ha erőből nekik megyünk összefognak roppanni (persze ha nem bénázzuk el a helyzeteinket), ha viszont kivárásra játszunk bármikor találhatnak 1 gólt, onnan meg már nagyon nehéz lesz.
Mondjuk kétarcúak az igaz, Dortmund ellen meglepően jók voltak idegenben, Monaco ellen meg mint valami másodosztályú kiscsapat. De szerintem az lesz, hogy jobban beállnak az elejétől, mert úgy tudják jobban beosztani az erejüket. Tegnap ráfázhattak volna az erősebb kezdésre, csak lúzerek voltunk. Azon se lepődnék meg, ha visszaállnának a 352-re, kell nekik a plusz ember hátul, meg ha néztek pár Real meccset, tudják, hogy a B terv mindig az ívelgetés... Sündisznó állás, amiből egy-egy Vidal, (Pogba?), Tevez megindulásra számíthatunk, ezért is kell hátra Varane.

Én amúgy simán betenném Csicsát Bale helyére is, az a tróger ott sétálgatott, miközben agresszívabb letámadással simán meg lehet zavarni egy Chiellinit, vagy plusz melót adni Pirlonak, aki a 70. perc után már csak vegetált volna. Értem én, hogy miért nem állított rá embert Carlo, csak éppen nem működött az elgondolás.
Nem illik.

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2015. május 6., szerda 13:25

Realista24 írta:
hogy számomra kevésbé volna fájdalmas most egy búcsú, mint a döntőben egy nagyobb riválistól megalázó módon kikapni.
Ezt egyébként meglepően sokan így gondolják, és valamilyen szinten meg is értem.

De a közhelyáradatot azzal folytatnám, hogy egy döntőben bármi lehet, egy meccs, blablabla.

címvédés
ovosz
ovssz
Persze. Egyébként ha mindenki egészséges volna, és játékban lenne cseppet sem aggódnék. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 13:23

hogy számomra kevésbé volna fájdalmas most egy búcsú, mint a döntőben egy nagyobb riválistól megalázó módon kikapni.
Ezt egyébként meglepően sokan így gondolják, és valamilyen szinten meg is értem.

De a közhelyáradatot azzal folytatnám, hogy egy döntőben bármi lehet, egy meccs, blablabla.

címvédés
ovosz
ovssz
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2015. május 6., szerda 13:20

fenomeno22 írta:Ki ez a Kimber, inkább essünk ki most mint a döntőben kikapjunk nagyon?:) Ahol esetleg lesz Modric, pihenhetünk, és egyébként is teljesen más egy döntő, hihetetlen ezert tart itt ez az ország..Szarok voltunk, fáradt a csapat, és nincs megfelelő ember a középpályára Modric helyett, de akkoris hozható! Egy het alatt minden eldől, ha döntőzünk ott 50% az esély.Hala madrid
Egy fórumtárs, aki ritkán szól hozzá, de évek óta olvas titeket, és jóval a fórumélet előtt már madridista volt.

Elhiheted, hogy szeretnék én is döntőzni, és még így, ebben a formában is a Madridnak fogok drukkolni a visszavágón, csak elfilozofálgattam azon, hogy számomra kevésbé volna fájdalmas most egy búcsú, mint a döntőben egy nagyobb riválistól megalázó módon kikapni. De ez az én véleményem amivel nem kell egyet érteni, csak gondoltam ez egy fórum, ahová le szokták írni az emberek az érzéseik, gondolataik... Vitázni erről nem szeretnék.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 6., szerda 13:19

ziro4vr írta: Ami még optimizmusra adhat okot, hogy a Juve tudjuk mit fog játszani a visszavágón, nagy meglepetések ott nem lesznek.
Biztos,hogy tudjuk? Az Atletico kárán tanulhatnának, sőt a dortmund is rákészült a buszra aztán csak lestek.Ha én lennék Allegri tuti,hogy gólokért mennék ki a Bernabeuba,azért a védelmünk nem egy életbiztosítás egy Gól és onnantól nyert helyzetben vannak.

Az Atletico meccs előtt azt írtam,hogy okosan türelmesen kell játszani és kivárni az 1 gólt ami majd dönt, a csapat így is tett tovább is jutottunk... Most viszont nem ezt látom a megoldásnak, mert a Juve képes támadni is az Atletico-val ellentétben, most én úgy küldeném ki őket,hogy ami a csövön kifér, mert a Juve a két csapat közti különbséget nem tudja tahósággal kompenzálni.Ha erőből nekik megyünk összefognak roppanni (persze ha nem bénázzuk el a helyzeteinket), ha viszont kivárásra játszunk bármikor találhatnak 1 gólt, onnan meg már nagyon nehéz lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 6., szerda 13:10

Nem akarok sokat foglalkozni a tegnap estével, biztos megtettétek már. Azt írtam, hogy jobbak vagyunk, ennek ki kell jönnie, ugyanakkor a csapat sajnos képes önmagát megverni. Ez történt. Több tényezős a történet, kezdve a személyi gondokkal, Bale nem kell ebbe a csapatba, Ramos nem oda kell ebbe a csapatba, illetve az egyéni teljesítmények is gyengék voltak. Aztán az elején megint bealudtunk, ez egyszerűen tarthatatlan már. Amíg mi szép lassan, latinosan felmérjük az ellenfelet, belakjuk a pályát, addig az ilyen mérgezett egér csapatok, mint egy Atma, Juve, Dortmund már előnybe is kerülnek.

Nagy gond azért nincsen szerintem, Carlo részéről kell finomhangolás, ahogy azt megtette az Atma párharcban, pár játékosnak magába kell néznie mélyen, Bale-t pedig fel kell lőni a Holdra.

Ami még optimizmusra adhat okot, hogy a Juve tudjuk mit fog játszani a visszavágón, nagy meglepetések ott nem lesznek. Ha viszont ott is bealszunk az elején és szereznek egy gólt, akkor kiestünk. És meg is érdemli a csapat akkor.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. május 6., szerda 13:06

dannen írta:a visszavágón olyan játékot várok, mint az atleti elleni visszavágó otthon, végig a kapujukhoz nyomva őket, momentumuk se legyen, ahogy a matracosoknak sem volt. olvastam itt olyat, hogy az otthoni meccs is pokol lesz nekünk. nem, nem nekünk lesz pokol, hanem nekik. poklot kell nekik csinálni, hogy amikor kilépnek a gyepre már akkor összefossák magukat és minden egyes percben szenvedjenek és olyan nyomást rakjunk rájuk, hogy érezzék ahogy a hátuk súrolja a gólvonalukat. nekik lesz pokol kibírni azt a 90 percet, mert tudják, hogy nem fogják kihúzni kapott gól nélkül.
Ugyan a csapatvédelmük azért nem mozog Atmás magasságokban, de a középpályájuk szintekkel feljebb van, Vidal-Pogba-Pirlo, mindhárman szerintem bőven 10km fölött fognak futni, mint Torinoban is, erre nagyon fel kell készülnötök Modric hiányában, összességében a ti csapatotok mindenképp erősebb, de sajnos pont onnan hiányzik Modric, ahol ezek a lelküket is kifutják, 30on belül nagyon kell vigyázni a védelemnek, mert tegnap is megmutatta Pirlo, hogy igenis odarakja a lasztit bárki fejére ha olyan a szög, Tevezt sem szabad lebecsülni, támadja a labdát mint 1 pitbull és gyors is, Varane-nak mindenképp rá kell nagyon figyelnie. Morata az meg Morata, az a gól nem volt más mint tökéletes helyen való szotyizás, én azt a gólt Tevez érdemének tartom. A védelmük szintekkel lejjebb van mint a tietek, azért Evra is kifele tart már, Chiellini nem egy labdazsonglőr, másik 2 sem épp úgy tűnt nekem mint akik World Class szintet képviselnek. Buffon is egy érdekes dolog, a beadásokat lehúzza rendre és bár már 20 év van mögötte, én még őt sem becsülöm le, azért néhány mai csodakapusnál még jobb. Az pedig hogy most a Bernabeuba kell helyt állniuk, meglátjuk Torinoban a szurkolók tényleg minden labdaérintést kifütyültek nálatok, ott meg 1 sima passzt megtapsoltak. Én még mindig azt mondom, hogy klasszikust szeretnék a döntőben, szóval győzzön a szebb játék. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 6., szerda 13:03

Én mondtam hogy érv.A pesszimizmusod mellett.
értelek, és szted van benne igazság? a pesszimista ember, pont azért pesszimista, mert képes hagyatkozni ilyen dolgokra. szóval hülyeséget nem írtam, pláne nem annyira, h "ez érv" hsz-el röhögő fej kíséretében legyintsünk. én pusztán arról beszéltem, h miért lehet pesszimizmus, egy szóval sem mondtam, h majd ezért esnénk ki vagy ilyesmi.
Ha úgy megy neki,hogy úgysem,meg soha,meg hogy pár éve sem,stb...
de ne fektess már ilyen nagy súlyt neki, komolyan kár volt beleírnom.
nem azt mondtam, h így megy neki a csapat, pontosan tudom, h ez nem így működik, ezen hozzászólásom második mondatára hivatkoznék ide is. puszta megállapítás volt, semmi több.
3;Rémlik valami 2014-ből,a BL döntőből.
így van, ez pedig az optimista ember ismérve, azok akik kapaszkodnak.

szóval nincs itt probléma sztem. :mrgreen:
Én azt nem értem,hogy 2003-at miért negatív példaként hozzátok fel...
én csak azért írtam, mert ugyanúgy bl cím után találkoztunk velük az elődöntőben, a címvédés előtt egy lépéssel és ugyanúgy le lettek írva, mint most.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 6., szerda 13:00

Én azt nem értem,hogy 2003-at miért negatív példaként hozzátok fel... Ott a Juventus 2-1es vereség után csapott ki minket hazai pályán egy 3-1el.Tehát it a példa,hogy nem egy megoldhatatlan feladat ez...

Az meg,hogy sose fordítottunk még meg párharcot vereségről, épp it az ideje, tavaly a német átkot törtük meg, most ezt kell.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 6., szerda 12:54

ki mondta, h érv? ki beszélt itt érvekről?

a pesszimizmusról volt szó.
Én mondtam hogy érv.A pesszimizmusod mellett.

Fiatal ember vagy gondolom,de hadd mondjak valamit...az életben,sokszor kell minuszból feljönni,ahhoz hogy az ember elérjen valamit.Ha úgy megy neki,hogy úgysem,meg soha,meg hogy pár éve sem,stb...akkor jobb ha sorban áll a közmunka szolgálatnál,másra ne nagyon számítson...

Rémlik mi történt 2003-ban,az viszont nem,hogy miért kellene ugyan úgy járnunk.
Hogy miért vagyok optimista...
1;Még nem estünk ki.
2;Szereztünk idegenben egy gólt
3;Rémlik valami 2014-ből,a BL döntőből.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 6., szerda 12:41

Ki ez a Kimber, inkább essünk ki most mint a döntőben kikapjunk nagyon?:) Ahol esetleg lesz Modric, pihenhetünk, és egyébként is teljesen más egy döntő, hihetetlen ezert tart itt ez az ország..Szarok voltunk, fáradt a csapat, és nincs megfelelő ember a középpályára Modric helyett, de akkoris hozható! Egy het alatt minden eldől, ha döntőzünk ott 50% az esély.Hala madrid

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 6., szerda 12:38

morientes írta:Felrémlik 2003? :D Ez aztán érv :)
ki mondta, h érv? ki beszélt itt érvekről?

a pesszimizmusról volt szó.
most ez v mond neked vmit és tudod, h miért kötöttem össze 2003al v nem. de az érv szót én nem használtam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 6., szerda 12:09

Engem annyira nem aggaszt ez az eredmény. Juvénak ez a játék a maximum, ennél többre nem képesek. Nálunk meg mindenki nagyon gyenge volt. Talán csak Kroost és Cét lehet kiemelni, vagyis inkább őket nem kell lebaszni, a többiek mind gyengék vagy 'kurvaszarok' voltak. De még így is tudtunk uralni egy jó félórát az első félidőből, ami 1-2 lett volna, ha nem csinálják meg az év mentését James fejesénél. Egyedül az aggaszt, hogy az utóbbi 4 évben 3-szor hátránnyal mentünk a visszavágóra és egyszer sem lett meg a továbbjutás. Viszont mind3 esetben erősebb csapat volt az ellenfél, mint most. Szerintem a vártnál könnyebben meglesz a továbbjutás. Első gól megtöri a Juvét, aztán akár bele is szaladhatnak egy nagy verésbe. Persze az is benne van, hogy kapunk az elején egy gólt és el is dől a párharc, de erre nem látok olyan nagy esélyt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 6., szerda 12:06

3) annyira nem uraltuk a meccset, a bekapott gól után volt jó 20-25 percünk, egyébként meg okádék volt az egész. azok a keresztlabdák te jó isten, mintha kötelező lett volna, semmi váratlan, semmi kreativitás, persze bernabeuba leszünk, meg minden, de jelen helyzetben a juventus áll közelebb a továbbjutáshoz.
4) 2003 felrémlik
Nem tudom mennyire vagyok labdarúgásban,vagy sportban jártas ember,csak azt tudom,hogy amit láttam,az egy mélyen a tudása alatt játszó Real Madrid,meg egy nagyon felszívott,ámde közepes juve,ami kihasznált 2 védelmi megingást,de csak mert a barmok hátul elszabták.
Na ha ezek a hibák ki lesznek javítva,(nem olyan nagy kérés,hogy gyerekek figyeljetek már oda),akkor nem lesz gond.
De ha egy nagyapa Pirloval,egy agyatlan Tevezzel,meg egy Morataval felálló juve gondot okoz,akkor tényleg hagyjuk is az egészet a francba.

Felrémlik 2003? :D Ez aztán érv :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 6., szerda 12:05

szánalmas volt az egész csapat tegnapi teljesítménye, de én azt hittem ennél komolyabb szintet képvisel ez a juve. labdakihozataloknál olyan wtf hibáik voltak nekik is, amiket kicsit okosabban kihasználva minimum 2 gólt lőhettünk volna. képességekben ég és föld a két csapat, és a 2-1 amúgy sem vészes eredmény, szerintem magabiztosan behúzzuk ezt a Bernabeuban. az Atletico elleni visszavágótól sokkal jobban féltem.

de ez a Ramos kp szerep sem lesz megoldás sajnos, nagyon úgy néz ki. lehet lucassilvát ki kéne próbálni még1x, mert illarramendi szánalmas volt, ő meg amikor 1x beállt csereként mutatott pár értékelhető dolgot.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 6., szerda 11:45

én (is) írtam. de rosszul használtam, csak már annyiszor írtam, hogy nem lesz könnyű, meg hogy nehéz lesz, hogy valami mást is kell már használnom. a poklot nem így értettem, ahogy te, csak hogy nem lesz egyszerű. a poklot valóban nekünk kell teremteni, anélkül nem fog menni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 6., szerda 11:43

morientes írta:Egyébként nem tudom mire ez a nagy össznépi pesszimizmus,mikor uraltuk a meccset,még evvel a szar csapattal is,szereztünk egy gólt,meg ott volt az a kapufa,a juve meg kihasznált két botrányos védelmi hibát,aztán kb annyi.
a pesszimizmus?
nos sztem:

1) hétvégén élet-halál harcot vívunk a valenciával, márhogyha komolyan szeretnénk még a bajnokságot. nem elche, eibar v granada ellen fogunk játszani, ezek minket akarnak. megfognak dögleni a pályán, kell nekik a 3. hely, tavaly is megcumiztattak ugyanilyen szituációban, sőt, 1 hete erre készülnek, frissek lesznek. ezekután fogadjuk majd a juvét, ki tudja milyen lélektani állapotban a valencia meccstől függően.
2) a juve már bajnok, hétvégén felküldhetik a D csapatukat is, fejben már a szerdán agyalnak, sztem már most is. a frissesség iszonyat nagy előny ilyen helyzetekben, és ezt rengetegen el is mondták és mondják is volt/aktív labdarúgók, a labdarúgáshoz értő emberek, vagy úgy egyáltalán a sportban járatosak. na most ez a mérleg nem felénk billen.
3) annyira nem uraltuk a meccset, a bekapott gól után volt jó 20-25 percünk, egyébként meg okádék volt az egész. azok a keresztlabdák te jó isten, mintha kötelező lett volna, semmi váratlan, semmi kreativitás, persze bernabeuba leszünk, meg minden, de jelen helyzetben a juventus áll közelebb a továbbjutáshoz.
4) 2003 felrémlik
5) gareth bale kezdőként fog jövőhéten is játszani, talán a legnagyobb veszélyforrás mind közül. kiemelhettem volna címként is.

természetesen ott fogok ülni a tv előtt és ugyanúgy fogok szurkolni a csapatnak, mint pl tavaly májusban az atletico ellen, vagy 2 hete szintén az atletico ellen, minden egyes szituációnál a legnagyobb átéléssel. egyszerűen csak leírtam, v próbáltam összegyűjteni, h mik azok a tényezők amik miatt nagyobb a pesszimizmus.

ami nyugtat, h ennyire szarul 8 nap alatt nem fogunk 2x játszani egy bl elődöntőben, elképzelhetetlen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. május 6., szerda 11:47-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2015. május 6., szerda 11:21

Tegnap a Juve hozta a maximumot, mi meg a minimumot, mégis majdnem döntetlen lett. Ennyire gyengén még egyszer nem játszhatunk, de remélem ezt nem csak mi, hanem a játékosok is tudják...

20 év mardidizmus után viszont nagyon fájó leírnom, hogy lehet, mégis az volna a jobb (kevésbé rossz), ha most egy szoros eredménnyel kiesnénk a Juve ellen, mintsem a döntőben egy Bayern, vagy még rosszabb esetben egy Barca alázna meg minket?

Mert ha Modric egészséges lenne, ha Benzema is játszana, Bale csak padozna, és legfeljebb a végén állna be 20 percre amikor az ellenfél már elfáradt, hogy szétfussa az oldalt azt mondanám, hogy ide nekünk bárkit a döntőben. De ezzel a szétesett, lélektelen játékkal, fáradt, és nem a posztjukon játszó játékosokkal nagyon félek, hogy csúnya lenne a döntő, akárki ellen is játszanánk. Mert az még benne van a játékunkban így is, hogy megverhetjük otthon a Juvét egy nagy harcban, de a döntőben már nem bíznék. Ezt van sajnos...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég