Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 6., csütörtök 18:48

R.M.C.F írta:
Benitez a garancia arra, hogy nem lesz szép foci :lol: Első éve rendre elég jól szokott sikerülni, de sosem a szép foci jellemezte a csapatait
Azért ne tegyél rá sok pénzt ha spúr vagy...nehogy elszomorodj ha mégsem lesz favágás.
A szép foci meg melyik edzőre jellemző? Pep-re? Az akinek szép,annak én állom a szemorvosi költségeit.....wenger? céltalan,passzjátékok,homogén csapat,váratlan megoldásoktól mentes csapat.
LE? hagyjuk már......Anchelotti? Még véletlenűl sem.

Ki?
Ki írt favágást? Rajtad kívül ki említette bármelyik nevet is? :D Annyit írtam, leegyszerűsítve, hogy az előző években általa átvett csapatok mind átálltak a 4231-re, de mindig csak 1:0-ás meccseket hoztak kb...semmi extra, nem volt sok gól, semmi. Szerintem amíg tavaly nem volt Bale addig a csapat szép játékot tolt, ahogy helyenként a Barca sem csak passzolgatni állt fel.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 6., csütörtök 18:41

Kondás
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 6., csütörtök 18:38

Benitez a garancia arra, hogy nem lesz szép foci :lol: Első éve rendre elég jól szokott sikerülni, de sosem a szép foci jellemezte a csapatait
Azért ne tegyél rá sok pénzt ha spúr vagy...nehogy elszomorodj ha mégsem lesz favágás.
A szép foci meg melyik edzőre jellemző? Pep-re? Az akinek szép,annak én állom a szemorvosi költségeit.....wenger? céltalan,passzjátékok,homogén csapat,váratlan megoldásoktól mentes csapat.
LE? hagyjuk már......Anchelotti? Még véletlenűl sem.

Ki?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 6., csütörtök 18:33

Géci írta:
dzsi91 írta:
mintha már hallottam volna ezt a mondatot az elmúlt 15 évben, úgy kb 15ször :D
Azért na... :roll:
Mindcsak nyugodtan :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. augusztus 6., csütörtök 18:29

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta: Most minden megvan a szép focihoz, én már el várom a csapattól.
mintha már hallottam volna ezt a mondatot az elmúlt 15 évben, úgy kb 15ször :D
Azért na... :roll:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 6., csütörtök 18:20

Én még nem lőttem el, úgy döntöttem ezt a kártyámat most játszom ki...Benitez a garancia arra, hogy nem lesz szép foci :lol: Első éve rendre elég jól szokott sikerülni, de sosem a szép foci jellemezte a csapatait

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 6., csütörtök 17:52

wZoLee7 írta: Most minden megvan a szép focihoz, én már el várom a csapattól.
mintha már hallottam volna ezt a mondatot az elmúlt 15 évben, úgy kb 15ször :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 6., csütörtök 17:46

Ez a csapat túl kreatív ahhoz hogy sima beadásokkal beérjük, megvannak elöl a gyors emberek is...bízom benne hogy a kombinatív kiugratásokra fog rámenni Rafa és akkor nem lesz gond. A beadások meg mindig ott lesz mint opció, ha pl CR, Benzema vagy Bale ott van elöl, rájuk lehet ívelgetni. Most minden megvan a szép focihoz, én már el várom a csapattól.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 6., csütörtök 16:57

wZoLee7 írta:Hadd rá, lényegtelen. Én engedek, tételezzük fel hogy az összes gól beadásból született, még mindig ott tartok, hogy mennyi beadás is kellett ehhez? A beadások 5-10%-át használtuk ki? Na ha ez hatékony akkor amit az AtMa művelt az előző években egyenesen zseniális
Ha tènyleg igy lenne akkor nem lennènk más csak egy rossz angol kozèpcsapat.Mondjuk igaz hogy sajnos sokszor emlèkeztet a rengeteg elbaszott beadás...na de majd alakul.
Azèrt tobbet futtatjuk a lasztit mint tavaly szezon vègèn...ami nem rossz.Csak a kapu elott sokszor megáll a tudomány...ami nem jo.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 6., csütörtök 16:21

Hadd rá, lényegtelen. Én engedek, tételezzük fel hogy az összes gól beadásból született, még mindig ott tartok, hogy mennyi beadás is kellett ehhez? A beadások 5-10%-át használtuk ki? Na ha ez hatékony akkor amit az AtMa művelt az előző években egyenesen zseniális

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. augusztus 6., csütörtök 16:07

Nem akarok ítélkezni, mert nem láttam az utolsó néhány meccset, de a beadás után, és a beadás következtében, az egészen más dolog.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 6., csütörtök 15:59

Hát elég nagy zavarok lehetnek nálatok, ha szerintetek ez a 6 gól nem beadás után született. Isco gólja kifogásolható, de az is beadás, nem csak az, amikor az oldalvonalról bebassza vki CR fejére.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 6., csütörtök 15:35

wZoLee7 írta:Jó hogy nem sorolod ide hogy beadás után még 3 passz 3 csel és az is beadás gól...hát nem.
:lol: :lol: :lol:
+1
Amugy èn sose tudom melyik meccset nèzi a srác :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. augusztus 6., csütörtök 13:39

Szóval mi leszünk az új AtMa. Jippí! :salute:
:/
gólvonal írta:Az eddigiek alapján a védelem nagyon okés.
Az eddigiek alapján nem is volt tesztelve rendesen. A Bayern ellen látszott, hogy minden csak nem okés.
gólvonal írta:Eddig a labdabirtoklással nem volt gond, de az Audi Cup-on kicsit többet lehetett volna nálunk, a tiki-takásokat kivéve jó lenne, ha mindenhol legalább 55-60%-ban miénk lenne a labda.
Szerintem meg pont hogy volt, és nem csak Bayern ellen ahol még érthető is lett volna. De hogy szinte egy épkézláb felépített támadásra nem voltunk képesek, mert rögtön elvették, amint kicsit komolyabban vették a meccset, mi meg Mourinho kezdeti időket felmutatva, csak nyomoztuk a bogyót... Van hova fejlődni.
gólvonal írta:A másik, hogy a beadások rohadtul hatékonyak, a góljaink nagy résza beadás után született.
Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem sem annyira hatékonyak.
gólvonal írta:Casemiro: Rotálásra tökéletes, és sérülés esetén sem lennénk annyira meglőve, mint tavaly.
Engem nem győzött meg erről. Sőt. Modric vagy Kroos kiesik hosszabb időre, akkor könnyen lehet, hogy megint kupáktól esünk el.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 6., csütörtök 13:06

Jó hogy nem sorolod ide hogy beadás után még 3 passz 3 csel és az is beadás gól...hát nem. Ez így nagyon nem pontos megfogalmazás. A másik, hogy ez mind szép és jó, de ehhez mennyi beadás kísérlet is kellett?
Ja meg volt egy sokkal inkább beadásból szerzett gól, Bale->CR.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 6., csütörtök 13:01

wZoLee7 írta:
gólvonal írta:A másik, hogy a beadások rohadtul hatékonyak, a góljaink nagy része beadás után született.
Szerintem rohadtul nem így van. Én nem láttam mást csak jobb ötlet híján le oldalra, valaki beadja és lesz ami lesz. Az esetek túlnyomó részében semmi veszély nem volt ezekben az akciókban.
1. gólunk center után lett (Karim kapáslövése)
3. gólunk szögletből (Pepe)
4. gólunk beadásból (Isco középmagas centere után Cheryshev az üres kapuba)
5. gólunk beívelésből (Marci beívelt, Jese átvette, cselezett, gól)
6. gólunk centerből (kifejelt szöglet utáni beadást Varane lábbal)
8. gólunk beadásból (Isco center, James fejes)

9 gólból 6 beadás, nem hiszem hogy sok csapat van aki jobb e téren.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 6., csütörtök 11:51

gólvonal írta:A másik, hogy a beadások rohadtul hatékonyak, a góljaink nagy résza beadás után született.
Szerintem rohadtul nem így van. Én nem láttam mást csak jobb ötlet híján le oldalra, valaki beadja és lesz ami lesz. Az esetek túlnyomó részében semmi veszély nem volt ezekben az akciókban.
gólvonal írta:támadósor: CR/Asensio vagy Cheryshev, Benzema/Jese, James/Lyukas Vaskéz/Isco/Bale (2 posztra).
4 posztról van szó, erre a 4 posztra én a következő embereket használnám. Benzema és Jesé csatárba, ez okés. Bal szél CR vagy Bale, együtt kuka az egész csapatvédekezés. 10-es poszton Isco, Modric esetleg James. Jobb szél Isco, James. Lucast vagy Cheryshevet megtartanám, jó lesz kupában vagy bajnokin gyengébb csapatok ellen hazai pályán. Asensiot kölcsön kell adni, 19 éves, játsszon csak hétről-hétre eleget.
Cheryshev-Lucas. A Bayern elleni meccsen a hőtérképük szinte egyforma, Lucas valamivel többet járt vissza védekezni. Ha valaki tud egy oldalt ahol minden meccsen játékosokra bontva lehet nézni a statisztikájukat azt megköszönném. Ilyen szerelések, pontos passzok, eladott labdák érdekelnének, mert abból amit láttam a két fiatalember sorra szórta el a labdákat.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 6., csütörtök 11:26

Illarra:
Rotálásra jó, remélem nem megy el, kell a spanyol vér a csapatba + akit hoznak se lenne sokkal jobb nála. A baj nála, amit kiemeltem Casemironál, hogy megbízható, nah ez nála nincs meg. Sokszor azt is lehibázza, amit tud. Rotálásra oké.
A tegnapi meccset nem láttam, de ha valaki ad 15-20 milliót érte, azonnal el kell adni, az ő érdekében is. Nevetségesen keveset mutat. Lehet, hogy akit hoznánk se mutatna többet, de ennyit kb bárki hoz, akit 3 millióért veszünk, az is. De 15 millióért már talán olyat is hozhatnánk, aki jobban ráérez a dologra. (én pl nem értem, hogy Borja Valerot miért nem hoztuk még vissza. Mondjuk lehet nem akrana jönni...De ő abszolút megbízható lenne, tapasztalt, saját nevelés, spanyol...És talán már túl van azon a korszakán, amikor állandóan játszani akart, szerintem ő tökéletes igazolás lenne a padra.

Casemioval én is elégedett vagyok.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 6., csütörtök 11:21

Nekem az jött le az eddig látottakból,bár a tegnapi meccset nem láttam,hogy egész előszezonban csak a védekezést gyakorolta a csapat.
Támadások azok totál nullák.Semmi elképzelés semmi tudatosság szerintem.
Kiváncsi leszek a rajtra.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 6., csütörtök 11:11

Pepének komoly a sérülése? mit tudni?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég