Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 27., hétfő 17:38

A mai meccsről pár szösszenet:
Jesé meg Marcelo tetszett.
Bale 15 perc focit vállalt ma is, pedig ennél szabadabb szerepkörben nem játszhat. Én már nem tudom, hogy mi kell neki még.
CR: helyzeteket beverhetné.
Negatívumként én még Danilot emelném ki. Nagyon nem tűnt pár helyzetben határozottnak és én azt hittem, hogy ő bátrabban mer fellépni a támadásokkal. Persze még szoknia kell, de túl sok biztató dolgot nem láttunk tőle.

Amúgy egész korrekt, hogy lement 3 meccs és nem kaptunk még akcióból gólt, pedig az ellenfeleink nem Indonézia válogatottja szintet képviselnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 27., hétfő 16:53

köszöntem. ez elkerülte a figyelmem
Kép

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 27., hétfő 16:44

szia mindenki. egy bővebb összefoglalót lenne szíves valaki linkelni? :-*
Kép

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. július 25., szombat 17:59

Nem tudom volt-e már, de jó kép lett. BBC vs Higu :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 25., szombat 16:01

A rövidpasszos játék fejlődött egy picit, úgy látom, nagyobb hangsúlyt kap ez a fajta támadásépítés, kérdés, hogy a betömörülős Atletico féle védekezéssel lesz-e előrelépés tavaly óta, vagy ugyan az a szenvedés marad.
Én is ezt láttam, csak nem tudom, mennyire hihetek a szememnek. Két ifista korú khv-val állt fel a City, ez azért eléggé kedvezett nekünk, a nagyágyúink ki is használták. A 4 gólból 3 a City kh-inak lelkén száradt. Tény viszont, hogy ötletes játékot produkáltunk, és mindezt már a második meccsünkön, ami elég jó előjel. A védekezésünkön még van mit csiszolni, úgy érzem ez lesz az egész szezonunk kulcsa. Benitez csapatainak a védekezése mindig rendben volt, remélem itt is rendben lesz. Azonban a meccsen elég kaotikus volt a védekezésünk. Isco sokszor visszalépett 3. kkp-snak védekezésben és labdakihozatalban, de Bale-CR-Benzi nem léptek vissza, és sokszor amorf alakzatban védekeztünk, ami hosszútávon komoly helyezkedési hibákat vetít előre. Nagy kérdés az lesz, hogy mennyire tud majd Benitez rávenni a fenti hármasból valakit (Balet), hogy védekezzen rendszeresen, és legalább az ellenfél szélső védőit kövesse vissza. Jelenleg azt viszont nem érzem jó megoldásnak, hogy támadásban 4-2-3-1, védekezésben meg 4-3-3 a felállás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 25., szombat 15:17

Daniloról én addig nem mondanék véleményt, míg nem a kezdőkkel lép pályára, mert nagyon nagy különbség volt a két félidő között.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. július 25., szombat 14:36

Előre is szeretnék elnézést kérni, ha valakit megbántok, de ami hónapok óta folyik ezen a fórumon, az már egyenesen szánalmas. Az oké, hogy a Real-Barca topicba megy a folyamatos személyeskedés és nagyképűség, folyamatosan megy a fölösleges szájkarate, de ha valakinek erre van ideje, hát csinálja, én hónapok óta elkerülöm azt a topicot, mert egyszerűen nem érdekel az a szánalom ami ott megy. Viszont ott kezdődik számomra a probléma, hogy lassan nincs olyan topic, ahol ne ez lenne, ne Bale haján vagy Casillason vitatkoznátok. Értem, hogy ez egy fórum, aminek pont a véleménycsere a lényege, de nem kéne tönkretenni a fórumot igénytelen szar vitákkal és személyeskedésekkel. Tudom, ha nem tetszik, ne olvassam. Nem is fogom. Csak nagyon sajnálom a dolgot, mivel régen ez volt az egyik hobbym, feljöttem a fórumra, és olvastam a viszonylag jó hozzászólásokat, elemzéseket, találgatásokat. Erre most mivan? Bale haja. Ki a f@szt érdekel? De lehet hogy csak Engem zavar.. Már komolyan nem tudom..

A meccsről nem láttam túl sok kommentet, de azért leírom, még akkor is ha gáz leszek. Isco egy zseni, az év kérdése, hogyan találja meg Benítez az egyensúlyt, és ki lesz majd a "12. ember" a csapatban. Benzi remélem nem megy sehova, látszik a különbség amikor pályán van, meg amikor nincs. Fantasztikusan tartja meg a labdákat, jók az elfutásai, jók a passzai, a gólja is zseniális volt. Összességében jól mozgott a csapat, bár Danilo még egy picit idegen a pályán, de ez pár hét után nem is csoda. A rövidpasszos játék fejlődött egy picit, úgy látom, nagyobb hangsúlyt kap ez a fajta támadásépítés, kérdés, hogy a betömörülős Atletico féle védekezéssel lesz-e előrelépés tavaly óta, vagy ugyan az a szenvedés marad. Mintha a beadások is pontosabbak lettek volna, de a befejezéssel itt is akadtak problémák, de nem baj, majd tétmeccsen bemegy. Jó volt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. július 25., szombat 14:07

realistahuni írta:
Egyáltalán nincs igazad és full vakon minősítesz itt embereket/csoportokat. Attól hogy még valaki utálja Balet(én is köztük vagyok, pedig bírtam régen) már nem is madridista? Mesélj még.
ki beszélt itt arról ,hogy kimadridista és ki nem?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 25., szombat 13:17

dzsi91 írta:Barca játékosokat nem tudtuk annyira gyűlölni mint a walesit, elképesztő.
Mindig volt aktuális....minden évben..
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 25., szombat 12:32

Ùgy vártam ezt a pillanatot,hozzád most ki beszėlt?
Kedves Kerlon...annál a hsz-nėl veled ėrtettem egyet,az nem baj? :fpalm:

Ide vezet mikor mikor nem azt nézi az ember mit ìrnak,hanem hogy ki :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 25., szombat 10:50

Olvasd már el a hsz-eket, hát ezek egy kanál vízbe megfolytanák szerencsétlent azért mert nem tud focizni...ez csak foci, fel kéne nőni. Vagy mondjuk megvárni legalább egy tétmeccset és utána fütyülni a bernabeu-al szinkronban a fotel előtt, az mostanában megy a madridizmusnak.

Arról a szerencsétlen luvnyáról is úgy beszélnek mintha bin laden lenne, mert a maga buta módján próbálta megvédeni Ikert(mármint a nője) ... Ikerről is miket irtak itt sokan jézusom... Szeptembertől májusig megy a köpködés egy percig nem hitt egyik sem a csapatban, aztán ők vannak a legjobban felháborodva év végén,hogy nincs kupa :lol: kivagyok bukva rajtatok, mármint az egész madridizmuson, forumostól bernabeustól képszakadás az egész 1-2 kivételtől eltekintve. Semmi emberség,vagy tisztelet bármi iránt csak a száraz statisztikák kupák darabszám meg teljesítmény. Odaát meg a 98 éves Xavi-t éltetik ahogy gyökkettővel forgolódik a középpályán és dobálja az arcunkba a triplát :lol:
Egyáltalán nincs igazad és full vakon minősítesz itt embereket/csoportokat. Attól hogy még valaki utálja Balet(én is köztük vagyok, pedig bírtam régen) már nem is madridista? Mesélj még. Más csapatoknál is jelen van ez, csak te arról nem tudsz esetleg, de simán van olyan hogy elfajulnak a dolgok. Csak persze ez is nálunk nagyítódik fel, mert a Realt köpködni kell ott ahol lehet. Mikor tavaly a barca égett mindenhol többek közt Messit is putamadrezték a katalán szurkolók, persze erről alig beszéltek, gyorsan átugrottak rajta ahogy szokott lenni.

Visszatérve Balehez ugyanott tartunk mint Khediránál csak a hercegnek és az ügynökének legalább nem volt nagy pofája hanem csendben maradtak. Ja és a Khedira tizenvalamennyi volt, Bale meg nyolcvanvalamennyi. Amiről persze nem a játékosok tehetnek viszont azzal pl. tisztában kellene lennie Balenek is hogy ez a pénzösszeg egy szimbolikus kihívás, és ha leveri a lécet mint ahogy tette idén is akkor a saját imázsa fog megromlani. Idén még úgy ahogy megúszta de jövőre szét fogják szedni, nincs kétségem. Azért remélem kapunk egy idiótát aki ennek ellenére is fizet egy szép összeget érte.

Ja és Sara megvédeni próbálta Ikert? :lol: Ezért kellett CR-t baszogatni? Hagyjuk is, nevetséges.
Love football, hate antifa.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 25., szombat 1:16

Matt009 írta:
Realista24 írta:Jaj Matt, nevetséges hogy mindig megvan a bűnbak...szoktál magadon nevetni?
Most az Ancelottihoz való hozzáállásomra célzol? Miért az rendjén van, hogy egy olyan edzőt egy emberként véd egy közösség, és már már bálványoz, akinek a menesztése mellett legalább annyi érv szól, mint a megtartása mellett (nem az én szavaim, ezt más leírta CA menesztése után 1-2 nappal)? Én nem Ancelottit üldözöm, vagy ostorozom, de az, ahogy ő, vagy CR sokszor bálványozva vannak az túlzás. Ugyanúgy, ahogy az utálat egyes játékosok felé.
Ja, mert neked sokkal több info áll rendelkezésedre, hogy eldöntsd, Ancelotti milyen edző, mint CR-nek vagy a keret 80%-nak, akik kiálltak mellette.
Az pedig külön vicces, hogy itt papolsz a játékosok utálatáról, közben pedig annyira elfogult vagy Ancelottival szemben, hogy hiába keresnék hasonlót a fórumon, nem találnék.
Merci Zizou!

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. július 24., péntek 22:31

wZoLee7 írta:Alapból a csapat szempontjából a legjobb döntés az lenne ha Balet elpasszolnánk az MU-nak 100-13 milláért.
Szerintem meg épp, hogy nem ez lenne a legjobb döntés.Mármint ránk nézve, mármint a jövőre nézve. Kifejtem.
Ha az lenne, hogy veszünk egy "ígéretet" nagyonnagyon sokkal többért, mint amennyit érdemel, majd 2 év szenvedés után el tudjuk adni úgy, hogy még esetleg plusz kereset is lesz rajta, akkor itt minden a feje tetejére lesz állva. Akkor minden Sterling meg Lucas hozzánk fog kolosszális összegért igazolni, mert hát ugyebár ha nem jön be, legalább annyiért tovább passzoljuk. :hmmm:
Persze, maga a tény az jó volna, hogy a beckhamhajúbohócot most adjuk oda a MU-nak 130 millióért, de ők sem hülyék, plusz itt lenne ez a hátulütő, amit magyaráztam. :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 22:17

Nem célzok én semmire Matt, csak azt sajnálom, hogy nem te vagy Madridban a csapat élén. Ez az én nagy szívfájdalmam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 22:12

Mert Ancelottit Schusterrel egy lapon emlegetni... na az nem túlzás. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 24., péntek 22:10

Realista24 írta:Jaj Matt, nevetséges hogy mindig megvan a bűnbak...szoktál magadon nevetni?
Most az Ancelottihoz való hozzáállásomra célzol? Miért az rendjén van, hogy egy olyan edzőt egy emberként véd egy közösség, és már már bálványoz, akinek a menesztése mellett legalább annyi érv szól, mint a megtartása mellett (nem az én szavaim, ezt más leírta CA menesztése után 1-2 nappal)? Én nem Ancelottit üldözöm, vagy ostorozom, de az, ahogy ő, vagy CR sokszor bálványozva vannak az túlzás. Ugyanúgy, ahogy az utálat egyes játékosok felé.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. július 24., péntek 21:56

wZoLee7 írta:SZERINTEM!
nekem ez tetszett, és nagyjából én is így vagyok vele

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 20:54

ziro4vr írta:
Kerlon írta: On: én DMrt elfogadtam, mikor focizott és nem sírt a fizuert. De Balenek lassan az is a baja, hogy nike labdával játszunk és nem adidassal. Aztán a teljesítménye meg szinte nulla.
On: itt a fórumon meg a többségnek már az is baj, ha lehoz egy korrekt teljesítményt. Vagy felhozzák hogy nem számít, vagy felhozzák oda nem illően Cét. De már Cére sem lehet írni semmit, mert felhozzák Balet.

Nagyon megy itt a divat fikázás meg nagyot mondás.

És mielőtt nekem ugrasz, nem neked szántam ezt.

(Bár magadra ismerhetsz benne te is.)
:mrgreen:

És mielőtt más nekem ugrik, én is csináltam ezt egy ideig, főleg miután kiestünk a Juventus ellen, de ha már új szezon, a fazont is a jelene alapján kéne megítélni.
Ebbe kár belemenni, mert a legtöbben még azt is fikazzazok, aki már rég nincs itt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 24., péntek 20:45

Hát egy kicsit mindenkinek igaza van, és egy kicsit nem...Alapból a csapat szempontjából a legjobb döntés az lenne ha Balet elpasszolnánk az MU-nak 100-13 milláért. Kaptak egy játékost és végre lenyugszanak a fenébe. Lehet találni a piacon olyan játékost aki jobban beleillik a csapatba mint Bale. Eddig azt hiszem nem írtam olyant ami ne lenne igaz. Viszont Bale maradni fog, ez nem nagy titok, Perez szerelmes lett belé. A csatár mögötti poszt neki nem jó, hiába tud jól lőni, ebben a csapatban, abban a bajnokságban nincsenek akkora terek mint az előző csapatában. Maradtak a szélek, mert a csatárposzthoz ő nem elég, alapvető technikai hiányosságai vannak. Bivaly erős, kiváló szélsőnk lenne, ha végre felfogná, hogy neki bizony melóznia kell. A testfelépítése, a fizikuma, minden adott ahhoz hogy támadásban és védekezésben is felszántsa a pályát, de ő ezt nem teszi meg. Szerintem keveset is lő. Atyaég, milyen lövőkéje van az emberünknek?! Ma sem igazán próbálkozott, pedig ha tudom hogy én vagyok Bale, és annyira nem vagyok technikás, kicsit vissza lépek, bontson Isco, ha meg leteszik olyant lövök hogy akit eltalál a mentő viszi el. Carlo képtelen volt őt ott használni ahol a legjobb, olyan szerepet találni neki...ennek köszönhetően Isco és James sem ott játszott ahol a legjobbak lennének. Ha Beniteznek sikerül belőni Bale helyét és ő is megérzi hogy minden adott akkor lesz egy nagyon hasznos játékosunk a személyében.
A mai meccset látva jobban aggasztott CR. Hátrébb került, egy posztra ahol védekezésben oda kell lépni, de ő ezt nem fogja megtenni. Letámadott, de még sem volt az igazi. Lehet hülyén hangzik, de én kettejüket csak akkor tolnám a pályára együtt, ha már eldőlt a meccs, azon kívül egymás cseréi lennének. Mert abban esetben ha Bale van a csatár mögött, még működhet a dolog, ha Isco és James a két szélső.
SZERINTEM! :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 20:45

Jaj Matt, nevetséges hogy mindig megvan a bűnbak...szoktál magadon nevetni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég