Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 16., csütörtök 11:15

nyilván... mert Iker bármilyen jó, mindenképpen savazni kell. hiszen ez a divat. megsúgom: Casillas egész idénye vállalható, amit kell bőven - és azon felül is hoz mérkőzésről mérkőzésre
Az azért gondolom meg van mikor egy pontrúgásnál az ötösön belül csépelte a levegőt,mert gőze sem volt hol a labda...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 8:20

Személyeskedés nélkül már nem is megy?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. április 16., csütörtök 7:59

gratulálok hehe.. potyillas...

te köpködsz, a futball szempontjából "pato"lógiai eset avataroddal..

nyilván... mert Iker bármilyen jó, mindenképpen savazni kell. hiszen ez a divat. megsúgom: Casillas egész idénye vállalható, amit kell bőven - és azon felül is hoz mérkőzésről mérkőzésre

egyébként egy momentum a meccs végéről. Casillas és Ramos próbálta hívni a többieket a tábor elé, hogy megköszönjék a szurkolást, de a néhány nagyarc játékosunknak ugye ez nem pálya, és besétáltak az öltözőbe.. nem minősíteném
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 7:37

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphot ... e=55A51D36
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 15., szerda 17:27

A Bale-James kombó egy dolog, de ha még Modric ilyen-olyan oknál fogva kiválik a csapatból akkor nekünk lőttek

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 15., szerda 17:17

hehe írta: hamesz. max az árcédulában jobb isconál, nevetségesen semmi és fullátlag a gyerek. egy semmi.
.
Na eddig azt hittem csak bennem van a hiba, es rosszul latom a dolgokat....es ugy erzem, h kozellenseg lettem ez miatt.

Addig nem fogunk ilyenek ellen jobban jatszani amig Bale-James kombo kezdo.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 15., szerda 17:02

annyit írjál neki, hogy:
no pass, shoot instead mothafucka
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 15., szerda 16:34

Hát ki a nagy instagram spanja? Üzenj neki de izibe! :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 16:04

kurvára felbaszott. R24, most hagyj egy kicsit.
Tiktaktiktak...az időd lejárt :lol:
Baszod, engem is felkúrt agyilag a hülyéje.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 15., szerda 16:02

kicsit megkésve, de:

a mérkőzést 2 góllal nyerni kellett volna.
kritikán aluli volt benzema, annyire szarul sztem életében nem játszott még. mármint olyan meccsen, ami számít. elképesztő, hogy állandóan passzolni akar a kapu torkából is és lehetőleg céronaldonak.
kurvára felbaszott. R24, most hagyj egy kicsit. :mrgreen: ancelottinak volt ott egy jó reakciója, amikor tök egyedül lett volna a kapussal szemben, erre belesarkaz egy szánalmasat, elbaszva a helyzetet.

bale ziccere az atma eladott labdája után, hát bazmeg annyi hely volt ott elhúzni jobbra a labdát ballal és besétálni vele, megőrülök, lefosom a bokám, eddig mindenképpen bale a hibás, ha nem jutunk tovább.

ramos. mi a faszt képzel a lágyan középre ívelt eladott ótvar labdáival, amikből mindből helyzete lett az atmának? szedje már össze magát.

hamesz. max az árcédulában jobb isconál, nevetségesen semmi és fullátlag a gyerek. egy semmi.

összességében a 0:0 rohadtul nem jó, mert potyillas a kapuban - inkább hagyjuk már ezt az embert, szóra sem érdemes - bármikor beszophat egy fejest szögletből, vagy vhogy ha beerőlködnek egy gólt, akkor nekünk 2 kell, aztán jön a féreg szimulálós, pofázós, időhúzós stílusuk.

az elképzelés jó, de mivel marcelo nem lesz, ezért baj lehet kreativitás terén.

nehéz lesz, de uralni kell és győzni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 15:19

hunmadridista írta:
morientes írta: Szerencse?Nem szerencse kell,hanem beverni a helyzeteket.Ha ez megvan,mehet az atma bpba.
Pedig szerintem egy jó adag szerencse és egy korrekt bíró is kelleni fog a továbbjutáshoz...
Ha tudjuk hozni azt amit tegnap,az első félidőben,de végig,akkor nincs miről beszélni.
X lett ugyan,de rég láttam már a csapatot így játszani az atma ellen.Az irány jó.Ha otthon botlunk,nem is érdemeljük meg a továbbjutást.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 15., szerda 15:16

Rúgni kellene azt a rohadt kaput...nem igaz, hogy barca módra mindent az alapvonalig kell kijátszani. Modric legalább próbálkozott tegnap, meg Bale egyszer távolról.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 15., szerda 15:14

morientes írta: Szerencse?Nem szerencse kell,hanem beverni a helyzeteket.Ha ez megvan,mehet az atma bpba.
Pedig szerintem egy jó adag szerencse és egy korrekt bíró is kelleni fog a továbbjutáshoz...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 15:12

hunmadridista írta:Abban látom a továbbjutás kulcsát, hogy a visszavágón mi rúgjuk az elsőt...ha az Atletico szerzi meg a vezetést, akkor onnantól vége a dalnak...csak az a baj, hogy igazán 45-50 percig bírjuk a nagy tempót, utána viszont teljesen elkészül az erejével a csapat...jó lenne egy nagy adag szerencse a Bernabeuban...
Szerencse?Nem szerencse kell,hanem beverni a helyzeteket.Ha ez megvan,mehet az atma bpba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 15., szerda 15:08

Abban látom a továbbjutás kulcsát, hogy a visszavágón mi rúgjuk az elsőt...ha az Atletico szerzi meg a vezetést, akkor onnantól vége a dalnak...csak az a baj, hogy igazán 45-50 percig bírjuk a nagy tempót, utána viszont teljesen elkészül az erejével a csapat...jó lenne egy nagy adag szerencse a Bernabeuban...

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 12:15

Tudom nem ide tartozik de kb 20 perc múlva sajtó tájékoztató van Dortmundban ahol Klopp elmegy a szezon végén a sajtó szerint.
Nem is akarok arra gondolni hogy kupa nélkül zárunk idén de ha mégis es jönne Kloop akkor beillene ide?
Tudna kezelni a közeget?
Van aki jobban belelat ebbe?
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 15., szerda 11:54

Nem volt hely? Volt bizony, csak be kéne lőni a helyzeteket. Azért nem akkora kérés ez. Ilyen szempontból a barca hármasa jobb, ez meg is látszik az eredményeken. Nem tud az atma sem 90 percen át god módban védekezni, 2-3 nagy esély mindig van ellenük, azokkal kell élni. Csak ha azt a pár esélyt Benzema&Bale kapja meg, kisebb valószínűséggel lesz gól, mintha a Neymar&Suarez kapná. Ez van sajnos.

A visszavágón én Isco-James-szokásos arcok felállással kezdenék, James legyen agresszívabb, a kiugratásai meg állított labdái hibátlanok, plusz neki lehet lövőhelyzetet teremteni, mert jól lő. Iscotól és Modrictól nagyon sok mozgás kell függőlegesen, és akkor a fölény meglesz, már csak 1v1ezni kéne eredményesen. Marcelo hiányzása óriási hátrány lehet, bármennyire rizikósak a megmozdulásai, kell a váratlan. Bale meg jönne a 60. percben, ha kell az előre csere, és meg kell dolgoznia a fáradó védelmet. Az elején kell gólt szerezni, mert ha nő a nyomás, hátul magasan nő a hibalehetőségek száma. Iker, Ramos, Carvajal, ezek az emberek ha az atma által lesüllyednek az ő szintjükre, kiemelt kockázatot jelentenek a csapatra nézve.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 15., szerda 11:46

Kerlon írta:ÉN attól félek, hogy gólt kapunk, mert két gól meg nincs benn a játékunkban. Mindenki köpködi a walesit, már 3 hónapja, de azért mégis megadjuk a nettó emberelőnyt... Pedig most azt is mondhattuk volna, hogy sérült és még nem kész a kezdőre. VICCCCCCCCC
Az a helyzet, hogy azért nem fogják padoztatni mert benne van a veszély. Tegnap is kb neki meg Jamesnek volt igazán nagy helyzete. A baj az, hogy ami van helyzete nem használja ki, mert ha lópikulát se csinált volna, de eltesz 2 gólt, a kutya nem köt bele... Bár, ha csak a ziccerét be lőtte volna, már fasza gyerek lenne!

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. április 15., szerda 11:39

most innen az utolsó oldalról kellene csak kimásolnom a hsz-em tartalmát :D

nekem a tegnapi felállás, mentalitás, taktika teljesen rendben volt az első félidőben. rendezettek voltunk, mindenki tudta hol a helye és mi a feladata. az atleticonál 10 másodpercig nem volt folyamatosan a labda kb, rájöttek, hogy itt be kell állni és védekezni, ami nagyon jól megy nekik. és nem csak az, hogy beállnak két sorban a kapu elé, hanem ha érkezett tőlünk egy ütempassz vagy egy szép csel ami után emberelőny lett volna nálunk egyből jött egy másik matracos. ezt csinálják nagyon jól, tolódnak a támadással együtt és a másik oldalon se lesz ettől hézag. viszonylag sok lövőhelyzetünk akadt a meccsen és meg is lepődtem mikor a játékosaink el is lövik és kaput is találtak nagyrészt.
szerintem ugyanez a csapat mehet fel a visszavágóra természetesen Marcelo helyett Coentrao vagy Nacho (Arbeloat inkább ne). Bale ugyanez lesz játékban, kb 0, James beleillik a csapatba, nála rendben vannak a rövid és hosszú passzok, viszont nem elég dinamikus és gyors, az atletico ellen ez hátrány. Iscot is elnyomják, de ha ő egy jó ütemben véghezvitt csel után meg tud indulni akkor hasznosabb lehet.
sokan meg vannak győződve bizonyos felállásokról, miközben butaság kijelenteni egy formációt egy meccsre. külön kell venni támadást és védekezést. sőt az első félidőben nem is tudnék felállást mondani, Benzema visszalép labdáért, Carvajal és Marcelo támadó szélsőt játszik, Ronaldo centerbe fut, stb. felfogás és mentalitás kérdése az egész. amúgy meg ilyen Atleti védelemnél gyors, rövidpasszos, kényszerítős, létszámfölényes szitukat kéne kialakítani és onnan helyzetbe hozni a másikat. plusz az átlövések ami megvolt tegnap.
na én ennyit gondoltam ki a tegnapi meccsről és a korábbi hsz-eket olvasva ez az én véleményem. meggyőzhető vagyok :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 11:10

Ilyenkor szokott jönni az,hogy hétvégén meg kap egy nagy laska gólt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég