Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 16., szombat 2:47

Hola Amigos ! Valószínűleg az enyém lesz a legpozitívabb meccs értékelés ugyanis 15 év után nekem is volt szerencsém végre élőben látni a csapatot.Hát hatalmas élmény, katarzis, már a himnusznál bekönnyeztem.Így a kiesés bár kis csalódottságot okozott de ez a meccs nekem mindig is egy örök pozitív élmény lesz. Amiben mindenkinek igaza volt,hogy már most kattogok,hogy mikor mehetnék ki újra. :mrgreen: Egyszerűen leírhatatlan az egész szavakkal.Maga a város is nagyon bejövős,ha nem várna itthon a kutyám meg az asszony akkor sztem vissza se jövök, beállnék én is olyan "shapeshifter" négernek(imádtam, ahogy szaladnak a rendőrök elől a télapó batyuban :lol: )

A meccset még tévében nem láttam csak összefoglalót.Jól indultunk neki a meccsnek, első félidő ha nem is a decima féle csapatot idézte, de jót sejtettem, aztán jöttek sorra a kihagyott helyzetek, ami természetesen megbosszulta magát, 1-0 után viszont számomra egy teljesen érthetetlen leállás következett a második félidőben, nem tudom,hogy a szufla fogyott ki a Valencia meccs és az idei pocsék kondi/forma[Modric] miatt, de nekem tökre az volt az érzésem,hogy itt Ancelotti amolyan Mourinhosan belőtte magának az 1-0át és úgy is vonultunk ki a második félidőre.Persze jött is a semennyire meglepő Morata gól, onnantól meg totális tanácstalanság.

Kár ezért a szezonért, szépen indult, nagy dolgokat vihettünk volna véghez.De csak magának köszönheti a csapat a dolgokat, itt nyakig benne van mindenki, vezetőségtől az edzőn át egészen a játékosokig.Félek tőle,hogy azon akarják majd leverni a sarat aki a """legkevésbé""" felelős, de olvasva a híreket kicsit megnyugodtam,hogy marad Carlo(reméljük)... Ami most rohadtul nem hiányzik nekünk az egy újabb bombázás, egy újabb edzőkeringő.Egyáltalán nem akkora a gáz mint ahogy kinéz, csak bekéne látni végre a hibákat és nem újból és újból belelépni ugyanabba a kulába.

Ez a szezon a tipikus 2szék közé ülés esete, ebből tanulni kell és hiszem,hogy tanulni is fog mindenki, az a valencia meccs azt nagyon nem így kellett volna megoldani, na de mind1. Jövőre egy kifoltozott kerettel,egy kicsit több szerencsével és UGYANAZZAL az edzővel jó évünk lehet.


-akik szerintem nagyot küzdöttek, James és Marcelo
-Iker szerintem jó volt
-ami nekem nagyon lejött amit tv-ben kevésbé látni az a bbc nem létező védekezése.Szögleteken kívül a két szélső kb nem is megy hátra, benzema még csak csak de ő meg ugye most tért vissza.
-Kimondottan rossz teljesítmény nálam csak Bale
-Bale élőben is katasztrófa (és a játéka is)
-Ami viszont csalódást okozott az az utolsó 10 perc, ez volt a védjegyünk,hogy meghaltunk az utolsó momentumig amíg van remény, hát ez most valahogy egyáltalán nem történt meg, meg is lepődtem.

A Barca esetleges triplázását meg teljesen megérdemeljük, """feladtuk""" a kupát, köszönték szépen, leadunk 4 pontos előnyt -4re 3 hét alatt köszönték szépen, most meg odavetjük nekik a Juvét(akik tök megérdemelten vannak ott a döntőben,hozták amit tudnak, mi nem) a bl döntőbe ,hogy tessék egyétek... Ez most nem ellenük szól, nagyon jó hajrát futnak idén, jelenleg a világ legerősebb csapata, de kérem ilyet egy Real Madrid ne csináljon már.

Sorry ,hogy kicsit kusza lett majd még írok csak teljesen a hatása alatt vagyok az egésznek.Hala Madrid! :sziv:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 21:07

http://www.estisport.hu/kulfoldi-foci/2 ... oi-gyomros
Kompany értékelése, ahogy ő látta a helyszínen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
remike34
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 18:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Oberägeri

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: remike34 » 2015. május 15., péntek 18:30

adamzz írta:Egyértelműen látszott a minőségbeli különbség mind a két meccsen. Mindezt úgy,hogy az első meccsen Ramos a kp-n gyöknulla volt, ha egy Modric játszhatott volna a helyén akkor már idegenben lövünk nekik 3-at,4-et. De nincs ha. Ennyi volt. Kész.
A párharc megnyerésére akkor volt esélyük,ha meghalnak a pályán és ha mákjuk is lesz. Mindkettő megvolt. Ilyen a foci.

Igazából már csak azért is mert a Barca lesz az ellenfél a döntőben, hajrá Juve. De már látom lelki szemeimmel,hogy Morata egy labdát nem fog tudni átvenni, ellenünk bezzeg.. :lol:

Mindegy. Perez nyilatkozatából azt szűrtem le,hogy megint várható egy nagyobb összegű igazolás. Vélhetően Pogba, bár Verrattinak jobban örülnék. De igazából életszerűbben hangzik a Pogba-->Real, Verratti-->Juve lánc kialakulása. Mondjuk bánkódni nem fogok. A Modric-Kroos-Pogba kp se fog térdelni senki előtt. Az edző annyira mindegy,hogy ki lesz. Egy ilyen kerettel, ha nincs komolyabb sérülés, nem BL címvédő évben a tripláért kellesz menni. Minden más csalódás lesz. Vannak ám igények azért a kövi szezonra is. :lol: :mrgreen:
Nem kellene hogy egy ember kiválása ennyi gondot jelentsen egy csapatnak, gondolok itt Modricra.
Én remélem nem költünk el feleslegesen x milliót Pogbára, mert az csapategységen belül problémához vezetne.
Ki marad? Ki kezd, ki padozik?
Bale-t és Jesé-t rehabilitálni kell mentálisan, és a középpályán kellene a rotálás és még 1 minőségi ember a Khedira/Illara kettős helyett. Talán Casemiro erre alkalmas is lenne az idei fejlődése után, meg elvileg Danilo is be fog oda segíteni...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 15., péntek 17:48

Egyértelműen látszott a minőségbeli különbség mind a két meccsen. Mindezt úgy,hogy az első meccsen Ramos a kp-n gyöknulla volt, ha egy Modric játszhatott volna a helyén akkor már idegenben lövünk nekik 3-at,4-et. De nincs ha. Ennyi volt. Kész.
A párharc megnyerésére akkor volt esélyük,ha meghalnak a pályán és ha mákjuk is lesz. Mindkettő megvolt. Ilyen a foci.

Igazából már csak azért is mert a Barca lesz az ellenfél a döntőben, hajrá Juve. De már látom lelki szemeimmel,hogy Morata egy labdát nem fog tudni átvenni, ellenünk bezzeg.. :lol:

Mindegy. Perez nyilatkozatából azt szűrtem le,hogy megint várható egy nagyobb összegű igazolás. Vélhetően Pogba, bár Verrattinak jobban örülnék. De igazából életszerűbben hangzik a Pogba-->Real, Verratti-->Juve lánc kialakulása. Mondjuk bánkódni nem fogok. A Modric-Kroos-Pogba kp se fog térdelni senki előtt. Az edző annyira mindegy,hogy ki lesz. Egy ilyen kerettel, ha nincs komolyabb sérülés, nem BL címvédő évben a tripláért kellesz menni. Minden más csalódás lesz. Vannak ám igények azért a kövi szezonra is. :lol: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 15., péntek 12:00

Első félidőben azt éreztem, mintha egy középcsapattal játszanánk. Jöttek szépen a helyzetek, csak szokás szerint ki is maradtak. Szerintem a játékosok is azt érezték, hogy majd jön valamikor a második gól és meglesz a továbbjutás. Ramos nyilatkozata is erre enged következtetni. Juventusban nem igazán volt benne a gól, ezt érezték a játékosok is. De szokás szerint jött a balfaszkodás hátul.

Döntőt meg szépen behúzza a Barca. Lehet szépíteni, hogy egy meccsen bármi lehet, de nem fogják ezt a lehetőséget elpuskázni. Ügyesen megadtuk a lehetőséget a Barcának a triplázásra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 11:39

morientes írta:
Cristina se játszott jó
Azért ezt ne...én sem mondtam soha Nedvedre hogy buzi,pedig ha jobban megnézzük...

A Real Madrid verte meg saját magát szokás szerint...ragozhatjuk ahogy akarjuk de ez az igazság...
Nem kell ragozni, 1 hsz, 1 warn. Ha így folytatja, ötnél több nem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 15., péntek 11:30

azzal vitatkoznék, hogy a csapategység nem volt meg, illetve csak egy csapat sztár van a pályán. idén is láthattunk nagyon sok meccset, ahol vért izzadva lett a győzelem kiharcolva, mindenki csúszott mászott, vagy éppen a tavalyi bl menetelést is elég említeni. ez a keret egy csapat, egymásért küzdenek, szeretik egymást és az összjátékokból jól ki is vehető, hogy mennyire egyben van a keret - minusz bale :mrgreen: amit rmcf írt, az sokkal relevánsabb. maga a keret összeállítása volt rossz, a kulcsemberek kifáradtak, nem kaptak elég pihenési lehetőséget. a kapuban egy leáldozó csillagú legenda áll, aki bár mindent megtenne a klubbért, de az a elszabott bedobási kísérlet egyfajta szimbólum is volt az ő helyzetére. egyszerűen nem elég már ide.

pogba nem tudom, mennyire tudná megoldani a problémákat... sokkal inkább a támadófeladatai miatt lett felkapott, mintsem a védekezőmunkája miatt. nekünk pedig pontosan olyan ember kellene oda, aki segít stabilizálni a helyzetet, kroos és modric mellett is magabiztosan tud mozogni. jelenleg ezt csak verrattiban látom. a kis olasz fiatal még mindig, mozgékony, nem is lassú, nagyon labdabiztos és jó meglátásai vannak. persze, ha egy ilyen trióval állunk fel, akkor egyből létszámon kívülre kerülhet james és isco is... viszont a padra is kellene támadócsere, amire isco például még sokkal jobb is lenne, mint james.

nincs semmilyen krízis, nincs világvége, csupán visszaütött az átigazolási időszak balfsága, amit télen nem lehetett korrigálni. nincs mese, nyáron pihenni kell, jól megtervezni a preseasont, kiszórni a felesleget, balanszolni és feltölteni a keretet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 15., péntek 11:29

Cristina se játszott jó
Azért ezt ne...én sem mondtam soha Nedvedre hogy buzi,pedig ha jobban megnézzük...

A Real Madrid verte meg saját magát szokás szerint...ragozhatjuk ahogy akarjuk de ez az igazság...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
remike34
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 18:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Oberägeri

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: remike34 » 2015. május 15., péntek 11:27

petiamadridista írta:
Ezzel azért vitatkoznék. A juve olyan mint a bayern ebből a szempontból. Mindig is megvette az olaszországban játszó aktuálisan jól teljesítő játékosokat. Szerinted Cannavaro, Buffon, Thuram, Emerson meg még sorolhatnám nem volt befutott játékos amikor megvásároltátok?!
hát.. szerintem nem.
Maximum az utóbbi években, de korábban nem volt ez jellemző.
A Juve inkább nagyon jó versenyző volt, mindig is. (Ezért sem előre lefutott ez a BL döntő, és ezért nem volt előre lefutott az elődöntő, de mindegy, én természetesen hülye pesszimista vagyok megint..) A Milan! na az inkább volt egy nagy bevásárló csapat Itáliában, mondhatnám, hogy Perez politikája a Real Madrid 50es évekbeli hagyományaira, és Berlusconi 80as -90es évekbeli játékospolitikájára hajaz.
Az egykori olasz miniszterelnök mondta azt, hogy egy új sztárt mindig venned kell, hogy fenntartsd a szurkolók érdeklődését, kedvét.
Akiket soroltam, azok azt hiszem a 95 vagy 96 környékén KEKet v uefa kupát nyertek, 1-2évre rá mind a juvéban volt.
Inzaghi, dino baggio, cannavaro, thuram, buffon. Korábban/később Jugovic, Vieri, Vialli, Zidane, Nedved, Davivs, Henry, Trezeguet stb. Amikor volt pénz volt költekezés is bőven. Nincs is vele gond, csak azt ne mondjátok hogy a Juve nem csinálta.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 15., péntek 11:26

Mikor máskor regisztrálna fel "ez" is ide, mint most. :lol:

Seria B-ből miért nem jelentkeztél cimbora?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 11:20

Amint láthatod vicc volt. Nem kell minden mögé rosszindulatot feltételezni!
Hatalmas poén volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
remike34
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 18:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Oberägeri

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: remike34 » 2015. május 15., péntek 11:16

Realista24 írta:
Nálatok ez nem gond, olaszban elég néhány bírót v asszisztenst megvenni, olcsóbb mint egy player :D Bocs, nem tudtam kihagyni :)
Idejön normálisan véleményt alkotni, te meg hozod az idióta stílust... :agree:
Amint láthatod vicc volt. Nem kell minden mögé rosszindulatot feltételezni!

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. május 15., péntek 11:14

Ezzel azért vitatkoznék. A juve olyan mint a bayern ebből a szempontból. Mindig is megvette az olaszországban játszó aktuálisan jól teljesítő játékosokat. Szerinted Cannavaro, Buffon, Thuram, Emerson meg még sorolhatnám nem volt befutott játékos amikor megvásároltátok?!
hát.. szerintem nem.
Maximum az utóbbi években, de korábban nem volt ez jellemző.
A Juve inkább nagyon jó versenyző volt, mindig is. (Ezért sem előre lefutott ez a BL döntő, és ezért nem volt előre lefutott az elődöntő, de mindegy, én természetesen hülye pesszimista vagyok megint..) A Milan! na az inkább volt egy nagy bevásárló csapat Itáliában, mondhatnám, hogy Perez politikája a Real Madrid 50es évekbeli hagyományaira, és Berlusconi 80as -90es évekbeli játékospolitikájára hajaz.
Az egykori olasz miniszterelnök mondta azt, hogy egy új sztárt mindig venned kell, hogy fenntartsd a szurkolók érdeklődését, kedvét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 10:53

Nálatok ez nem gond, olaszban elég néhány bírót v asszisztenst megvenni, olcsóbb mint egy player :D Bocs, nem tudtam kihagyni :)
Idejön normálisan véleményt alkotni, te meg hozod az idióta stílust... :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 15., péntek 10:40

remike34 írta:
Ezzel azért vitatkoznék. A juve olyan mint a bayern ebből a szempontból. Mindig is megvette az olaszországban játszó aktuálisan jól teljesítő játékosokat. Szerinted Cannavaro, Buffon, Thuram, Emerson meg még sorolhatnám nem volt befutott játékos amikor megvásároltátok?!
Ez igaz, de minden nagy csapat ezt csinálja a saját ligájában. És nem is azt mondtam, hogy mi sosem veszünk befutott játékosokat, dehogynem. Főleg az utóbbi időben. Talán rosszul fogalmaztam, én úgy látom, hogy míg mi igyekszünk posztra igazolni a lehető és elérhető legjobbat (de mindenképp van preferencia, hogy olasz, fiatal vagy ligában játszó stb legyen), a Real többször megy bele felelőtlen igazolásba, és ad ki irreálisan sok pénzt csak azért, mert az adott pléjer éppen nagyon felkapott. Mondjuk van pénzetek, megtehetitek. :D[/quote]

Értelek.
Nincs pénzünk csak 600 millió euró tartozás :) Én már évek óta nem tudom milyen pénzeket költünk el, és miért nem csökkentjük a tartozást. Pl ha igaz h kapunk a "Emirates Bernabeu" névért kb 500 milliót, akkor az egy az egybe mehetne törlesztésnek, h tiszta lappal tolja a klubb, ne csak gurítsa a szart maga előtt.
Nálatok ez nem gond, olaszban elég néhány bírót v asszisztenst megvenni, olcsóbb mint egy player :D Bocs, nem tudtam kihagyni :)[/quote]

Biztos h nem csak olaszban bundáznak meg meccseket.Azért mert ott derült ki egyszer nem csak ott megy a bunda.

Avatar
remike34
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 18:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Oberägeri

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: remike34 » 2015. május 15., péntek 10:36

Lord Viktor írta:
remike34 írta:
Ezzel azért vitatkoznék. A juve olyan mint a bayern ebből a szempontból. Mindig is megvette az olaszországban játszó aktuálisan jól teljesítő játékosokat. Szerinted Cannavaro, Buffon, Thuram, Emerson meg még sorolhatnám nem volt befutott játékos amikor megvásároltátok?!
Ez igaz, de minden nagy csapat ezt csinálja a saját ligájában. És nem is azt mondtam, hogy mi sosem veszünk befutott játékosokat, dehogynem. Főleg az utóbbi időben. Talán rosszul fogalmaztam, én úgy látom, hogy míg mi igyekszünk posztra igazolni a lehető és elérhető legjobbat (de mindenképp van preferencia, hogy olasz, fiatal vagy ligában játszó stb legyen), a Real többször megy bele felelőtlen igazolásba, és ad ki irreálisan sok pénzt csak azért, mert az adott pléjer éppen nagyon felkapott. Mondjuk van pénzetek, megtehetitek. :D
Értelek.
Nincs pénzünk csak 600 millió euró tartozás :) Én már évek óta nem tudom milyen pénzeket költünk el, és miért nem csökkentjük a tartozást. Pl ha igaz h kapunk a "Emirates Bernabeu" névért kb 500 milliót, akkor az egy az egybe mehetne törlesztésnek, h tiszta lappal tolja a klubb, ne csak gurítsa a szart maga előtt.
Nálatok ez nem gond, olaszban elég néhány bírót v asszisztenst megvenni, olcsóbb mint egy player :D Bocs, nem tudtam kihagyni :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 15., péntek 9:51

Lord Viktor írta:csakhogy közhelyeket is puffogtassak.
Nem akarlak megbantani, de nem ez volt az elso kozhely a hozzaszolasban. :)

Egyebkent en annyit tennek hozza erdemben, hogy attol hogy sok szurkolo, es a media nagykepu modon lenezte a Juvet, nem hiszem hogy a jatekosok meg az edzonk is ugy allt volna hozza, hogy "neeeezd mar ezeket a szerencsetleneket, hat kik ezek, elverjuk oket mint jeg a hatart"... Nem tudom elkepzelni. Itt szerintem nem a pokhendi hozzaallas, es a csapategyseg hianya dontott. Sokkal inkabb az, hogy fejben be voltunk fasulva, dekoncentralt, szethajtott jatekosok voltak a palyan. Nem tudtunk fokuszalni a feladatra, amikor kaptunk egy utest total beleszedultunk. Ki lett veve az ele a csapatnak szezon kozben Ancelotti tevekenysege nyoman, es mar nem volt se tuz, se kraft. Erre jott meg az hogy abszolut nem volt meg az az egyensuly a csapatreszek kozott ami Carlo mantraja, ki lett targyalva ez is boven. DE. Nem hiszem hogy a jatekosok nem akartak egymasert jatszani, vagy semmibe neztek volna az ellenfelet. Ez a velemenyem.

Egyebkent koszi hogy leirtad a velemenyedet, jo hogy olvashatjuk hogy a masik oldal hogyan latta a parharcot. A csapatod elott pedig le a kalappal, mert nagyot kuzdottek, es megharcoltak a dontoert.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Lord Viktor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. május 12., kedd 16:36
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lord Viktor » 2015. május 15., péntek 9:40

remike34 írta:
Ezzel azért vitatkoznék. A juve olyan mint a bayern ebből a szempontból. Mindig is megvette az olaszországban játszó aktuálisan jól teljesítő játékosokat. Szerinted Cannavaro, Buffon, Thuram, Emerson meg még sorolhatnám nem volt befutott játékos amikor megvásároltátok?!
Ez igaz, de minden nagy csapat ezt csinálja a saját ligájában. És nem is azt mondtam, hogy mi sosem veszünk befutott játékosokat, dehogynem. Főleg az utóbbi időben. Talán rosszul fogalmaztam, én úgy látom, hogy míg mi igyekszünk posztra igazolni a lehető és elérhető legjobbat (de mindenképp van preferencia, hogy olasz, fiatal vagy ligában játszó stb legyen), a Real többször megy bele felelőtlen igazolásba, és ad ki irreálisan sok pénzt csak azért, mert az adott pléjer éppen nagyon felkapott. Mondjuk van pénzetek, megtehetitek. :D

Avatar
remike34
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 18:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Oberägeri

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: remike34 » 2015. május 15., péntek 9:31

Lord Viktor írta:
2. Csapategység. Mármint annak a hiánya. A Real számomra nem egy sztárcsapat, hanem egy csapatnyi sztár. Játékosok, akik máshol befutottak, majd sok pénzért ideigazoltak, és valahogy nem tudnak igazi csapatként működni. Nyilván valamit jól csináltatok, hisz tavaly sikerült megnyerni a BL-t, de hosszú távon akkor lesz sikeres egy csapat, ha okosan igazol. Bár ebben lehet nincs igazam, mert a Real mindig is már befutott sztárokat vett, míg a Juve a sikeres időszakokban is inkább kinevelte a sztárjait feltörekvő tehetségekből, mintsem eleve sztárként vegye őket.
Mi ezzel szemben pont a csapatteljesítménnyel hidaltuk át a két csapat közti minőségbeli különbséget.
Ezzel azért vitatkoznék. A juve olyan mint a bayern ebből a szempontból. Mindig is megvette az olaszországban játszó aktuálisan jól teljesítő játékosokat. Szerinted Cannavaro, Buffon, Thuram, Emerson meg még sorolhatnám nem volt befutott játékos amikor megvásároltátok?!

Avatar
Lord Viktor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. május 12., kedd 16:36
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lord Viktor » 2015. május 15., péntek 9:22

Sziasztok,
nem kötekedni jöttem ide, csak leírni a véleményemet, látom vannak itt elvétve más csapatok szurkolói is, szóval remélem nem bánjátok. :agree:
Szerintem a kiesésetek három dologra vezethető vissza:

1. Nagyképűség. Bár igaz, ehhez jócskán alátett a média, hisz mindenki azt harsogta mindhárom csapat háza táján, sőt a felkent "szakértők" is, hogy aki a Juventust kapja, annak bérelt helye van a döntőben. A foci nem így működik, sosem szabad egy ellenfelet lebecsülni, mert az megbosszulja magát. Ráadásul a Juventus nem egy életénbe egyszer-kétszer a tűzközelbe jutó makker csapat, a történelem bizonyítja, hogy ha valakit, a Juvét pont nem szabad a Realnak lebecsülnie, legyen akármilyen gyenge annak a kerete. Elég kiegyenlített a két csapat egymás elleni mérlege, és nem találkoztunk kevésszer. (Jól emlékszem, mikor Del Piero kivégzett titeket 2008-ban, szintén a Bernabéu-ban, pedig az a Juventus keretét tekintve sokkal gyengébb volt a mostaninál, és az edző (Ranieri) se volt egy fenomén.)
Ezzel szemben pedig mi úgy jöttünk, hogy mindent beleadunk, nem adjuk fel, de már annak is örülünk, hogy itt lehetünk, hisz még mindig csak építkezünk.

2. Csapategység. Mármint annak a hiánya. A Real számomra nem egy sztárcsapat, hanem egy csapatnyi sztár. Játékosok, akik máshol befutottak, majd sok pénzért ideigazoltak, és valahogy nem tudnak igazi csapatként működni. Nyilván valamit jól csináltatok, hisz tavaly sikerült megnyerni a BL-t, de hosszú távon akkor lesz sikeres egy csapat, ha okosan igazol. Bár ebben lehet nincs igazam, mert a Real mindig is már befutott sztárokat vett, míg a Juve a sikeres időszakokban is inkább kinevelte a sztárjait feltörekvő tehetségekből, mintsem eleve sztárként vegye őket.
Mi ezzel szemben pont a csapatteljesítménnyel hidaltuk át a két csapat közti minőségbeli különbséget.

3. Ancelotti. Akármennyire érdekesen lett kialakítva egy keret, egy jó edző meg tudja találni az optimális felállást. Például Bale szerepeltetése szerintem abszolút indokolatlan, konkrétan a két meccs alatt nettó emberhátrány volt. (Igaz, sokszor mi is így vagyunk Pirlóval...) Emellett a párharc során egyszer sem tudott belenyúlni meccsbe, pedig Torinóban Ramos középpályásként szerintem elég ergya volt, a szünetben simán vissza lehetett volna hozni a védelembe.

Most ide vehetném még Modric sérülését is, Cristina se játszott jól, semmit sem villantott a klasszisából, de nálunk ugyanúgy hiányzott Pogba (igen, a visszavágón is, nagyon szarul játszott magához képest), de szerintem a fentiek a fő okok, és úgy láttam, többé-kevésbé így gondoljátok.

Ami kicsit fura és vicces, hogy sokan még mindig lenézik ezt a Juventust és az olasz focit, meg úgy általában a játékunkat. Abban igazatok van, hogy szerintem sincs MÉG papíron azon a szinten a csapat, hogy reális esélye legyen BL-t nyerni. De abszolút megérdemelten vagyunk ott a döntőben, nagyon profin és higgadtan hozták le eddig a srácok a kieséses szakaszt, igazából mindig csak annyit kiadva, amennyi feltétlenül szükséges volt. Utóbbi ahhoz is hozzájárult, hogy lebecsüljenek minket, hisz nem mindig látványos focival és több góllal nyerünk, de az olasz mentalitás ilyen, még ha egyébként a Juve alapvetően nem ilyen a többi olasz csapathoz képest. És azért a BL-győzelemhez szerencse is kell, nem mindig a papíron legjobb nyeri (jó példa erre a közelmúltból a Chelsea és az inter).
Pogbát meg elhiszem, hogy nem akarnátok megvenni, a gólpasszt leszámítva nagyon haloványan játszott. De ez nem is baj, ne is vegyétek meg, én örülnék, ha maradna. :Đ

A döntő meg alakul, ahogy alakul, mi már ennek is örülünk. Igazából érdekes lesz, Messi utoljára 18 évesen játszott a Juventus ellen, velük ritkábban futunk össze, mint veletek, én már nagyon várom. Szerintem is a Barca sokkal esélyesebb, de egy meccsen bármi megtörténhet, csakhogy közhelyeket is puffogtassak. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 179 regisztrált és 0 vendég