Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

weah
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: weah » 2024. január 10., szerda 23:02

Na akkor valószínüleg jöhet egy klassziko.Jó ez a Brahim gyerek,nem tudom mit kéne még csinálnia hogy Ancelotti kezdőként számoljon vele.Mondjuk ez a plusz 30 perc nem hiányzott,de azért több idő lesz regenerálódni mint a....?

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. január 10., szerda 22:59

realbeckham írta: Cholo durvan kopaszodik. Már a dauer se segit
Ennyi mélytorkos utan amit tőlünk kaptak qz utóbbi evekben különböző kupasorozatokban csoda, hogy meg van haja. :lol:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 10., szerda 22:54

Tetszett az utolso szakasz. A cserek ugyebar. Mar megint.

Carvajal, fede, jude labaival volt gond, odakaptak, huztak a labukat. Leszarom ezt az arab haknit. Csak ne legyen sérülés.

Brahim, carvajal zseniális. Kroos tetszett még. Tanárur szerepben. Tu pontos, gyors forditasok, precíz. Mendy ok volt, de cama tovabbra is a legjobb lb.
Vini, kepa a szörnyű napos. Cholo durvan kopaszodik. Már a dauer se segit
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 10., szerda 22:48

Szintkülönbség volt a két csapat között, de megint csak magunknak nehezítettük meg.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 10., szerda 22:48

szép volt a fordítás
a cserék (is) hozták a meccset :salute:

nincs az a formáció, amiben a jelenlegi formában lévő
Brahim ne férne be a kezdőbe :coffee:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1317
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. január 7., vasárnap 16:57

ateeemadrid írta: Carlonal nem fog Vini padra kerülni, max nagyon nehezen.
Láttuk Rodrygoban is mennyire bízott a szar teljesítmény ellenére. (Igaza is lett btw)

Nem biztos, hogy ez egyébként gond, én tartom, hogy egy jó formában lévő Vini nélkül nincs sok esély pl egy BLre.

Én továbbra is megnézném amúgy, a Brahim Vini Rodrygo 3ast egyszerre a pályán.
A 14.et is úgy nyertük, hogy a padról be tudtunk hozni nyerő embereket. Most Brahim egy lesz közülük, szerintem Carlo így számol.

Csak akkor remélem nem a 79.ben hozza majd be. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. január 7., vasárnap 15:34

Carlonal nem fog Vini padra kerülni, max nagyon nehezen.
Láttuk Rodrygoban is mennyire bízott a szar teljesítmény ellenére. (Igaza is lett btw)

Nem biztos, hogy ez egyébként gond, én tartom, hogy egy jó formában lévő Vini nélkül nincs sok esély pl egy BLre.

Én továbbra is megnézném amúgy, a Brahim Vini Rodrygo 3ast egyszerre a pályán.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 7., vasárnap 15:24

Szerintem ha több a szájalás, mint a teljesítmény, minden további nélkül a padra lesz rakva. A kölcsön nálam is elképzelhetetlen, nem fogjuk megalázni. De az, hogy kikerül a kezdőből, pláne látva, hogy a Belli-Brahim-Rodry hármas mit tud, az bőven realitás.

De szerdán nyilván ő fog kezdeni, egy pillanatig nem áltatom magam, de most van neki (teljesítő) konkurenciája, szerintem jobb, ha ő sem tesz úgy..

Fran meg tuti nem fog, szegényem... Az Odrizást túlzásnak érzem, nála azért jobb, de hogy Cama kezd a matrac ellen, az a másik fix nálam.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 7., vasárnap 15:14

sztem te leszel 2024 person of the year, best marketing kategória :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. január 7., vasárnap 15:08

hehetheoriginal írta:
Pad, vagy kölcsön első lépésnek.
de mikor ilyeneket leírtok - má elnézést - mennyire kell a realitástól elrugaszkodva élni?
most ne azt nézzétek mi lenne a megoldás, vagy mi lenne valszeg a jó, hanem hogy a reális helyzetben mit lehet tenni.
olyan ez, mikor gigasztár topjátékost a téli átigazolási szezonban vagy ingyen szerzünk meg...
ilyen nincs, soha nem is volt, soha nem is lesz.
biniciust hogy tennénk már padra?
hogy adnánk már kölcsönbe?
nem szakad össze a telefon vagy a billentyűzet mikor ezt bepötyögitek?
totál nulla esély van bármelyikre is.

itt vagy ez marad, aztán várni hátha benő a feje lágya - nem fog -, vagy éveken át tartó szar teljesítmények miatt szép lassan rá lesz beszélve, hogy környezetváltás jót tenne neki, és el lesz adva.
Miert szerintem jo otlet lenne..minden masodpercben zuhanna az erteke,mind a ket opcional. :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2024. január 7., vasárnap 14:59

Szerintem egyszerű a képlet. Olyan árnyékban lesz Mbappé/Bellingham vagy akár már Endrick/Rodrygo mögött ha nem lesz teljesítménye, hogy azt nem tudná elviselni. Ő is szereti a fényt, amit a produkciója miatt meg is kapott. Ha ez nem jön, akkor zavarni fogja, és vagy változtat a viselkedésén és a koncentriáción vagy elmegy.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 7., vasárnap 14:53

Pad, vagy kölcsön első lépésnek.
de mikor ilyeneket leírtok - má elnézést - mennyire kell a realitástól elrugaszkodva élni?
most ne azt nézzétek mi lenne a megoldás, vagy mi lenne valszeg a jó, hanem hogy a reális helyzetben mit lehet tenni.
olyan ez, mikor gigasztár topjátékost a téli átigazolási szezonban vagy ingyen szerzünk meg...
ilyen nincs, soha nem is volt, soha nem is lesz.
biniciust hogy tennénk már padra?
hogy adnánk már kölcsönbe?
nem szakad össze a telefon vagy a billentyűzet mikor ezt bepötyögitek?
totál nulla esély van bármelyikre is.

itt vagy ez marad, aztán várni hátha benő a feje lágya - nem fog -, vagy éveken át tartó szar teljesítmények miatt szép lassan rá lesz beszélve, hogy környezetváltás jót tenne neki, és el lesz adva.
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 7., vasárnap 14:15

Nem bonyolítanám túl a Vini kérdést, szvsz a pad lenne a legegyszerűbb. Ha onnan olyat mutat, ami miatt visszakerül a kezdőbe win-win. A jelenlegi ránézésre is eleső, a ránézésért is reklamáló stílusnak semmi haszna. Viszont két éve a felszántom a pályát, lefutok-szétfutok-sz**atok mindenkit Vini pillére volt egy duplázó bandának.

Nálam a (képességekbeli) hülyeségei ellenére is fontos láncszem lenne, mert az 1-2 elrontott cselét/passzát/lövését 20 másik dologgal kompenzálja meccs közben, ha a játékra figyel.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 7., vasárnap 9:35

Tetszett, hogy mindenki beletette magát, pörgött senkitől nem volt díváskodás mint pl tavaly amit Hazard egy félidő alatt leművelt az első körben, vagy Asensio.

Ezen a pályán játékban ennél többet nem igen lehetett. Örülni kell, hogy úgy tűnik senki nem sérült meg.

Castillások közül Carrillo remekül játszott, Tobias se tűnt elveszettnek, Paz gyenge volt, de ő benne meg láttuk már, hogy van spiritusz.

Brahim meg extra továbbra is. Nem nagyon lehet tőle elvenni a labdát. Alapkezdő kéne legyen, jelenleg akárki kárára.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 7., vasárnap 9:22

poronty írta: Egy ilyen gyengécske, de lelkes csapat ellen, egy ilyen szar pályán szerintem nagyjából azt kaptuk, amire számítottunk. Nekem Paz teljesítménye nem tetszett igazán, meg Camavinga is csinált néhány fura dolgot, de alapvetően tűrhető volt az egész. Ami biztos, hogy Brahimnak valahogy helyet kell szorítani a kezdőben, mert jelenleg továbbra is Ő a legjobb támadónk, de azért fosok, hogy Carletto most, hogy Güler felépült több percet kell neki is és a végén Brahim fog rábaszni az egészre.
Gülert én a kp-n nyomatnám mint next Modric, még ha olyan valszeg nem is lesz még egy a világon. Ahogy Brahimnak is támadó harmadban a helye nem a kp-n. Meglátjuk, abban én szinte biztos vagyok, hogy Güler nem fog sok időt kapni a kupán kívül.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. január 7., vasárnap 9:15

Egy ilyen gyengécske, de lelkes csapat ellen, egy ilyen szar pályán szerintem nagyjából azt kaptuk, amire számítottunk. Nekem Paz teljesítménye nem tetszett igazán, meg Camavinga is csinált néhány fura dolgot, de alapvetően tűrhető volt az egész. Ami biztos, hogy Brahimnak valahogy helyet kell szorítani a kezdőben, mert jelenleg továbbra is Ő a legjobb támadónk, de azért fosok, hogy Carletto most, hogy Güler felépült több percet kell neki is és a végén Brahim fog rábaszni az egészre.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 7., vasárnap 9:04

Megnéztem a hosszú összefoglalót, Güler valóban ügyes volt, Brahim is.

Az ellenfél sokat szabálytalankodott, ahogy azt várni lehetett, a krumpliföld amin játszottak is nagyon kellemes lehetett.

De jó látni hogy több játékosra is számíthatunk a keretből, visszatértek a sérültek is. Meccs lesz bőven ahhoz hogy mindenki kapjon lehetőséget.

Azért a 2 darab belső védővel továbbra is hatalmas őrültség nekimenni a tavasznak, Tchua ide vagy oda. Nem mellesleg ha ő kell védőt játsszon akkor kiesik a kp-ról, ahol azért nem kéne sokszor erőltetni a Kroos-Modric duót már.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 4., csütörtök 13:11

wZoLee7 írta:
weah írta: A kis Török gyerek Bemutatkozott amúgy?Nem láttam a meccset,sőt még azt sem tudtam hogy hétközi forduló van.
Ennek a keretnek egyébként sokkal jobban állna a 4231, amiben Jude mint 10-es és Brahim mint jobbszélső megkérdőjelezhetetlen jelenleg.
Ezt mindeki tudja, Carlo is. Pont ezért kért csatárt a nyáron. Nem kapott. Egy valamire való edző pedig nem fogja egy koros, kölcsön, cserecsatárra, akinek 60-70 lövés kell 10 gólhoz egy top csapat támadójátékát alapozni. Ezért kellett váltani, kitalálni valami csatárnélküli megoldást. Először a rombusz, majd az lett finomhangolva 4222-re. Eddig működik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 4., csütörtök 13:07

ANDS írta:
ferni írta: Mindenki tudja hogy mi lenne a helyes lépés, át kéne toszni jobbszélre.

Agyalnia se kéne annyit, csak futkorászna a jobb szélen, néha befelé törne azt kész :lol:
2-3 meccsig nem hiszem el nem lehetne ezt megnézni.


De itt ugye ki se lehet próbálni ilyen dolgokat, mert Carlo knows.
Tavasszal szerintem jönnek majd az idegenbeli meccsek, sárga lapok, aztán lesz majd piros is, meg eltiltás is. Ehhez a hisztizéshez hosszú távon nem adhatja a klub az arcát.
Mi szamit hosszunak? Mert nekem ez mar tobb, mint hosszu, amiota csinalja...ha melle esetleg valami worldclass szintet hozna, azt mondom...szukseges rossz, de igy. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 4., csütörtök 11:54

weah írta: A kis Török gyerek Bemutatkozott amúgy?Nem láttam a meccset,sőt még azt sem tudtam hogy hétközi forduló van.
Nem játszott, de még nem is baj, ami nagyobb gond az, hogy megint egy szar kezdővel mentünk neki. Amíg Carlo nem felejti el a 2 öreget együtt addig a kp-nk verve lesz. Modric nem volt amúgy rossz, jó passzokat adott, de Ő már messze nem 90 perces játékos.

Ennek a keretnek egyébként sokkal jobban állna a 4231, amiben Jude mint 10-es és Brahim mint jobbszélső megkérdőjelezhetetlen jelenleg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég