Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 8., vasárnap 10:41

besteve7 írta:
Tudjuk a Sanitas minőségét, de azért azt el tudják dönteni, hogy xy nak eltört-e a bordája vagy sem. Nem is értem, hogy jutott ilyen eszedbe.
úgy hogy ők is tudták azt hogy a sérülés kamu. ;d Én végignéztem a meccset, abban a pillanatban pedig többször is visszanéztem a jelenetet, é senki se ért hozzá. Ezért is gondoltam/gondolom ezt.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 10:41

Fáradt volt a csapat, plusz hiper gyenge napot fogtak ki , hiába kesergünk ez van, ilyen megesik a Fociban:-) már kezdem átérezni mit érezhettek az Atleticosok amikor pár éve csak az volt a kérdés 3-4 et kapnak , most fordult a kocka .. mumusunkká váltak .. de ez sem tart örökké :-) egy győzelem kellene ellenük ami átbillentené a csapatot ezen a görcsösségen , már már Dortmund feeling van a dologban, mert azok ellen sem megy igazán.Remélem nem süllyedünk még jobban ezáltal bele a hullámvölgybe mert bizony az is megeshet , hogy a Depor elleni meccs kínkeserves lesz.. eldőlhet a sorsunk pár hét alatt , ennyi sérültet nem bír el egy csapat , és nincs minőség aki helyettesíteni tudná őket..Bízzunk benne hogy összekapja a társaságot Ancelotti mert most nagyon nagy szükség lesz rá!! egy ilyen vereség aki sportolt tudja mentálisan nagyon megviseli az embert!! ezért írtam nehogy még jobban belesüllyedjen a csapat a hullámvölgybe.Bízom a jobb folytatásban!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. február 8., vasárnap 10:26

Norbii írta:Na mindegy, ezekszerint béna vagyok összeesküvés elméletek gyártásában:(
Mondjuk úgy, nem kicsit. A keretben pont Pepe az aki az ilyen meccseket élvezi :lol: Pont ezt akarná kihagyni. Tudjuk a Sanitas minőségét, de azért azt el tudják dönteni, hogy xy nak eltört-e a bordája vagy sem. Nem is értem, hogy jutott ilyen eszedbe.
A válogatott meccsek meg más tészta, ott benne van ez a fajta kamusérülés, főleg abban az esetben ha barátságos, vagy tét nélküli meccs következik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. február 8., vasárnap 10:22

doncsontos írta:ami savazást én kaptam az este alatt ez miatt a szégyen miatt.... :lol: :lol: lehet hívni a tommy lee-t meg will smith-t egy gyors memóriatörlésre...
Az érzés, amikor Realos sállal a nyakadban csekkolsz be a Barajas reptéren, az útlevél ellenőrzésnél meg beleröhögnek az arcodba megfizethetetlen :lol: :lol:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 8., vasárnap 10:07

RealMadridFanatic írta:
Igazából csak kíváncsiságból kérdeztem, mert tényleg nem tudom mi történt vele.

Eltört a bordája, azt történt vele. Lehet, hogy nem pont annál az esetnél, elképzelhető, hogy meg volt repedve, ott meg elmozdult egy rossz mozdulat után. De mit számít ez? Eleve hogyan lehet ilyen kérdést feltenni? Pepe begangolt a Sanitasra és mindenkit lefizetett, hogy "Figyu már, kamu az egész, semmi bajom, gyorsan keresettek valakit akinek van egy röntgenfelvétele törött bordával, nem akarok játszani..." Eleve nagyon jellemző rá ez a viselkedés... :sly:
szoktak lenni hasonló dolgok pl válogatott barátságos mecccsek előtt, és mindig akad egy két technikai sérülés, azaz hogy kitalálnak valami húzódást csak h ne kelljen játszani. Eljátszották ezt crék párszor. illetve pl amikor pep lenyilatkozta hogy fabregas sérült, nem fog játszani a real ellen, és láss csodát bent volt a keretben.
Na mindegy, ezekszerint béna vagyok összeesküvés elméletek gyártásában:(

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 8., vasárnap 10:02

De miért pont bordatörtést kéne szimulálni, hogy ne kapjanak tizenegyest? Egyáltalán meccs után, vagy 5 perccel az eset után nem tökmindegy, hogy mit csinál Pepe? Így sem, úgy sem fog visszafújni egy tizenegyest... Nem is értem, hogy gondolod...

Amúgy meg nem gyenge emberek ezek a focisták, lehet kis ütésnek tűnik, de simán eltalálhatta úgy, hogy eltört. Nem 1-2 esetet láttam, amikor egy kosarasnak egy sima ugrásnál leérkezéskor szó szerint kettétört a lába sípcsontnál. Ha most minden embernek eltörne a lába ugrásnál, akkor bajok lennének.

Vagy, ahogy többen írják, lehet már korábban megrepedt, eltört, de így pont úgy találta el a srác, hogy el is mozdította a bordát..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 8., vasárnap 9:43

csabi87 írta:
Amíg ő a Real edzője, addig ő tehet róla, az ő felelőssége.
Ez egy jó nagy hülyeség.Nehogy már most Ancelotti legyen elővéve minden szarért. :lol:
Ő is benne van,de én ilyen 70-30%-ra teszem a játékosok felé.
Ezt jól megindokoltad. Én legalább megpróbáltam, csak az lemaradt az idézésből...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 8., vasárnap 9:41

Amíg ő a Real edzője, addig ő tehet róla, az ő felelőssége.
Ez egy jó nagy hülyeség.Nehogy már most Ancelotti legyen elővéve minden szarért. :lol:
Ő is benne van,de én ilyen 70-30%-ra teszem a játékosok felé.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. február 8., vasárnap 9:38

Igazából csak kíváncsiságból kérdeztem, mert tényleg nem tudom mi történt vele.

Eltört a bordája, azt történt vele. Lehet, hogy nem pont annál az esetnél, elképzelhető, hogy meg volt repedve, ott meg elmozdult egy rossz mozdulat után. De mit számít ez? Eleve hogyan lehet ilyen kérdést feltenni? Pepe begangolt a Sanitasra és mindenkit lefizetett, hogy "Figyu már, kamu az egész, semmi bajom, gyorsan keresettek valakit akinek van egy röntgenfelvétele törött bordával, nem akarok játszani..." Eleve nagyon jellemző rá ez a viselkedés... :sly:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 8., vasárnap 9:32

Mégis milyen választ vársz? Nem találtam HD felvételt ahol kikockázzák a mozdulatot, amit beraktál videón meg semmi nem látszik.

Ezzel kezdted, szvsz ennyit erről:
Norbii írta:amúgy pepe egyáltalán sérült? Mert szerintem kamubordatörése van. Nem akarta hogy tizit kapjanak, ezért inkább előadta a nagyhalált. Nyugodtan visszatérhet.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 8., vasárnap 9:29

tucsoki írta:Igen, a bordatörés kifejezetten olyan sérülés amit lehet szimulálni.... :lol: :lol: :lol:
és még mindig nincs válasz a kérdésemre. A bordatörés pedig nem olyan sérülés ami fáradság esetén begyüjthetsz. Esetleg egy kis eséstől. Bordatörés nagy erejű ütés után jár. A kérdés pedig hogy hogyan és mikor sérült meg? Hiszen amit fellelsz a sérülés ideje alatt az csak egy ütés pepétől a 16oson belül. Őt nem ütötték meg. Ha meg megint valaki azzal próbálkozik hogy a bordatörés olyan sérülés amit lehet szimulálni lol akkor ne tegye. már 3x megkaptam ezt a választ.:D Igazából csak kíváncsiságból kérdeztem, mert tényleg nem tudom mi történt vele.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 8., vasárnap 9:09

Atleticónak pedig jár a gratuláció, mert nem az ocsmány megszokott rohadék stílusukban, rugdalózva nyertek, hanem tényleg megaláztak minket a jó játékukkal.
Én ezt mondjuk nem tudtam fellelni bennük,néztem a mi teljesítményünket,egyénileg is,és a tekinteteteket,nekem az jött le,hogy tegnap kb egy spanyol másodosztály szinjén játszottuk,az AM meg MIATTUNK azt csinált amit akart,de semmi különleges nem volt a játékukban,csak mintha egy olyan csapat ellen mentek volna fel,akik a kezdéskor 4 gól minusszal kezdenek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 8., vasárnap 8:26

Igen, a bordatörés kifejezetten olyan sérülés amit lehet szimulálni.... :lol: :lol: :lol:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 8., vasárnap 8:18

h3x0r írta:[
:fpalm:

Te egyaltalan elolvastad amit irtal? :roll:

Szerintem meg Modricnak, Ramosnak es Jamesnek is kamuserulese van. :sly:
oké oké, ez mind szép és jó, DE, pepének bordatörése volt. ugye? Na most én linkeltem egy videót ahol könyökkel bordán ütött egy játékost, v gyomorszájon, de még is neki törtek el a bordái. Na most a kérdés hogy how?

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 8., vasárnap 7:49

tucsoki írta:
Realista24 írta:Ancelotti tehet róla, hogy 11ből 11 játékos még csak nem is akart? Mert, ha még az akarás látszott volna, akkor azt mondom oké, de így?
Sétáló, legkisebb lökéstől megálló, reklamáló játékosok...flegmák, szarok bele felfogás. Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy Carlo ezt kérte volna. Ezzel nem felmentem, de ezek nem rutintalan, harmadik ligás játékosok, akik soha nem találkoztak még az Atmával. Nagyon jól tudták, hogy mi lesz, milyen lesz, edző nélkül hozni kéne már egy ilyen meccset.
Amíg ő a Real edzője, addig ő tehet róla, az ő felelőssége.
Nyilván nem 100% - 0% arányban oszlik meg a felelősség, de ha egy egész csapat így áll hozzá a derbihez, akkor az komoly probléma, egyértelműen az edzőhöz vezethető vissza. Ráadásul ez nem holmi kupameccs volt, amivel még mindig nem lehetne magyarázni az akarás és felkészültség teljes hiányát. Látom ismét lenyilatkozta az öreg, hogy akármi lesz a BBC a nyerő, ez valami elképesztő. Nyilván nem kell taktikai korrepetálást kérnie egy újságírótól sem, de ennyire makacsul hangoztatni (és kitartani) a szemmel láthatóan nem működő dolog mellett, az nagy csököttségre vall. Legalább helyezzen egy kis nyomást rájuk, mert ma CR hozzáállása is csapnivaló volt (ritkán látni tőle ilyet...). A korábbi portugál edzőnk beleállt CR-től kezdve bárkibe ha nem dolgozott eleget. Nem is csoda ha összekaptak, mert Carlo nem úgy néz ki mint ha kezelni tudná a sztárokat. Ha az idei szezont a tavalyihoz hasonlítom, a mentális részét betudom annak, hogy a játékosokban akkor dac és bizonyítási vágy volt, hogy az vitte őket előre...

Nem hiszem hogy későn jött ez a pofon, bőven van még idő összeszedni magunkat, de azért szomorú ezt látni BL-címvédőként.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 8., vasárnap 7:29

ikarus93 írta:Elkényelmesedett a csapat.
Most ők ülnek fociban a trónon és így azt gondolják elég csak a mezeket kivinni a pályára.

Ha nem változik a játékunk, a BL-be a Chelseatől olyan picsást fogunk kapni, hogy csak nézünk mint a moziba.
-De ahhoz előbb túl kellene jutni a Schalkén... :mrgreen:
Tudom,hogy papírforma,de egy ilyen zakó után egy kicsit elbizonytalanodik az ember...

Amúgy meg utoljára a barca elleni nagy vereség után éreztem ennyire rosszul magam...
Sajnos ez vetekszik azzal a szégyennel...
Főleg a hasonló hozzáállás miatt,amit a játékosainktól láttunk...
Azt sem volt könnyű megemészteni,ezt sem lesz az... :/
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2015. február 8., vasárnap 4:32

ami savazást én kaptam az este alatt ez miatt a szégyen miatt.... :lol: :lol: lehet hívni a tommy lee-t meg will smith-t egy gyors memóriatörlésre...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 8., vasárnap 4:28

Realista24 írta:Ancelotti tehet róla, hogy 11ből 11 játékos még csak nem is akart? Mert, ha még az akarás látszott volna, akkor azt mondom oké, de így?
Sétáló, legkisebb lökéstől megálló, reklamáló játékosok...flegmák, szarok bele felfogás. Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy Carlo ezt kérte volna. Ezzel nem felmentem, de ezek nem rutintalan, harmadik ligás játékosok, akik soha nem találkoztak még az Atmával. Nagyon jól tudták, hogy mi lesz, milyen lesz, edző nélkül hozni kéne már egy ilyen meccset.
Amíg ő a Real edzője, addig ő tehet róla, az ő felelőssége.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. február 8., vasárnap 2:39

hehe írta:semmi nem változott a korábbi évekhez képest
de egy dolog: az edzőnk
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. február 8., vasárnap 2:23

A nyár eredménye. Pont most jött el a kritikus február-április, amikor el szoktak dőlni a sorozatok. És naná, hogy most állunk a legvékonyabb kerettel az egész szezonban eddig.

De mondjuk mit is várunk, ahol a "gálakezdőben" legalább két olyan játékos van, aki stílusidegen, nem a saját posztján játszik, és a pénz miatt kirobbanthatatlan. Ezt még a sérültek nélküli keretünk is nehezen bírta el, nemhogy most.

Atleticónak pedig jár a gratuláció, mert nem az ocsmány megszokott rohadék stílusukban, rugdalózva nyertek, hanem tényleg megaláztak minket a jó játékukkal.



Mi kell még ahhoz, hogy padra kerülhessen Bale? De tovább megyek, bárki, aki épp rossz formában van és nem ad hozzá semmit, ne kezdjen már. Ma Khedira hasznosabb volt, amíg fent volt, mint Bale, Benzema vagy Ronaldo (nem is értem, mért nem a kp-t stabilizálja Carlo, mikor a BBC szenthármassága sétafikál és nem csinál semmit, míg Isco és Kroos melózott egyedül a kpn.

Perez meg örüljön a mezeladásoknak. Bale11-et biztos viszik, mint a cukrot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég