Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 24., péntek 15:38

pheco írta: esetleg Isco és akkor Jamesé a jobboldal
Hát ez lenne a legjobb megoldás...de van egy DE...

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. július 24., péntek 15:38

Galacticos írta:ami nem változott: bale haja. nevetséges és kifejezetten idegesítő volt..
vazz én meg ezen akadok fenn... titeket karajra érdekel, hogy néz ki egy pasas haja? hát ki nem szarja már le? :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 24., péntek 15:35

Legnagyobb előrelépés az lenne a csapatnak, ha James visszatérésével Bale a padon találná magát. Szerintem halott ötlet a walesit középen játszatni. Menjen szépen középre James vagy esetleg Isco és akkor Jamesé a jobboldal. Viszont sajnos nem így lesz.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. július 24., péntek 15:26

tetszett a mai meccs ez a city ha nem kapja meg az év legnevetségesebb tizijét akkor ha reggelig játszunk se kapunk gólt.
nem értem hogy előbb sterling kezelt, már itt alapból szabadrúgást kellett volna ítélni kifelé. aztán oké hogy ramos idióta volt és látványosan elütötte a labdát de ez meg bőven a 16oson kívül történt és már ha a sterlinges kezezést észreveszik akkor a játék szempontjából tök mindegy hogy ramos mekkorát ütött.na mindegy..
nagyon tetszett hogy kis területen ennyire jók voltunk és ezt erőltettük nem pedig a beadásokat. ami nem változott: bale haja. nevetséges és kifejezetten idegesítő volt..
de ezek az isco-ronaldo-benzema játékok amiket elől bemutattak bámulatos volt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 24., péntek 15:02

Realista24 írta:CR lett a MOM hivatalosan. :hmmm:
Érdekes, mind1...szerintem Isco, Marcelo nagyon ment ma, de lényegtelen...otthon majd mindenhol kifütyülik

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 14:59

Semmi meglepő, mikor Fernando tökön rúgta, szerintem helyből leápolta volna bárki a közönség közül. Minden labdaérintéskor üdvrivalgás volt. Aztán pedig elég sok hibával játszott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 14:55

CR lett a MOM hivatalosan. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 14:55

Casemiro elmenne 4. embernek, de ha huzamos ideig őt kell nézegetni a két agysebészünk helyett, akkor megint nagy szarban leszünk középen. Az a legnagyobb baj, hogy én védekezésben várnék tőle többet, de még mindig darabos és lassú. Amúgy is ráférne a középpályára egy olyan ember, aki a piszkos munkát is el tudná végezni, ha arra lenne szükség. Mondjuk Kroos valami hihetetlen jól támad le, de neki ne erre kelljen az ereje nagyját fordítania.

Pl. én már Nainggolannal is megbékélnék, de gondolom durva ára lehet neki is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 24., péntek 14:14

Casemiro pedig nem volt rossz szerintem, néha egész jól ment a gyorspasszos játék kis területen.
Lucas Silva se volt rossz saját magához képest, még csinált két fasza cselt is. :D
Viszont másik Lucas gyerek fizikumban, gyorsaságban is hihetetlen kevés.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 24., péntek 14:12

Ezt akartam írni, lucas silva el azonnal, helyére mehet Llorrente simán.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 14:04

Isco egy isten. És akkor a szabályos gólját még meg sem adták.
Helyenként elég szépen ment a labda, mondjuk ilyen játékosokkal ez a minimum.

Bale továbbra sem illik ide, konkrétan nagyon lassú fejben.
CR a bal oldalon már kevés lesz.
Ettől a Casemiro Silva kettőstől szerintem kiütéses leszek egy két héten belül. Még Llorrente is jobban mozgott náluk.

Szerk.: kár a neon csíkokért, mert egész jó ez a mez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. július 19., vasárnap 14:00

Victor írta:
Szoval nagyon remelem h meg nyaron erkezik DDG.
szerintem ez kizárt. a legvalószínűbb forgatókönyvnek az tűnik, hogy idén bajnokságot meg kapja keylor, végig véd, aztán jövőre elmegy, De Gea jön, Casilla pedig másodhegedűs lesz, a harmadik számú pedig valami Castillás arc.
A multbol nem lehet megelni
múlt? nem rég volt, ráadásul itt még nem kapott lehetőséget folyamatos bizonyításra. előbb várjuk meg, hogy mondjuk zsinórba védjen öt meccsen, utána lehet fikázni. jó, vannak hülyeségei (cselezgetés, kengurus szökkenés, lábbal való bénázás), de mellette remek reflex kapus, és talán egy fokkal jobban jön ki a belőtt labdákra, mint Iker. Amúgy is szerintem sokkal inkább a védelmen múlik a csapat szereplése, mint a kapuson. Ha a Ramosék összeszedik magukat, akkor nem jelenthet gondot, hogy ki áll a gólvonalon. Ráadásul gondoljunk bele: Navas és Casilla is remek hálóőr, a világon bármelyik csapatban szívesen látnák őket. A Barca Valdés-szel a kapuban triplázta agyon magát... ha megvan a csapategység, akkor nem lehet gond. Amúgy én sem benne látom a jövő kapusát a csapatnál, de azért ne fikázzunk már mindenkit ronggyá.
Az első részre csak azt tudom mondani amit már írtam. Ha úgy sem vagyunk képesek elhozni DDG-t akkor minek kellett Ikert elküldeni? Nehogy már Navas minőségi javulást jelentsen... Ugyanúgy bizonytalan a beadásoknál (szerintem amennyi meccset láttam tőle semmivel sem jobb mint IKER) ugyanúgy reflexkapus mint Iker volt. DDG jövetele esetén védhető csak Iker elküldése (vagy más klasszis kapus igazolása esetén)
Ha pedig azt mondjuk, hogy nem számít a kapus annyira akkor pedig ismét nem védhető miért lett elzavarva C.
Egyébként nem fikázom ronggyá... amit Iker kapott a fórumon itt ahhoz képest én még udvaroltam Navasnak úgy gondolom :) pedig ő egy 25 éve madridi gyerek mégis csak...

Remy írta:
Na, mert Iker nem a múltból élt... már évek óta csak a neve miatt volt ott, ahol. :)
Azt írtam, hogy már Iker sem volt már szint egy Real Madridba. Biztos szelektíven olvastad a hozzászólásom :|

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 19., vasárnap 13:46

egy fokkal jobban jön ki a belőtt labdákra, mint Iker
Láttad tegnap a meccset? :D
És amúgy de,kell egy jó kapus egy top csapatba,mert mibdent a védők sem tudnak megoldani.VV más volt...Ha csak 20%-ban birtokolja az ellen a labdát,tényleg majdnem mindegy ki a kapus.

DDG-t meg most kellett volna hozni,vàltig állítom.Mert az lesz amit páran jövendöltek.Hogy akár még többe is kerülhet jövőre,már ha egyáltalán akkor még aktuális lesz a transferr.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 19., vasárnap 12:32

Majd belejön Navas, elvéd pár évig, aztán bedobjuk a Zidane gyereket akit mindenki majd lemond a sárga földik az első baki után :lol:
Teljesen mind1 hogy idén vagy jövőre adunk ki 40-et DDG-ért. Viszont így, hogy Casilla jött, ez annyira lesz rossz megoldás megint mint amennyire jó lehetett volna

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 19., vasárnap 12:30

Én is azt a verziót tartom esélyesnek, hogy hosszabbít, és lesz egy 30-50 közötti kivásárlási ára. Ne felejtsük el, hogy Mendes az ügynöke, és Mendes 5 év múlva is szeretne játékost eladni a MU-nak.

Szép és jó, hogy itt akar védeni, de ahogy korábban írtam már, nem madridista, pusztán karrierista. Ebben pedig az is benne van, hogy jövőre nagyon összeáll a MU és nem lesz oka a távozásra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 19., vasárnap 12:26

hehe írta:
Kerlon írta: átigazolási díjként "ingyen" jöhet, de ugye az a személyes feltételeknél majd szépen kikompenzálódik
igen a muban meg világi balfaszok dolgoznak. :lol:
tavaly még faxolni sem tudtak Coentraoért :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 19., vasárnap 12:23

hehe írta: igen a muban meg világi balfaszok dolgoznak. :lol:
ha nem is balfaszok, de kapják a kritikát rendesen azok akik ezzel foglalkoznak

egyébként nem hiszem, hogy hosszabbítana. adtak volna neki az elmúlt szezonban is a hírek szerint 10millió euró feletti fizetést. ha tényleg itt akar védeni nem fog ott aláírni semmit

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 19., vasárnap 12:21

Mike írta:emlékszik vki a posztján az elithez tartozó játékosra, aki még fiatal is, és ingyen váltott klubot?
Khedira :shifty:


szerk.: Na de viccet felreteve, az utobbi evekben talan Lewandowski a legnagyobb nev.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. július 19., vasárnap 12:16

hehének igaza van

ne lepődjön meg senki ha év közben egyszercsak hosszabbít majd, max beletesznek a szerződésbe egy 30 milliós kivásárlási árat a Real felé.

Jó esetben 30.


emlékszik vki a posztján az elithez tartozó játékosra, aki még fiatal is, és ingyen váltott klubot?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. július 19., vasárnap 12:13

Kerlon írta:
hehe írta:azt remélem azért felfogja mindenki, hogy egy de gea szintű játékost nem lehet ingyen elhozni sehonnan.
már ugye ki erre számít. :lol:
átigazolási díjként "ingyen" jöhet, de ugye az a személyes feltételeknél majd szépen kikompenzálódik
igen a muban meg világi balfaszok dolgoznak. :lol:
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég