Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. november 26., vasárnap 21:04

A körülményeket is figyelembe véve egy jó meccset hozott a csapat.
Szerintem nem toxikus/nem toxikus dolog van a háttérben az elmúlt 3 meccsen, hanem a csapat úgy összességében egyre jobban adaptálódik az új rendszerhez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 26., vasárnap 21:01

Jó volt, hogy nem volt toxikus a közeg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. november 26., vasárnap 20:59

a sok hiányzót figyelembe véve jó meccs volt

Rodrygo Vini nélkül jobbnak tűnik
formába került :salute:

1 jó Brahimmal kiegészülve még így sem reménytelen a támadósor, a bajnokságra elég lehet

Joselu viszont tényleg gyenge mostanában, én többet vártam tőle...
mintha teljesen elfelejtette volna a góllövést

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 12., vasárnap 19:45

Az szép, most látom az eredményt... tegnap nem követtem végéig.
Ideje volt hogy kiszakadjon a golzsak
Nice :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. november 12., vasárnap 11:07

En attol tartok hogy a ket brazil jo szereplese inkabb annak koszonheto hogy volt ket ellenfel hazai palyan akik nem feltetlen toltak be a buszt es a vezetest is hamar megszereztuk mind a ket meccsen. Igy volt teruletuk, nyugodtabbak volfak es egyik ellenfel se ment ra vinire. De persze mindenkepp igyis oriasi javulas mindkettotol a szezon korabbi reszehez kepest.
Bellinghamet enis megneznem picit hatrebb ahol tobbet talalkozna a labdaval, tobbet cipelhetné fel de kit hagynank ki? Camavingat aki tegnap is zseni volt, rengeteg jo megindulasa volt, 3ember kozul is kihozta tobbszor, vagy fedet aki kezd ujra magara talalni? Tchou pedig a tavalyi ev elejei formajat idezte es vedekezesbe kell az o jelenlete es akkor ott a mesterlovesz is akihez hasonlo nincs a csapatba szoval nalam o full alap a kp, nyilvan kroosrol beszelek. Szoval kellemes gond a kpn, de tegnap is sokszor latvanyos volt hogy vini vagy rodry elment a szelen es a kapu elott senki nem volt mert mindegyik csak a masodik hullamra ment.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. november 12., vasárnap 9:52

Én is megnézném Bellinghamet eggyel hátrébb, aztán lehet az a sok gól csak fellángolás a braziloktól, de remélem nem.

Egyébként Endrick megint gól. Ebben a hónapban 4 meccs 4 gól.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 12., vasárnap 9:15

Sztem realis az 5-1, helyzeteink nagyjat vegre belottuk, nem ugy mint korabban. fel szemmel neztem a meccset, de ahogy lattam dominaltunk vegre. Bungyenge ez a valencia nem tudom a tabellat, de tippre ilyen 15. helynek neztek ki ezek tegnap.
Camavinga nagyon betonnak tunt, valvi is stabil mar meccsek ota, krosz meg krosz, nalam ő mindig jatszik, nyilvan a feheregyensuly miatt is :kalapos:
Ez a gyemnat meg 2 tamados dolog kurvara nem mukodik, belivel valamit kezdeni kell, kit hagysz ki kp-rol a 3 felsorolt nevbol?
Plusz meg tucsipöcsi is mutatott eletjeleket vegre, az mar 4.
Nalam beli nem tamado, nem eleg robbanekony es gyors hozza, a 3 ember kell elore. A jatek kepe es az eredmenyek is azt mutatjak, hogy belivel nehezebben jatszunk, szarabb a flow. Ez nyilvan nem az o hibaja, de akkor is megoldast kell erre talalni

Szerk, 9. ez a balfasz csapat, mar most 16 ponttal lemaradva az elsotol. Nulla, semmi, mint kb az összes spanyol csapat, egy db jatekost nem lehet kiemelni. Kurva szegyen ez azert
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 12., vasárnap 8:50

Pad'em írta:
Fran Pérez, Valencia player: “This is the Bernabéu, they do not forgive. In my opinion, it’s a very big result.” @DAZN_ES

Ezt csak én nem értem? Tetszik neki az eredmény?
Megint szarul forditanak...en nem tudom, hogy google forditot hasznalnak, vagy ai-t vagy valamit, de egyre tobbszor megy felre.

Megvoltak a helyzeteik, de nem lottek be oket, es ez tortenik ilyenkor. A vegen, amit linkeltel azt ugy mondta, hogy szerinte tul nagy a kulonbseg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. november 12., vasárnap 1:33

Nem láttam, de regi hiányérzetem volt jól kitömni a a suar Valenciát. :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. november 11., szombat 23:59

Ez a meccs nagyon patika volt. Ezért nézne az ember Real meccseket! :agree:

Számomra a legnagyobb kérdés, hogy Vini-Rodrygo páros tud-így együtt alkotni, ha Bellingham visszatér.

Tűntek el mindketten hosszabb időkre Bellingham nélkül is, az angol meg brutál jó játékos, szóval nyilván ő alap.

Brahimnak is kell hely, mert adja a ritmust.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 11., szombat 23:41

Brahim végül ismét nagyon korrekt performanszt tett le, Bellingham pihenjen csak amíg kell. Utána eggyel hátrébb is kipróbálnám, kíváncsiságból. Szerintem ülne Brahimmal egyszerre a pályán.

Brazilok végre.

Cama ohhh, Cama ohhh, mekkora player. Védelem elött a legjobb a kp-n, izomerő könnyedséggel technikával fűszerezve, imádom.

Nico Paz kb 3-szor ért labdába de valahogy érezhető rajta, hogy van benne kakaó. Ha visszatérnek a sérültek nem fogjuk többet látni, de remélem nem kallódik el.

Fran Pérez, Valencia player: “This is the Bernabéu, they do not forgive. In my opinion, it’s a very big result.” @DAZN_ES

Ezt csak én nem értem? Tetszik neki az eredmény?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 9., csütörtök 17:54

kiserik írta:
Realista24 írta:
:lol: :lol: van, 9, 13, 11, 15 perces meccse, de jogos, minden meccsen palyan volt. Ekozben Brahim ott ul a padon.

Amugy meg keretmenedzseles. Nyilvan nem azt a csapatreszt kell a legjobban forgatni, ahol megvagyunk es top3 vilagszinten, mint kozeppalya, vagy azt amit az edzok amugy sem nagyon forgatnak, mint a vedelem.

Azt kellene forgatni, ahol a legnagyobb gond van es meg opcio is van ra. Szoval az a ket ember, aki nem kapott eleg lehetoseget, csodak csodajara, pont ebbe a szekcioba esik bele.
Mégis mennyit kellene játszania egy közepes képességű csere csatárnak aki kölcsönben van nálunk?

Még Vini esetében megértem ezt a boszorkány üldözést, de Carlo esetében valahogy nem. Persze vannak hibái, de az egyik legsikeresebb edző és kiváló pedagógus.
Egy olyan csapatba ahol ennyi forman kívüli jatekos van, elol, barmennyit.

A játékidok kb. felet kapta meg. Eközben Rodrygonak 12 meccsre van egy golja a bajnokságban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2680
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. november 9., csütörtök 17:49

kiserik írta:
Tjacks írta:

Joselu szerintem ide sorolható. Magyarázat? :mrgreen:
A kölcsön csere csatár. 770 percet kapott (11. legtöbb mezőnyben), minden meccsen pályára lépett (egyszer nem, akkor keretben sem volt, mert fosott vagy mi volt a baja), de elfogadható Rodrygo eddigi játéka alapján.

A lényeg, hogy a keretből van max 2 ember, aki kaphatott volna több lehetőséget, de Carlo nem használja megfelelően a keretet. Nekem ez kicsit ellentmondásos.
Kaptam egy elfogadhatót kiseriktől, én karira meg vagyok. :D

Egyébként egy jópéldát hoztál hogy miért is csalóka önmagában a perc stat. Ez a 770 így leírva nem tűnik kevésnek, de lehetett volna sokkal több is.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 9., csütörtök 17:49

Realista24 írta:
kiserik írta:
minden meccsen pályára lépett
:lol: :lol: van, 9, 13, 11, 15 perces meccse, de jogos, minden meccsen palyan volt. Ekozben Brahim ott ul a padon.

Amugy meg keretmenedzseles. Nyilvan nem azt a csapatreszt kell a legjobban forgatni, ahol megvagyunk es top3 vilagszinten, mint kozeppalya, vagy azt amit az edzok amugy sem nagyon forgatnak, mint a vedelem.

Azt kellene forgatni, ahol a legnagyobb gond van es meg opcio is van ra. Szoval az a ket ember, aki nem kapott eleg lehetoseget, csodak csodajara, pont ebbe a szekcioba esik bele.
Mégis mennyit kellene játszania egy közepes képességű csere csatárnak aki kölcsönben van nálunk?

Még Vini esetében megértem ezt a boszorkány üldözést, de Carlo esetében valahogy nem. Persze vannak hibái, de az egyik legsikeresebb edző és kiváló pedagógus.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. november 9., csütörtök 17:36

Realista24 írta:
Süti írta: Komoly mit remegtek minden idők legsikeresebb európai edzojenek 2 soros kommentjen egy győztes meccs után.
Alapbol egyetértek, de Carlo edzői karrierje során ami nem kevés, összesen ötször lett bajnok.
Minden top bajnokságban hozott egyet, mit gyujtogesse, megvan, letudva. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 9., csütörtök 17:25

kiserik írta:
Tjacks írta:

Joselu szerintem ide sorolható. Magyarázat? :mrgreen:
minden meccsen pályára lépett
:lol: :lol: van, 9, 13, 11, 15 perces meccse, de jogos, minden meccsen palyan volt. Ekozben Brahim ott ul a padon.

Amugy meg keretmenedzseles. Nyilvan nem azt a csapatreszt kell a legjobban forgatni, ahol megvagyunk es top3 vilagszinten, mint kozeppalya, vagy azt amit az edzok amugy sem nagyon forgatnak, mint a vedelem.

Azt kellene forgatni, ahol a legnagyobb gond van es meg opcio is van ra. Szoval az a ket ember, aki nem kapott eleg lehetoseget, csodak csodajara, pont ebbe a szekcioba esik bele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 9., csütörtök 17:19

Tjacks írta:
kiserik írta:
Brahimon kívül (aki Carlonál Jude cseréje, hogy ez most jó, vagy sem, az más kérdés) ki nem kapott eddig kellő mennyiségű lehetőséget?
Joselu szerintem ide sorolható. Magyarázat? :mrgreen:
A kölcsön csere csatár. 770 percet kapott (11. legtöbb mezőnyben), minden meccsen pályára lépett (egyszer nem, akkor keretben sem volt, mert fosott vagy mi volt a baja), de elfogadható Rodrygo eddigi játéka alapján.

A lényeg, hogy a keretből van max 2 ember, aki kaphatott volna több lehetőséget, de Carlo nem használja megfelelően a keretet. Nekem ez kicsit ellentmondásos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 9., csütörtök 17:18

ferni írta:
Realista24 írta:
Gondolom raisen feltorte a profilodat vagy te vagy a masik regje.
sok ideig tartott, hogy erre rájöjjetek.... :mrgreen:


Még a Milan előtt, a Parmával meg a Juvéval kétszer csúszott le az első helyről 1 ponttal, egyszer meg két ponttal.


Abban a szezonban mikor nem lett győztes 2004/2005ben, ők lettek a másodikak a Juve mögött.
Következő szezonban magasan a legtöbbet nyerték, -30 pont miatt nem nyertek csak (Juve -91et kapott papíron :lol: ).

Mikor elsőnek nálunk volt 2 meg 3 ponttal maradtunk le.

Egyáltalán nem olyan vészes ez, nagyon sokszor épp hogy csak lemaradtak a csapatai.
Akkor foglaljuk ossze, bajnok lett ezekben az evekben, vagy sem? Nem. 28 ev alatt, 5 bajnoki cim, ebbol egy PSG, egy Bayern, amit meg te is megnyernel veluk.

Carlo kupa/BL meno, mintsem bajnoki. Nincs ezzel semmi gond osszessegeben, de ne mondjuk mar, hogy nincs variacios lehetosege elol, amikor van. Meg ha nem is legmagasabb polc, de a kezdok sem azok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 9., csütörtök 17:17

kiserik írta:
Realista24 írta:

95 ota edzo, Parma, Juve, Milan, Chelsea, PSG, Real, Bayern, Napoli, Everton.
Ebbol utolso ketto nem tenyezo, de a Milan eleg acelos volt akkoriban, a Real-t nem kell bemutatni.

Most johet valami ertelmes hsz is toled :mrgreen:
Azért az akkori Serie A elég sűrű volt. A 90es évek csúcs Milánja szépen kifújt. Mikor Carlo átvette kb 4-6. helyet tudtak. Érdemes ránézni, hogy milyen játékosok voltak akkoriban a Juvéban, vagy akár a Parmaban.

A Real-t pedig nem kell bemutatni, ahol a folyamatos bírói szembeszélben minden edzőnek nagy falat volt a bajnokság és könnyebb volt behúzni a BL-t. Mou 3 év alatt 1, ZZ 5 év alatt 2. Carlo most tölti az 5.et. Meglátjuk.
Ereztem, hogy megjon Carlo vedougyvedje.

Ugyanaz a minta, mint itt. BL-t ketszer is lehetett veluk nyerni, de bajnoksagot csak egyszer. Tavozasa utan vagy rogton vagy egy evvel bajnok is lett a Milan.
BL gyoztes evekben majdnem BL selejtezos helyen vegeztek csak, a masik BL gyoztes evben meg 36 pontot vert rajuk az Inter, amibol 8 pont volt buntetes miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 9., csütörtök 17:11

Realista24 írta:
Gondolom raisen feltorte a profilodat vagy te vagy a masik regje.
sok ideig tartott, hogy erre rájöjjetek.... :mrgreen:


Még a Milan előtt, a Parmával meg a Juvéval kétszer csúszott le az első helyről 1 ponttal, egyszer meg két ponttal.


Abban a szezonban mikor nem lett győztes 2004/2005ben, ők lettek a másodikak a Juve mögött.
Következő szezonban magasan a legtöbbet nyerték, -30 pont miatt nem nyertek csak (Juve -91et kapott papíron :lol: ).

Mikor elsőnek nálunk volt 2 meg 3 ponttal maradtunk le.

Egyáltalán nem olyan vészes ez, nagyon sokszor épp hogy csak lemaradtak a csapatai.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég