Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. augusztus 25., péntek 23:30

3 idegenbeli meccs, 3 win, 2 nagyon nehéz pályán, Bellingham zseni, szerencsére a mait nézni sem kellett, úgyhogy minden fasza. :mrgreen:

Meséljetek miért volt ilyen fos ez a mai?

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. augusztus 20., vasárnap 13:53

Azért az első ivószünet után az Almeria sokszor feljött az utolsó 3adba, be is szorították a csapatot, voltak veszélyes szituaciók, ez nem tetszett, amugy oke volt.

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2023. augusztus 20., vasárnap 13:45

Hihetetlen mennyire rá vagytok fuggve Tchoura..
Ha meg nem lenne itt menne érte a sírás meg köcsög PL csapatok hogy nem lehet velük versenyezni... :coffee:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. augusztus 20., vasárnap 13:40

Rozsabimbo2019 írta: Brahim csepp fiam tegnap elővett valami kicsit a végén idegből :kalapos: nekem az volt a csúcspont! Nyomatni kéne a gyereket sokkal jobban... dehat senki nem hisz nekem :angry:
hamarabb kéne megkezdeni 15 perccel a cseréket, de nem hiszem hogy változni fog Carlo :mrgreen:

úgy kiderülne, mit tud ő és Joselu :hmmm:

Blanco88
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2023. április 26., szerda 21:49
Kedvenc játékosaid: Raul, Hierro, Ramos, Valverde
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Dynamo Dresden

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Blanco88 » 2023. augusztus 20., vasárnap 13:00

realmadrid95 írta:
Realista24 írta: Tchou milyen volt?
Bellingham mellett a legjobb volt szerintem, sokkal tobbet futott, mint tavaly, rengeteg szerelese is volt. Ezen felul nagyon jo meglatasai voltak, kiharomszogelte az ellenfelet mikor melyen vedekeztunk es szorult a hurok. Persze kapuig nem ert fel, de nem is ez a feladata ebben a felallasban.

Szerintem megtalaltuk az idealis posztjat es szerepkoret ezzel a felallassal, nem egy Essien, vagy Yaya Toure, amit Hehe var tole, de nagyon jol jatszott az elso ket meccsen.

Fede viszont ha igy folytatja szerintem par fordulo mulva mar padon talalja magat, teljesen jogosan.
Szerintem a nagyon jól játszott az hatalmas túlzás. Nagyon középszerű nekem....
"Egész Spanyolország felett felhőtlen az ég"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:34

realmadrid95 írta:



Teljesen sulytalan volt elol a ket brazil, igazabol 5-6 emberrel birkoztak vegig, ezert mindig szoloba kezdtek, egy ket ember utan meg konnyeden szereltek oket. Bellingham fellep veluk, de sokszor 2-3 hullammal is le van maradva toluk, mert iszonyu melot lenyom vedekezesben es nehezen er at veluk. Jo lenne ez a felallas, csak a kp egeszenek feljebb kene helyezkedni egy sorral, hogy tudjak tamogatni a csatarokat. Meccseken jol kirajzolodik, hogy egy hatalmas szakadek van koztuk.




R24, jo nyaralast nektek. :kalapos:
Ezt sajnalom..ugyanez volt a bilbao ellen,ami reszben vedheto mert erosebb csapat ellen,egy nehez palyan voltunk.
Carlo engedhetne a predatort meg/vagy valverdet feljebb.
Latszik az oreg olasz vere itt. :)
Pedig lathatoan jude nagyon eli amikor a kapu elott lehet. Kar lenne csapagyasta hajtani.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:21

miro. írta: Hogy jatszott elol a ket brazil?
Tamadasban sktivabbak voltunk mar? Fellepett valaki a kozeppalyarol,vagy jude-vini-rodrygo tamadott egy szelso vedovel,ea a tobbi drukkolt nekik kaputol 35-40 meterrol?


Teljesen sulytalan volt elol a ket brazil, igazabol 5-6 emberrel birkoztak vegig, ezert mindig szoloba kezdtek, egy ket ember utan meg konnyeden szereltek oket. Bellingham fellep veluk, de sokszor 2-3 hullammal is le van maradva toluk, mert iszonyu melot lenyom vedekezesben es nehezen er at veluk. Jo lenne ez a felallas, csak a kp egeszenek feljebb kene helyezkedni egy sorral, hogy tudjak tamogatni a csatarokat. Meccseken jol kirajzolodik, hogy egy hatalmas szakadek van koztuk.




R24, jo nyaralast nektek. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:19

Kosz fiúkák, irány a tenger.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:16

Realista24 írta: Tchou milyen volt?
Bellingham mellett a legjobb volt szerintem, sokkal tobbet futott, mint tavaly, rengeteg szerelese is volt. Ezen felul nagyon jo meglatasai voltak, kiharomszogelte az ellenfelet mikor melyen vedekeztunk es szorult a hurok. Persze kapuig nem ert fel, de nem is ez a feladata ebben a felallasban.

Szerintem megtalaltuk az idealis posztjat es szerepkoret ezzel a felallassal, nem egy Essien, vagy Yaya Toure, amit Hehe var tole, de nagyon jol jatszott az elso ket meccsen.

Fede viszont ha igy folytatja szerintem par fordulo mulva mar padon talalja magat, teljesen jogosan.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:08

Realista24 írta: Tchou milyen volt?
első félidő stabil, de a szokásos sok sétálás, totyogás, lassú passzok.
második félidőben jobb volt, láttam sprintelni is párszor.
úgy gondolom ez a max nála, egy kb ilyen teljesitmény, stabil a kp-n, sokat dolgozik, de nem nyujt extrát.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:01

Tchou milyen volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:46

az a Brahim szóló patika volt, kár hogy nem tudta rendesen bepasszolni
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:45

Hogy jatszott elol a ket brazil?
Tamadasban sktivabbak voltunk mar? Fellepett valaki a kozeppalyarol,vagy jude-vini-rodrygo tamadott egy szelso vedovel,ea a tobbi drukkolt nekik kaputol 35-40 meterrol?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:36

Brahim csepp fiam tegnap elővett valami kicsit a végén idegből :kalapos: nekem az volt a csúcspont! Nyomatni kéne a gyereket sokkal jobban... dehat senki nem hisz nekem :angry:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:02

Anthony írta: Kicsit laza volt a kezdés de aztán belejöttek.

Mindenki jó volt, mindenki hajtott, ősszel nem is szokott baj lenni, reméljük nem törik meg ismét szezon közepén a lendület.

Bellingham nagy fogás, egyelőre minden új játékos ügyeskedik.

Kapus poszt még érdekes lehet, kérdés hogy Lunin belerázódik vagy bedobják Kepát? A kapusoknak bizalom és állandóság kell, de nem tudom melyiket választanám.
Kepa lesz, fix.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. augusztus 19., szombat 22:07

Camát azèrt jò, hogy erőltettük sèrülèssel, mèg egy izomszakadás jòl jött volna.. :ike:

Franra akarok kitèrni, hogy okè, hogy megy mint akit felhùztak, szimpatikus is ez a hozzáállás, ugyanakkor mint focista szerintem kevès ide..
Sokszor jönnek ki a technikai hiányosságai, vèdekezèsben meg annyira nem jò, hogy ezt elnèzzük neki..
Mendynèl is azèrt voltunk elnèzőek, mert első èveiben beton volt ès kb. senki nem ment át rajta.
Szòval idènre okè a spanyol, de a nyáron jöhet szèpen Davies, Fran meg maradhat backupnak, arra nyilván hibátlan.
Egyèbkènt Kerkezzel lehet jobban jártunk volna, viccen kìvül.
Ha ilyen meccseket hoz a Bournemouthban, nem sokáig fog ott focizni. B-)

Brahimnak meg sokkal több időt adnèk, főleg amikor Rodrygo bùjòcskázik..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 19., szombat 22:05

Kicsit laza volt a kezdés de aztán belejöttek.

Mindenki jó volt, mindenki hajtott, ősszel nem is szokott baj lenni, reméljük nem törik meg ismét szezon közepén a lendület.

Bellingham nagy fogás, egyelőre minden új játékos ügyeskedik.

Kapus poszt még érdekes lehet, kérdés hogy Lunin belerázódik vagy bedobják Kepát? A kapusoknak bizalom és állandóság kell, de nem tudom melyiket választanám.

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. augusztus 13., vasárnap 13:59

raul 4 ever írta: A meccs helyett először pár játékosról inkább:

Bellingham: nyilván nekem is ő a legkellemesebb meglepi. Tetszik az az 5-ös a hátán. 20. perc környékén lekeveredett balra, vagy 3-4 bilbaoi között forgott ide-oda.. Uhh.. Az komoly dejavu volt..

Fran: 2. kellemes "csalódás": nekem tiszta A. Davies, fut-robog fel-le, igazi energiabomba, nyilván a maga szintjén még, de ezt vártam tőle az alapján amit láttam a rayoban. Melós, megbízható kis játékos.

Lunin: néha másnapos, megye3-as kapusokat megszégyenítő passzai voltak. A két kedvencem, amikor kirakta Frannak (aki jó szarul vette át a jó szar passzt) és elpattant tőle, de szerencsére I. Williams lesen volt, a másik meg az a felpassz Kroosnak: gyenge, erőtlen gurítás rossz helyre, ami mire odaér a labda a társhoz, már ott is az ellenfél (mintha magamat láttam volna :mrgreen: ), de Tchouaméni beleblokkolt.
Ezek nálam mind a 0 rutin jelei. Belerázódik, aztán ha nem csinál ilyeneket, már jó.

Carva: lassú, néha hülye hibák. Tiszta Salgado2 a vége felé már. Sajnálom.. Hajt-fut-csinálja, de ugyanúgy idegbe van a seggem, mint amikor Danilo játszott helyette. De a csk szalag jól áll neki :agree:

Aztán a meccs: ahhoz képest, hogy ótvar 0-0-t vártam, sima volt. Amire kíváncsi vagyok, hogy hogy fog működni ez a taktika az 541-et játszó, betömörülő (mocsok) kiscsapatok ellen. Tegnap a Bilbao nagyon a kezünkre játszott, akkora területeket hagytak.. Anyám. Esélyük se volt a védőknek amikor megindult a 2 gyors brazil + Belli.
Most működött ez a "picsánrúgjuk a támadókat egy labdával, aztán futnak előre" taktika.. Kíváncsi vagyok, mi lesz mások ellen, hogy fog ez működni.

Nem akarom ezzel bántani a csapatot, mert simán nyertek, csak érdekel hogy fog ez kinézni máskor.
ugyanez az összehasonlitás ugrott be nekem is tegnap este,totál Salgado 2 Carva:
Carva: lassú, néha hülye hibák. Tiszta Salgado2 a vége felé már. Sajnálom.. Hajt-fut-csináljaDe a csk szalag jól áll neki :agree:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:26

A meccs helyett először pár játékosról inkább:

Bellingham: nyilván nekem is ő a legkellemesebb meglepi. Tetszik az az 5-ös a hátán. 20. perc környékén lekeveredett balra, vagy 3-4 bilbaoi között forgott ide-oda.. Uhh.. Az komoly dejavu volt..

Fran: 2. kellemes "csalódás": nekem tiszta A. Davies, fut-robog fel-le, igazi energiabomba, nyilván a maga szintjén még, de ezt vártam tőle az alapján amit láttam a rayoban. Melós, megbízható kis játékos.

Lunin: néha másnapos, megye3-as kapusokat megszégyenítő passzai voltak. A két kedvencem, amikor kirakta Frannak (aki jó szarul vette át a jó szar passzt) és elpattant tőle, de szerencsére I. Williams lesen volt, a másik meg az a felpassz Kroosnak: gyenge, erőtlen gurítás rossz helyre, ami mire odaér a labda a társhoz, már ott is az ellenfél (mintha magamat láttam volna :mrgreen: ), de Tchouaméni beleblokkolt.
Ezek nálam mind a 0 rutin jelei. Belerázódik, aztán ha nem csinál ilyeneket, már jó.

Carva: lassú, néha hülye hibák. Tiszta Salgado2 a vége felé már. Sajnálom.. Hajt-fut-csinálja, de ugyanúgy idegbe van a seggem, mint amikor Danilo játszott helyette. De a csk szalag jól áll neki :agree:

Aztán a meccs: ahhoz képest, hogy ótvar 0-0-t vártam, sima volt. Amire kíváncsi vagyok, hogy hogy fog működni ez a taktika az 541-et játszó, betömörülő (mocsok) kiscsapatok ellen. Tegnap a Bilbao nagyon a kezünkre játszott, akkora területeket hagytak.. Anyám. Esélyük se volt a védőknek amikor megindult a 2 gyors brazil + Belli.
Most működött ez a "picsánrúgjuk a támadókat egy labdával, aztán futnak előre" taktika.. Kíváncsi vagyok, mi lesz mások ellen, hogy fog ez működni.

Nem akarom ezzel bántani a csapatot, mert simán nyertek, csak érdekel hogy fog ez kinézni máskor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:18

Fasza kezdés volt, lehoztuk a meccset úgy, hogy a Bilbaonak kb helyzete sem volt. Meccs közben ment a kritika pár embertöl, de sztem a komplett kp nagyon rendben volt.

Új rendszer, összeszokottság még nincs, de egyénileg mind a 4en jók voltak, Beli különösen, hatalmas vétel volt. És akkor a padról Luka, Kroos, akár Ceba is jöhet, ez hatalmas fegyvertény.

A 2 brazilunknak viszont nem fekszik ez a felállás, Vini erősségeinek pont nem fasza, emiatt kreativitásban kevés így a csapat. Tömörülő kiscsapatok ellen nem látom, hogy konstans jók tudnánk ezzel lenni.

A védelem is jó volt, Franon látszott még, hogy be van szarva mondjuk. Lunin magabiztossága is tetszett.

Mbappeval bármire esélyesek lehetünk, nélküle viszont sztem kevés a támadósor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 212 regisztrált és 0 vendég