Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. február 9., csütörtök 10:05

wZoLee7 írta:
ezt én is köszönöm. A meccset élőben nem néztem. Azt az első esetet hogy meg sem nézték? Az még tisztább 11-es mint amit végül befújtak.

Lunin egyébként azt hittem magasabb. Valahogy ránézésre sem áraszt túl sok magabiztosságot ott a kapuban, milyen volt?
Hehét kérdezd, ő van rákattanva erre a magasság dologra :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 9., csütörtök 10:03

jack95hun írta:
Faust írta: Valami ertelmes osszefoglalot, ami nem 480p arab uvoltozessel es hablatyolassal, ha valaki linkelne, megkoszonnem!
https://www.youtube.com/watch?v=yL6xA8sn5BE
ezt én is köszönöm. A meccset élőben nem néztem. Azt az első esetet hogy meg sem nézték? Az még tisztább 11-es mint amit végül befújtak.

Lunin egyébként azt hittem magasabb. Valahogy ránézésre sem áraszt túl sok magabiztosságot ott a kapuban, milyen volt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 9., csütörtök 8:37

Carlo azt mondta, hogy Mili es Karim ott lesznek a donto kereteben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 9., csütörtök 8:33

Ez a Rodrygo is csoda egy fazon. Legtöbbször nagyon gyenge, főleg ha kezdőként játszik. De 4-5 meccsenként meg olyanokat produkál hogy leesik az álla az embernek. :ozil:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3897
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. február 9., csütörtök 8:00

realistahuni írta: Én sem néztem a meccset de az, hogy 95 percig egyet cseréltünk kecskepasztor csapat ellen, eléggé beszédes a keretre nézve.
75. perc környékén jött Ceba - Kroos helyére.
de Modricot is pihenhetett volna valamelyik ifi javára.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

jack95hun
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2023. február 7., kedd 15:07
Kedvenc játékosaid: Mindenki, aki megdöglik a pályán a címerért
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: jack95hun » 2023. február 9., csütörtök 7:57

Faust írta: Valami ertelmes osszefoglalot, ami nem 480p arab uvoltozessel es hablatyolassal, ha valaki linkelne, megkoszonnem!
https://www.youtube.com/watch?v=yL6xA8sn5BE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 9., csütörtök 7:38

Arribbas 28 mp, 1 gol.
Hazard, 296 perc, 1 gol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. február 9., csütörtök 6:54

Én sem néztem a meccset de az, hogy 95 percig egyet cseréltünk kecskepasztor csapat ellen, eléggé beszédes a keretre nézve.
Love football, hate antifa.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 9., csütörtök 6:45

raul 4 ever írta: Áááá, te vagy az én emberem.. Mondom, ha senkinek nem tűnik fel, h túlméretes volt rá a ruha/kicsik bele a lábai :mrgreen: .. De akkor más is figyelt :D :D

Döntő megvan, legalább nem Japánig kellett érte menni, van itt minek örülni..
Az átjött, hogy sokan (Modric, Fede, Kroos, Rodri is kicsit) ki vannak facsarva, amin Ceba majd fog segíteni, de hogy Mariano beáll 2 percre, az tuti nem.

Fede csellója a gól előtt tetszett, finom volt, meg Ceba sarkazása is.
Vini nagy művész, szerintem ha megint lenne olyan 1000kisgyerek vs RealMadrid meccs, ott is csapkodna, meg legyezne a mutatóujjával. Kicsit sok, itt most nem kapott akkorákat, mint a laligás hentesektől szokott.
Konkrétan szinte semmit sem kapott Vini. Nagyon kellene neki a pihenés. Fejben és fizikailag is. Mondjuk nem csak neki, hanem a többi kezdő játékosunknak is.

A szezon után végre remélem normális pihenőt kapnak a játékosok és a FIFA/UEFA nem hajtja őket rommá a pénzért.

A csapaton belül meg azt remélem, hogy a lehető legjobb eredményeket érjük el, hiába van ez a kilátástalanság most. Aztán nyáron bízok abban, hogy valamelyest megújul a keret használható támadókkal és minőségi cseresorral, hogy lehessen pihentetni a kezdőcsapatot.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 8., szerda 22:59

Pad'em írta: Hétvégi produkciót nem láttam, most is csak a 2.félidőt csíptem meg és hát így Mariano látványa most sokkolt. Azt a hajat vagy mi az cipelni egész nap. Szerencsétlen.

Arribas, legyűrt sportszárral, xxles hosszú ujjúban elkérve a napköziből, ahogy kell fél perc alatt. Kövi meccsen már akár 3 percet is kaphatna. Legalabb Jimmynk boldog lesz, ha más nem is.
Áááá, te vagy az én emberem.. Mondom, ha senkinek nem tűnik fel, h túlméretes volt rá a ruha/kicsik bele a lábai :mrgreen: .. De akkor más is figyelt :D :D

Döntő megvan, legalább nem Japánig kellett érte menni, van itt minek örülni..
Az átjött, hogy sokan (Modric, Fede, Kroos, Rodri is kicsit) ki vannak facsarva, amin Ceba majd fog segíteni, de hogy Mariano beáll 2 percre, az tuti nem.

Fede csellója a gól előtt tetszett, finom volt, meg Ceba sarkazása is.
Vini nagy művész, szerintem ha megint lenne olyan 1000kisgyerek vs RealMadrid meccs, ott is csapkodna, meg legyezne a mutatóujjával. Kicsit sok, itt most nem kapott akkorákat, mint a laligás hentesektől szokott.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 8., szerda 22:20

Hétvégi produkciót nem láttam, most is csak a 2.félidőt csíptem meg és hát így Mariano látványa most sokkolt. Azt a hajat vagy mi az cipelni egész nap. Szerencsétlen.

Arribas, legyűrt sportszárral, xxles hosszú ujjúban elkérve a napköziből, ahogy kell fél perc alatt. Kövi meccsen már akár 3 percet is kaphatna. Legalabb Jimmynk boldog lesz, ha más nem is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 8., szerda 22:16

Valami ertelmes osszefoglalot, ami nem 480p arab uvoltozessel es hablatyolassal, ha valaki linkelne, megkoszonnem!

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 8., szerda 22:10

Eleve az ilyen mikiegér kupákon nem kellene erőltetni a kezdőcsapatot 90. percig, lehetne a fiatalokat/cseréket többet nyomatni. Csak ugye Carlo most a munkája megtartására játszik valószínűleg. Így viszont a kezdők nem fognak ezen a tornán sem pihenni. Pedig Mariano és Rodrygo - a baloson- most kaphatna pl esélyt, hogy Vini pihenjen.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 8., szerda 22:08

MorataMartin írta: ARRIBA(s), jöhet a vb-döntő :mrgreen: Sajnos ma sem játszottunk jól:/ Nem tudom mi van a csapattal, de ez hosszútávon nagyon nagyon kevés lesz. Sztem egy európai csapatot ma ezzel a játékkal nem vertünk volna meg. Egyébként értem, hogy CR-nek is miért ilyen nehéz Szaúd-Arábiában, mikor a fiatal titán Vinicius sem villogott az szaúdi védők között. Oké a gól, meg a kiharcolt tizenegyes, de nem voltam vele ma sem elégedett. Egyébként, ha megnyerjük a klub-vbt, akkor Benzema, Courtois, Lucas, Militao és Hazard nem lesznek klubvilágbajnokok, vagy nekik is jár az arany?
nem tudom ki inditotta el hogy ez szaudi csapat volt de ezek egyiptomiak voltak.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MorataMartin
Hozzászólások: 1521
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. február 8., szerda 22:07

ARRIBA(s), jöhet a vb-döntő :mrgreen: Sajnos ma sem játszottunk jól:/ Nem tudom mi van a csapattal, de ez hosszútávon nagyon nagyon kevés lesz. Sztem egy európai csapatot ma ezzel a játékkal nem vertünk volna meg. Egyébként értem, hogy CR-nek is miért ilyen nehéz Szaúd-Arábiában, mikor a fiatal titán Vinicius sem villogott az arab védők között. (Tudom egyiptomi csapat az Al Ahly) Oké a gól, meg a kiharcolt tizenegyes, de nem voltam vele ma sem elégedett. Egyébként, ha megnyerjük a klub-vbt, akkor Benzema, Courtois, Lucas, Militao és Hazard nem lesznek klubvilágbajnokok, vagy nekik is jár az arany?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 8., szerda 22:05

Jim írta:
és amilyen gyengék időnként a támadóink, kaphatna pár meccsen játékidőt :hmmm:
Minek, még véletlen valaki gólt is lőne.... :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 8., szerda 22:04

a vége egész jó volt :hmmm:
Ceba-Rodrygo :salute:

és Arribas gólja :salute:
aki a Castilla egyik legjobbja amúgy
és amilyen gyengék időnként a támadóink, kaphatna pár meccsen játékidőt :hmmm:

ELSiete
Hozzászólások: 2945
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 5., vasárnap 22:54

Babinho írta:
Realista24 írta: A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
De Asensio is teljesen más mint tavaly, hiába van néha egy két bomba. Tavaly bizonyitani akart, megyegetett is neki. Idén a testbeszéde is megváltozott. Lefelé néz, lóg a válla, keze, kedvetlen. Nem állítottam volna oda tizit lőni. Tavaly még ha a versenyhelyzet kicsit vitte előre, idénre elengedte, nem tud bizonyítani.
És mégis hosszabbítani akarunk vele, ebben ez a szomorú. 1 átlagos / jobb meccsére jön 3 sz.r. Felőlem szedheti a holmiját.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. február 5., vasárnap 22:21

Realista24 írta: A meccset nem láttam, de a meccs előtt beírtam, az egyetlen ész kiesett elől. Ahogy olvasom, vissza is ütött.
Ma nem az ész hiányzott.
Erő nem volt. Olyan volt a támadósorunk mint egy lánybanda. El voltak nyomva, leszegett fejjel kullogtak, egy párharcot nem nyertek, a labda közelébe alig fértek.
A kp-n megvolt az ész, jöttek volna a labdák ha lett volna kinek. Ráadásul Fede sem vitt hátulról támogatást, lendületet. Nagyon formán kívül van...leginkább mentálisan.
De Asensio is teljesen más mint tavaly, hiába van néha egy két bomba. Tavaly bizonyitani akart, megyegetett is neki. Idén a testbeszéde is megváltozott. Lefelé néz, lóg a válla, keze, kedvetlen. Nem állítottam volna oda tizit lőni. Tavaly még ha a versenyhelyzet kicsit vitte előre, idénre elengedte, nem tud bizonyítani.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 5., vasárnap 21:53

RealAsensio írta: Ez tipikusan az a meccs volt, ahol ha Karim jatszik, akkor sem nyerunk. De mivel ez csak feltetelezes, ezert hozzateszem, hogy Karim viszont nagy valoszinuseggel belotte volna a tizit. Arra alapozom, amit mondok, hogy undorito taktikaval jatszott a Mallorca, 5 vedovel, betoltak a buszt, mi meg fos jatekot jatszottunk, semmi elkepzeles nem volt megint, talan fizikailag sem sikerult regeneralodni. Alig volt nalunk elfogadhato teljesitmeny, es meg Korte is kidolt a meccs elott, szoval minden ellenunk volt ma.*
Ase kezdetésén kívül a másik hiba szerintem az volt, hogy túl sok "izmot" rakott fel Carlo a középpályára. Felesleges volt AT+Fede is, kevésbé borzasztó lehetett volna talán, ha mondjuk Kroos-Fede-Ceba van, mint a soci ellen. 2 ész+1futós aránnyal és nem fordítva. De ugye Kroos hétközben érzett valamit, meg amúgy is folyamat játszik, valamikor le kellett üljön..

Nem hibáztatom még mindig Carlot, szar lett volna ez mindenhogy, máshogy valószínűleg kevésbé lett volna szar, ennyit ért volna mondjuk egy
Kroos
Fede-Ceba
Rodry-Mari-Vini kezdő. Nem többet..

Viszont jobbról jött megint a gól. Carva/Ase merre voltak? Nem tudom persze mi volt megbeszélve, kinek kellett volna arra kavirnyálni, de gondolom közülük valakinek, nem a belső hármasnak..

De igazából nem az a baj, hogy gólt kaptunk, hanem hogy zéró veszély volt előre, az a nagyobb gáz. Nyilván ez a Benz faktor, a zsenijére van kitalálva/felépítve a támadójátékunk, őt helyettesíteni nem lehet.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég