Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 25., kedd 22:07

Régi galaktikus szopó volt ez. Igazából összefoglalta, amikor 0-2-nél a két kh egymásba futott, az elmondott mindent. Még lehet jól is jött egy ilyen frissítő pofon a szezon 3 legfontosabb meccse előtt.

Csak nézni fájt nagyon..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. április 25., kedd 21:26

Most nézze akinek maradt még türelme a mai után, a barcás harcsapofa értékeli a mait a stúdióban, én inkább kikapcsoltam, amint megláttam a képernyőn. :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. április 25., kedd 21:23

Very big szégyen.. Elvárnám Carlotol, hogy végre ne tolja az arcunkba a sablon pc szövegeit.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. április 25., kedd 21:23

Hetvegen mehet a haz a sevillara. Ezek egesz szezonra kimaxoltak magukat. Villarreal szindroma, azok is szoptak a kovi meccsukon egybol. Meg meg ugy 100x tuti elofordult.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. április 25., kedd 21:06

Regen sajnaltam hogy lunin nem kapott tobb lehetoseget a kolcsonjatekai soran, de full megertem. Nem azert mert barmelyik golt kifejezetten kapus hiba lett volnay de amikor ez az ember ved, ami kapura megy az fix gol. Baromira gyenge.

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. április 25., kedd 21:05

Nem volt szép,na! Szégyen :vivo: De lapozzunk inkább :(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 25., kedd 21:01

Hogy is mondta kínai kisgyerek? “Its not fotball. its laliga”

:kalapos:

Dejó, hogy csak most kapcsoltam ide.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 19., szerda 15:18

Nagyon álomvilág, hogy a Bayern visszajönne, nem is értem hogy gondolják ezt egyesek.

Nyugodtan lehet készülni már a City ellen.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 19., szerda 15:00

dzsi91 írta: Annyira azért nem voltak rosszak. Upamecano hibaja utan megzuhantak de előtte partiban voltak.

Szerintem azért még nem lefutott. Bayern otthon azért nem buzizni szokott az ilyen meccseken.

Csak pont ez az, hogy aztán sima lejtő jött és kaptak rá még. Meg az öltözői hangulat is. Összeverekednek, keretből kikerülnek egyesek.. Nem tudom. Ilyen helyzetben egység, csapatszellem, bigballs level100 kéne, hogy ezt megfordítsák. Ezt nem érzem bennük.

De cáfoljanak rám! Ha innen továbbjutnak, nem lesz érdemtelen.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 19., szerda 14:50

raul 4 ever írta:

A múlt heti produktumuk után szerintem a bm-nél se bízik már senki semmiben. Szét lettek kapva.
Annyira azért nem voltak rosszak. Upamecano hibaja utan megzuhantak de előtte partiban voltak.

Szerintem azért még nem lefutott. Bayern otthon azért nem buzizni szokott az ilyen meccseken.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 19., szerda 14:43

Szerintem kulcs lesz a középpálya, (javarészt) amióta nincs Cancelo 3241-et tol a City

3 kh
Rodri - Stones
Silva/Mahrez- KdB - Gündi - Grealish
Viking

Szerintem a szokásos 433-unk jó lehet ez ellen, ha Kroos mellé az egyik kh folyamat feljár zavarni KdB és Gündit, a másik meg megoldja 180-210 percig hiba nélkül 1az1-ben Haalandot.

Ha viszont Alaba+Rüdi ketten fogják a norvégot a középpályán létszámfölényük lesz és kigurigáznak.

Szerk.:
füst írta:Legalább várnátok meg az esti meccset. :D

A múlt heti produktumuk után szerintem a bm-nél se bízik már senki semmiben. Szét lettek kapva.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2023. április 19., szerda 14:34

Legalább várnátok meg az esti meccset. :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. április 19., szerda 14:22

Én sajnos pesszimista vagyok, a City sztem egyértelműen erősebb nálunk, plusz a legjobb védőnk nélkül leszünk. Nem leszek népszerű, de sztem tavaly is látszott azért egy kis különbség a javukra, főleg amikor otthon voltak. Ott azért nagy csoda volt, hogy csak 1 maradt közte. Mondjuk a visszavágó végig kiegyenlített volt, de nem érzem, hogy 2 meccsen megint lenyomnánk őket.

Aztán ha KAK meg TBO a 10/10et hozza, akkor mondjuk bármi lehet.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. április 19., szerda 13:52

Ez a hóladnyival jobb a sziti.
Én ezt nem érzékelem.
Marmint a csávó iszonyatosan sok gólt lő, de összességében a City ugyanannyit mint tavaly.
Viszont egy picit többet kapnak. Talán nem is picit.
3-4 jó támadójuk helyett,.akik tavaly lőtték a gólokat most van 1. Aki ugyanannyit eltesz egymaga. De nem lettek gólerősebbek összességében.
Persze mivel náluk lesz a visszavágó így ők az esélyesebbek, meg ez a hóland, jelenthet annyit hogy a legfontosabb pillanatban beveri,.és az már elég lehet.
Nem nem szabad félni, bízok a csapatban,.adtak már annyit hogy megérdemeljék a bizalmat. Bőven.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. április 19., szerda 13:49

En Cityt akarok, az egy giga derbi lenne. Es szamomra kulon orom hogy ahol csak lehet, ott alategyunk az olajosoknak, akik gyakorlatilag tonkrevagjak az europai focit a kamu szponzori szerzodeseikkel es az atlathatlan kolteseikkel. Nem szabad BL-t nyerniuk, es ki mas vegye ezt el toluk mint az europai (tradicionalis) foci koronaekszere, a Real Madrid. :)

jack95hun
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2023. február 7., kedd 15:07
Kedvenc játékosaid: Mindenki, aki megdöglik a pályán a címerért
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: jack95hun » 2023. április 19., szerda 13:43

Én is esélyesebbnek tartom a City továbbjutást, de azért ne felejtsük el, hogy tavaly sem volt könnyű dolga a Realnak... A PSG és a City ellen is azt gondolta mindenki, hogy kiesik a csapat, mégis tovább mentek.. Most ugyan ez az általános vélekedés. Miért ne lehetne meg idén is? Én bízom bennük, de csalódott se leszek ha idén nem jön össze.

Beszélünk itt a Cityről, a végén meg kiüti őket a Bayern... :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. április 19., szerda 13:32

Az általános vélekedés, hogy a City esélyesebb nem túlzás.
Talán én is így gondolom.
Aztán elolvasom a meccs utáni interjúkat a srácoktól, és rájövök, hogy már megint magyarázzuk ami vélünk, amit látunk, a csapat meg rohadtul hisz a továbbjutásban, és arról beszélnek, hogy meg tudjuk nyerni a BL-t.

Azért gondoljuk végig a védelmünket, a középpályánkat, a támadóinkat. Mit tettek ezek a játékosok idén is, csak az elmúlt 4 BL meccsen. Bárkit legyőzhetünk, félni valója a Citynek van, Haaland ide vagy oda.

Courtoisnak meg lesznek a védései, a védelem ha megkapja a segítséget előlről stabil. Modric-Kroos-Fede kp-val kapcsolatban van kétely?
Itt van nekünk Camavinga, Rodrygo bármikor villanhatnak. Cserének ott van Asensio, aki múlt héten is gólt lőtt.
Vinzema meg tudja hozni, nem olyan földönkívüliek ezek a city védők, és a kapusuk sem.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 19., szerda 13:22

Sierra írta: Igazából "csak" egy Hólandnyival jobbak mint tavaly, mondjuk az épp elég is. :|
Amekkora segitseg a norveg, annyira hatrany is. Teljesen megvaltozott a jateka a csapatnak, nem teljesen elonyukre. Ha nem megy a piszipaszi, full emberhatrany ilyenkor, mert nagyon labdaugyetlen, annak ellenere, hogy a legjobb befejezo. Ha Rudigert ratesszuk, szerintem siman meglehet, a lenyeg, hogy fizikalisan nagyon oda kell neki baszni. Ezeket rendre szarul kezeli, Mu ellen raraktak Caset, konkretan momentuma nem volt, Chelsea ellen Silva szoszerint ugy lemosta a palyarol, mintha valami nb1 es jatekosrol beszelnenk es nagyon durvan frusztralt volt vegig. Egyebkent rola erdekes mod nem jonnek a videok neten, hogy mennyit magyaraz, mennyire hisztis, mennyire provokativ es mennyire szarul viseli a dolgokat a meccseken.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 19., szerda 13:14

h3x0r írta:
_Bushido_ írta: Talan így inkább hagyni kellett volna Pottert. Ennél azért jobb volt ő is, plusz x millió volt a kirúgása is.
Nagelsmannt akarták ők Potter helyére, nem Lampardot. Csak a német nem hülye, hogy egy Real elleni BL párharc előtt vegye át a csapatot. Lampardnak meg szinte mindegy, edzőként már nagyon úgyse bukhat. Valószínűleg nyáron úgyis leül Nagelsmann a padra, kivéve ha Carlo tényleg megy a brazilokhoz, akkor szerintem inkább minket választana.
Nagelsmann mindenkepp alairt volna, de van egy zaradek, amit a nemet es a Bayern kotott, hogy ha iden meg vallal munkat, hatalmas penzt kell leraknia. 35 millio fontrol beszelnek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. április 19., szerda 13:11

Igazából "csak" egy Hólandnyival jobbak mint tavaly, mondjuk az épp elég is. :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég