Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » kevesebb mint egy perce

ha 11 Zidane-al állnánk fel abban is megtalálnák a hibát.

A párharc előtt már kiestünk, revansot vettünk, közben jajj csak valaki állítsa meg a Cityt ja, hogy csak mi tudtuk, mindezt egy átmeneti évben. Szép volt? nem. Férfias volt? igen. Valahogy meg kellett állítani őket és sikerült. Nem csak a gála közben létezik a csapat hanem amikor a sztárok csúsznak másznak a mezért és mindent kitesznek a pályára nálam megérdemlik a dicséretet bármilyen volt a játék.
Mennyivel jobb lett volna kiesni balett dns-el. Mindenki szar, Carlo szar, Vini szar, a kp szar, Nacho szar aztán mindegyik mutatja a fityiszt és összecsomagoltak az űrfoci Citynek.

Mi lenne egyszer elég az embernek?

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » kevesebb mint egy perce

kiserik írta:
miro. írta:

Azert egesz evben a realnak volt a legjobb kozeppalyaja,most meg kiderul,hogy ezek rutintalan csikok..
Az egyik 20 evesen kolyok a masik 34 evesen tata,jo hogy nem nyugdijas.. :lol:
Idézheted mikor írtam olyat, hogy a miénk a legjobb kp. Ez az én véleményem volt. Nem jó dolog összemosni különböző emberek véleményeit.
Hat pedig ennel a kozeppalyanal jobbat kitalalni sem tudsz jelenleg.
Ami max hianyzik beloluk az a kreativitas,de ha bellinghamnek jo napja van,az sem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2 perccel ezelőtt

miro. írta:
kiserik írta: Középpályák összehasonlítása: az baromi sokat jelent, hogy nálunk 1 ideális korban lévő játékos volt (Fede), náluk 1 nem (KDB). Cama, Belli 21 és 20 éves kölykök. Kroos 34 éves tata (Lukita meg 38). Náluk a csapat nagy része 23 és 30 közötti, a legjobb korban lévő játékos, nálunk 30+-osok, meg 23 alattiak :lol: Vagy nézzük meg a padot. A kezdőnkön kívül (ott is gyakorlatilag 1 db) nincs gyors támadónk sőt, minőségi játékosunk is alig.

Én azzal értek egyet, hogy a visszaállás nálunk teljesen tudatos volt. Az elején felvállaltuk a játékot, és korán vezetést szereztünk (hát bakker mi gól volt. 3 világklasszis és egy jó megmozdulás volt az egész :salute: ). Innen meg visszaálltunk. Vini nem azért ment vissza, mert kellett, hanem mert ez volt a taktika ebben a forgatókönyvben. Nem azért húzódtunk vissza ennyire, mert benyomtak, hanem mert így nem tudtak mögénk kerülni és jobban tudtuk kontrollálni az átlövéseiket. Hát bakker, helyzetük alig volt. Ment a kézilabda meg a szögletek.

Bárki bármit mond, ezzel a továbbra is lyukas kerettel ezt megcsinálni kibacott nagy férfi munka volt játékosoktól, edzői stábtól, mindenkitől :salute:
Azert egesz evben a realnak volt a legjobb kozeppalyaja,most meg kiderul,hogy ezek rutintalan csikok..
Az egyik 20 evesen kolyok a masik 34 evesen tata,jo hogy nem nyugdijas.. :lol:
Idézheted mikor írtam olyat, hogy a miénk a legjobb kp. Ez az én véleményem volt. Nem jó dolog összemosni különböző emberek véleményeit.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 8 perccel ezelőtt

kiserik írta: Középpályák összehasonlítása: az baromi sokat jelent, hogy nálunk 1 ideális korban lévő játékos volt (Fede), náluk 1 nem (KDB). Cama, Belli 21 és 20 éves kölykök. Kroos 34 éves tata (Lukita meg 38). Náluk a csapat nagy része 23 és 30 közötti, a legjobb korban lévő játékos, nálunk 30+-osok, meg 23 alattiak :lol: Vagy nézzük meg a padot. A kezdőnkön kívül (ott is gyakorlatilag 1 db) nincs gyors támadónk sőt, minőségi játékosunk is alig.

Én azzal értek egyet, hogy a visszaállás nálunk teljesen tudatos volt. Az elején felvállaltuk a játékot, és korán vezetést szereztünk (hát bakker mi gól volt. 3 világklasszis és egy jó megmozdulás volt az egész :salute: ). Innen meg visszaálltunk. Vini nem azért ment vissza, mert kellett, hanem mert ez volt a taktika ebben a forgatókönyvben. Nem azért húzódtunk vissza ennyire, mert benyomtak, hanem mert így nem tudtak mögénk kerülni és jobban tudtuk kontrollálni az átlövéseiket. Hát bakker, helyzetük alig volt. Ment a kézilabda meg a szögletek.

Bárki bármit mond, ezzel a továbbra is lyukas kerettel ezt megcsinálni kibacott nagy férfi munka volt játékosoktól, edzői stábtól, mindenkitől :salute:
Azert egesz evben a realnak volt a legjobb kozeppalyaja,most meg kiderul,hogy ezek rutintalan csikok..
Az egyik 20 evesen kolyok a masik 34 evesen tata,jo hogy nem nyugdijas.. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 15 perccel ezelőtt

Középpályák összehasonlítása: az baromi sokat jelent, hogy nálunk 1 ideális korban lévő játékos volt (Fede), náluk 1 nem (KDB). Cama, Belli 21 és 20 éves kölykök. Kroos 34 éves tata (Lukita meg 38). Náluk a csapat nagy része 23 és 30 közötti, a legjobb korban lévő játékos, nálunk 30+-osok, meg 23 alattiak :lol: Vagy nézzük meg a padot. A kezdőnkön kívül (ott is gyakorlatilag 1 db) nincs gyors támadónk sőt, minőségi játékosunk is alig.

Én azzal értek egyet, hogy a visszaállás nálunk teljesen tudatos volt. Az elején felvállaltuk a játékot, és korán vezetést szereztünk (hát bakker mi gól volt. 3 világklasszis és egy jó megmozdulás volt az egész :salute: ). Innen meg visszaálltunk. Vini nem azért ment vissza, mert kellett, hanem mert ez volt a taktika ebben a forgatókönyvben. Nem azért húzódtunk vissza ennyire, mert benyomtak, hanem mert így nem tudtak mögénk kerülni és jobban tudtuk kontrollálni az átlövéseiket. Hát bakker, helyzetük alig volt. Ment a kézilabda meg a szögletek.

Bárki bármit mond, ezzel a továbbra is lyukas kerettel ezt megcsinálni kibacott nagy férfi munka volt játékosoktól, edzői stábtól, mindenkitől :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 16 perccel ezelőtt

Btw Haaland lejott es nehezebben kerultek szerintem helyzetbe, Rusiger es Nacho kicsit felszabadultabbak lettek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 18 perccel ezelőtt

el magico írta: Valaki írta, de KdB tényleg brutál volt. :ozil:
Mindenhol ott volt, és folyamat életveszély a csávó. Le a kalappal a teljesítménye előtt, és hála Pepnek, hogy levitte a tizipárbaj előtt őt is, meg Haalandot is :D

Bár ő mindig jól játszott ellenünk. Olyan mintha valami személyes bosszú lenne a részéről, még az arca is teljesen eltorzul, full idegbe nyomja. Pedig Courtois nem is játszott :mrgreen:
Sztem csak bassza az ideg, hogy nem kapott soha aranylabdat.
Meg ha korbeernek az ugyvedek meg a vadak, akkor egy db csapattrofeaja nem lesz :lol:
Gyáva volt odaállni.
bezzeg a lukacs :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 19 perccel ezelőtt

BlancoMark írta: De Bruyne kerte a cseret a 114. percben mert nem birta es helyette jott Kovacic aki kihagyta. Ez dontott.

Kovacicra tuti nem biztam volna tizit, eleg gyenge technikaval lo, nalunk is talan lott 1 vagy 2 golt osszesen.
Számomra ez gyávaság. Nekem ne mondja senki, hogy ezen a szinten, ha arról van szó, nem bírok ki 6 percet.. ugyanmar...én ezt nem hiszem el. Gyáva volt odaállni. Ennyi. Be kell ismerni. Nem mondom, hogy ezen múlt, mert Ő is kihagyhatta volna,csak sztm ez egy kamu szöveg. :roll:

el magico
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 22 perccel ezelőtt

Valaki írta, de KdB tényleg brutál volt. :ozil:
Mindenhol ott volt, és folyamat életveszély a csávó. Le a kalappal a teljesítménye előtt, és hála Pepnek, hogy levitte a tizipárbaj előtt őt is, meg Haalandot is :D

Bár ő mindig jól játszott ellenünk. Olyan mintha valami személyes bosszú lenne a részéről, még az arca is teljesen eltorzul, full idegbe nyomja. Pedig Courtois nem is játszott :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 32 perccel ezelőtt

Hat ja azon meglepodtem en is.
Debruyne sokkal dominansabb volt megint, fodennek volt egy lovese kb, de amugy semmi...
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 34 perccel ezelőtt

hehetheoriginal írta:
petiamadridista írta: Hol volt tegnap a nagy Foden az idei Aranylabda csávó ??
Hol voltal te, hogy ennek az elso meccs utan vege kiestunk :kalapos: :mrgreen:
Attól még Foden se volt sehol. :D :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 42 perccel ezelőtt

Kercsó írta:
hehetheoriginal írta:
Hol voltal te, hogy ennek az elso meccs utan vege kiestunk :kalapos: :mrgreen:
bagoly mondja verébnek :lol:
Nemar tenyleg? :coffee: :fpalm: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 45 perccel ezelőtt

hehetheoriginal írta:
petiamadridista írta: Hol volt tegnap a nagy Foden az idei Aranylabda csávó ??
Hol voltal te, hogy ennek az elso meccs utan vege kiestunk :kalapos: :mrgreen:
bagoly mondja verébnek :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 46 perccel ezelőtt

petiamadridista írta: Hol volt tegnap a nagy Foden az idei Aranylabda csávó ??
Hol voltal te, hogy ennek az elso meccs utan vege kiestunk :kalapos: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 47 perccel ezelőtt

Hol volt tegnap a nagy Foden az idei Aranylabda csávó ??

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 50 perccel ezelőtt

BlancoMark írta: De Bruyne kerte a cseret a 114. percben mert nem birta es helyette jott Kovacic aki kihagyta. Ez dontott.

Kovacicra tuti nem biztam volna tizit, eleg gyenge technikaval lo, nalunk is talan lott 1 vagy 2 golt osszesen.
Utólag persze.
Kihagyta Modric is. Vagy biztos emlékszel még a CR,Kaká,Ramos hármasra..
Nyilván van aki magabiztosabban lövi,magasabb százalékkal,de sokszor van,hogy pont azok hagyják ki,akikre nagyon számítasz.
Nézd meg, Rüdiger,nacho meg berúgta,pedig azért nálam lett volna előttük a sorban pár játékos még. Edersonrol nem is beszélve..
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4922
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 55 perccel ezelőtt

De Bruyne kerte a cseret a 114. percben mert nem birta es helyette jott Kovacic aki kihagyta. Ez dontott.

Kovacicra tuti nem biztam volna tizit, eleg gyenge technikaval lo, nalunk is talan lott 1 vagy 2 golt osszesen.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 55 perccel ezelőtt

hehetheoriginal írta:
Hétvégén be kell biztosítani a ligát,
az a barca ellen pont sima is lesz :kalapos:
fáradtabbak a lábak, de a mentális előny nálunk van.
azért az csak ér valamit.

okosan kell kihasználni a hátralévő 3 napot
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 57 perccel ezelőtt

Hétvégén be kell biztosítani a ligát,
az a barca ellen pont sima is lesz :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 9:58

Három BL cím zsinórban, és meg mindig van aki szerint ez nem nagy teljesitmeny. Lassan majd ezek is rájönnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég