Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 1., csütörtök 11:42

Simán jó még szerintem is Arbeloa egy pár meccsre.
Én is csípem nagyon. :)
Mikor tér vissza az a szép játék amit produkáltak ance alatt összel? Mikor?
Az szerintem sosem fog visszatérni.
Benitez ezt a szélen megbontjuk a védelmet és a beadásra érkezünk felfogást játszatja a csapattal.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. október 1., csütörtök 11:12

ToniKroos írta:Ahol Arbeloa lehet a kezdő balhátvéd, ott komoly meccset ne várjunk már. Nem is értem mit vártak itt egyesek, pont annyira lett komolyan véve a meccs, amennyire kellett (bár lehet még annyira se).
Nem most kellett focizni, hanem majd hétvégén. Ha majd ott is szar lesz a produkció, akkor lesz jogos a felháborodás.
Aztán ha ott is tud játszani elfogadható szinten akkor mi van? Nem ez volt az első alkalom hogy odarakták. Szerintem még fejlödött is. Én imádom a tagot. A kezdő pedig minőségben olyan volt hogy papiron szép focival kellett volna játszani ha nen is gálázni. Persze fogjuk rá arra hogy arbeloa meg b keret de az utóbbi meccseken se láttam szép focit. Nem is emlékszem olyanra mikor a felkészülési meccseken és a szezon további részében ekkora higfost láttam volna. Lassan lassan visszafogom sirni a KÖD brigádot. Ök legalább tavaszra mindig felpörögtek. A realnak mindig a kényszerítős, védelem mögé laposan bepasszolós játéka volt eredményes, nem pedig ez a hányadék ivelgetős szar. Mikor tér vissza az a szép játék amit produkáltak ance alatt összel? Mikor?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 1., csütörtök 10:59

nmate írta:Mennyi esély van a hétvégén Ramosra?
Mert Nacho véleményem szerint igen kevés lesz a matracosok ellen.
az előre jósolt 10 nap már rég letelt, elvileg már edz is, vasárnapig táncsak összedródozzák vhogy, nem kell megint a varane-nacho mint tavaly.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 1., csütörtök 10:53

Mennyi esély van a hétvégén Ramosra?
Mert Nacho véleményem szerint igen kevés lesz a matracosok ellen.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 1., csütörtök 10:50

Hát ez mi volt ez tegnap? :lol:
Persze hogy ezt a meccset tudtam megnézni én is.
Jó rossz meccs volt.
Mintha edzés lett volna körülbelül.
Lötyögés meg lötyögés aztán passz,utánna lötyögés passz.
Megbocsátom ha hétvégén nyer a csapat az Atletico ellen. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 30., szerda 23:49

Chris írta:Nincs azzal baj, hogy tartalékol a csapat, vagy hogy pihennek kulcsemberek, sőt! Azzal már inkább, hogy sok egyéni hibával játszanak, aki fenn vannak. Ez persze azért is lehet, mert nem érzik egymást, de akkor is. Sajnos az ilyen meccsekbe benne van a pontvesztés, ami a bajnokságban nagyobb gáz.
Érdekes, én egy percig se éreztem azt, hogy ma pontot veszíthetünk. Sok volt a hiba az utolsó passzokban, de én még mindig hétvégén akarom a meghalást a pályán. Az lesz a mérvadó, nem az, hogy ma eggyel vagy 5-tel nyertünk volna.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. szeptember 30., szerda 23:40

Nincs azzal baj, hogy tartalékol a csapat, vagy hogy pihennek kulcsemberek, sőt! Azzal már inkább, hogy sok egyéni hibával játszanak, aki fenn vannak. Ez persze azért is lehet, mert nem érzik egymást, de akkor is. Sajnos az ilyen meccsekbe benne van a pontvesztés, ami a bajnokságban nagyobb gáz. Remélem ott azért nem látunk ilyen sok pihentetést idegenben.
Érdekes, hogy Isco folyamatosan kezd. Ez hosszú távon lehet azt jelenti, hogy James lesz az alapkezdő? Mármint gyanús, hogy Isco nem pihen, pedig sokat dolgozik...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 30., szerda 23:37

ziro4vr írta:Nem kell ennyire ledegradálni a spártait.
Meg engem sem, mert szerintem nekem írta. :mrgreen:
Nem vagyok felháborodva, csak lazaság ide vagy oda, ennyi hiba, meg ötlettelenség nem feltétlen normális.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 30., szerda 23:35

ToniKroos írta:Ahol Arbeloa lehet a kezdő balhátvéd, ott komoly meccset ne várjunk már. Nem is értem mit vártak itt egyesek, pont annyira lett komolyan véve a meccs, amennyire kellett (bár lehet még annyira se).
Nem most kellett focizni, hanem majd hétvégén. Ha majd ott is szar lesz a produkció, akkor lesz jogos a felháborodás.
Nem kell ennyire ledegradálni a spártait. Mindenhol vannak ilyen emberek, Matyi a Barcában, Rafinha a BM-ben. Arbeloa egy hasznos tagja az öltözői légkörnek, emellett be lehet vetni kisebb prioritású meccseken.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 23:33

ToniKroos írta:Ahol Arbeloa lehet a kezdő balhátvéd, ott komoly meccset ne várjunk már. Nem is értem mit vártak itt egyesek, pont annyira lett komolyan véve a meccs, amennyire kellett (bár lehet még annyira se).
Nem most kellett focizni, hanem majd hétvégén. Ha majd ott is szar lesz a produkció, akkor lesz jogos a felháborodás.
Hétvégén pont leszarom a focit is akár, csak toljunk egy ovosz-t az Atmának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. szeptember 30., szerda 23:31

Ahol Arbeloa lehet a kezdő balhátvéd, ott komoly meccset ne várjunk már. Nem is értem mit vártak itt egyesek, pont annyira lett komolyan véve a meccs, amennyire kellett (bár lehet még annyira se).
Nem most kellett focizni, hanem majd hétvégén. Ha majd ott is szar lesz a produkció, akkor lesz jogos a felháborodás.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 30., szerda 22:58

Lötyögés ide vagy oda, ez borzalom volt. Mindenkitől elpattan a labda, passzokat rontanak, a technikás játékosaink nem tudnak megverni senkit 1-1-ben. Varane-nak volt két olyan eladott labdája amiből könnyen gond lehetett volna. Casemiro "kemény gyereknek" van beállítva, de esik kel. Kroos alapból gyengébb volt idén, de ilyet még nem láttam, hogy ilyen gyengén passzoljon és elpattanjon tőle a labda. Isco-nak normális megmozdulása nem volt a gólpasszon kívül, meg egy szép esernyőn kívül. Benzema mintha pályán sem lett volna, CR hozta a góljait, meg talán egy átlagot. Ja kimaradt Carvajal. Ezekkel a beadásaival tönkre tesz.

Ami igazán zavaró, hogy egy Malmö féle felállt védelem ellen sem tudunk mit csinálni. A piros lapig nem volt kidolgozott helyzetünk. Utána se nagyon. Tudom, hogy nincs ha, de ha az első gólnál nem csúsznak így el (nem is értettem, h-h jött így a semmiből) akkor ez a meccs is simán 0-0-ás meccs lett volna.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 30., szerda 22:44

Ramos nagyon kell a védelembe, mert nélküle kb. 10 méterrel hátrébb védekezünk és messze vannak egymástól a csapatrészek. Érthető, hogy Benitez nem akar abba a hibába esni, mint Carlo az Atma ellen a télen a Nacho-Varane tengellyel. Ramos visszajön, és egyből fel javul az egész játékunk (Kroosé meg főleg), figyeljétek meg.

A mai meccs meg lötyögésnek elment. Senki nem szakadt meg, de nem is volt ez fontos a hétvége előtt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 27., vasárnap 14:26

Kicsit angol focit játszunk amúgy.
Rengeteg beívelés,és sokkal direktebb játék,illetve mozgás.
Ha megkapjuk az ellenfél területén a labdát 30-35 méterre nincs sok szórakozás,vagy megy ki szélre,és jön a beadás,vagy jönnek a mélységi labdák.
Sokkal kevesebb az oldalra mozgás is a támadó harmadba,egy fölpasszolt labdára már mindenki indul be a résekbe.
:hmmm:

Szvsz..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 27., vasárnap 13:41

31 shots, 119 attacks, 42 runs up the wing, 58 crosses, 12 corners, 24 chance-creating passes. And 0 goals.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 27., vasárnap 11:48

legnagyobb probléma, hogy Benitez nem tud meccs közben újítani,
Nemtom mit kellett volna neki ujitani...menjen be,rugja be a helyzeteket o vagy mi?
Ronaldoval nekem is ki van a faszom,ha már elválalja rugja is be,ha nem tudja akkor kèrjen cserèt.Talán ez varrhato egyèbkènt Benitez nyakába egyedul hogy nem hozta le mikor ennyire gorcsol.Èn lehoztam volna,az szentsèg,nekem nyafoghatott volna,meg Perez is puffoghatott volna...vannak dolgok mikor be kell vállalni a nemszeretem dolgokat is.Pesrsze az is nagy kèrdès hogy ki ment volna be,Vasqez vagy Cserisev sem igen tudott volna hozzátenni,na de hátha...
Nyilván nagyon akart a pali,ez pozitiv,de van az az akarat amikor már inkább gorcs,nem hasznos hanem káros.
Máskulonben benne van az ilyen,ha hajnalig játszanak sztm gol akkor sincs,ez egy ilyen meccs.Koszonhetoen a ket kapusnak,akik a meccs legjobbjai voltak.
Tovább kell lèpni,nem dolt ossze a világ,hosszu mèg a bajnokság,megyunk mèg vigoba is,szal fel a fejjel :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 27., vasárnap 11:42

Előre féltem a meccstől. Ezt még akkor leírtam, mikor a Barca játszott velük, hogy kellemetlen ellenfelek lehetne. Aztán utána Villarreal is alig bírta megverni.... sejtettem hogy nagyon kemény lesz és megszenvedünk.

Az ilyen edzőket mint Javi Gracia .... finoman szólva is szívből gyűlölöm! Ahol lehet csak öli a focit, okádok tőle sugárban. Ugyan ez volt mikor az Almeríát majd az Osasunát edzette. Bunkó paraszt stílus, és 2 betonfal felhúzva a kapu elé, foci minden elemét nélkülözve. Remélem úgy zúgnak kifelé ahogy csak lehet, ez a jóember meg egy életre elkerüli a spanyol focit. Menjen az ilyen angliába azt vegyenek leckéket egymástól Mourinhoval. Ki a nagyobb bunkerkirály....

Persze lehet írni itt, hogy mi is bénáztunk. Jogos is. Nem is keveset. CR-re a végén nagyon ideges voltam már, hogy ennyit hogy lehet kihagyni.... Igaz az egész támadótrió iszonyat gyenge volt. Egyedül Benzemámban volt veszély. De néha rendesen seggberúghatná azt a labdát és akkor egy bement volna tuti. Sajnálom.

Jesé....édes istenem. Nagyon nem megy neki a jobb oldalon az tuti. Komolyan megkapta a labdát és előre lehetett tudni mi következik.

Sajnos Isco is mostanában gyengébb mint szokott lenni. James és Bale (akármennyire viccesnek tűnik, nem az) hiányát is komolyan megérezzük ilyenkor!

Atletico ellen remélem Ramos ott lesz középen, mert nem kéne ellenük is pontokat veszíteni. Nagyon-nagyon kemény meccs lesz az is!

Összefoglalva: higgyétek el hogy ha tegnap nem egy mákos (mert az volt!) bunkerszemétláda stílusban focizó, focit ölő taktikával áll fel a Malaga akkor 1-2őt tuti bekotrunk akármilyen rosszul játszunk. Van ilyen meccs. Javi Garcia verheti a fenekét a földhöz nem rúgott gólt neki a Real, összebunkerezett 1 pontot. De szívből remélem hogy jóóóóó sokáig tart még a góltalanságuk, eméssze fel őket ez a nyomás, és rúgják ki, aztán csak rájön ez a nagyokos, hogy a focit gólra játsszák...nem védekezésre! :-@ :cens:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. szeptember 27., vasárnap 11:37

Vosztok írta:Az a gaz, hogy ez a csapat CR-re epul, es itt van meglove az egesz. Nem csapatkent funkcionalnak, hanem 10+1 jatekoskent. Lehet, ha Bale es James visszater, es CR padozik egy kicsit, akkor jobbak leszunk, mondjuk ennel a teljesitmenynel 100%, hogy jobbak.
Nem fog padozni, ahogy Bale sem. Érinthetetlen mindkettő, aktuális formától, teljesítménytől függetlenül.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 27., vasárnap 11:27

Az a gaz, hogy ez a csapat CR-re epul, es itt van meglove az egesz. Nem csapatkent funkcionalnak, hanem 10+1 jatekoskent. Lehet, ha Bale es James visszater, es CR padozik egy kicsit, akkor jobbak leszunk, mondjuk ennel a teljesitmenynel 100%, hogy jobbak.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 27., vasárnap 11:17

És ezt most kell? Nem, amíg itt van és kezdőjátékos addig a maxot kell kihozni belőle, valami nagyon nincs rendben és nem az öregedés az oka.
De, az is. Látszik már a játékstílusán, hogy kizárólag érkezőember lett, 1v1-ekbe alig megy már bele, vagy ha bele is megy, az utolsó mezei védő is könnyedén zsebreteszi.
Ezzel nem is lenne baj, ha nem lenne érinthetetlen atyaisten még mindig. Amíg egy ilyen kiégett, kizárólag kiscsapatok ellen vitézkedő, egoista, csapat érdekeit telibeszaró játékosra építünk én csodákra nem számítok.
Aztán majd építünk balere és uralni fogjuk a klubfutbbalt.
Ja, nem.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég