Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 8., vasárnap 0:36

Botrányos, felháborító és megalázó meccs volt a tegnapi...egyszerűen ép ésszel fel nem fogható, hogy hogyan lehetett ilyen katasztrofálisan játszani...lélektelen, beleszarok stílus...semmi megerőltetés, akarat....én még az elképzelést sem láttam...tiszta fejetlenség, meg szervezetlenség volt a pályán...egyszerűen több osztálynyi különbség volt a két csapat között...ha tehettem volna akkor az összes játékossal levetettem volna a mezt a meccs végén, mert sikerült bemocskolniuk...

Amúgy az Atletico-nak hatalmas respect, mert hatalmasat játszottak...a játék minden egyes elemében felülmúlták a Realt...és még ma csak nem is "ketrec harcoltak"...úgy szopattak minket ahogyan nem szégyellik...én megmondom őszintén, ilyen jól még soha nem láttam játszani őket...

A pofont teljesen megérdemeltük...nagyon remélem, hogy észhez tér az egész csapat, mert a szezon érdemi része most fog jönni...jó lenne azért ezt az 1 pontos előnyt minél tovább megtartani...mert úgy néz ki, hogy most a Barca és az Atleti is szárnyal, mi meg leszálló ágra kerültünk...

Nagyon remélem, hogy ennél már csak jobb jöhet...innen szerintem már nincs lejjebb...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. február 7., szombat 23:40

Minden poszton rotálni kellett volna Carlonak,
mert ez szánalmas produkció volt

ha nem bízik egyes játékosokban, küldjék el őket, de így ennek semmi értelme

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 7., szombat 23:33

hehe írta:tiágó kimondta a meccs után az egyetlen dolgot, amivel érdemes foglalkozni:
semmi nem változott a korábbi évekhez képest, amikor bucira vertük őket, kizárólag az önbizalmuk. más felfogásban, máshogy állnak hozzá a meccshez.
fejben dől el minden.
+1 én is ebben látom a hibát, előtte a barcával voltunk így

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 7., szombat 23:23

tiágó kimondta a meccs után az egyetlen dolgot, amivel érdemes foglalkozni:
semmi nem változott a korábbi évekhez képest, amikor bucira vertük őket, kizárólag az önbizalmuk. más felfogásban, máshogy állnak hozzá a meccshez.
fejben dől el minden.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 7., szombat 23:15

Norbii írta:amúgy pepe egyáltalán sérült? Mert szerintem kamubordatörése van. Nem akarta hogy tizit kapjanak, ezért inkább előadta a nagyhalált. Nyugodtan visszatérhet.
:fpalm:

Te egyaltalan elolvastad amit irtal? :roll:

Szerintem meg Modricnak, Ramosnak es Jamesnek is kamuserulese van. :sly:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 7., szombat 23:03

ikarus93 írta:Elkényelmesedett a csapat.
Most ők ülnek fociban a trónon és így azt gondolják elég csak a mezeket kivinni a pályára.

Ha nem változik a játékunk, a BL-be a Chelseatől olyan picsást fogunk kapni, hogy csak nézünk mint a moziba.
Már össze is sorsoltak velük?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. február 7., szombat 23:00

Elkényelmesedett a csapat.
Most ők ülnek fociban a trónon és így azt gondolják elég csak a mezeket kivinni a pályára.

Ha nem változik a játékunk, a BL-be a Chelseatől olyan picsást fogunk kapni, hogy csak nézünk mint a moziba.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 7., szombat 22:55

Mike írta: tehát csakazért hogy hiteles legyen a színjáték, inkább nem neveztük a városi derbire, oké... :lol:

meg azért is cseréltette le magát mikor megsérült :lol:
de most hogy törik el a bordád úgy ha könyökkel megütsz egy játékost? mert ez történt.
https://www.youtube.com/watch?v=bnLe_8fFvsk
vagy nem is itt sérült meg?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 7., szombat 22:54

de szerintem Mourinho alatt ilyen brutális fogalmatlanság nem fordult elő.
csak arra szeretnék rámutatni hogy Mourinhoban megvolt az a dolog, hogy ha a csapat lehozott egy 0 első félidőt akkor a szünetben úgy helyre rakta a brigádot mintha egy teljesen új meccs kezdődött volna.
Erre másképpen emlékszünk akkor :)

Amúgy, persze, hogy benne van Carlo, nem vitás, de a pályára nem tud felmenni helyettük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2015. február 7., szombat 22:52

Realista24 írta:
Kerlon írta:Azért R24 spanom, én egy ilyen vereség után a felsorolásba bebiggyesztenék egy Ancelottit is. 4-0 ás szopás után ez már összetettebb hiba, mint egy-egy játékos szenvedése.
Ancelotti tehet róla, hogy 11ből 11 játékos még csak nem is akart? Mert, ha még az akarás látszott volna, akkor azt mondom oké, de így?
Sétáló, legkisebb lökéstől megálló, reklamáló játékosok...flegmák, szarok bele felfogás. Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy Carlo ezt kérte volna. Ezzel nem felmentem, de ezek nem rutintalan, harmadik ligás játékosok, akik soha nem találkoztak még az Atmával. Nagyon jól tudták, hogy mi lesz, milyen lesz, edző nélkül hozni kéne már egy ilyen meccset.
Egy kicsit benne van Carlo is abban hogy lélektelen volt a társaság.. Az hogy az első félidőben van egy katasztrófa félórája egy csapatnak a Calderónban, az még benne van a pakliban, de szerintem Mourinho alatt ilyen brutális fogalmatlanság nem fordult elő. Félre értés ne essék nem visszasírom vagy istenítem, csak arra szeretnék rámutatni hogy Mourinhoban megvolt az a dolog, hogy ha a csapat lehozott egy 0 első félidőt akkor a szünetben úgy helyre rakta a brigádot mintha egy teljesen új meccs kezdődött volna. Ancelotti alatt még ilyet nemigazán láttam.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 22:46

Norbii írta:amúgy pepe egyáltalán sérült? Mert szerintem kamubordatörése van. Nem akarta hogy tizit kapjanak, ezért inkább előadta a nagyhalált. Nyugodtan visszatérhet.
tehát csakazért hogy hiteles legyen a színjáték, inkább nem neveztük a városi derbire, oké... :lol:

meg azért is cseréltette le magát mikor megsérült :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. február 7., szombat 22:44

Nem is tudtam kire szavazni az egész csapat leszerepelt.

Nem tudtunk az ellenfél térfelén passzolni 3 értelmeset azt hittem felborítom a tv. :-@

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 7., szombat 22:40

Norbii írta:amúgy pepe egyáltalán sérült? Mert szerintem kamubordatörése van. Nem akarta hogy tizit kapjanak, ezért inkább előadta a nagyhalált. Nyugodtan visszatérhet.
:| :| :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 7., szombat 22:39

amúgy pepe egyáltalán sérült? Mert szerintem kamubordatörése van. Nem akarta hogy tizit kapjanak, ezért inkább előadta a nagyhalált. Nyugodtan visszatérhet.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 7., szombat 22:34

R.M.C.F írta:
Két dolgot gondolok.
egy,hogy ez most még időben jött,és ezek után más csapat fut majd ki a pályára,mert ez önmaga paródiája. Ez a nagy pofon,most kinyit pár szemet.
Kettő, tovább tart a vesszőfutásunk,és ugyan a BL más lesz,mert ott szerintem egy másik csapat fog kifutni(most ezt nem igazán tudom megindokolni hogy miért ezt gondolom,de vannak elképzeléseim),de a ligát nyilván ezzel a játékkal nem tudjuk elhódítani és meg sem érdemeljük,és pár héten belül lekerülünk az élről....aztán félő megint egy kistakarítás lesz ami nyilván NEM tesz jót megint a csapatnak.


Ja,azt hozzá sem tettem,hogy remélem pepe minél előbb visszatér,mert ez egy bohózat ott hátul nélküle. :cens:
Nem szeretnék vészmadár lenni, de nem lennék meglepődve, ha az fordulna elő, mint amit a 2. változatban említettél. Ez még meg lenne spékelve egy: "Bl negyeddöntőből való búcsúzás, plusz hullajtunk pontokat, a barca és atlettatrikó meg nem, és ezzel Pérez meg is köszönné Carlo munkáját" résszel... Ez a játék egyébként a 2002-2009 éveket idézi (mármint a leszarom stílus).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 7., szombat 22:29

R.M.C.F írta:Ja,azt hozzá sem tettem,hogy remélem pepe minél előbb visszatér,mert ez egy bohózat ott hátul nélküle.
Varanenal együtt rosszak, ezt meccsek óta pofázom. Amikor egymás mellett vannak, totál kioltják egymást. Mondjuk Nacho mellé tök mindegy kit raksz, csak kiegészítő ember szintet tud, de persze azért más lenne Ramos vagy Pepe mellett.
Varane meg pláne, ő mellé is nagyon kell valamelyikőjük.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 7., szombat 22:21

Egy teljesen ötlettelen,elképzelésmentes játékot mutattunk be,akaratgyengén és vérszegényen. Nyomokban sem lehetett fellelni kidolgozott taktikát,ötletet,pedig CA-nak ez már kb az 5 meccse az AM ellen,akiket rendre nem maguk,hanem mi teszünk naggyá.
Csapat és egyéni szinten is katasztrófa volt a mai teljesítmény,a leggyengébbek:
carvajal, szinte minden valamire AM gólban benne volt.
varane,régóta bizonytalan,visszaesett.
Isco,már a legelején lehajtott fejjel játszott,érzelemmentes tekintet,mintha ott sem lett volna.
Bale,inaktív,egyszer lépett vissza védekezni,akkor sikeresen megfogtuk az ellentámadásukat,egyébként ácsorgós.
Benzema,ő is mint a többi támadótársa egy játéktéren kivüli zónában mozgott a meccs jelentős részében.
CR, fejben ott sem volt,fejcsóválások,dekoncentráció,sok hiba.
.....és CA, aki már hetek óta nem tudja a csapatot visszahozni a tudásunk szintjére,ezen a meccsen is egy fejvesztett,minden elképzelés és kidolgozott taktika nélküli szedett-vedett társaság képét mutattuk.

Az egy dolog hogy sok alapjátékost nélkülöztünk,mert ez benne van,de a lélektelenség,a bekapott limonádé gólok hetek óta és a tekintetek amiket látunk érzékeltetik hogy a csapat,vagyis CA nem tudja hogy mit tegyen.



Amit már hetekkel ezelőtt is találgattam. Nem tudja.

Két dolgot gondolok.
egy,hogy ez most még időben jött,és ezek után más csapat fut majd ki a pályára,mert ez önmaga paródiája. Ez a nagy pofon,most kinyit pár szemet.
Kettő, tovább tart a vesszőfutásunk,és ugyan a BL más lesz,mert ott szerintem egy másik csapat fog kifutni(most ezt nem igazán tudom megindokolni hogy miért ezt gondolom,de vannak elképzeléseim),de a ligát nyilván ezzel a játékkal nem tudjuk elhódítani és meg sem érdemeljük,és pár héten belül lekerülünk az élről....aztán félő megint egy kistakarítás lesz ami nyilván NEM tesz jót megint a csapatnak.


Ja,azt hozzá sem tettem,hogy remélem pepe minél előbb visszatér,mert ez egy bohózat ott hátul nélküle. :cens:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 7., szombat 22:19

a gyökér ollózós góljánál benyomtam, meg ezt a zenét is :lol: :mrgreen:

10 perc múlva kezdődik az igazi foci, előadja alexandre pato :D :iszunk: :happy: :zoldsalas:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 7., szombat 22:11

Helyzet nem volt egy sem a 90perc alatt..ez nem a hianyzok miatt van..hanem hozzaallas kerdese..igy meg szomorubb es megalazobb ez a vereseg..regota nezek Real meccset lattam mar coppancsot de ilyen gyengen otlettelenul jatszo Realt meg soha..az az erzesem ma az Almeria is elvert volna mintket ..Ivelgettek elore celtalanul nyomokban sem hasonlitott a megszokott egyerintos jatekukhoz ..rengeteg eladott labda ..helyzkedesi hibak..a parharcokat rendre az Atletico nyerte..lepni alig tudtak..es meg igy is a Kroos logott ki felfele mert neki nem volt rossz meccse..de a tobbi nulla.3eselyes meccs volt..benne volt a vereseg ..de 4-0r az kicsit nagyon sok.. Nem erzi Ancelotti az Atletico ellen mit is kellene Simeone eddig rendre megveri taktikailag..Jo persze nem dolt ossze a vilag meg mindig vezetunk 4-3 vagy 1ponttal de ez mar kezd kinos lenni Carlonak 3meccsen 8at ramoltak be nekunk ez nagyon gaz!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 7., szombat 22:03

Persze, nem teljesen a nyakába szeretném varrni, de bőven benne van ő is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég