Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 3., szerda 7:37

Úgy néz ki Carlo tényleg brazil edző szeretne lenni, mert itt már csak a két kupa behúzása tarthatja a kispadon. (amit jelenleg elég valószínűtlennek látok).

Az egy dolog hogy elvesztettük a bajnokságot, habár már az is egy hatalmas blama, de attól még nem kellene teljesen elengedni az egészet, ilyen 2-3 gólos vereségek nem férnek bele egy Real Madridnál. És azért nem mindegy, hogy a végén még a második hely sem lesz meg a bajnokságban, egy színtelen szagtalan Atletico is beelőz a végére.

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2023. május 3., szerda 0:44

Remélem altatunk :mrgreen:

Be van mindenki feszülve a Bl miatt de megmondon őszintén pont leszarom ha idén nem mi nyerünk....

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. május 3., szerda 0:02

G. V.tinho írta: Azért egypár játékosnak igencsak nagy az arca. El kéne gondolkodniuk rajta, hogy nem lehetetnek nagyobbak a meznél. Ez a mez tradíció, alázat. Ezt muszáj lenne megtanulni.
az ilyeneket padra kell tenni 1-2 meccsre
ezt nem teszi sajnos Carlo

ma több peremembernek és Castillásnak kellett volna játszania
akik kezdenek az Osasuna és a City ellen, feleslegesen játszottak sokat...

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 3., szerda 0:00

dzsi91 írta: Jöhetnek végre a tétmeccsek.
Reméljük jobbak lesznek. Nem vagyok benne biztos.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 2., kedd 23:57

Jöhetnek végre a tétmeccsek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. április 30., vasárnap 13:11

wZoLee7 írta: En amugy Alabatol sem estem hasra es szerintem jovore mar kellene valalki Militao melle aki fiatalabb mint a tobbiek, de legkesobb 2 ev mulva
Alabának a vezér szerepe a szükséges. Összetartja a védelmet. Ez nincs meg Militaoban, Rudegerben meg aztán végképp.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 30., vasárnap 12:55

En amugy Alabatol sem estem hasra es szerintem jovore mar kellene valalki Militao melle aki fiatalabb mint a tobbiek, de legkesobb 2 ev mulva

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 30., vasárnap 10:29

RaúlCF írta: Rüdiger eddig nagyon kevés. Se Militaoval se Alabával se Nachoval nem működik. Sajnos eddig pont azt hozza amit gondoltam róla. 3 védős defenzív csapatban megvolt, de 2 védős rendszerben a totál átlag és képzavar mint a Chelsea előtt a Romában. Ami viszont tényleg aggályos, hogy egyik védőnkkel sincs kémia. Elég harmatos, hogy a legemlékezetesebb Real teljesítménye a hülye futása.

Vininek súlyos segítségre van szüksége. Lazán a világ egyik legjobb játékosa és 22 éves erősen cipeli a Real támadójátékát ami idén is eddig 22gól 20assistot hozott ami elképesztő statisztika. de mentálisan segíteni kell neki megugrani a szintet mert abban még gyerek.
A City ellen muszáj Rudigernek bizonyítania.
Ha nem jön össze és ott is lemaradozgat, meg gólt kapunk róla, akkor mehet a levesbe. Most dől el igazából, hogy megérte-e miatta Alabat kihozni középről és megbolygatni az amúgy jól működő védőparosunkat. Alabat ráadásul úgy, hogy a szélen erőltetik, amit fizikailag sem bír már.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. április 30., vasárnap 10:03

Jim írta: adnà magát a Nacho-Militao páros, mint Zizu utolsó évében, kérdés miért nem lépi meg Carlo :hmmm:
Nacho középen még mindig jó volt idén
szélen gyenge/ átlagos
Ők maximum a kupa döntőre adnák magukat. A BL meccsig a Nacho-Rüdiger párost kell nyomatni a bajnokságban. Valahogy össze kellene csiszolódniuk. Ha Militaot ennyire nyomatni akarja, akkor a jobb szélen vesse be addig.

Amúgy van még 6 forduló és 11 pont a hátrány, itt már felesleges a kezdőt fárasztani, Modricnál is pont most jött ki a hosszú szezon, még az kell, hogy Benzemát, Kroost vagy akárki mást a kezdőből bukjunk a BL meccsre/kupadöntőre.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 30., vasárnap 8:25

wZoLee7 írta:
raul 4 ever írta: Bl meccsre Rüdi szedje össze magát jobban, kaptunk, meg kaphattunk volna még gólt róla, nekem egyedül vele volt ma bajom.
Szerintem mind a kettő kapott gól a kp hibája volt főként. Ez egyiknél ugye Kroos eladta majd teljesen rosszul védekezett, de főleg a mi kp-nk legnagyobb hiányossága, hogy senki nem követi az üresbe futó támadókat. A védők felállnak teljesen jól, de a két védő közé fellépő támadót senki nem kíséri, hogy legalább megnehezítsék az életét, inkább szépen nézik.

Nem fikázni akartam, meg az eladott labda miatt nehéz helyzetbe lettek hozva hátul, tényleg.. Csak azt írtam, hogy a city ellen legyen jobb :mrgreen: ..
Ohne Militao ő kb az egyetlen, akire rá lehet bízni Haalandot, ott nem hibázhat, vagy max 1szer, a többit büntetni fogja.

De igaz, a city ellen a kp is jobban kell majd muzsikáljon..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. április 30., vasárnap 7:22

Jim írta: adnà magát a Nacho-Militao páros, mint Zizu utolsó évében, kérdés miért nem lépi meg Carlo :hmmm:
Nacho középen még mindig jó volt idén
szélen gyenge/ átlagos
Zznel is csak a serulesek miatt volt ugy. Ha akkor nincsenek a serulesek, olcsoert eladtuk volna militaot a plbe.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. április 29., szombat 22:42

adnà magát a Nacho-Militao páros, mint Zizu utolsó évében, kérdés miért nem lépi meg Carlo :hmmm:
Nacho középen még mindig jó volt idén
szélen gyenge/ átlagos

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. április 29., szombat 22:18

Rüdiger eddig nagyon kevés. Se Militaoval se Alabával se Nachoval nem működik. Sajnos eddig pont azt hozza amit gondoltam róla. 3 védős defenzív csapatban megvolt, de 2 védős rendszerben a totál átlag és képzavar mint a Chelsea előtt a Romában. Ami viszont tényleg aggályos, hogy egyik védőnkkel sincs kémia. Elég harmatos, hogy a legemlékezetesebb Real teljesítménye a hülye futása.

Vininek súlyos segítségre van szüksége. Lazán a világ egyik legjobb játékosa és 22 éves erősen cipeli a Real támadójátékát ami idén is eddig 22gól 20assistot hozott ami elképesztő statisztika. de mentálisan segíteni kell neki megugrani a szintet mert abban még gyerek.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. április 29., szombat 21:49

Rüdiger ennyit tud, tényleg egy klasszis katona, fasza verőember, óriási fizikummal, de nekem ettől focistaként nem klasszis. Helyezkedése, játékintelligenciája nekem kevés. Mentálisan biztos kemény ellenfél, de én inkább a higgadt és/vagy vezér típust szeretem. Az ilyen pszichopatákat sosem bírtam.
Militao óriási kontraszt mellette, az elmúlt másfél évben meccsről meccsre jobban szeretem, abszolút a kedvencem a hátvéd sorból. Alabával jobb párost is alkotnak, csak hát az osztráknak lassan vége fizikailag TOP szinten...

Kis brazilok elől jók voltak megint, nem rajtuk fog múlni a szezon talán, ők a belüket kihajtják, Benzema is meglesz.

A KP még rizikósabb, Fede formán kívül, Kroos kétarcú, Modric se a tavalyi formában tolja...azért maciarc rohadtul hiányzik. Nekem Tchouával nincs nagy bajom, kedvelem a játékát, nyomatnám minden meccsen hadd szokja.

Camavinga übberalles, nagyon bízom benne hogy bernardo silvát megfogja, de aggódom mennyire nem kap szerepet a kp-n. Azért ott neki helyet kell szórítani, hát ne basszuk már el bekkben a nuevo seedorfot.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 29., szombat 21:40

raul 4 ever írta: Bl meccsre Rüdi szedje össze magát jobban, kaptunk, meg kaphattunk volna még gólt róla, nekem egyedül vele volt ma bajom.
Szerintem mind a kettő kapott gól a kp hibája volt főként. Ez egyiknél ugye Kroos eladta majd teljesen rosszul védekezett, de főleg a mi kp-nk legnagyobb hiányossága, hogy senki nem követi az üresbe futó támadókat. A védők felállnak teljesen jól, de a két védő közé fellépő támadót senki nem kíséri, hogy legalább megnehezítsék az életét, inkább szépen nézik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 29., szombat 21:34

Bl meccsre Rüdi szedje össze magát jobban, kaptunk, meg kaphattunk volna még gólt róla, nekem egyedül vele volt ma bajom.

Benzemától az elvett tizi nálam necces, mert lassított Ely, Benz meg beleakadt a sebességkülönbség miatt. Értem, hogy összekoccolta a lábát, de mégse.. Szerencse nem múlt ezen már semmi.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 26., szerda 10:57

Realista24 írta:
zoli0415 írta: Mennyire unom már ezt az állandó takarózást, ezt a gyenge dumát, hogy majd a Bl ben jók leszünk, meg majd a kupában megmutatjuk, a bajnokságot már úgyis buktuk ez csak edzőmeccs volt, nem vettük komolyan, pihentünk...stb. Én nem azért lettem RM szurkoló és labdarúgást szerető, hogy évi 5-6 meccset tudjak élvezni, az esetek túlnyomó részében pedig a drága időm rovására nézzem ezt a hígfos semmit hétről hétre. Tudom, tudom nézzek PL meccseket, vagy keressek másik csapatot...de én a Real Madridot szeretem és akarom nézni, de egyre jobban elveszti számomra a varázsát a BL címek ellenére is. Én nem adtam el a lelkem évekre, szórakozni akarok, jól érezni magam...és ez most nagyon rég óta nem adatik meg, kivéve azt az évi 5-6 meccset, ami viszont nem ellensúlyozza az egész éves nézhetetlen semmit.
De nem varhatod el, hogy egy elveszitett bajnoksagban belemenjenek teljes erovel, es minden ketes szituacioba, foldon csuszva maszva.

Tele vagyunk serulttel es eltiltottal, tegnap Modric labat is jegelni kellett es Rudiger is santitott.

Alapbol tehat egyetertek, de van amikor a teljes kepet nezve, meg ha kellemetlen is, belefer az ilyen teljesitmeny.

Es igen, azert lettel Real drukker, hogy tavasszal izgulhass, ezt most is meg tudod tenni.
Ekkora teher es nyomas mellett meg nem realis elvaras az egesz eves paradezas, foleg egy VB-vel a szezon kozepen, keretfrissites nelkul.
Modricnak kezdonek se kene lennie ahogy iden jatszik.

Engem csak az bant, hogy van egy alap strategia rs Ancelottinak semmi mas elkepzelese. Talan 2 alkalommal volt 4231 fele felallasunk, aztan nyomjuk q sablon 433at.

Erdekes 2 honap lesz, de az ilyen gyalazatos teljesitmenyeket azert jo lenne elkerulni.

Vininek meg napi 2 ora pszihologust kene eloirni, mert mar szekunder szegyen, amit muvel neha a futballon tul.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 9:14

gutihaz14 írta: nehogymar kb elnezest kelljen kerned ha kritizalni mersz egy forumon. hadd lehessen ez mar kritika carlo fele. aztan ha valami ugybol kiderul a miert akkor max kaptal egy valaszt a kritikara. szerintem
Addig nem akarok vagy nem tul szerencses kritizalni, amig nem tudom a hatteret a dolgoknak. Konnyen raszalad az ember fals dolgokra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 26., szerda 9:13

nehogymar kb elnezest kelljen kerned ha kritizalni mersz egy forumon. hadd lehessen ez mar kritika carlo fele. aztan ha valami ugybol kiderul a miert akkor max kaptal egy valaszt a kritikara. szerintem
vagy hivhatjuk kerdesnek nekem mindegy
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 9:07

gutihaz14 írta: majd meglatjuk a kovi 2 hetben :mrgreen:
Igy :mrgreen:

Amugy en is ezzel kezdtem kb. megy a meccsben, hogy miert nem kezdhet Tchu pl., de ezt nem kritikakent fogalmaztam meg, csak marha jo lenne tudni.
Es csak bizni tudok benne, hogy szakmai es nem erzelmi alapon megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég