Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:55

Dehogy törlöm, a whoscoreden mindig jókat mosolygok. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:49

Realista24 írta:
R24: ha én vitára hívok valakit, vagy megkérdem, miért mondja azt amit, akkor kíváncsi vagyok a véleményére, indokaira, mert tartom magam annyira inteligensnek, hogy ész érvekkel meggyőzhető vagyok, és mivel én soha nem tanultam focit, sőt, nem is nagyon játszottam csak gimiben, ezért szeretek is tanulni róla a tőlem okosabbaktól. De az nem érv, hogy én így láttam és kész...
De nem tudlak meggyőzni és nem is akarlak, mert az én szememmel és az én fejemben az van, hogy Bale nem volt annyira fos, mint ahogy beállítják. És számomra Cé sokkal szarabb volt.
Ez nem vita tárgya, szóval nem kerülöm a vitát vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudom, hogy miként tudnálak meggyőzni az álláspontomról.

De akkor jó, nézzük a whoscoredet, amit mondjuk rühellek :lol:
CR 7,3, Bale 7,5 osztályzatot kapott.
Cé 73%-os pontossággal passzolt, Bale 83%-kal, ez nála kiemelkedő egyébként.
Bale próbálkozott a legtöbb cselezéssel a csapatból. Cé meg a legtöbb lövéssel.
Látod, én írok példákat, konkrétumokat, te érzésekről beszélsz, mégis én érzem magam hülyének :mrgreen:

Ez a statisztika meg mindenre jó, csak arra nem amire csinálják :lol: szerintem töröld, mielőtt valaki komolyan veszi. 83%-os passzpontosság, aminek a 90%-a Modricnak letett 2 méteres alibi visszapassz volt :lol: a cselek meg... inkább Isco megmozdulásai hasonlítottak rá.

Na téma lezárva, reméljük innen már csak jobb lesz. Peace :karaj:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:43

Remy írta:Küzdjenek meg... Bale akkor sem fog elrakni 40-50 gólt, ha fifával tolja végig az egész szezont. Nincs helye ebben a csapatban.
Abszolút igaz, de én már abból indulok ki, csinálhat bármit akkor is itt lesz. Van egy fasza keretünk, de a fele olyan módon kényszerül játszani ami neki nem megy

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:32

R24: ha én vitára hívok valakit, vagy megkérdem, miért mondja azt amit, akkor kíváncsi vagyok a véleményére, indokaira, mert tartom magam annyira inteligensnek, hogy ész érvekkel meggyőzhető vagyok, és mivel én soha nem tanultam focit, sőt, nem is nagyon játszottam csak gimiben, ezért szeretek is tanulni róla a tőlem okosabbaktól. De az nem érv, hogy én így láttam és kész...
De nem tudlak meggyőzni és nem is akarlak, mert az én szememmel és az én fejemben az van, hogy Bale nem volt annyira fos, mint ahogy beállítják. És számomra Cé sokkal szarabb volt.
Ez nem vita tárgya, szóval nem kerülöm a vitát vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudom, hogy miként tudnálak meggyőzni az álláspontomról.

De akkor jó, nézzük a whoscoredet, amit mondjuk rühellek :lol:
CR 7,3, Bale 7,5 osztályzatot kapott.
Cé 73%-os pontossággal passzolt, Bale 83%-kal, ez nála kiemelkedő egyébként.
Bale próbálkozott a legtöbb cselezéssel a csapatból. Cé meg a legtöbb lövéssel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 10:24

wZoLee7 írta:Továbbra is tartom magam az elképzelésemhez, CR-Bale duó nem lehet együtt a pályán. Küzdjenek meg egymással a bal szélért, a jobbik játszik és pont. Nem tudnak együtt játszani, itt ott összejön a gól de ez kevés ide. Amikor meg már azt látom, hogy Bale jobban hajt a gólért, többet találkozik a labdával, jobban is passzol akkor ott már komoly gondok vannak.
A másik aggasztó dolog a rengeteg eladott labda. Messze vannak egymástól a sorok, Danilo, Marcelo, Kroos csak úgy szórták el a labdákat.
Küzdjenek meg... Bale akkor sem fog elrakni 40-50 gólt, ha fifával tolja végig az egész szezont. Nincs helye ebben a csapatban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:23

Nem rád, hanem arra, aki azt mondja, hogy a pályán sem volt :D
Akkor sorry. :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 24., hétfő 10:20

Új projekt van, új edzővel, ha a játékosok nem küzdenek a pályán, az nekem annyit jelent hogy ők maguk sem hisznek abban, hogy sikeres lehet ez a projekt. Ancelotti után nem csodálom hogy ezt kell nézni, zongorázni is lehet a különbséget az edző és a pocak között.

Már amikor jött Benitez, megmutatta a nivóját, gyorsan még kiejtette a Napolit a BL selejtezőből. Az az egy pozitivum van számomra hogy nem engedte meg Perez hogy hozza a sleppjét. Biglia meg Llorente aztén nagyon hiányzott volna. Kovacicból talán még lehet valaki, reménykedek benne, abban biztos vagyok hogy nem lesz idén meccshiányos.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:20

csabi87 írta:
Kovacic: nagyon bíztató, jól szállt be, persze 2 nap együtt edzéssel nem kell csodát várni, kevéssé bíztak még benne, főleg Kroos, de jó lesz. Aki meg abból indul ki, hogy hányszor említette a nevét a kommentátor, az nézze inkább Vágási Ferit a Dunán.
Ezt gondolom rám értetted csak én azt írtam,hogy elég sok labdát visszaszerzett ahogy láttam mert külön figyeltem,de a kommentátor nem mondta mindig a nevét. :roll:
Nem rád, hanem arra, aki azt mondja, hogy a pályán sem volt :D

R24: ha én vitára hívok valakit, vagy megkérdem, miért mondja azt amit, akkor kíváncsi vagyok a véleményére, indokaira, mert tartom magam annyira inteligensnek, hogy ész érvekkel meggyőzhető vagyok, és mivel én soha nem tanultam focit, sőt, nem is nagyon játszottam csak gimiben, ezért szeretek is tanulni róla a tőlem okosabbaktól. De az nem érv, hogy én így láttam és kész...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:14

Továbbra is tartom magam az elképzelésemhez, CR-Bale duó nem lehet együtt a pályán. Küzdjenek meg egymással a bal szélért, a jobbik játszik és pont. Nem tudnak együtt játszani, itt ott összejön a gól de ez kevés ide. Amikor meg már azt látom, hogy Bale jobban hajt a gólért, többet találkozik a labdával, jobban is passzol akkor ott már komoly gondok vannak.
A másik aggasztó dolog a rengeteg eladott labda. Messze vannak egymástól a sorok, Danilo, Marcelo, Kroos csak úgy szórták el a labdákat.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:12

Kovacic: nagyon bíztató, jól szállt be, persze 2 nap együtt edzéssel nem kell csodát várni, kevéssé bíztak még benne, főleg Kroos, de jó lesz. Aki meg abból indul ki, hogy hányszor említette a nevét a kommentátor, az nézze inkább Vágási Ferit a Dunán.
Ezt gondolom rám értetted csak én azt írtam,hogy elég sok labdát visszaszerzett ahogy láttam mert külön figyeltem,de a kommentátor nem mondta mindig a nevét. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:11

kiserik írta:
Realista24 írta: Tegnap pont Bale volt aki akart, mondjuk semmire nem mentünk vele. Plusz volt pár olyan flegma megmozdulása, hogy kopaszra vágatnám a haját.
Na erre légyszives írjál már példát is, mert ezt fújod tegnap óta, csak más ezt nem látta. Bújkálás, alibi visszapasszok, lötyögés. Ennyi volt a nagy irányítónk.
Ezt "fújom", mert így láttam. Meggyőzni nem akarok én senkit. Nézd meg a meccset, de igazából fölösleges, mert neked Cé nem volt rossz, Bale meg igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:09

Realista24 írta: Tegnap pont Bale volt aki akart, mondjuk semmire nem mentünk vele. Plusz volt pár olyan flegma megmozdulása, hogy kopaszra vágatnám a haját.
Na erre légyszives írjál már példát is, mert ezt fújod tegnap óta, csak más ezt nem látta. Bújkálás, alibi visszapasszok, lötyögés. Ennyi volt a nagy irányítónk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 24., hétfő 10:08

Aha. Max annyit látsz bele, hogy ő szabadon mozgott és kihúzódhatott a szélre. Mondjuk lényegtelen, mert 9 meccsen bőven látszódik, hogy ő nem oda való. Semmi erénye nincs, amit ott kamatoztatni tudna, se egy jó kiugratás, se egy jó ritmus váltás, egy jó lövés... még az se, hogy jól érkezzen a kapu elé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:05

kit nem próbált ki több pozícióban? Bale-t.
Szerintem kipróbálta több helyen is, jobboson, baloson és középen is. Vagy csak haluzok?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:04

Kovacic: nagyon bíztató, jól szállt be,
Nekem pont az ellenkezője jött le. Pályán sem volt szerintem szinte. De nem is vártam tőle, félreértés ne essék. Pláne beesni egy ilyen rendszertelen valamibe.
CR: sokan szidják, szerintem nem volt vele különösebb probléma.
Nem meglepő módon ezzel sem értek egyet.
Ha szélen van, akkor túl messze kerül a kaputól, ha középen, akkor meg nincs aki kiszolgálja.
Az első félidőben mintha pályán sem lett volna, aztán jött a másodikban a két ziccer rontás, majd a lövök mindenhonnan koncepció.
Sokan azt mondják, akkor kezdett el kaparni, mikor már égett a ház, én ezt úgy láttam, hogy a formáció válltással közelebb került a kapuhoz, így veszélyesebb is volt rá.
Igen, feltolták a kapu elé, ez neki kényelmes. Erről írtam tavaly szezon vége felé vagy a nyáron, hogy ez neki ideális lesz/lehet. Feltolják középre, aztán várja, hogy más kikaparja a gesztenyét, de a gól majd hozzá íródik. Lásd Juventus meccs. Ennél sokkal több kell a világ egyik legjobbjától.
Tőle nem félek, hogy nem fog akarni. Ő nem olyan mentalitású, mint Bale.
Tegnap pont Bale volt aki akart, mondjuk semmire nem mentünk vele. Plusz volt pár olyan flegma megmozdulása, hogy kopaszra vágatnám a haját.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 24., hétfő 10:01

Remy írta:
Gareth Bale: "Frusztráló eredmény, számos pozitívummal. Most szegjük le a fejünket és összpontosítsunk, hogy jobban csináljuk a jövő héten."
Számos pozitívum? Bale ide vagy oda... de tényleg. Mi lehetett az a számos pozitívum? Rém gyenge, ötlettelen játékot produkáltunk. Még anno Mou-nál játszottunk ennyire idegesítően szarul.
Semmi, okoskodik, mint mindig. Gondolom megint azt hiszi, hogy ő jól játszott. Közben meg frusztrálóbb az ő jelenléte, mint a végeredmény.
ziro4vr írta:
Toti írta:sztem meglennénk elől bőven, értsd: támadó harmad. nincs a létszámmal és az emberek minőségével gond (bár egy csatárt még elbírna a keret na) a baj az, h nem elég, h egy nagy összevisszaság ami ott elől megy, még egyénileg is annyira formán kívül van mindenki, h borzasztó.

karim visszatérése dobhat az egészen.
Igen, itt a gond, alapból szar a felállás és a struktúra, ehhez jönnek még a gyenge egyéni formák, nagyjából mindenkié.

Lement egy rakat meccs, nem lövünk gólokat, Benitez meg egyelőre? látszólag? nem változtat semmit.
Továbbá ez a hatalmas probléma. És van egy olyan érzésem, hogy nem is akar és nem is fog. Tavaly Ancelotti sem akart és nem is változtatott, gondolom azért mert az ő szemüket nem szúrja ki, hogy egy olyan játékost kell beerőltetni a csapatba, aki sehol sem bír teljesíteni, de valamiért még is fix helye van.

Ezt megint alátámasztja, hogy Benítez Isco-t, Jamest, Ronaldot, Jesét kipróbálta több pozícióban is, kit nem próbált ki több pozícióban? Bale-t. Perez nyomatja ezt a rakás foshalmazt.

Ami durva, hogy Perez soha nem szerette az ilyen játékosokat most meg elvakultan tolja.
Bale játékába az az egy szépség van, ha lecserélik. Évi 2-szer örülhetünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 9:58

Egy kis értékelés a meccsel kapcsolatban laikusként, de nyitott szemmel:

Már a felkészülési meccseken is látszott, hogy egy érdekes koncepciót akar megvalósítani Benitez, miszerint az első 4esnek nincs fix posztja. Vagyis a fix posztok megvannak, de folyamatosan változtatják a helyeiket. Ebből adódóan kicsit eltolódtak a srácok. A meccs 3/4 részében szinte egyvonalban volt a 4 támadó játékos, így nagyon messze kerültek a kp-tól, ahol a Modric-Kroos kettős alig kapott segítséget mind védekezésben, mind támadásban. Ez kulcs szerepet töltött be a meccsen, mert így baromi nehéz támadást építeni, főleg egy felállt védelem ellen, és a kontrák is életveszélyt jelentenek. Ez már az első félidő végén szemetszúrt Rafának is, ez plusz pont, de későn reagált ami mínusz. Először inkább megpróbált frissíteni, csak utána jött a szerkezetválltás Kovaciccsal. Átálltunk 433ra. Erösödött a támadó játékunk és a kp is stabilabb, de sajnos nem volt elég.

Pár játékosról:
Danilo: számomra egyértelmű a kezdetése. Ő a védekezőbb. Mivel a kp-n csak 2 ember van Rafa eddigi rendszerében, így kell egy ember, aki besegít ott, aki Marci, így szükség van hátul a biztosabb emberre. Más felállásnál Dani lesz a kezdő.
Kovacic: nagyon bíztató, jól szállt be, persze 2 nap együtt edzéssel nem kell csodát várni, kevéssé bíztak még benne, főleg Kroos, de jó lesz. Aki meg abból indul ki, hogy hányszor említette a nevét a kommentátor, az nézze inkább Vágási Ferit a Dunán.
Bale: sokakkal ellentétben, nekem ez kevés, mind akarásból, mind mutatott játékból. 10 posztra alkalmatlan, nem képes ősszekőtni a kp-t a támadó harmaddal. Gyakorlatilag nem emlékszem tőle a második félidőben 1 fejesnél többre, pedig Kovacic beállásával egyértelműen neki kellett volna átvenni a 9es vagy hamis 9es posztot. Sehol egy lövés és szerintem rengeteget lassult is, vagy csak nincs kedve futni. Egyértelműen padoztatni kellene, mert a jelleme egy tipikus vesztes lett. Nem magyar véletlenül :mrgreen:
CR: sokan szidják, szerintem nem volt vele különösebb probléma. A kezdő felállásunk nem fekszik neki Balel. Ha szélen van, akkor túl messze kerül a kaputól, ha középen, akkor meg nincs aki kiszolgálja. Sokan azt mondják, akkor kezdett el kaparni, mikor már égett a ház, én ezt úgy láttam, hogy a formáció válltással közelebb került a kapuhoz, így veszélyesebb is volt rá. Tőle nem félek, hogy nem fog akarni. Ő nem olyan mentalitású, mint Bale.
Dióhéjban ennyi lenne.

Ui.: volt még egy kulcs eset, Bale szabadrúgása előtt úgy egyszerűen elzavarta onnan CR-t, mint egy taknyost a felsősök a grundon. Lesz ebből még bonyodalom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik_2 2015. augusztus 24., hétfő 10:01-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 9:49

Gareth Bale: "Frusztráló eredmény, számos pozitívummal. Most szegjük le a fejünket és összpontosítsunk, hogy jobban csináljuk a jövő héten."
Számos pozitívum? Bale ide vagy oda... de tényleg. Mi lehetett az a számos pozitívum? Rém gyenge, ötlettelen játékot produkáltunk. Még anno Mou-nál játszottunk ennyire idegesítően szarul.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 24., hétfő 9:42

Igazából az is elég nagy gáz, hogy Benítez 9 meccséből 5 mérkőzésen nem szerzett gólt a csapat, de az, hogy mikor gólt szereztünk, annak a 90%-a beadás, pontrúgás volt, az valami elképesztő nagy hányinger.

Pedig olyan támadósorunk van, hogy egy ilyen Gijónt lazán ki kellett volna tömni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 9:35

szilagyisaca írta:Ez mind igaz.
Egy gólerős csatárra viszont nagyon nagy szükség lenne.
Van már ilyen játékosunk, akiben szinte mindenki vakon bízik és 50 gól felett jósolnak neki idén is.

Koncepcióra van szükségünk. Továbbá arra, hogy a csapatrészek ne 20 méterre legyenek egymástól, hogy egy 10 méteres passz ne a levegőben menjen, és persze az akarás sem lenne hátrány, ha látszódna, mert tegnap megint csak az utolsó 15 percre jött elő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 211 regisztrált és 0 vendég