Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 2., szombat 23:58

realmadrid95 írta:
RealVazquez írta:

Nem, ennyire alja jatekvezetes csak a spanyoloknal van. Tudom, hogy minden nemzetnek megvannak a maga hibai, de ilyen gyakran, ilyen sulyos tevedesek es adhoc dontesek es a tobbi, a top10 bajnoksagbol biztosan csak a spanyoloknal vannak. Es meg kibaszott nagykepuek is, arrogansak es bunko az osszes. Botrany botrany hatan. Semmi kovetkezetesseg, ferto az egesz. Undorito.
Pedig nagyon nem igy van, szinte minden meccsen van orbitalis hiba ott is. Liverpool Tottenham kb annyira elcsalt meccs volt, mint anno a Barca Chelsea, de beszelhetunk az Aston Villa Brentford meccsrol is, ahol szoszerint a kapus bent allt a kapuban a labdaval, nem egy cmvel, nem 10 cmvel, hanem legalabb 20 cmvel. A magyarazat az volt, hogy technikai okok miatt adtak meg. Szoszerint nyilt csalas a pl, es valahogy mindig a Citynek kedveznek vele. Nem veletlenul akad ki Klopp, Arteta es a tobbi edzo is.
Nyilvan vannak kirivo esetek, de akkor is sokkal szarabb a jatekvezetes spanyolban, mint az altalad peldakent felhozott pl-ben. Gondolkodasban is elorebb jarnak, lasd: ott a jatekvezetoket akarjak kihangositani, spanyolban meg az oltozoket. A mai Real meccsen annyi tevedes es bullshit dontes volt, amennyi egy egesz pl forduloban van, es meg hatravan a holnapi barca meccs :smile:
:goat:

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 2., szombat 23:53

RealVazquez írta:
realmadrid95 írta: Szanalmas volt, ami a vegen zajlott. Viszont minden bajnoksagban ennyire rossz biroi dontesek sorazata van, pl talan lejjebb is sullyedt a liganal. Blben is volt olyan meccs, ahol szoszerint ket kezzel fogta a vedo a labdat es var utan sem fujtak be. Ez van, 7 pont elonyunk van egy meccsel tobbel, be kell huzni, nincs mese.
Nem, ennyire alja jatekvezetes csak a spanyoloknal van. Tudom, hogy minden nemzetnek megvannak a maga hibai, de ilyen gyakran, ilyen sulyos tevedesek es adhoc dontesek es a tobbi, a top10 bajnoksagbol biztosan csak a spanyoloknal vannak. Es meg kibaszott nagykepuek is, arrogansak es bunko az osszes. Botrany botrany hatan. Semmi kovetkezetesseg, ferto az egesz. Undorito.
Pedig nagyon nem igy van, szinte minden meccsen van orbitalis hiba ott is. Liverpool Tottenham kb annyira elcsalt meccs volt, mint anno a Barca Chelsea, de beszelhetunk az Aston Villa Brentford meccsrol is, ahol szoszerint a kapus bent allt a kapuban a labdaval, nem egy cmvel, nem 10 cmvel, hanem legalabb 20 cmvel. A magyarazat az volt, hogy technikai okok miatt adtak meg. Szoszerint nyilt csalas a pl, es valahogy mindig a Citynek kedveznek vele. Nem veletlenul akad ki Klopp, Arteta es a tobbi edzo is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 2., szombat 23:51

Háború van, a klub az RMTV útján üzenget, a bírok a pályán valaszolnak.
Mi max annyit érünk el, hogy jövőre hosszabb anyag lesz levetítve egy egy meccs előtt, de a pályán ők az urak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 2., szombat 23:50

Bellingham befejelte, a Valencia jatekosai azt hitték gólt kaptak...


https://twitter.com/RMadridInfo/status/ ... YNNfg&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 2., szombat 23:46

OFFICIAL REAL MADRID STATEMENT:

An unprecedented referre decision by Gil Manzano stopped Real Madrid's win against Valencia in Mestalla.

With 2-2 on the scoreboard and in the last play of the match, Brahim crossed and Bellingham made it 2-3.

But the referee annulled the goal by pointing out the end of the match when the pass was in the air.

The league leaders deserved the three points but added only one in a match that they were down 2-0.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 2., szombat 23:45

Ancelotti: "There is not much to say, something unprecedented happened."
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 2., szombat 23:44

Nah ha mindenki lenyugodott - úgy 48-72 órán belül lesz ez reális- akkor lehet tippelni jövő héten mi várható. Szerintem van még lejjebb!

Úgyis nézni fogjátok! :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2024. március 2., szombat 23:44

Kerlon írta:
ikarus93 írta: Ezzel csak azt remélem a játékosokba beleég az hogy nem kell az utolsó percre hagyni a győztes gólt.

Első húsz percbe le kell zárni a meccseket 3-0val aztán nincs ilyen.
Szép és jo, de sok esetben a farado ellenfel lassu kivereztetesevel tudunk csak operalni, amikor hobaznak mar.
Nyilván nincs két ugyan olyan meccs, de azért ha az elején beleadnak mindent a játékosok azért képesek eldönteni rengeteg mérkőzést az első félidőbe.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. március 2., szombat 23:41

ELSiete írta:
rikko írta:

Csendben örülünk :coffee:

Btw nagyon gyorsan rendet kell tenni a bírók között, mert ez így teljesen kontroll nélküli. Fújnak jobbra - balra...
Amúgy olvastam egy fórumon,hogy az első félidőben meg a Valencia volt támadásban és akkor még azt fújta le ..
Nem néztem a meccset, így nem láttam az eseményeket...
A bajnoki cimetek így is simán meg lesz. Holnap mi bukunk idegenben erre kb mindent fel lehet tenni.
Milyen jobbra balra? Egyértelmű, hogy mindent a barcanak fujnak.

Amúgy olvastam egy fórumon,hogy az első félidőben meg a Valencia volt támadásban és akkor még azt fújta le ..
Persze es kb a saját terfelukon voltak közben. :lol:

Ezt is olvastad?

https://twitter.com/collinabanter/statu ... 0nFBA&s=19
Szerintem a Valencia ellen játszottatok...

Illetve igen, olvastam a Vini esetről is. Fujható volt , így most a rövid videó alapján.
Mondom , a meccset nem láttam, így amit olvastam abból van az infó.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 2., szombat 23:41

Egy La Liga biro 250ezer eurót keres évente nagyjabol.

VAR biro 2100 meccsenként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. március 2., szombat 23:41

BlancoMark írta:
istimester írta:

Ez is no comment. Kb. egyértelműen nem 11es. Nem lenne elég fülesben rászólni? Nem hát. Húzzuk az időt :lol:
Nyilvan az volt a cel hogy elcsaljak a jatekidot ott is, csak akkor meg nem tudtuk. Nem vagyok biro de az elso lassitas utan lattam hogy nem tizi.

Es ezek ezzel tizezer eurokat keresnek. :lol:
Persze, hogy fertő az egész. Mit vártunk ? Melyik másik bajnokságban maradt volna következmények nélkül a kiderült barca féle botrány ? Elmaradtak a felelősségre vonások, ugyanott folytatja mindenki, ahol abbahagyta.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. március 2., szombat 23:40

ikarus93 írta: Ezzel csak azt remélem a játékosokba beleég az hogy nem kell az utolsó percre hagyni a győztes gólt.

Első húsz percbe le kell zárni a meccseket 3-0val aztán nincs ilyen.
Szép és jo, de sok esetben a farado ellenfel lassu kivereztetesevel tudunk csak operalni, amikor hobaznak mar.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 2., szombat 23:39

Ref took 2 minutes 15 seconds from blowing the whistle on the penalty to play starting again.

But only 1 minute 30 seconds were added to stoppage time.

THIS IS A DISGRACE!
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 2., szombat 23:38

rikko írta:
hehetheoriginal írta: Még várom vmi barcadrukker vagy egy atesz megjeleneset most :lol:
Csendben örülünk :coffee:

Btw nagyon gyorsan rendet kell tenni a bírók között, mert ez így teljesen kontroll nélküli. Fújnak jobbra - balra...
Amúgy olvastam egy fórumon,hogy az első félidőben meg a Valencia volt támadásban és akkor még azt fújta le ..
Nem néztem a meccset, így nem láttam az eseményeket...
A bajnoki cimetek így is simán meg lesz. Holnap mi bukunk idegenben erre kb mindent fel lehet tenni.
Milyen jobbra balra? Egyértelmű, hogy mindent a barcanak fujnak.

Amúgy olvastam egy fórumon,hogy az első félidőben meg a Valencia volt támadásban és akkor még azt fújta le ..
Persze es kb a saját terfelukon voltak közben. :lol:

Ezt is olvastad?

https://twitter.com/collinabanter/statu ... 0nFBA&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2024. március 2., szombat 23:34

Ilyenkor nem értem, hogy miért kék-zöld-szivárvány lappal akarják reformálni a focit? Először olyan újítás jöhetne, ha hosszabbításon belül még ráadás van, azt a tartalékjátékvezető mutassa be. Ezzel jelezvén, hogy még mire lehet számítani. Elég sok kellemetlenséget megelőzhetnének vele.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fiore » 2024. március 2., szombat 23:33

spori tartozik 90k-val
.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: impossible » 2024. március 2., szombat 23:33

Amúgy az egyértelmű nem tizit miért kell kimenni megnézni? Miért nem szólnak rá, hogy kifelé rúgás?

Avatar
mexes
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2024. március 2., szombat 23:32

https://twitter.com/Bellingham__Hub/sta ... TL87w&s=19

:hmmm:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 2., szombat 23:31

istimester írta:
BlancoMark írta: Geci lattatok az utolso lassitast a birorol?

Amint meglatta hogy Brahim beadashoz cselezte magat, azonnal lefujta.

A tizenegyes elemzesevel meg elment 3 perc, de lefujta a 98:50 korul, tehat radobott kb 1.50-et. Gyakorlatilag meg egy extra 1:10-nek bele kellett volna fernie.

En nem nezek Liga meccset egy ideig, ebbol nekem eleg volt.
Ez is no comment. Kb. egyértelműen nem 11es. Nem lenne elég fülesben rászólni? Nem hát. Húzzuk az időt :lol:
Nyilvan az volt a cel hogy elcsaljak a jatekidot ott is, csak akkor meg nem tudtuk. Nem vagyok biro de az elso lassitas utan lattam hogy nem tizi.

Es ezek ezzel tizezer eurokat keresnek. :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 2., szombat 23:31

realmadrid95 írta: Szanalmas volt, ami a vegen zajlott. Viszont minden bajnoksagban ennyire rossz biroi dontesek sorazata van, pl talan lejjebb is sullyedt a liganal. Blben is volt olyan meccs, ahol szoszerint ket kezzel fogta a vedo a labdat es var utan sem fujtak be. Ez van, 7 pont elonyunk van egy meccsel tobbel, be kell huzni, nincs mese.
Nem, ennyire alja jatekvezetes csak a spanyoloknal van. Tudom, hogy minden nemzetnek megvannak a maga hibai, de ilyen gyakran, ilyen sulyos tevedesek es adhoc dontesek es a tobbi, a top10 bajnoksagbol biztosan csak a spanyoloknal vannak. Es meg kibaszott nagykepuek is, arrogansak es bunko az osszes. Botrany botrany hatan. Semmi kovetkezetesseg, ferto az egesz. Undorito.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég