Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 7., szerda 9:46

Realista24 írta:
Halfkey írta:

Attól függetlenül hogy nem értettem egyet én sem sok hszel, azt sem értem milyen lelkivilágú ember posztol ilyet mint itt te.
Divat lett a megy a meccs topicban lévő dolgok szidása. Én is rottyon vagyok tőle, de igazából elfogadom, mert nekem pont olyan, mintha kint lennék a meccsen, és folyamat szidnám a csapatot, első érzésből, első felindulásból. Gondolom így van ezzel mindenki.
Jójó csak szó elszáll, írás megmarad. Így néhányan ágondolhatnák legalább félpillanatra mit vésnek képernyőre :D de igazából nem muszáj, igy legalább születnek gyöngyszemek :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 7., szerda 9:41

Halfkey írta:
zoli0415 írta: Magáról a meccsről szinte mindent elmondtatok. Ami miatt szót emelnék az a megy a meccs topic...hát keresem a jelzőt...a szánalmas, nevetséges és idióta között vacilálok. Milyen lelkivilágú emberek írkálnak oda? Szurkolót nagyon keveset lehet ott felfedezni. Soha többé nem olvasok bele mert az élettől is elmegy a kedvem.
Attól függetlenül hogy nem értettem egyet én sem sok hszel, azt sem értem milyen lelkivilágú ember posztol ilyet mint itt te.
Divat lett a megy a meccs topicban lévő dolgok szidása. Én is rottyon vagyok tőle, de igazából elfogadom, mert nekem pont olyan, mintha kint lennék a meccsen, és folyamat szidnám a csapatot, első érzésből, első felindulásból. Gondolom így van ezzel mindenki.

Valaki kicsit túlzásba esik, valaki reálisabb. Én pl. nagyjából teljesen leszoktam az írásról és olvasásáról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 7., szerda 9:38

zoli0415 írta: Magáról a meccsről szinte mindent elmondtatok. Ami miatt szót emelnék az a megy a meccs topic...hát keresem a jelzőt...a szánalmas, nevetséges és idióta között vacilálok. Milyen lelkivilágú emberek írkálnak oda? Szurkolót nagyon keveset lehet ott felfedezni. Soha többé nem olvasok bele mert az élettől is elmegy a kedvem.
Attól függetlenül hogy nem értettem egyet én sem sok hszel, azt sem értem milyen lelkivilágú ember posztol ilyet mint itt te.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2022. szeptember 7., szerda 9:26

Magáról a meccsről szinte mindent elmondtatok. Ami miatt szót emelnék az a megy a meccs topic...hát keresem a jelzőt...a szánalmas, nevetséges és idióta között vacilálok. Milyen lelkivilágú emberek írkálnak oda? Szurkolót nagyon keveset lehet ott felfedezni. Soha többé nem olvasok bele mert az élettől is elmegy a kedvem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 7., szerda 9:00

Kroos lett a meccs embere :ozil:

Vini nagyon élt megint, 2-3 embert összebogozott akármikor.

Fede nem olyan cselmágus, de úgy néz ki vele véglegesen szélsőként számolnak. Vannak ugye hírek, hogy majd középpályást akarunk igazolni. Ő már ott marad a szélen, és forgatják majd Rodryval.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 7., szerda 8:39

mocsok írta:Vini azért idén is bekezdett.
Elképesztő a gyerek. Mint kés a vajban, annyira dinamikus lett a mozgása, a megindulásai, a testcselei, tegnap is csak kamilláztam. :ozil:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. szeptember 7., szerda 8:34

Ez a középpálya amúgy iszonyat mit tud amúgy.
Kroosnak nem volt rossz passza. Miután túléltük az első husz percet és sikerült berakni a labdát a Bermuda haromszogbe, egyértelmű volt hogy meg lesz a meccs.

Remelem benzema sérülése nem súlyos, ennél rosszabb formában úgy sem terhet vissza egy kis szünet után.

Hazard akar be is válhat azon a poszton, de így meg nagyobb teher lesz modric és vinicius vállán.

Vini azért idén is bekezdett.

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. szeptember 7., szerda 8:27

raul 4 ever írta: Akármilyen állapotban is van Benz, kezdjen a belga vasárnap.
Carlot ismerve lesz egy jófajta

____Vini_____Rodry_____
______Modric__________


támadó sorunk :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 7., szerda 8:19

Realista24 írta: Ideje lenne kicsit Rüdigert nyomatni Militao helyett a kezdőben.
Szerintem most már az öreg is meglépi, már látványosan visszaesett Militao is idén.

Nekem tetszett a meccs, jól játszottunk, különösen a második félidőben. Elképesztő minőséget képviselünk, amilyen piszi-paszik, háromszögek, labdakihozatalok voltak tegnap is... ámultam bámultam, nagyon megvan a chemistry azt kell mondani.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. szeptember 7., szerda 8:17

Realista24 írta: Ideje lenne kicsit Rüdigert nyomatni Militao helyett a kezdőben.
nem csak kicsit
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 7., szerda 8:15

Megint bebizonyosodott, hogy páran mennyire csak siránkozni tudnak. Meccs alatt már a szemem kifolyt attól amit leműveltetek. Igen, Karim kiesése nagy baj, de valaki már eltemette a szezont abban a pillanatban, hogy lesétált. Szezon első bl meccse, sima win, 3 gól. Egyet lehet érteni azokkal akik inkább Rodrygot küldték volna be, de CA erre most elég jól ráérzett, hogy most ha beküldi a belgát kaphat valami boostot és nem 10 percen kell megmutatnia magát. A cserék is ültek, az elején fintorogtam a kettő öreg kezdése miatt, de valszeg ez is azért van mert Fede a szélen kezdett és Tchoua is kezdő volt, aki egyébként baromira meggyőző. Remélem egyik sérülés sem vészes, de így, hogy Rüdiger itt van, Militao szépen kaphat időt felépülni. Nyilván a Karim nélküli támadásainkal majd vallatni lehet, de a meccseket neélküle is betudjuk húzni a kisebb csapatok ellen, márpedig ez a BL csoport nem tűnik problémásnak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 7., szerda 8:09

Ideje lenne kicsit Rüdigert nyomatni Militao helyett a kezdőben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 7., szerda 8:05

Nektek nem volt tiszta bl döntő feelingetek az első gólnál? :D
Fede szélen kapja, hosszú kereszt Vininek, védő páholyból nézi.. Vicces volt..

Kár, hogy Benzema sérülése kellett, hogy HaziÚr 5 percnél többet kapjon, mert látszik, hogy a szűk/gutenTag/mégdefiniálnikellmelyik elit az ember technikája, szeme a focihoz.. Úgy ad ütembe ahogy kell, úgy veszi át, ahogy kell, stb.. Szép volt tőle.. Akármilyen állapotban is van Benz, kezdjen a belga vasárnap. Militaot láttam a padon többször, Benzi hol volt a 2. félidőben, visszaült, vagy az öltözőben kellett maradnia?

Igazából rendben volt minden, bár az első félidőben akarattal/kaparással pariban voltak, a kapufájukra most csak 2 helyzetünk jutott? (Vini egyazegye, meg Fede oldalhálója)..

Nagyon tetszett Rüdiger, nagy fogás, imádom..
Jó meccs volt, 2 szép góllal (főleg GrandeLuka) és egy biztató? Hazarddal (ott meg a guriga volt szép)..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 7., szerda 7:55

Tjacks írta:
ELSiete írta: Aki szerint Hazardban ezek után is csak a hagyma van meg a gyros... :vivo: Továbbra is látom benne a fantáziát.
Fantáziát mindenki lát benne. Csak szkeptikusak vagyunk a megvalósítást illetően. :)

Valverdenel sztem is igazad van, de kb mindenki tudja hogy kényszerből játszik ott, el kell fogadnunk.

Modricot meg túltoltad :D , egy ilyen rohanó csapat ellen mint a Celtic pont ez kell, nagyot játszott a horvát is tegnap.
Köszönöm a véleményed, teljesen rendben vagyok vele.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 7., szerda 7:13

ELSiete írta: Aki szerint Hazardban ezek után is csak a hagyma van meg a gyros... :vivo: Továbbra is látom benne a fantáziát.
Fantáziát mindenki lát benne. Csak szkeptikusak vagyunk a megvalósítást illetően. :)

Valverdenel sztem is igazad van, de kb mindenki tudja hogy kényszerből játszik ott, el kell fogadnunk.

Modricot meg túltoltad :D , egy ilyen rohanó csapat ellen mint a Celtic pont ez kell, nagyot játszott a horvát is tegnap.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 7., szerda 6:57

Kösz szépen !
kbsztt stream lehalt párszor...sokpasszlabdatartás, Vini a jobboson teszimagát meg úgy az egész....pont Hazi külijét kaptam el a befejezésnél. Zseniális :salute:

Ez most is nagyon el van találva, mármint a középpálya. A "verőemberekkel", akik mellesleg nem fogyatékosok...finoman szólva, aztán ott van ilyen Krros meg Modric féle őstehetség...és én Ceballosnak is örülök, hogy itt maradt kiegészítőnek. Embertelen az összetétel !

Hazardnak meg igencsak örülök, megyameccsben írtam is, hogy nem bánom a gyors bejövetelét, nem Benzema kárára....de legalább már ott volt a perc az emberben, ráadásul most nagyon jól sült el, ahhoz képest, amit eddig Madridban nem csinált.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 7., szerda 1:57

Oktató videóanyag 🎬 1:

3. gól 33 passzos másfél perces támadása, Vini szóló, Sniper Toni, Modric külső és egyéb finomságok. Tömörgyönyör: 3rd goal

🎬 2:

Külsős Gandalfunk legújabb produkciója. Benitezen megint egész éjjel rajta lesz a lábrázás. Élete kudarca, hogy ez az elmebeteg horvát isten még 37 évesen is notóriusan külsővel oktat a BL-ben. A skótok is állva tapsolták meg: Modric

Ps. Megy a meccsben mekkora állatságok voltak gyerekek. Páraknak lekéne állni a kábszival :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 6., kedd 23:21

ELSiete írta:
Steve írta:

Nincs kedvem erre reagálni. Modric meg válaszolt neked miután ”nem takarították el”.. :kivagyhe: :roll:
Látom sokáig tartott visszaolvasni. :mrgreen:
Ha neked örömet okoz ez a stílus, akkor én nem akarlak zavarni. :coffee:

Megmondtad Modricsnak, megmondtad nekem. :agree: :lol:

Aludj jól. Puszillak! :-* :sziv:

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 6., kedd 23:13

Steve írta:
ELSiete írta:

Szerintem tanulj meg szöveget ertelmezni.
Nincs kedvem erre reagálni. Modric meg válaszolt neked miután ”nem takarították el”.. :kivagyhe: :roll:
Látom sokáig tartott visszaolvasni. :mrgreen:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 6., kedd 23:11

ELSiete írta:
Steve írta: Sziasztok, új vagyok a fórumon és csak azt szeretném kérdezni, hogy akkor a Modricot most el kell zavarni vagy nem?

Olvastam a megy a meccs topicban mindenfélét és most teljesen meg vagyok zavarodva. :kivagyhe: :hmmm:

Köszönöm!
Sziasztok!
Szerintem tanulj meg szöveget ertelmezni.
Nincs kedvem erre reagálni. Modric meg válaszolt neked miután ”nem takarították el”.. :kivagyhe: :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég