Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

ekissm
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ekissm » 2024. április 14., vasárnap 13:21

wZoLee7 írta: Nyertünk, maradt a 8 pont előny, kb mást ehhez nem lehet most hozzáfűzni. Jó, hogy láttuk Militaot pár percre. Simán kaphatott volna 20 percet Güler is, Fran is, szerdán City, Fedének és Mendynek sem kell minden meccset végig tolni. Főleg, hogy a city után meg kb a bajnoki címért fogunk játszani, egy vereséggel azért visszajönnek a buliba, egy győzelemmel meg kvázi el is dőlhet a dolog.

Tchou-n kívül lesz még hiányzónk a city ellen sárgák miatt?
Tsucsu lesz az egyetlen eltiltottunk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. április 14., vasárnap 11:35

Nyertünk, maradt a 8 pont előny, kb mást ehhez nem lehet most hozzáfűzni. Jó, hogy láttuk Militaot pár percre. Simán kaphatott volna 20 percet Güler is, Fran is, szerdán City, Fedének és Mendynek sem kell minden meccset végig tolni. Főleg, hogy a city után meg kb a bajnoki címért fogunk játszani, egy vereséggel azért visszajönnek a buliba, egy győzelemmel meg kvázi el is dőlhet a dolog.

Tchou-n kívül lesz még hiányzónk a city ellen sárgák miatt?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 13., szombat 21:48

tenném be alairasnak, mert vagy igy, vagy ugy nagyot for ütni :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. április 13., szombat 21:39

Megnézem én azt a fitnesst, de cáfoljanak ránk, esélyünk meglesz.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 13., szombat 21:23

Carlo Ancelotti: "On Wednesday vs Man City, we will win not because of our fitness, but because of our attitude."
:agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 13., szombat 20:29

A mai meccs utan a jovo hettol csak annyit kerek, hogy minden ami ma nalunk kimaradt az menjen be, Nacho hozza a mai teljesitmenyet es Lunin hagyja abba a balfaszkodast.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. április 13., szombat 20:27

Remy írta:
Kerlon írta: Hogyan szamolnank, a pali 8 honapja nem jatszott...
Tudjuk jól, hogy nincs lehetetlen. Csua nem lesz. Nacho életveszély.
Komolytalan sztem egy olyan emberben gondolkozni, aki a teljes szezont kihagyta. Sztem pár perceket is azért kapott, hogyha esetleg Nacho V Rüdi kidőlne.

Barca pihentet sokat, egy Xet tudnék értékelni, hogy a clasicon ne kelljen nagyon izgulni.
120 perc Etihad után :D

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. április 13., szombat 20:23

Ma nem szabad egyszerűen beguritani. Vonalig kell jatszatni.
Ilyenkor szokott jonni karma bacsi a 90 percben. Be kell baszni, mint csucsu
Közel volt :lol:

Mondjuk a bíró nem tudom megint mit nézett, szabálytalan is volt meg aztán a mallorcai csatár kezére is rápattant :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 13., szombat 20:23

Kerlon írta: Hogyan szamolnank, a pali 8 honapja nem jatszott...
Tudjuk jól, hogy nincs lehetetlen. Csua nem lesz. Nacho életveszély.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. április 13., szombat 20:22

ja lehet. attol meg nem mutogatnam a seruleseimet orszag vilag elott szezon kozben..
benzema torz ujjait sem huzkodtak hiaba tudtak rola :mrgreen:
ettol meg nem fognak kemenyebben faultolni vagy kevesbe
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. április 13., szombat 20:22

roviden: márcska 5öt kell nyerni!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. április 10., szerda 21:32

hehetheoriginal írta:
Azért fájó a tegnapi
kiserik írta:
Köszi szépen, ez tetszett 👍
ez mind szép és jó.
de kivancsi lennék hany meccsbol hanyszor csapkodtuk meg azt a csapatot, ami ellenunk ezt a fajta taktikat es felfogast jatszotta.
tehat kb egy pepperonis barca, bayern es cici merlegre lennek kivancsi, sztem kemenyen negativban vagyunk.
innentol meg magyarazhatjatok akarhogy, hogy toni meg valvi mennyire faszák a posztjaikon - és tény, hogy nagyon jók, legszűkebb elit -, de egyszerűen ez kevés. ez a szint, amit képviselünk, kevés. mert másképp akkor nem lennénk lefocizva ezen csapatok által.

és nem hittem volna, de újra be kell írnom hosszú idő után, hogy ez még mindig a real madrid. itt csak a teteje az elfogadott, eredmenyesseg, és szép futball egyszerre. Erre vár és vágyik mindenki, ez a klub maga. Ugyhogy nem, nem megengedhető és nem elfogadhato, hogy nem torekszunk dominalasra - ami nem feltetlen jelent 90-10-es labdabirtoklast -, de látni és érezni, hogy jobbak vagyunk, hogy a jatekosok egyenileg es csapatkent es magasabb minoseget kepviselnek, ezt akarom latni.

kibaszott kivancsi leszek a nyárra, legalább 3-4 poszton baszó kezdőember kell a csapatba, pénz nem számít.
vagy álmodozhatunk tovabb, mert ez a cici ugyanugy össze lesz csalva és vásárolva, nem mennek ezek sehova.
ez adja, de Carlonak erre nem fenlik a foga, erosebb csapat ellen sose jatszatja a csapatot, hanem a lassu biztonsagi foci egy egy lehetosegre varva taktika
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. április 10., szerda 19:20

filatáska írta:
el magico írta: Tudom, hogy Musiala meg Wirtz meg minden, de az ő szerepkörükre már van emberünk. Ennyi támadóközéppályás (ráadásul ilyen minőségben) meg nem realitás egyetlen csapatban sem.
Pont tegnap játszottunk egy ilyen ellen, rádásul évek óta dominálnak.
Kdb, Foden, Silva, Grealish, Alvarez.

Nem azt mondom, hogy jó vagy nem jó, csak hogy éppenséggel van realitása.
Valamelyest igazad van, de Grealish, Foden, Silva alapvetően szélsők, vagy szélsőként kezdték pályafutásuk. Alvarez meg csatár.
Más kérdés, hogy Guardiola be tudta őket is illeszteni az adott szerepkörbe a rendszerén belül.


Nálunk nem tudom elképzelni, hogy Musiala, Bellingham, Wirtz egyszerre legyenek a pályán, a többi támadóról nem is beszélve.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. április 10., szerda 19:12

Jó meccs volt, kár érte. Azért az edzők jelentős része nem kockáztat, ha nem muszáj. Ancelotti se szeret. Kiesés párharcban idegenben annyira pep se. Így mi alapvetően kontrara álltunk be, meg hogy haaland ne rugjon gólt. Pep meg a labda biztos tutira, aztán majd kialakul valami. Valszeg a két edzőt lepte meg ez a sok gól legjobban. :)

Ami nekem csalódás volt, az a fizikum. Nyilván nem úgy működik, hogy ha nekünk több, mint egy hetünk van pihenni, akkor kétszer annyit tudunk futni, de cserék nélkül 5 kilométerrel többet futott a City úgy, hogy ők jarattak főleg a labdát. És a km egy dolog, de sajnos 60. perc körül látszott, hogy mi vagyunk a faradtabbak. Pintus munkáját itt nem láttam.

Letamadni nem nagyon tudunk, nem tudom az okát, de nagyon nem megy. Ennek egy szép jele, amikor beli integet, hogy tamadjuk le a vedoket. Nem kell integetni annál a csapatnál, aki tud Letamadni, mert ott mindenki tudja a dolgát. A letamadas az tipikusan nem egyéni képesség, azt bele kell verni a játékosba, sokat gyakorolni. De carlonal ezt engedjük el, ő másra helyezi a hangsúlyt...

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. április 10., szerda 19:05

el magico írta: Tudom, hogy Musiala meg Wirtz meg minden, de az ő szerepkörükre már van emberünk. Ennyi támadóközéppályás (ráadásul ilyen minőségben) meg nem realitás egyetlen csapatban sem.
Pont tegnap játszottunk egy ilyen ellen, rádásul évek óta dominálnak.
Kdb, Foden, Silva, Grealish, Alvarez.

Nem azt mondom, hogy jó vagy nem jó, csak hogy éppenséggel van realitása.

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. április 10., szerda 18:50

hehetheoriginal írta: kibaszott kivancsi leszek a nyárra, legalább 3-4 poszton baszó kezdőember kell a csapatba, pénz nem számít.
vagy álmodozhatunk tovabb, mert ez a cici ugyanugy össze lesz csalva és vásárolva, nem mennek ezek sehova.
Mbappé, egy.
Davies, kettő.
Militao visszatér, szóval a középhátvéd poszt meg lesz oldva.

Ezenkívül még hova kéne baszó kezdőember (vagy inkább hol férne el, és ki)?

Jobbhátvéd poszton Carvajal idén nagyot megy, nem hiszem, hogy van a piacon jobb opció az ő helyére. Cserét/jövő tehetségét lehet oda nézni, de baszóembert nem.
Középpályán abszolút megvagyunk, ott csak a távozókat (Modric? Ceba?) kell pótolni. De azt is meg lehet oldani házon belül. Nico Paz gyerek elfoglalja a padot, Arda Güler meg megkapja Luka perceit.
Támadósorba úton van az erősítés. Szerintem Endrick is sokat fog dobni a kereten, és a variálási lehetőségeken. Jobbszélsőt lehetne keríteni (csak kit?), ha visszaállunk 4-3-3-ra, de ez attól függ mi a terv Ancelottiék fejében.

Ha maradunk a 4-4-2-nél, akkor 2 baszóember fér el, és jobbszélsőre nem igazán van szükség.
Courtois
Carva-Rüdi-Militao-Davies
Fede-Tchouameni-Cama
Belli
Mbappé-Vini

Ha visszaváltunk 4-3-3-ra akkor lehetne helye az említett JSZ-nek.
Courtois
Carva-Rüdi-Militao-Davies
Fede-Tchouameni-Belli
Jobbszélső-Mbappé-Vini


Tudom, hogy Musiala meg Wirtz meg minden, de az ő szerepkörükre már van emberünk. Ennyi támadóközéppályás (ráadásul ilyen minőségben) meg nem realitás egyetlen csapatban sem.

Mindenesetre szerintem egyáltalán nem annyira drasztikus a helyzet, hogy ennyi kezdőembert le kelljen cserélni. Viszont arra a két személyre (Mbappé, Davies) óriási szükség van, és nagyon nagyot emelhetnek a kezdő/keret színvonalán.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 10., szerda 17:50

Kerlon írta:
ziro4vr írta: Hát én nem vettem észre tegnap a city kp-ját, lehet mást néztem, de Rodri és Kovacic is láthatatlan volt, ahogy Bernardo Silva is. Foden meg Grealish néha jól kavirnyászott, volt pár villanásuk és ennyi, Hali ismét nulla. A betanult sablon ment, se több se kevesebb.
Én Fodenre se emlékszem a gólján kivul...
Mert vedeltetek mintha nem lenne holnap bazmeg
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. április 10., szerda 17:43

ziro4vr írta: Hát én nem vettem észre tegnap a city kp-ját, lehet mást néztem, de Rodri és Kovacic is láthatatlan volt, ahogy Bernardo Silva is. Foden meg Grealish néha jól kavirnyászott, volt pár villanásuk és ennyi, Hali ismét nulla. A betanult sablon ment, se több se kevesebb.
Én Fodenre se emlékszem a gólján kivul...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. április 10., szerda 17:29

realistahuni írta: 15-ben juve ellen szintén, de sokszor igazságtalan a foci.
Áh, jobb hogy kiestünk ott, azt a Barcát nem fogtuk volna meg, legyen akármilyen BL Döntő is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. április 10., szerda 17:17

hehetheoriginal írta:
realistahuni írta:

2-2, volt egy covidban kiesés, meg egy 16ban megnyert elődöntő.
ertem en, hogy csak az eredmeny szamit, de azert nagyon le lettunk focizva akkor is, amikor a vegen makkal mi jutottunk tovabb, vagy mert a meccs vegen onmegsemmisitettek magukat fejben, vagy pep tulgondolta a dolgokat. ezeken a malőrökön léptek túl tavaly végleg, és tegnap nyugodtan, már teljes magabiztossággal hozták le a meccset ugy, hogy ők diktálták a tempót, és az volt, amit ők akartak a meccs nagy részében.
Ezzel én is egyetértek, nem rég vitáztunk is erről a másik topikban, senki nem győzte meg a másikat meglepő módon. :D

Cserébe viszont azt gondolom hogy 12-ben a bayern ellen a visszavágón végig jobbak voltunk hosszabbítással együtt, ott megérdemeltük volna a döntőt. 15-ben juve ellen szintén, de sokszor igazságtalan a foci.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég