Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 6., szerda 12:54

ki mondta, h érv? ki beszélt itt érvekről?

a pesszimizmusról volt szó.
Én mondtam hogy érv.A pesszimizmusod mellett.

Fiatal ember vagy gondolom,de hadd mondjak valamit...az életben,sokszor kell minuszból feljönni,ahhoz hogy az ember elérjen valamit.Ha úgy megy neki,hogy úgysem,meg soha,meg hogy pár éve sem,stb...akkor jobb ha sorban áll a közmunka szolgálatnál,másra ne nagyon számítson...

Rémlik mi történt 2003-ban,az viszont nem,hogy miért kellene ugyan úgy járnunk.
Hogy miért vagyok optimista...
1;Még nem estünk ki.
2;Szereztünk idegenben egy gólt
3;Rémlik valami 2014-ből,a BL döntőből.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 6., szerda 12:41

Ki ez a Kimber, inkább essünk ki most mint a döntőben kikapjunk nagyon?:) Ahol esetleg lesz Modric, pihenhetünk, és egyébként is teljesen más egy döntő, hihetetlen ezert tart itt ez az ország..Szarok voltunk, fáradt a csapat, és nincs megfelelő ember a középpályára Modric helyett, de akkoris hozható! Egy het alatt minden eldől, ha döntőzünk ott 50% az esély.Hala madrid

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 6., szerda 12:38

morientes írta:Felrémlik 2003? :D Ez aztán érv :)
ki mondta, h érv? ki beszélt itt érvekről?

a pesszimizmusról volt szó.
most ez v mond neked vmit és tudod, h miért kötöttem össze 2003al v nem. de az érv szót én nem használtam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 6., szerda 12:09

Engem annyira nem aggaszt ez az eredmény. Juvénak ez a játék a maximum, ennél többre nem képesek. Nálunk meg mindenki nagyon gyenge volt. Talán csak Kroost és Cét lehet kiemelni, vagyis inkább őket nem kell lebaszni, a többiek mind gyengék vagy 'kurvaszarok' voltak. De még így is tudtunk uralni egy jó félórát az első félidőből, ami 1-2 lett volna, ha nem csinálják meg az év mentését James fejesénél. Egyedül az aggaszt, hogy az utóbbi 4 évben 3-szor hátránnyal mentünk a visszavágóra és egyszer sem lett meg a továbbjutás. Viszont mind3 esetben erősebb csapat volt az ellenfél, mint most. Szerintem a vártnál könnyebben meglesz a továbbjutás. Első gól megtöri a Juvét, aztán akár bele is szaladhatnak egy nagy verésbe. Persze az is benne van, hogy kapunk az elején egy gólt és el is dől a párharc, de erre nem látok olyan nagy esélyt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 6., szerda 12:06

3) annyira nem uraltuk a meccset, a bekapott gól után volt jó 20-25 percünk, egyébként meg okádék volt az egész. azok a keresztlabdák te jó isten, mintha kötelező lett volna, semmi váratlan, semmi kreativitás, persze bernabeuba leszünk, meg minden, de jelen helyzetben a juventus áll közelebb a továbbjutáshoz.
4) 2003 felrémlik
Nem tudom mennyire vagyok labdarúgásban,vagy sportban jártas ember,csak azt tudom,hogy amit láttam,az egy mélyen a tudása alatt játszó Real Madrid,meg egy nagyon felszívott,ámde közepes juve,ami kihasznált 2 védelmi megingást,de csak mert a barmok hátul elszabták.
Na ha ezek a hibák ki lesznek javítva,(nem olyan nagy kérés,hogy gyerekek figyeljetek már oda),akkor nem lesz gond.
De ha egy nagyapa Pirloval,egy agyatlan Tevezzel,meg egy Morataval felálló juve gondot okoz,akkor tényleg hagyjuk is az egészet a francba.

Felrémlik 2003? :D Ez aztán érv :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 6., szerda 12:05

szánalmas volt az egész csapat tegnapi teljesítménye, de én azt hittem ennél komolyabb szintet képvisel ez a juve. labdakihozataloknál olyan wtf hibáik voltak nekik is, amiket kicsit okosabban kihasználva minimum 2 gólt lőhettünk volna. képességekben ég és föld a két csapat, és a 2-1 amúgy sem vészes eredmény, szerintem magabiztosan behúzzuk ezt a Bernabeuban. az Atletico elleni visszavágótól sokkal jobban féltem.

de ez a Ramos kp szerep sem lesz megoldás sajnos, nagyon úgy néz ki. lehet lucassilvát ki kéne próbálni még1x, mert illarramendi szánalmas volt, ő meg amikor 1x beállt csereként mutatott pár értékelhető dolgot.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 6., szerda 11:45

én (is) írtam. de rosszul használtam, csak már annyiszor írtam, hogy nem lesz könnyű, meg hogy nehéz lesz, hogy valami mást is kell már használnom. a poklot nem így értettem, ahogy te, csak hogy nem lesz egyszerű. a poklot valóban nekünk kell teremteni, anélkül nem fog menni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 6., szerda 11:43

morientes írta:Egyébként nem tudom mire ez a nagy össznépi pesszimizmus,mikor uraltuk a meccset,még evvel a szar csapattal is,szereztünk egy gólt,meg ott volt az a kapufa,a juve meg kihasznált két botrányos védelmi hibát,aztán kb annyi.
a pesszimizmus?
nos sztem:

1) hétvégén élet-halál harcot vívunk a valenciával, márhogyha komolyan szeretnénk még a bajnokságot. nem elche, eibar v granada ellen fogunk játszani, ezek minket akarnak. megfognak dögleni a pályán, kell nekik a 3. hely, tavaly is megcumiztattak ugyanilyen szituációban, sőt, 1 hete erre készülnek, frissek lesznek. ezekután fogadjuk majd a juvét, ki tudja milyen lélektani állapotban a valencia meccstől függően.
2) a juve már bajnok, hétvégén felküldhetik a D csapatukat is, fejben már a szerdán agyalnak, sztem már most is. a frissesség iszonyat nagy előny ilyen helyzetekben, és ezt rengetegen el is mondták és mondják is volt/aktív labdarúgók, a labdarúgáshoz értő emberek, vagy úgy egyáltalán a sportban járatosak. na most ez a mérleg nem felénk billen.
3) annyira nem uraltuk a meccset, a bekapott gól után volt jó 20-25 percünk, egyébként meg okádék volt az egész. azok a keresztlabdák te jó isten, mintha kötelező lett volna, semmi váratlan, semmi kreativitás, persze bernabeuba leszünk, meg minden, de jelen helyzetben a juventus áll közelebb a továbbjutáshoz.
4) 2003 felrémlik
5) gareth bale kezdőként fog jövőhéten is játszani, talán a legnagyobb veszélyforrás mind közül. kiemelhettem volna címként is.

természetesen ott fogok ülni a tv előtt és ugyanúgy fogok szurkolni a csapatnak, mint pl tavaly májusban az atletico ellen, vagy 2 hete szintén az atletico ellen, minden egyes szituációnál a legnagyobb átéléssel. egyszerűen csak leírtam, v próbáltam összegyűjteni, h mik azok a tényezők amik miatt nagyobb a pesszimizmus.

ami nyugtat, h ennyire szarul 8 nap alatt nem fogunk 2x játszani egy bl elődöntőben, elképzelhetetlen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. május 6., szerda 11:47-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2015. május 6., szerda 11:21

Tegnap a Juve hozta a maximumot, mi meg a minimumot, mégis majdnem döntetlen lett. Ennyire gyengén még egyszer nem játszhatunk, de remélem ezt nem csak mi, hanem a játékosok is tudják...

20 év mardidizmus után viszont nagyon fájó leírnom, hogy lehet, mégis az volna a jobb (kevésbé rossz), ha most egy szoros eredménnyel kiesnénk a Juve ellen, mintsem a döntőben egy Bayern, vagy még rosszabb esetben egy Barca alázna meg minket?

Mert ha Modric egészséges lenne, ha Benzema is játszana, Bale csak padozna, és legfeljebb a végén állna be 20 percre amikor az ellenfél már elfáradt, hogy szétfussa az oldalt azt mondanám, hogy ide nekünk bárkit a döntőben. De ezzel a szétesett, lélektelen játékkal, fáradt, és nem a posztjukon játszó játékosokkal nagyon félek, hogy csúnya lenne a döntő, akárki ellen is játszanánk. Mert az még benne van a játékunkban így is, hogy megverhetjük otthon a Juvét egy nagy harcban, de a döntőben már nem bíznék. Ezt van sajnos...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 6., szerda 11:12

morientes írta:Egyébként nem tudom mire ez a nagy össznépi pesszimizmus,mikor uraltuk a meccset,még evvel a szar csapattal is,szereztünk egy gólt,meg ott volt az a kapufa,a juve meg kihasznált két botrányos védelmi hibát,aztán kb annyi.
Nem a juve volt itt jó,hanem a mieink voltak figyelmetlen,indiszponált,nagyképű,motiválatlan,túlfizetett kurvapecérek.Remélem az öreg gatyába rázza a bandát,az ő érdekében is,mert ha innen kiesünk,meg a liga is elmegy,akkor asszem a madridi karrierje egyelőre befejeződött...
Sokan mélyen tudásuk alatt fociztak,ez nem fér bele még a juve ellen sem.
hatalmas +1.
úgy vertek meg minket egy totál vicc tizenegyessel (nem a jogosságát vitatom, hanem azt hogy MINEK LÉPETT OTT MÁR ODA?!) hogy habzó szájjal ugrottak oda minden labdáért és csúsztak másztak, nálunk meg senkinek még csak koszos se lett a meze.
levetíteném nekik azt a videót amit a dortmundi 4-1 után csináltak közösen, és ígértek minden szépet és jót. vagy valamivel tüzelje fel őket ancelotti, mert minőségben jobbak vagyunk mint ők és hazai pályán elvárható lenne hogy nyerjünk és jussunk be a fináléba.
a 0-0nál szerintem is rosszabb a 2-1. én mondtam is faternak tegnap 1-1 után, hogyha itt még talál is egy gólt a juve az se annyira rossz eredmény, mert hazai pályán úgyis nyerni kell. ha pedig két meccsből egyszer sem tudjuk megverni a juventust, akkor essünk is ki mert megérdemeljük. és ez nem nagyképű duma (na jó talán kicsit) de jobbak vagyunk, csak hát tegnap nem jött ki.
és ramost vissza a védelembe.

és ami még bizakodásra ad okot hogy így sem tudtak értelmes helyzeteket kialakítani, vagy casillas adott nekik kulcspasszt, vagy pepe, vagy ramos...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 6., szerda 11:05

Sierra írta:
Realista24 írta:Mondjuk évek óta azon sír a nép többsége, hogy a 2-1 jobb, mint a döntetlen. Szóval remélem azok elégedettek.
Jaj tényleg. :lol: :lol: Valaki mennyire bizonygatta ezt emlékszem. :lol: Talán petiapesszimista volt.
Fuck logic.
Nem.Én mondtam,hogy NEKEM személy szerint jobb eredmény az egy gólos vereség,ha szerzünk idegenben gólt,mint a 0-0.Nem a döntetlen,hanem a 0-0.

Egyébként nem tudom mire ez a nagy össznépi pesszimizmus,mikor uraltuk a meccset,még evvel a szar csapattal is,szereztünk egy gólt,meg ott volt az a kapufa,a juve meg kihasznált két botrányos védelmi hibát,aztán kb annyi.
Nem a juve volt itt jó,hanem a mieink voltak figyelmetlen,indiszponált,nagyképű,motiválatlan,túlfizetett kurvapecérek.Remélem az öreg gatyába rázza a bandát,az ő érdekében is,mert ha innen kiesünk,meg a liga is elmegy,akkor asszem a madridi karrierje egyelőre befejeződött...
Sokan mélyen tudásuk alatt fociztak,ez nem fér bele még a juve ellen sem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 6., szerda 9:47

Én mondjuk örülök, hogy mindeni tegnap kapott rövidzárlatot.
Én nem tudom miért, de ez már zsinorban a negyedik alkalom az ötből, hogy teljesen szétesik a brigád az elődöntőre, nem elég, hogy nincsenek formában, még nem is hajtanak. Egyedül a tavalyi elődöntőre lehet azt mondani, hogy az egész csapat úgy tudott játszani, ahogy azt a mez megköveteli. Na az Real Madrid volt. De amit leműveltünk most, meg a Dortmund, Bayern, Barca ellen azelőtt az szánalmas volt, kísértetiesen ugyanaz a fos teljesítmény. Azért én a Real Madridtól elvárnám, hogy ne csak ötből egyszer játsszon jól egy elődöntőben. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 9:28

Én mondjuk örülök, hogy mindeni tegnap kapott rövidzárlatot.
Sokkal rosszabb lett volna úgy kikapni, hogy ha csak Carvajal és Marcelo szerencsétlenkedik, a többiek megszakadnak és mégis kikapunk.
Így nem lehet és nem is kell senkire mutogatni. Nincs az, hogy a csapat nagyja megszakadt a pályán, de két hülye elkúrta.

Csapatként coptunk, csapatként hozzuk vissza. Calma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2015. május 6., szerda 9:25

Aki Real Madrid sikereket szeretne látni, annak javaslom, hogy inkább vegye elő a La Decima című DVD-t és nézze meg néhányszor... Idén ugyanis nincs esélyünk a BL-ben (mellesleg a bajnokságban se)
Egyébként ezt megtehetné néhány játékos is a csapatból, mert akkor még tudtak küzdeni...ja és kontrázni!!!!! :-@
Az megvan, hogy idén nem rúgtunk kontragólt?! Pedig tegnap este is lett volna esély minimum 2-szer megindulni. Lassultunk tavaly óta és fejben is gyengébbek vagyunk. Lefőtt nekünk... :coffee:
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 9:04

Nagyjából ugyanaz a helyzet, mint az Atma elleni 0-0 után, nagyjából ugyanazzal a rizikó faktorral.
Akkor is megcsináltuk, most is meg kell tudni csinálni.

11 játékosból 9,5-nek élete egyik legrosszabb napja volt, és még így is majdnem döntetlen lett. A csapatok között van két gól a mi javunkra, és ezt nem nagyképűségből írom. Aztán, hogy ez kijön-e vagy sem, az már a nagypofájú, lusta elkényeztetett pajtásokon múlik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 6., szerda 8:57

Itt a döntő az volt szerintem, hogy a világ 90% lesajnálta a Juventust, és sajnos a csapat is ebbe a kategóriába tartozott. Hogy ez Carlo hibája-e, azt nem tudom, kétlem, hogy azzal küldte volna fel a fiúkat, hogy legyetek összeszedetlenek, csináljatok bármi, úgyis megnyerjük...
Ramos és Bale fekete pont nála, de velük is jobban oda kellett volna tenni magunkat.

Ez véleményem szerint otthon, az első meccs tudatában változni fog. Koncentráltabb lesz a csapat, és nagyobb akarata lesz, ebben biztos vagyok. Juve meg talán beáll majd a 0-0-ra, hogy találnak egy gól az se baj, de a 0-0 is tökéletes. Nem fognak ennyire fölénk nőni ez biztos. Aztán lehet meglepnek és arra mennek, hogy 30 perc alatt gyötörjenek be egy gól, aztán állnak vissza. De szerintem az előny tudatában inkább visszaállnak majd, és ez is nekünk kedvezhet, akármennyire is nem megy a bunker ellen, de összeszedettebbek és céltudatosabbak lehetünk, és a hátrány miatt jobban odateszi magát a csapat, és Benzema,ha lesz, sokat jelenthet, stabilitást ad ő is az eleje és a kp közt. Egy gólt pedig be kell gyötörni, az első gól nagyon fontos lesz.

De ha ugyanez az összeszedetlenség, dekoncentráltság és káosz lesz a védelemben és a kp-n, akkor ássuk el magunkat... Nem lehet ilyen lazán venni egy elődöntőt, mint ahogy tegnap láttuk.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 6., szerda 8:47

Még a Real Madrid sem bírja el azt, hogy a védekezésben csak 9 ember vegyen részt. A Bale-Cr duóból még Ronaldo védekezett többet. :roll:
Bízom a továbbjutásban, mert a tegnapi meccsen a csapat 80%-a bőven a tudása alatt játszott, nem hiszem ,hogy ez megismétlődik.
A juve szétfutotta a középpályásainkat. Vidal pont az elmúlt meccseken hozza elő a top formáját. Pirloban annyi akarat volt egyedül, mint a komplett realban.
Hazain tovább kell jutni. Annyira nem vészes az eredmény, ha év elején valaki azt mondja, hogy a bl elődöntő odavágó 2-1, idegenben, gondolom elég sokan aláírták volna. Továbbá, bizakodásra ad okot, hogy mikor a tudásához kéepst nagyából 50%-on játszott a csapat (20-25 percig) akkor azért rendesen zavarba lehetett hozni az olaszokat.
Nem tudom, hogy sajnáljam vagy nevessem ki azokat, akik elképesztő módon lenézték a juventust. Gondolom koppantak pöppet. :|
Az utolsó 10-15 percben idegbajt kaptam, nem hittem el, hogy a 3 kiválóan fejelő belső védő ellen erőltettük a beadásokat.
Remélem Benzema visszatérése elég kreativitást hoz. Kíváncsi vagyok ki tud-e találni valamit Carlo.
A játékosok értékelésére nem térnék ki. Már leírtatok mindent.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 6., szerda 8:38

Victor írta:most akkor te melyik oldalon vagy? :)
Én azon az oldalon vagyok, hogy Carlonak maradni kell no matter what.

Ez a meccs olyan volt, hogy még utólag sem könnyű okosnak lenni. Coentrao kellett volna kezdjen, ebben meg vagyok győződve, és talán jobb jelenlétet kialakítani a középpályán, lehet Illara is csinált volna annyit, mint Ramos, nem tudom.

Sok sebből vérzik a csapat: no Benzema, no Modric, Bale önamgában, erre még rájön, hogy most tért vissza, Ramos nem a posztján játszik, a szélső védőink nem tudom mit csinálnak..

Én sokakkal ellentétben nem vagyok kétségbe esve, erősebbnek tartom a csapatunkat, de a Juvet sem becsültem le, mint egyesek, ez egy BL elődöntő, nem legjobb 16, itt nincs könnyű meccs.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 6., szerda 8:33

Nekem amúgy összességében egyáltalán nem tetszett a játékunk, az első bekapott gólt követő körülbelül 20 percet leszámítva. Ötlettelen, lassú, lélektelen, pontatlan teljesítménnyel rukkoltunk elő. Ramos védőként, Bale csatárként való játszatása pedig borzalmas döntés volt, egyik bénábban futballozott, mint a másik. Megint nagyon úgy érzem amúgy, hogy Ancelotti alulmaradt a taktikájával. Ha James fejesénél szerencsénk van (vagy máshogy közelít a helyzethez...) akkor zsebben van a meccs (és talán a továbbjutás), a Juve szerintem összeomlott volna. Ám mint tudjuk, nincsen ha. Ez van, ebből kell gazdálkodni, a jövőhéten kiállni végre nekünk is megfelelő intenzitással, agilitással, megszerezni az első gólt és utána minden patent lesz, csak ne Ramos kezdjen a középpályán, és remélhetőleg Benzema is elérhető lesz már.

Casillas-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo; James-Isco-Kroos-Bale; Benzema-Ronaldo. talán ezt küldeném fel a visszavágóra :roll:
Mivel már a múltkori meccsen is totál homály volt ott, így nem értettem...ha a közepe nincs rendben, akkor semmi nincs rendben.
+1

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 6., szerda 8:29

Ez mar evek ota jelen van, hogy az oldalvonalnal nem megyunk ki segiteni a labdas embernek. Csak alldogal mindenki es varja a labdat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég