Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 5., kedd 22:38

meg is érdemeljük, bassza meg magát mindegyik.
Kép
Kép
Kép

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 5., kedd 22:37

Bazi nagy L betű ez a szerencsétlenséghalmaz. Ramos, Marcelo, Varane, Pepe, Carvajal különösen kiemelendő. Elöl ma James hagyta ki amit nem lehetett, de egyébként különösebben sok vizet ők legalább nem zavartak.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 5., kedd 22:37

Hihetetlen, hogy evrol evre folyamatosan le tudjuk magunkat szopatni egy ilyen, vagy ehhez hasonlo meccsel. Golokkal kene nyerni, ehelyett csak balfaszkodunk, meg golokat hozunk ossze az ellennek. Egy 35 eves Pirlot paradeztatunk, komolyan mondom eszem megall.

Es tokmindegy ki az edzo, allandoan ez van.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 4., hétfő 14:43

Kercsó írta:
numberone1 írta:Tud vki egy weboldalt ahol visszalehetne nezni v letolteni a meccset?
Rohádirektá
Koszi! Ma megnezem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 4., hétfő 14:25

Mondjuk én homlokegyenest nem így láttam; James-el karöltve kétszer is a saját 16-osnál, alapvonalnál védekeztek, szereztek vissza labdát úgy, hogy előtte hatalmas sprintet nyomtak le. Mezőnyben sem sétafikált.

Valahogy így, egy Sevilla kontránál csak nézrem, hogy Isco hogy sprintel vissza. Nagyon elégedett voltam a hozzáállásával, iszonyú sokat melózott. Tánmadásban valóban visszafogott volt, de néála sem árt, ha ott van az oldalán Benzema meg az éppen nem totál homály Marcelo.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 3., vasárnap 14:20

Mike írta:
morientes írta:Aztán...Hamesz.Na ő az utóbbi időben nem adott okot nekem hogy basztassam,de tegnap ahogy megforgatták,majd erre megállt és az orrát túrta...az kicsit kiszabta a biztosítékot
azért nem futott tovább, mert nem kapott levegőt a takonytól, hát megoldotta! :mrgreen:
Na...fény derült az igazságra :D
Sok folyadék,C vitamin és pálinka :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 3., vasárnap 14:14

dzsi91 írta:CR harmadik góljánál amikor kiment a csapat Carlohoz ünnepelni bizonyosodott meg bennem,hogy itt nagy dolgokat fogunk véghez vinni ebben a szezonban.Nagyon együtt van a brigád a sérülések ellenére is ennek jó vége lesz.
nekem is feltűnt, szívet melengető képsor volt! :sziv:
Mike írta:
morientes írta:Aztán...Hamesz.Na ő az utóbbi időben nem adott okot nekem hogy basztassam,de tegnap ahogy megforgatták,majd erre megállt és az orrát túrta...az kicsit kiszabta a biztosítékot
azért nem futott tovább, mert nem kapott levegőt a takonytól, hát megoldotta! :mrgreen:
:lol: :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 3., vasárnap 14:13

morientes írta:Aztán...Hamesz.Na ő az utóbbi időben nem adott okot nekem hogy basztassam,de tegnap ahogy megforgatták,majd erre megállt és az orrát túrta...az kicsit kiszabta a biztosítékot
azért nem futott tovább, mert nem kapott levegőt a takonytól, hát megoldotta! :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 3., vasárnap 14:10

CR harmadik góljánál amikor kiment a csapat Carlohoz ünnepelni bizonyosodott meg bennem,hogy itt nagy dolgokat fogunk véghez vinni ebben a szezonban.Nagyon együtt van a brigád a sérülések ellenére is ennek jó vége lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 3., vasárnap 12:34

Isco valóban nem játszott jól,de csak adott egy gólpasszt.
Látványos javulás meccsen belül Carvajal,látványos stagnálás Marcelo.
Legjobb Varane és Ronaldo.Bale jól szállt be,Casillason egy gól sem múlt,bár nekem,már kicsit öreguras.
Aztán...Hamesz.Na ő az utóbbi időben nem adott okot nekem hogy basztassam,de tegnap ahogy megforgatták,majd erre megállt és az orrát túrta...az kicsit kiszabta a biztosítékot.Oke hogy vannak hiányosságai,de ezt eddig akarattal pótolta.Tegnap ez már hiányzott.
Persze majd jön mindjárt a statisztika hogy futott 15km-t.Engem nem érdekel,futballozzon ne futkározzon...az neki úgy sem nagyon megy :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 3., vasárnap 11:25

"Brutális ütközés döntött a Sevilla-Realon
Amíg a Sevilla védőjét ápolták, CR7 duplázott.
"

Ezt is megtudtuk :lol:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 3., vasárnap 11:12

Azért nem ilyen egyszerű a dolog. Modric kiesésével ismét stabilizálni kellett a kp-t, amire úgy néz ki, hogy Ramos az egyetlen alkalmas ember, de ennek a kp-nak jól kell zárnia, mert sebezhető, ezért vissza kell zárni a 2 szélsőnek, hogy szűkítsék a kp-t. Elől hiányzik Benzema, aki a fineszért, kispasszos játékért felelős, van viszont Chicha és CR, akik a befejezésben erősek. Egyértelmű, hogy Carlo abból főz, ami van. Remélem, hogy Bale visszatérésével nem veszi elő a Isco-Kroos-James CR-Chicha-Bale felállást, mert szerintem akkor jönni fognak ba betlik. Bale-t Chicha helyén kell játszatni.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 3., vasárnap 11:02

azért azt vegyük figyelembe, hogy egész szezonon át nem lehet bírni a letámadós, kényszerítőzős, egyérintős bugit.
ilyenkor szezon végén, amikor 3 meccsre vagyunk a történelemtől, már csak az eredmény számít, főleg ha azt nézem, hogy a kulcsjátékosunk a kp-n idén már nem játszik.
az kisebb csoda, hogy céronaldo egyáltalán még tud gyorsulni, illetve, hogy krósz lépni.
persze lehetne jesé meg illarramendi, de ők leverik a lécet, más meg nincs.
ancelottit nem hibáztatom, hiába adja ki, hogy játsszatok szépen és okosan, ha már a fél csapat lépni ali bír.
kell nyáron egy pogba és nincs gond.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 3., vasárnap 10:23

Nem tudom, hogy mennyire tett neki jót, hogy egyből a padra került, amint Modric visszatért. Kis túlzással Modric hiányában ő volt a csapatunk legjobbja, legegyenletesebben játszó labdarúgója, erre azonnal padra kerül, amint a drága igazolások visszatérnek.
Kicsit el is van fáradva, nagyon sok meccset játszott a téli időszakban, de a fáradtságon pont mentális erővel lehet túllépni, ami szerintem a fenti dolgok miatt elfogyott.
Van még egy apróság. Méghozzá az, hogy Isco villogása annak is köszönhető volt, hogy nagy volt a kontraszt ő és többi játékos között James és Modric hiányában. Az egyetlen igazán kreatív emberünk ő volt. 1-2 nagy villanáson kívül akkor sem csinált többet a meccsen, de mellette végigrobotolta azt, és üde színfolt volt nézni a cseleit.
Talán nem is a véletlen műve, hogy 3 beadásból tudtunk gólt szerezni. Nagyjából ősszel a kreativitásunk nagyját el is lőttük.
Ez nekem is a nagy problémám. Mert egyrészt ez egy hasznos fegyver, de azért a Realra nézve elég ciki, hogy csak a beadásokból tudunk megélni. Annyi jó, labdaügyes kp-sunk és támadónk van, hogy az ember azt hinni megy ez másképp is, de elég ritkán sikerül. Ez viszont nem forma kérdése, mert 1-2 labdarúgó gyenge formája ellenére még működhetne, pláne hogy Iscotól vagy CR-től is lehet várni a legrosszabb napjaikon egy ügyes bokapasszt a 16-os környékén. Ez itt inkább felfogás kérdése. Milyen tanácsokkal, egyéni feladatokkal vannak ellátva a labdarúgók. Modriccsal könnyebb lenne ezeket a játékokat lejátszani, nem is kérdés, de annyira ráálltunk erre az ívelgetésre, hogy ez tuti edzői utasítás. Kérdés, hogy CA már csak ebben bízik, vagy egész egyszerűen nem tud többet adni a csapatnak?
Hogy mit várok? Agresszivitást, több alázatot, kevesebb lazaságot és több pontosságot.
Szép szavak, de ezek nem jönnek egy varázsütésre. Bale talán szétszórt, Isco is az utóbbi meccseken az, de a csapat többségében ott volt az alázat egész évben, mégsem ment túl jól a játék. Ha a csapat pontosan tudná, hogy mit kell az adott ellenfél ellen csinálni/vagy lenne egy alaposan megszervezett, kiépített támadójáték, akkor jól muzsikálhatnának. De csak az ívelgetés van parancsba adva. Nagy foci úgy meg nem lesz magától, ha a legjobb kp-unk az egész szezonban sérült, és egyes játékosok már totál érdemtelenül tagjai a kezdőcsapatnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 3., vasárnap 10:07

tucsoki írta:
Realista24 írta:Nekem a legnagyobb bajom az Iscoval, hogy kb le se szarja, ha elveszíti a labdat. Nem sok változatosságot mutat, rossz mentalitással jatszik.
Mondjuk én homlokegyenest nem így láttam; James-el karöltve kétszer is a saját 16-osnál, alapvonalnál védekeztek, szereztek vissza labdát úgy, hogy előtte hatalmas sprintet nyomtak le. Mezőnyben sem sétafikált. Az viszont igaz, hogy összességében gyengén játszott, hullámvölgyben van.
Igen, korábban írtam is, hogy voltak jó megmozdulásai és látszott rajta, hogy tudna, ha akarna. Általános véleményem ez, az elmúlt 4-6 hét tekintetében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 3., vasárnap 10:04

Realista24 írta:Nekem a legnagyobb bajom az Iscoval, hogy kb le se szarja, ha elveszíti a labdat. Nem sok változatosságot mutat, rossz mentalitással jatszik.
Mondjuk én homlokegyenest nem így láttam; James-el karöltve kétszer is a saját 16-osnál, alapvonalnál védekeztek, szereztek vissza labdát úgy, hogy előtte hatalmas sprintet nyomtak le. Mezőnyben sem sétafikált. Az viszont igaz, hogy összességében gyengén játszott, hullámvölgyben van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 3., vasárnap 10:03

Remy írta:Amúgy ja... Isco eléggé hurka mostanában. Én sem látom benne a küzdeni akarást. Kicsit olyan Bale-szindrómás lehet. Fent van, próbálja csinálni, de ha nem megy, azt is leszarja.

Remélem feljavul, mert szükség van rá.
nem értek egyet.
vagyis csak részben ez főleg támadásoknál igaz, védekezésben rendesen odateszi magát és küzd.

az ő támadórepertoárját pedig szerintem előrébb tudnánk csak kihasználni, a félpályán ahova általában küldve van -mert én ezt már nem hiszem hogy nincs megmondva neki hogy márpedig te ott maradsz- szóval a félpályán ne is kezdjen szólókba, meg kockázatosabb cselekbe mert ha elveszíti tré van.

de egyébként támadásban sokkal gyengébb mint az év elején.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 3., vasárnap 9:58

Amúgy ja... Isco eléggé hurka mostanában. Én sem látom benne a küzdeni akarást. Kicsit olyan Bale-szindrómás lehet. Fent van, próbálja csinálni, de ha nem megy, azt is leszarja.

Remélem feljavul, mert szükség van rá.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 3., vasárnap 9:52

Kerlon írta:De most 35-40 méterről ti mit vártok? kicselez a bal szélen egy embert, azátn előtte van még 3. Mikor odakerült a 16 os környékére, akkor meg a legtöbb esetben jól cselekedet pl. első gól előtt is jól húzta meg és adott be. Az állításotok meg kb. igaz a túl oldalra is. Vagy Toni Kroost leszámítva bárkire. Váratlant egyik támadónktól sem láttam mostanában. Talán nem is a véletlen műve, hogy 3 beadásból tudtunk gólt szerezni. Nagyjából ősszel a kreativitásunk nagyját el is lőttük.
Hogy mit várok? Agresszivitást, több alázatot, kevesebb lazaságot és több pontosságot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 3., vasárnap 9:35

De most 35-40 méterről ti mit vártok? kicselez a bal szélen egy embert, azátn előtte van még 3. Mikor odakerült a 16 os környékére, akkor meg a legtöbb esetben jól cselekedet pl. első gól előtt is jól húzta meg és adott be. Az állításotok meg kb. igaz a túl oldalra is. Vagy Toni Kroost leszámítva bárkire. Váratlant egyik támadónktól sem láttam mostanában. Talán nem is a véletlen műve, hogy 3 beadásból tudtunk gólt szerezni. Nagyjából ősszel a kreativitásunk nagyját el is lőttük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég