Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 9:22

De miért kéne mást megpróbálni, amikor működött a történet?
Valaki írjon már egy normális érvet, meggyőzhető vagyok, de amit tegnap csináltunk az első félidőben, annál nehéz - ha egyáltalán lehet- jobban focizni az Atma ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 9:20

Nem lehetne megpróbálni egy 4-2-3-1-et?

-----Kroos-----Modric-----
Bale------James---------CR
------------Karim-----------

Az első félidőbe szerintem jó lenne. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 15., szerda 9:14

Na reagálok,mert tegnap eltüntem mert nem bírtam fennt lenni.

Iscot tegnap bedarálták volna ez nem is kérdés.Amikor beállt akkor is bedarálták.Ráadásul nincs csúcsformában már a Barcelona ellen is látszott.
Ettől jobb csapatot felküldeni nem lehetett volna én is azt mondom.
A másik dolog meg ez a 4-4-2 mánia.Amikor átállt Ancelotti 4-4-2-re akkor jöttek csak igazán rá a csapatra a matracosok.
Hanyagolni kellene ezt a berögzött felállás mániát.
Amúgy teljesen megvoltak fogva mint ahogy a Barcelona is megvolt csak éppen a támadók elbasznak mindent.
Benzemát nem értem egyszerüen.Ez a passzolás mánia hihettelen nála.Mintha nem merné felvállalni hogy na most akkor én eldurrantam azt a labdát lesz ami lesz.
Bale meg.Ilyen ziccert csukott szemmel is be kellene verni.
C.Ronaldo meg gyakorlatilag semmi nem volt.1 cselsorozatára emlékszem na akkor megis keverte a védőket a második félidő vége felé.
Ez nagyon gyenge.
Azért azt is hozzáteszem hogy ebben az évebn a szerencsével is hadilábon áll a csapat.
Marcelo sárgalapját nem lehet megfellebezni?Az nem volt semmi csak lökött egyett az ellenfelen a levegőben.Sima szabálytalanság.Ennyi.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 15., szerda 9:05

Hát ritka tőlem de most nem vagyok bizíkodó a visszavágóval kapcsolatban(ilyenkor szoktuk agyonverni az ellenfelet :mrgreen: ).Bármelyik másik csapat ellen ez az eredmény teljesen rendben lenne,de innen szerintem mindenki tudja a forgatókönyvet.De nagyon remélem ,hogy rám cáfolnak a srácok.

Szerintem most akkor járnánk a legjobban,ha nem esnénk nekik, pont erre fognak számítani és annak kapkodás is a vége.Szépen nyomatni kell a játékunkat stabil védelemmel aztán előb utóbb jönni fog a gól is, vagy ha nem akkor hosszabbítástban.De ha most nekik esünk az szerintem annyira nem jó,hacsak nem tényleg olyan formában leszünk ,hogy erőből betudjuk őket darálni, amit Marcelo hiányában és Bale-l a kezdőben erősen kétlek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 15., szerda 9:03

Realista24 írta:A visszavágón nem magunktól félek, hanem a bírótól.
A tegnapi spori 45 percig szépen megölte az Atma taktikáját azzal, hogy minden kontaktot lefújt, ez nagyon kedvezett nekünk. Imádnám, ha ilyen bíró fújná a visszavágót is.
Ahhoz egyiknek se lesz töke...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 9:00

ÉN attól félek, hogy gólt kapunk, mert két gól meg nincs benn a játékunkban. Mindenki köpködi a walesit, már 3 hónapja, de azért mégis megadjuk a nettó emberelőnyt... Pedig most azt is mondhattuk volna, hogy sérült és még nem kész a kezdőre. VICCCCCCCCC
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 15., szerda 8:55

Jó meccs volt. Régen toltuk ilyen jól az Atma ellen, és azért megérdemeltük volna a győzelmet. Sajnálom, hogy nem rùgtunk gólt, mert, ha otthon beszopunk egy rossz malac gólt akkor elég kaki lesz a helyzet, de ettől független bizakodó vagyok. Az első félidőben nagyon jók voltunk, és remélem, hogy ezt tartani is fogjuk szerdán is, csak több szerencsével. Egyedül az aggaszt, hogy akkor már nem Varane lesz Ramos társa aki tegnap godmodban tolta... Na meg Marci hiánya még az ami nagyon fájó, lesz. Arra, hogy lehet sárgát adni amùgy!!??? :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 8:47

A visszavágón nem magunktól félek, hanem a bírótól.
A tegnapi spori 45 percig szépen megölte az Atma taktikáját azzal, hogy minden kontaktot lefújt, ez nagyon kedvezett nekünk. Imádnám, ha ilyen bíró fújná a visszavágót is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. április 15., szerda 8:29

Nem vészes egyáltlán...HA szerdán berugjuk a helyzeteinket...a játék rendben volt tegnap...a végére persze h elfáradtak hajtós meccs volt nagyon..mindenki ment fel a támadással majd jött vissza védekezni vagy már az ő térfelükönletámadtunk és elvettük a labdát..ha szerdán ehhez szerencse vagyis golok is jönnek nincs gond..én nem aggódom..nem jobbak..és hazaiban leszünk szoval nincs mese be kell huzni :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 15., szerda 8:28

ez a 0-0 nekünk kifejezetten szar eredmény. nyílván a vereségnél jobb, de amúgy annál a lehető legszarabb. hihetetlen, sztem az atletico sem tudja, h úszták meg az első félidőt kapott gól nélkül. mondjuk az is biztos, h végre nekik mertünk rontani és be is voltak szarva, látszott az arcokon, azt sem tudták hol vannak. oblak meg nyílván pályafutása meccsét hozza.

leegyszerűsítve nyerni kell otthon és ott vagyunk a legjobb 4-ben. nyolcadjára már csak összejön ellenük egy győzelem. sőt, elég, minimális, egy góllal is nyerni ez pozitív, de h h ússzuk majd meg kapott gól nélkül azt nemtudom. ráadásul marcelo nem is lesz.

varane az.. rendesen csicskította őket. :lol: bírom mikor elindul a labdáért, full flegma mozgással, nem is kimondottan gyorsan, ránéz az emberre aki már méteres előnyben van, aztán sebességet vált, de vagy negyedikbe teszi egyről, aztán cső. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. április 15., szerda 8:30-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. április 15., szerda 8:28

a visszavágón viszont ugyanaz a helyzet nagyjából, mint a tegnapi mérkőzésen: ha a Real szerez gólt, az Atleticónak futnia kell az eredmény után és mindenképpen be kell találnia, és akkor el is dönthetjük a kontrákból az összecsapást. Viszont ha az Atletico talál be először, akkor borzalmasan szívni fogunk. Be fognak állni védekezni, szétfognak rúgni minket, és muszáj lesz onnantól kezdve két gólt rúgnunk. Reménykedem nagyon a visszavágóban, nem bukhatunk el egy ilyen párharcban. Bízom a csapatban és Ancelottiban is, mert a mostanában nyújtott játékunk alapvetően teljesen rendben van (a hozzáállásra sem lehetett panasz tegnap sem), csak az a fránya helyzetkihasználás..
Szerintem annyira nem vészes a helyzet, mint ahogy itt páran látják.
bezony.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 8:27

Ahoz hogy bírjunk legalább 70 percet egy meccsből nem szabad azt csinálni amit tegnap.
Lehet hogy jó volt az első félidő,de 45 percen keresztül 110-en voltunk,és ez teljesen kicsinált minket.
Ha ennyire nincs erőnlétünk,akkor váltogatni kell néha letámadni,néha visszaállni,ami Mou csinált a Barca ellen.
Ekkora kontraszt két félidő alatt nem szabad hogy legyen.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 15., szerda 8:23

Szerintem annyira nem vészes a helyzet, mint ahogy itt páran látják. Az első félidőben köze nem volt a meccshez az atleticonak, be kell rúgni a helyzeteket és nincs gond. (7 meccse) :) A második félidőre látványosan elfáradt a csapat, pont úgy, ahogy az tette a barca ellen is. - Bravo erőnléti edző :taps: - Gondolom látja ezt Carlo is. Valahogy máshogy kellene beosztani azt 60-65 percet. Mert így, mint tegnap az első félidőt erőből végignyomja a csapat akkor a 70. percben teljesen vége a kondinak. Szépen fel is jött az atletico és meg is nyerhette volna a meccset.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 15., szerda 8:23

Tudom, tudom, mégis mit vártam volna? Mondjuk azt, hogy nekiessenek az Atmának, mint blöki a lábtörlőnek, legalább 15 percig egy-egy félidőben. A második félidőben a fél csapat úgy kóválygott, mintha ittak volna.
Egy egész félidőn keresztül lefociztátok az Atléticot a Calderónban. Mi mást tehettek volna? Ugyanaz lett volna a forgatókönyv, mint nálunk a kupában. Az elején meg lehetett volna fogni a meccset, aztán a továbbjutás is eldőlhetett volna... Messi akkor belőtte, Bale meg tegnap kihagyta. Kicsit nyitottabb a kérdés, de a játék alapján inkább a győzelem a valószínűbb.

Simeone meg mindig megfogja az Isten lábát/kezét a kapusokkal... Elment Courtois, erre az addig második számú Moyá is god-modeban véd, tegnap meg Oblak. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015. április 15., szerda 8:24-kor.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. április 15., szerda 8:22

Pár gondolat a meccsről:
-Ramos mostanában szeret hibázni. Két olyan bakija is volt, amiből simán gólt kaphattunk volna.
-Varane visszatérése óta első igazán jó mérkőzését játszotta, azért a felfutásért pedig hatalmas respect.
-Ezzel a helyzetkihasználással nem lehet mit kezdeni. A Barcelona ellen, és itt is simán nyertünk volna, ha a csodálatra méltó BBC egy kicsit is többet tudna magából mutatni a meccseken. Biztos vagyok benne, hogy pl. Barca ennyi helyzetből mást bucira ver.
-A bíró egy nagy fallosz volt, annyira nem tisztelték a játékosok, hogy 110-et sípolt, mire valamelyik oda kóválygott végre.
-A Ramos-Mandzukic eset nem ért szerintem büntetőt, de a horvát Raúl Garcíát nagy meglepetésemre leelőzve volt tegnap a leggusztustalanabb személy a pályán.
-Ancelottinak el kell gondolkoznia komolyan a visszavágón a 4-4-2-n, különben könnyen kizúghatunk úgy, hogy egyértelműen jobbak vagyunk.
-Jamesnek megmutatkozott a gyengébbik oldala, amiért a sok gól és gólpassz ellenére sokan a kispadra tennék őt, és Iscót részesítenék előnyben.
-Carvajal nem volt szép amit csinált, teljesen jogosan cserélte le Ancelotti, mielőtt a bíró küldte volna le.
-A kommentátor sík hülye volt :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor 2015. április 15., szerda 8:23-kor.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 15., szerda 8:07

Tudom, tudom, mégis mit vártam volna? Mondjuk azt, hogy nekiessenek az Atmának, mint blöki a lábtörlőnek, legalább 15 percig egy-egy félidőben. A második félidőben a fél csapat úgy kóválygott, mintha ittak volna. Ramos, Marcelo, Modric 4-5 méteres passzokat nem voltak képesek adni. Jellemzően a 90-ik percben hátul 3 védőnket egy darab Torres úgy összezavarta, hogy elvesztették a labdát. A többi atleticos a közelben sem volt, félelmetes ilyeneket látni a világlegjobb játékosaitól. Amit Bale meg Benzema leműveltek, arra inkább nem is mondok semmit. Ezek után tök mindegy, hogy mit uraltunk az első félidőben, és mit nem.

Az Atletinek jó egy idegenbeli döntetlen , innentől jelentős esélyeik vannak, hogy ezt meg is valósítsák. Ha megint úgy megyünk ki a pályára, hogy sétálgatunk, akkor meg pláne (az ilyenektől eszem megáll: támadunk, bedobás az ellenfél 16-osa környékén, James, vagy melyik meg háttal áll a labdát bedobó játékosnak, és sétálgat, mint nagyanyám hazafelé egész napos kapálás után, nem egy ilyen eset volt).

Szóval a véleményem tömören, hogy mindannyian kapják be :-@

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 15., szerda 7:59

Az elso felidoben iranyitottunk, megvoltak a helyzeteink, csak szokas szerint mindent kihagytunk. A masodik felidore meg foleg a kozeppalyan szepen elfaradtunk.

Hogyan tovabb?

A. verzio: a visszavagon felkuldjuk ugyanezt a kezdot (minusz Marcelo eltiltas miatt). A forgatokonyv ugyanaz, az elso felidoben ugyanugy dominalni fogunk, meglesznek a helyzeteink is, viszont a masodik felidore a Modric Kroos James harmas megint el fog faradni. A kerdes a helyzetkihasznalas lesz.

B. verzio: mivel a kozeppalya csak egy orat bir, ezert inkabb berakunk egy negyedik embert, hatha igy nem faradnak el olyan gyorsan a tobbiek.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 0:23

Azt én is látom, hogy meg vagyunk lőve, ha változtatni kéne, de ebben abszolút nem Carlot terheli a felelősség. Nekem az elcseszett nyarunk a vesszőparipám: Xabi Alonso és Di Maria. Két ilyen emberből ha csak egyet megtartunk, ma sokkal több lehetőségünk marad variálni. De így azzal lehet főzni, ami van.

(Én inkább Perezt tudnám szidni azért, hogy Carlonak nincs mihez nyúlni ilyen esetekben. De ez az én szubjektív véleményem.)

Azt viszont (objektíve :mrgreen: ) tartom, hogy ma Carlon semmi se múlt.[/quote]

Talán annyi hogy behozhatta volna Iscot az 50-60ik percben. Látványosan elfáradtunk közepén a bbc is elfáradt ramos balhézott carvajal úgyszintén. Aránylag még jól is jöttünk ki az egészből csak kellett volna egy nyamvadt golocska...egy ici pici epp csak begurulo golocska! :))
Na de alszunk egyet s aztán lássuk.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 0:19

Realista24 írta:
. Az Atletico ellen pedig rohadtul nem megy.
Miért mondod, hogy nem megy? Mikor 45 percig azt sem tudták, hogy hol vannak, vagy hol a labda.
Ment az rendesen de epp az eredményen nem tűnik fel. Es ha ne add Isten kiesunk a kutyát sem fogja érdekelni hogy az odavagon 45 percig pályán sem volt az atletico.
Szerintem kár es a csapatnak ártó a 3 támadó egyszerre jatszatasa. Most minden tisztelet mellett azert kozepen játszó kroos Modric James Isco tudna lőni kapura ha kell ráadásul van meg 2 csatár elől. És tényleg nem úndokság de nem egy khedira v lucas silva v xabi alonso van a középpályán! Az idei 4es bátran tuzelhet mert nagyon jók tamadasnal is!
De mondom tőlem nyomjuk makacsul jövő héten is ujra a 433at 90 percen át! Hatha bejon
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 15., szerda 0:17

sandorzolika írta:Értelek téged és valahol Carlot is. De nem tűnt fel hogy a jobb vagy atletico esetében a szervezett csapatok ellen a második félidőre nem marad semmi a jatekunkbol?
Barca ellen is kiralyul toltuk de elfáradtunk es a második félidőben már feloroltek a 3 szem kp-kat!
Atletico szinten. Egyszerűen lehetetlen hogy ne lehessen gólt lőni ha 90 percig igy toljuk majd a Bernabeuban mint most az első félidőben! A gond csak az hogy a 3 kreatív kp újra el fog faradni. Egyszerűen nem birja majd 90 percig a maximális erőbedobást. Ilyenkor kellene lépni mert a bbc is látványosan vveszt erejéből a szünet után!
Azt én is látom, hogy meg vagyunk lőve, ha változtatni kéne, de ebben abszolút nem Carlot terheli a felelősség. Nekem az elcseszett nyarunk a vesszőparipám: Xabi Alonso és Di Maria. Két ilyen emberből ha csak egyet megtartunk, ma sokkal több lehetőségünk marad variálni. De így azzal lehet főzni, ami van.

(Én inkább Perezt tudnám szidni azért, hogy Carlonak nincs mihez nyúlni ilyen esetekben. De ez az én szubjektív véleményem.)

Azt viszont (objektíve :mrgreen: ) tartom, hogy ma Carlon semmi se múlt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég