Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 22., hétfő 10:23

Mondjuk ebben tényleg van valami, hogy vannak ezek a rutintalan tinik, akik még teljesen formálhatóak és nem kötöttek egy pozícióhoz.
Rodrygo ugyebár bal szélsőként kezdte, majd át lett szoktatva a jobb oldalra. ZZ meg az első meccsén berakta kkp-nak.
Ugyan úgy Tsubasa is szerintem középcsatáron kívül bárhol megállná a helyét.

Mind a kettőre amúgy erőltetném a jobb szélső szerepet. A mai felhozatalban, ha beválnának ott, akkor kincset érnének.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 22., hétfő 10:20

Swineherd írta: Remélem, Edmílsonnak igaza lesz.

Ugye azt mondta, hogy Rodrygo tízszer jobb, mint Vinícius.

Ha tízszer nem is, de Vininek túl sok hiányossága van ahhoz, hogy aztán végül mégis ő fusson be nagyobb karriert.
Egyelőre Rodrygonál én nem láttam semmi kiemelkedőt. Igaz, hogy Vininek sok hiányossága van (sajnos többnyire ezek labdával kapcsolatosak :lol: ), de három tulajdonságban is kiemelkedik: gyorsaság, bátorság, kiszámíthatatlanság. Meglátjuk, nagyon fiatalok még mindketten.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 22., hétfő 10:17

érdekes, mert azt mondta az interjújában a meccs után, hogy zz azt akarja, hogy középen játszon. mondta, hogy inkább a szélhez szokott, de ez is megfelel neki és ott is szeret játszani. nyilván zz próbálgat, meg a szélen amúgy se kapna sok szerepet asensio, lv, vinicius meg hazard mellett.

én még azért reménykedem az angol deadline dayben amikor megbolondulnak az angol csapatok. :mrgreen:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. július 22., hétfő 10:14

Remélem, Edmílsonnak igaza lesz.

Ugye azt mondta, hogy Rodrygo tízszer jobb, mint Vinícius.

Ha tízszer nem is, de Vininek túl sok hiányossága van ahhoz, hogy aztán végül mégis ő fusson be nagyobb karriert.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 22., hétfő 10:03

Nem szoktam elajulni hypolt semmit nem mutatott gyerekektől de ez a rodrygo se lesz rossz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 9:42

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 0WU1J2zzwk

:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 8:34

Süti írta:
Realista24 írta:
Sztem fake news.
Most akkor mit szítod a tüzet? :kalapos:
Benősödök. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 22., hétfő 8:21

Realista24 írta:
Sztem fake news.
Most akkor mit szítod a tüzet? :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 22., hétfő 7:53

Realista24 írta: Sztem fake news.
Akkor ne benősködj :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 22., hétfő 7:49

kicsit furcsa lenne, ha ezért elővennék 18 évesen debüt meccsén egy bayern ellen ekkora baszó góllal bemutatkozni. plána úgy, hogy 200x elmondják, hogy az eredmény másodlagos...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 7:38

Berti írta:
Realista24 írta: A vezetőség nem örült Rodrygo goloromenek, mert hátrányban nem ünnepelni kell, hanem menni közepet kezdeni.
Debutgólja egy edzőmeccsen :)
A vezetőség inkább azzal foglalkozzon, ami fontos.
Sztem fake news.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 22., hétfő 7:30

Realista24 írta: A vezetőség nem örült Rodrygo goloromenek, mert hátrányban nem ünnepelni kell, hanem menni közepet kezdeni.
Debutgólja egy edzőmeccsen :)
A vezetőség inkább azzal foglalkozzon, ami fontos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 7:02

A vezetőség nem örült Rodrygo goloromenek, mert hátrányban nem ünnepelni kell, hanem menni közepet kezdeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 21., vasárnap 18:28

___Samy___ írta:
dzsi91 írta: Egy jobbszélső mindenképpen kéne még,hogy a blre is esélyesek legyünk a bajnoki cím mellett. Az már tegnap látszódott,hogy ez a Hazard-Benzema-Modric-Kroos-Marcelo(Persze utobbi háromnak ehhez állandósítania kéne ezt a formát) vonal epikus lesz,de nagyon egyedoldalasak leszünk így. Pogbára szánt csilliókat inkább egy szélsőre verném el. Nemtudom jelenleg csak Mané jut eszembe,gyenge a piac nagyon de asensio egy semmi, egy híg fos. Talán a pool akarta megvenni tavaly nagy pénzekért? Felkéne ajánlani nekik ezt a csodaspanyolt meg egy kisebb összeget a néger dimariaért hátha. Aztán szenvedjen vele a bolond jürgen.
Bernardo Silva.
Plusz Bernardo Modric helyén is tud játszani... Zseni a csóka, de a kopasz úgy sem engedné el.
Főleg, hogy 4 hónapja hosszabbított...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 21., vasárnap 18:12

dzsi91 írta: Egy jobbszélső mindenképpen kéne még,hogy a blre is esélyesek legyünk a bajnoki cím mellett. Az már tegnap látszódott,hogy ez a Hazard-Benzema-Modric-Kroos-Marcelo(Persze utobbi háromnak ehhez állandósítania kéne ezt a formát) vonal epikus lesz,de nagyon egyedoldalasak leszünk így. Pogbára szánt csilliókat inkább egy szélsőre verném el. Nemtudom jelenleg csak Mané jut eszembe,gyenge a piac nagyon de asensio egy semmi, egy híg fos. Talán a pool akarta megvenni tavaly nagy pénzekért? Felkéne ajánlani nekik ezt a csodaspanyolt meg egy kisebb összeget a néger dimariaért hátha. Aztán szenvedjen vele a bolond jürgen.
Bernardo Silva.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 21., vasárnap 16:14

Takefuso lehozza. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 21., vasárnap 16:08

dzsi91 írta: Szerintem kurvjók voltunk. Bayern makkolt 1/1et. Madosodik felidot nemneztem ott gondolom a bayern lenyomta a csikokat.


Marcelo és Modric frissek voltak,Benzema úgy mozgott mint egy rendes 9es a dagadt Hazard meg úgy spurizik a kis rövidke labaival,hogy öröm nézni.

Asensio oldalával kell valamit kezdeni meg iscot ugyanúgy kibaszni mint bélát. Hazard Céronaldoval amúgy brutál lett volna.

Utolso bekezdest nagyon adom.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 21., vasárnap 15:31

Egy jobbszélső mindenképpen kéne még,hogy a blre is esélyesek legyünk a bajnoki cím mellett. Az már tegnap látszódott,hogy ez a Hazard-Benzema-Modric-Kroos-Marcelo(Persze utobbi háromnak ehhez állandósítania kéne ezt a formát) vonal epikus lesz,de nagyon egyedoldalasak leszünk így. Pogbára szánt csilliókat inkább egy szélsőre verném el. Nemtudom jelenleg csak Mané jut eszembe,gyenge a piac nagyon de asensio egy semmi, egy híg fos. Talán a pool akarta megvenni tavaly nagy pénzekért? Felkéne ajánlani nekik ezt a csodaspanyolt meg egy kisebb összeget a néger dimariaért hátha. Aztán szenvedjen vele a bolond jürgen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. július 21., vasárnap 14:02

Fenoo írta: Benzema: Nagyon jól mozgott, lőhetett volna 2-3 gólt simán de sajnos vaktölténnyel lőtt ma.
Ez lesz továbbra is a fő problémánk. Benzema jól mozog csak gólt nem lő.... Kiváncsi lennék mi történt volna, ha az első félidőben Jovic játszik.
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 21., vasárnap 13:30

Szerintem kurvjók voltunk. Bayern makkolt 1/1et. Madosodik felidot nemneztem ott gondolom a bayern lenyomta a csikokat.


Marcelo és Modric frissek voltak,Benzema úgy mozgott mint egy rendes 9es a dagadt Hazard meg úgy spurizik a kis rövidke labaival,hogy öröm nézni.

Asensio oldalával kell valamit kezdeni meg iscot ugyanúgy kibaszni mint bélát. Hazard Céronaldoval amúgy brutál lett volna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég