Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. szeptember 21., szerda 21:53

Kínos döntetlen, nem olyan nagy eresztés ez a Villarreal, pláne otthon. Nem tudom, utóbbi időben nem túl meggyőző ez a csapat.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. szeptember 21., szerda 21:52

Spori MOM

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. szeptember 21., szerda 21:51

Az egész 90-91. perc azzal ment el, hogy a spori buzizik a 4. játékvezetővel, erre 93.01-kor lefújja. :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IkerCasillas 2016. szeptember 21., szerda 21:53-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 20., kedd 1:13

Jim írta:Asensionak nem volt jó meccse

kicsit visszaesett az utóbbi időben :hmmm:
Fiatal, hirtelen berobbant a Real Madridban, a vilag legjobb csapataban, oriasi teher alatt van, de ettol csak erosebb lesz, termeszetes hogy ingadozik a teljesitmenye, de megmutatta hogy mit tud. Bizalom kell neki, torodes es figyelem, ezt meg fogja kapni, es ahogy egyre tapasztaltabb lesz, ugy lesz egyre jobb es stabilabb. Turelmesnek kell lenni, van ideje hogy fejlodjon, es lesz lehetosege fejlodni:)
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. szeptember 19., hétfő 22:20

Asensionak nem volt jó meccse

kicsit visszaesett az utóbbi időben :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 19., hétfő 20:24

Az első félidőben sok rossz egyéni teljesítmény volt,aki bőven maga alatt volt az ramos,pepe,marcelo,benzema,james....aztán ezek közül a másodikra marcelo és benzema feljavult.
Akiket a jók közé teszek,modric és casilla...a többi átlag vagy gyenge.

Az a meglátásom,hogy mint egyénileg mint csapatszinten visszaesés van az eddigi szezonban, taktikát-belenyúlást nem is nagyon látok.
Az megfigyelhető,hogy az egyik fő erősségünk a marcelo-carvajal duó felmozgásai nagyon le lettek korlátozva.....eleinte azt hittem ez morata miatt van,hiszen klaszik center mivolta végett ékelődik a védelem közepe közé igy a két szélsőnk nem tud annyit bemozogni befelé és ez által nem nyílik rés a két felfutónak....de sajna nem úgy tűnik,mert benzema kezdetése alatt is ezt láttam. Nem igazán értem,hiszen évek óta ez a csapatunk egyik fő erőssége.

Lucastól több egyéni betörést szeretnék,jól tudja lejátszani az egy vs egyeket,ezek után fel is néz és embert is tud találni......benzema nagyon jó ütemben mozgott le,főleg a góljánál,ő azért sok területet tud nyitni és sok védekező mozgást tud kikényszeríteni,remek ütemekben mozdul,jól olvassa a játékot...... Asensio sajnos rosszul helyezkedik,sokszor rossz helyre mozog,ellenben a labdaátvételei és passztechnikája kiemelkedőek.

Zidanetól várnék egy szintlépést,kicsit beragadt a csapat fejben és taktikailag sem éppen a csúcs.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 19., hétfő 19:54

Realista24 írta: Egy hsz nem oszt nem szoroz. :shifty:
:lol: :lol: szep volt!

Azt kivanom, hogy tamadasba lenduljenek, az azt jelentene hogy Morata szarja a golokat es nagy a harc a kezdo csatar posztert!:))
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 19., hétfő 19:23

ziro4vr írta:
Realista24 írta:De jo ez a ki kit utal jobban topic.
Pedig Benzema még szóba sem került. Csak várd meg a Morata fanokat, hogy támadásba lendüljenek. :mrgreen:
Egy hsz nem oszt nem szoroz. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 19., hétfő 19:17

Realista24 írta:De jo ez a ki kit utal jobban topic.
Pedig Benzema még szóba sem került. Csak várd meg a Morata fanokat, hogy támadásba lendüljenek. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 19., hétfő 19:11

De jo ez a ki kit utal jobban topic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. szeptember 19., hétfő 18:23

Veidt írta:Kerlon, te csak azt felejted el figyelembe venni hogy Isco egy kifáradt csapat ellen jött pályára.
Erdekes ezt senki nem emlitte a sporting ellen James kapcsan.
Azon a meccsen is Lucas becserelese volt a donto,o adott ritmust a csapatnak. Amikor James beallt mar teljesen beszoritottuk a portugalokat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 19., hétfő 16:15

Kerlon, te csak azt felejted el figyelembe venni hogy Isco egy kifáradt csapat ellen jött pályára. Negyed annyira támadott le az Espanyol mint az első félidőben, nem csoda hogy több területe volt. Mivel teljesen frissen jött be, az sem túl nagy teljesítmény hogy a középpályáján mindenhol feltűnt és kérte a labdát. Ezeket nem James mellett írom, őt nem is keverem ide. Isco bejött, megcsinálta amiért pályára küldték, de ezt egy két kategóriával bénább játékos is ugyanígy hozta volna. Természetesen neki is jár a lehetőség majd a bizonyításra, de a tegnapi teljesítménye számomra nem sokban különbözik attól, mintha nem lépett volna pályára.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 19., hétfő 13:38

Egy espanolt minden gond nèlkül verni otthon,akár milyen játèkkal,szezon elejèn,nem rossz.
Kike össze fogja rántani őket,hiába a szar kezdès,kiesèsi gondjaik nem igen lesznek.Persze nincsen már Tamudojuk vagy akár a vèdelembe egy Pochettino,de igen harcos társaság,lavirozva a durvaság határán,amolyan atleti 3.0 mèg Cholo regnálásának elejèn.
Veretlenül vezetjük a tabellát,amit nem tudom mikor mondhattunk el utoljára,ül a ZZ fèle rotácio,szóval jöhet a villareal,èlőben,face to face :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 19., hétfő 13:27

besteve7 írta:
Kerlon írta: Isco csak annyit adott a csapatnak, hogy sokkal stabilabb volt a kp és a labdakihozatal is. Mondjuk nem tudom mit kellett volna fél óra alatt tennie, de pl. 34-szer ért labdába, 96%on passzolt, James 49-84. és egy értelmes megoldás, ami gól lett 60 perc alatt. Mellesleg hozzateszem, hogy James szabadon a posztján tolta, mert 442ben kezdtünk majd Iscoval álltunk át 433ra. A kolumbiainak most kellett volna igazán élnie a posztján, de a játékában kb. csak a gól volt pozitívum, ami igazából igaz az elmúlt egy évére is. Ha még gólokat se szerezne mindenki küldené a világ végére.
Ez a kettős mérce :lol: abszolút nem lett stabilabb a következő, szerintem. Az passzpontossag meg eléggé csalóka a két ember között mivel Isco maximum 5 m távolságra passzolt főleg kenyszeritozgettek Modriccal meg Krossak a kp-n míg Hamesz azért elég sok hosszú indítanak ivelessel is próbálkozott.
És a kérdésedre a válasz: legalább olyat kellene tennie mint amit hamesz tett szerdán :)
Milyen kérdésemre? Ha te azt nem vetted észre, hogy mennyivel jobb volt a labdajáratás és tartás Iscoval, akkor nem figyeltél eléggé. A hosszúlabdákról meg dobhatnál valami hiteleset, mert én James leghosszabb labdájára úgy emlékszem, hogy szöglet utáni szituban hazaadta. Mezőnyben egy nagy nulla volt a kolumbiai, totál kijönnek a hiányosságai egy agresszíven odalépő ellenfél ellen. Könnyen szerelik, elpattant stb stb. Tegnap is csak a gólja mentette meg a teljesítményét, mert amúgy szidná mindenki, mint a bokrot. Pedig tényleg szabadon a posztján játszhatott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 19., hétfő 12:23

Így van, korán van még és nagyon hosszú a szezon, nem lehet egész évben csúcsformában futballozni. Begyüjtöttünk 3 pontot, idegenben egy (papíron) erös csapatból, ráadásul még gólt sem kaptunk. Kár azt várni, hogy mindenkit 3-4 góllal verünk, az nem reális elvárás.

Hétközben újabb meccs, egy veszélyes ellenfél ellen, kár széthajtanunk magunkat, szerintem teljesen rendben volt ez.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. szeptember 19., hétfő 11:52

Vereséget én sem,de nekem ez valahogy nem jött be.
Van ez így.
Mindegy lényeg a 3 pont az ilyen meccseket kell behúzni mindenáron.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 19., hétfő 11:48

Szezon elején, idegenben, egy nehéz pályán, B csapattal, teljesen érthető a szenvedős foci. Vereséget nem láttam a meccsbe, az x2 fix volt, James jókor villant, sorsdöntő volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. szeptember 19., hétfő 11:47

Nálam Isconak már rég nem az (az lenne) a feladata, mint Jamesnek. Isco a középpályára való, James meg a támadó harmadba. Ha még egy kicsit tudna alakítani Isco a játékán (hamarabb szabadulni a labdától, nem feltétlenül a kapura törni, hanem inkább a csapatot mozgatni, stb), akkor egy nagyon jó kkp-s lehetne belőle (Carlo is valami hasonlót akart belőle faragni). A kapu előtt impotens szegényke, de a gólpasszokban, gólpassz előtti passzokban jó lehetne. Fel kellene nőnie egy kicsit és belátni, hogy úgy is lehet brutál jó játékos, hogy nem szlalomozik végig a félpályától a kapuig, hanem csak megcsinálja a cselt, emberelőnyt alakít ki és helyzetbe hozza a társat (mint pl Modric :D ).
James a másik véglet, kicsit lassú, kicsit dadog nála a labda, kicsit szeleburdi, de a kapu előtt rendre kijön neki a lépés. Ő az, aki ebben a rendszerben, ideális esetben a közelébe nem kerülhet a kezdőnek, mert nincs benne posztja. Ebben a 442-ben lehetne használni, de Karimmal párban ez nem működött.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 19., hétfő 11:47

Én nem tudom, nekem nem volt nagy gondom a tegnapi meccsel. Akik ilyenkor panaszkodnak, mit éreznek egy angol vagy olasz bajnokin? :mrgreen:
Nem illik.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. szeptember 19., hétfő 11:36

Nem is tudom mikor aludtam be Real Madrid meccsen,hát tegnap sikerült.
Ez nagyon pocsék volt.
Semmi fantázia semmi elképzelés legalábbis az első félidőben.
A védelem meg... Inkább nem is írok róluk semmit.
Utána még láttam Benzema félfordulatos helyzetét amit kivédett Diego Lopez aztán be is aludtam.
Milyen volt a második félidő?

Remélem hogy feljavul a csapat majd,mert ez nagyon rossz volt. :'(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég