Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 5., csütörtök 16:07

M1Ö írta:Varane miatt aggódok viszont. Nagyon gyenge meccse volt, egyetlen normális megmozdulása az volt, amikor keresztezett a jobbosra Arbeloa helyére. Amúgy meg folyamatosan rosszul lépett fel, nem igazán találta a helyét. A fejesei sem olyanok, mint kellenének, ebben is vissza esett elég keményen. Mármint az ellen kapujánál, szögletek után.
Semmi baj nem volt vele, csak nem illenek össze Nachoval. Egyik sem agresszív, nem szeretik megelőzni a csatárokat, inkább fedeznek. Így túl nagy teret hagytak a középpálya mögött, ahonnan sokszor indult lendületből a Sevilla.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 5., csütörtök 16:05

Érdekes egy meccs volt, annyi szent... :mrgreen:
Casillas tényleg úgy néz ki, hogy kezd helyre rázódni, nagyon fontos volt, hogy ma jól védjen. Mondjuk így is volt egy szöglet!beívelés a bal oldalukról, amire megint "érdekesen" mozdult ki, abból kaphattunk volna egye, ha nem Khedira-ra fejeli a Kricsovják, vagy kicsoda.
2 embert simán ki lehetett volna szórni a Sevilla-tól, gusztustalan egy csapat.
Isco utánrúgásáért, mert Navarro is gyalult rendesen a baloson. Középen Mbia sem volt egyszerű eset.
Khedira viszont meglepően jó volt. Persze önmagához képest, mert villogni nem villogott, de stabil, jó kis meccset hozott le.
Varane miatt aggódok viszont. Nagyon gyenge meccse volt, egyetlen normális megmozdulása az volt, amikor keresztezett a jobbosra Arbeloa helyére. Amúgy meg folyamatosan rosszul lépett fel, nem igazán találta a helyét. A fejesei sem olyanok, mint kellenének, ebben is vissza esett elég keményen. Mármint az ellen kapujánál, szögletek után.
Plusz furcsa volt ez a sok magyarázása. Ennyit nem dumált amióta itt van, az a kis ütése sem megszokott.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 5., csütörtök 15:07

larsson és zlatan annyira északi, mint én svéd. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 5., csütörtök 15:05

namost mutasson nekem vki mcmanaman és giggs után okos északi játékost.
Giggsel kb egy időben, Shearer. Rühellem a favágóföldieket, de Ő tényleg jó játékos volt abban a korban.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. február 5., csütörtök 15:04

hehe írta:kicsit vicces olvasni, hogy egyik edző ezt mondja, másik edző azt mondja, passzolni kell, nem kell passzolni.
nem kell ezt túlbonyolítani: minden helyzetnek van egy optimális megoldása. passzolsz, elteszed rövidre, hosszúra, eltolod kapus mellett, bebaszod a füle mellé, stbstb.
a legnagyobbak attól lesznek azok, hogy többször megtalálják ezt az optimális megoldást. ehhez persze kellenek a jó alapok, a fizikum, technika, stb, de ez itt már egy magasabb szint, ami fejben dől el, agy kell hozzá.

namost mutasson nekem vki mcmanaman és giggs után okos északi játékost.




erről ennyit.
Henke Larsson, Fredrik Ljungberg, Zlatan


jah és Odegaard :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 5., csütörtök 15:02

Scholes :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 5., csütörtök 15:00

kicsit vicces olvasni, hogy egyik edző ezt mondja, másik edző azt mondja, passzolni kell, nem kell passzolni.
nem kell ezt túlbonyolítani: minden helyzetnek van egy optimális megoldása. passzolsz, elteszed rövidre, hosszúra, eltolod kapus mellett, bebaszod a füle mellé, stbstb.
a legnagyobbak attól lesznek azok, hogy többször megtalálják ezt az optimális megoldást. ehhez persze kellenek a jó alapok, a fizikum, technika, stb, de ez itt már egy magasabb szint, ami fejben dől el, agy kell hozzá.

namost mutasson nekem vki mcmanaman és giggs után okos északi játékost.




erről ennyit.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 5., csütörtök 14:24

miro írta:
CS0ki írta:

Szerintem meg mindig passzojon ilyen helyzetben egy játékos. Ha van egy játékos egyértelműen jobb helyzetben, könnyen lepasszokható a labda, akkor nem kérdés, hogy mit kell csinálni. Ez még a korábbiaknál is kevésbé volt tiszta helyzet Balenek, mivel ott állt nagyon közel előtte a kapus meg még 1-2 védő, az lett volna a csoda, ha belövi. Benzema meg kellően tisztán állt 4 méterre tőle, nem zavarta volna meg a passzt semmi.
Ez szerintem kétes.Nekem Ausztriába volt egy edzőm,aki mindig azt mondta hogy ha ilyen szitu van,akkor nem szabad passzolni,mert ha rárúgod az vagy bemegy,vagy nem,de ha lepasszolod,akkor az vagy jó passz,vagy nem,esetleg oda ér a védő stb,illetve a másik játékos hogy berúgja vagy nem,megpattan előtte,fölé pörgeti stb.
Nyilván ez elég egyszerű,de az egyiknél vagy 1/1 kell,a másikból meg 2/2.
Nagyobb a hibázási lehetőség..De mondom,ez egyszerű egy gondolkodásmód,viszont van benne igazság.
:fpalm:

Ezen nincs mit magyarazni, nem 1/1 vagy 2/2 vagy 97253629735/243124124, hanem passzolnod kell. Ha Ronaldo vagy, ha Messi, ha Neymar, ha Benzema, passzolnod KELL. Ja nem, ha Gareth Bale vagy, akkor lodd ra izombol, mert ez a taktika az elozo meccseken is nagyon bevallt. :coffee:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 5., csütörtök 14:10

CS0ki írta:

Szerintem meg mindig passzojon ilyen helyzetben egy játékos. Ha van egy játékos egyértelműen jobb helyzetben, könnyen lepasszokható a labda, akkor nem kérdés, hogy mit kell csinálni. Ez még a korábbiaknál is kevésbé volt tiszta helyzet Balenek, mivel ott állt nagyon közel előtte a kapus meg még 1-2 védő, az lett volna a csoda, ha belövi. Benzema meg kellően tisztán állt 4 méterre tőle, nem zavarta volna meg a passzt semmi.
Ez szerintem kétes.Nekem Ausztriába volt egy edzőm,aki mindig azt mondta hogy ha ilyen szitu van,akkor nem szabad passzolni,mert ha rárúgod az vagy bemegy,vagy nem,de ha lepasszolod,akkor az vagy jó passz,vagy nem,esetleg oda ér a védő stb,illetve a másik játékos hogy berúgja vagy nem,megpattan előtte,fölé pörgeti stb.
Nyilván ez elég egyszerű,de az egyiknél vagy 1/1 kell,a másikból meg 2/2.
Nagyobb a hibázási lehetőség..De mondom,ez egyszerű egy gondolkodásmód,viszont van benne igazság.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 5., csütörtök 14:07

értem én, hogy nagy a pesszimizmus, gyengén is játszunk, sok a hiányzó, de azért ne legyünk már beszarva ennyire ettől az atletitől. full szerencsével hozták csak ellenünk a meccseiket, erre nem alapozhatnak mindig. még ez a gyenge formában lévő real is klasszisokkal komolyabb játékerőt képvisel ennél az atleticonál.

de különben is, ilyen negatív hozzáállás után annyira tipikus lenne, ha nyernénk.
Lefutottuk ezt már szerintem. Minden második szögletgóljuk után azt mondja mindenki hogy szerencse, mégis köröket vernek mindenkire ebből a szempontból. Nekünk is eltesznek egyet fejjel, nem hinném hogy megúsznánk ilyen tartalékos védelemmel.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 5., csütörtök 14:03

Próbálkozhat eleget, amikor nincs jobb megoldás. Most egyértelműen volt.
....és hát ugye,ugyan ezt oda is írtam a mondandóm második felében :) Lehet hogy nem pont ezzel a szavakkal,de a mondandóm lényege ez volt. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 5., csütörtök 13:58

Onnan nem is kell passzolni,ötösön egy játékos már ne passzoljon,de neki most kellett volna.


Szerintem meg mindig passzojon ilyen helyzetben egy játékos. Ha van egy játékos egyértelműen jobb helyzetben, könnyen lepasszokható a labda, akkor nem kérdés, hogy mit kell csinálni. Ez még a korábbiaknál is kevésbé volt tiszta helyzet Balenek, mivel ott állt nagyon közel előtte a kapus meg még 1-2 védő, az lett volna a csoda, ha belövi. Benzema meg kellően tisztán állt 4 méterre tőle, nem zavarta volna meg a passzt semmi.
Bale meg...az az igazság,hogy nem itélem el annyira,hogy nem passzolt,egyszerűen egy ilyen kaliberű futballistának próbàlkozni kell,mert ha nem teszi,soha a kurva életben nem fogja tudni megoldani,mert hogy az rögzül majd a fejében,hogy de hát úgy sem megy
Próbálkozhat eleget, amikor nincs jobb megoldás. Most egyértelműen volt.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 5., csütörtök 13:42

tubatibi írta: Azt ne mond már nekem, hogy mi vagyunk a favoritok, amikor folyamatosan szopóágon vagyunk ellenük. :lol:
Szerintem egy szóval nem írtam.Nincs favorit.
De meg kell lőni az első gólt,és akkor láthattuk a Barca ellen őket,hogy fogalmuk sincs hogy mit csináljanak és át lehet rajtuk rohanni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. február 5., csütörtök 13:40

miro írta:Casillas-Carvajal,Nacho,Varane,Coentrao-Isco,Kroos,Khedira-BBC


Azért ne hogy már ez gyenge legyen.
Egyáltalán nem az Atletico a favorit..
Mondjuk Coentraonak adok 60 percet max,vagy félidőt,gondolom elég szar passzba van,és már térden fog járni ha kicsit keményebb lesz az iram,akkor jöhet oda Arbeloa.
Azt ne mond már nekem, hogy mi vagyunk a favoritok, amikor folyamatosan szopóágon vagyunk ellenük. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 5., csütörtök 13:36

csababarca írta:
BBeno írta:szombat egy finom khedira- illarra tengely. de jó lesz. simán kikapunk.

Kroos se lesz hétvégén?
De lesz.Gondolom arra gondolt vagy ez kezd vagy az.Csak azt már nem írta oda.Elfogyott a kék :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 5., csütörtök 13:34

Casillas-Carvajal,Nacho,Varane,Coentrao-Isco,Kroos,Khedira-BBC


Azért ne hogy már ez gyenge legyen.
Egyáltalán nem az Atletico a favorit..
Mondjuk Coentraonak adok 60 percet max,vagy félidőt,gondolom elég szar passzba van,és már térden fog járni ha kicsit keményebb lesz az iram,akkor jöhet oda Arbeloa.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 5., csütörtök 13:33

ateeemadrid írta:értem én, hogy nagy a pesszimizmus, gyengén is játszunk, sok a hiányzó, de azért ne legyünk már beszarva ennyire ettől az atletitől. full szerencsével hozták csak ellenünk a meccseiket, erre nem alapozhatnak mindig. még ez a gyenge formában lévő real is klasszisokkal komolyabb játékerőt képvisel ennél az atleticonál.

de különben is, ilyen negatív hozzáállás után annyira tipikus lenne, ha nyernénk. :D
Személy szerint csak azért félek tőlük, mert Simeone halál komolyan a játékosok agyába ültette a "This is Sparta" címszót, ami már egyszerűen felfoghatatlan. Mit leműveltek már a Barcelona ellen is... minket sem fognak kímélni és az aggódásom ezért van.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. február 5., csütörtök 13:33

BBeno írta:szombat egy finom khedira- illarra tengely. de jó lesz. simán kikapunk.

Kroos se lesz hétvégén?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. február 5., csütörtök 13:28

értem én, hogy nagy a pesszimizmus, gyengén is játszunk, sok a hiányzó, de azért ne legyünk már beszarva ennyire ettől az atletitől. full szerencsével hozták csak ellenünk a meccseiket, erre nem alapozhatnak mindig. még ez a gyenge formában lévő real is klasszisokkal komolyabb játékerőt képvisel ennél az atleticonál.

de különben is, ilyen negatív hozzáállás után annyira tipikus lenne, ha nyernénk. :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. február 5., csütörtök 13:22

szombat egy finom khedira- illarra tengely. de jó lesz. simán kikapunk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég