Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 19., kedd 1:10

miro. írta:
ANDS írta:
Valószínű, hogy nem véletlenül, hanem szakmai okai vannak.
Le kell mondani a szép játékról, cserében egyre több a trófea a vitrinben. Erre lehet számítani, el lehet dönteni, leülünk meccset nézni, vagy nem. Neked kevés, hogy nyeri a csapat a meccseket, Pereznek elég ennyi is.
A nezo nem egy utolso szempont azert a futballban.
Már melyik néző? A szurkoló? Mert az pont leszarja, ha nyer a csapat. Ha kifizetek egy city bayernre akár 5000 ftot és nyomnak egy 0-0át akkor hőbörgök. Ha kifizetek egy Real-getafera 50ezret és nyerünk egy 98ik percben lőtt góllal 1-0ra én elégedett vagyok és a világon a szurkolók 90%a így van már belőve.

Meg amúgy is egy nagy csapat kb 10 évente 2-3 szezont tud hozni amiben minden klappol foci kupák a maradék időszakban meg a kupákkal kell túlélni. Ez nem a céronaldo korszak már amikor minden bajnokin rúgtunk minimum 3at. Az volt az extra nem a normális.

Ha meg a túrista nézőkről beszélünk ők sem az aktuális szép focit játszó csapatokat keresik majd mint a tavalyi napoli pl hanem ahol a sztárok fociznak akár psg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. szeptember 18., hétfő 23:45

miro. írta: Illetve van valakinek arrol infoja,hogy az elmult 3-5 evben mennyivel dragult a berlet a realhoz?
Nem mindegy az neked? Úgyis egy szar meg nem teccik. :D
Illetve, hogy tetszettek Joselu utóbbi meccsei? Ha jól emlékszem múltkor Te kritizáltad.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 18., hétfő 22:54

ANDS írta:
miro. írta: …..

Carlo ezt hozza,stabil jatek minden meccsen,tobb,statikusabb labdatartassal. Erosebb csapat ellen meg kontra.

Valószínű, hogy nem véletlenül, hanem szakmai okai vannak.
Le kell mondani a szép játékról, cserében egyre több a trófea a vitrinben. Erre lehet számítani, el lehet dönteni, leülünk meccset nézni, vagy nem. Neked kevés, hogy nyeri a csapat a meccseket, Pereznek elég ennyi is.
A nezo nem egy utolso szempont azert a futballban.
Kivancsi lennek hanyan idegeskednenek innen,ha kifizetnenek egy bajnoksag+bl kombora mondjuk 2-3 vagy akar 4000 eurot is egy evben.

Amugy van valaki aki itt valamelyik klubnal berletes? Legyen ez nb1,vagy barmi.
Illetve van valakinek arrol infoja,hogy az elmult 3-5 evben mennyivel dragult a berlet a realhoz?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 18., hétfő 22:39

Hat szerintem meg tavaly meg tavaly elott se volt jobb,szebb a jatek. Tok mind1 melyik honapot nezzuk. Nyilvan volt mindig egy-ket meccs ami jobb volt,de az altalanos mindig ugyanaz volt.
Carlo ezt hozza,stabil jatek minden meccsen,tobb,statikusabb labdatartassal. Erosebb csapat ellen meg kontra.
Vagy rosszul emlekszem,hogy tavaly es tavalyelott is az volt a jatekunk,hogy vini meg benzema valahogy megoldja?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 18., hétfő 22:35

lestat írta: https://twitter.com/YashRMFC/status/1703697347522572799

Azert annyira szarul nem jatszottunk. Ez tanári volt.
Nem egy utolsó macskajancsi csapat a soci, őket most bárkinek komoly skalp legyőzni. És ez most hátrányból fordítva, válogatott szüni után sikerült (vasárnap este :mrgreen: ).

Ezt a gurigát leszámítva is voltak helyzetek, szép akciók, szerintem megérdemelt volt a győzelem.

Amúgy tetszik az alakuló bromance Brahim és Belli között. Főleg Brahim kereste az angolt a bogyóval (jó, nyilván nagy ész sem kell hozzá, perpill a legjobb formában lévő ember elöl... de akkor is), nem csak a kamerák előtt megy a jópofizás edzésen.. Most, hogy sűrű lesz a menetrend október elejéig és "indítja Carlo a rotációt" (ezt azért fenntartásokkal kezelem :D) ebből is többet láthatunk.


ram8nes írta: Szerintem Ancelotti es Pintus is tisztaban van vele, hogy hogy epul fel egy szezon, mi a menetrendunk es nem veletlen, hogy evek ota felismerheto egy sema, miszerint a szezon masodik felere "idozitik a format". *
2 éve az első 8 meccsből hatot megnyert a csapat, majd jött 2 bukó, de aztán 15 meccsen megint veretlen maradt 2021 év végéig. Szerintem nincs időzítés. Dolgoznak, max más hangsúlyokkal szeptemberben, mint áprilisban. Most ez 5/5-re volt eddig "elég", minimális rotálással, új alaptaktikával. Néha kiadja, néha nem.. Én csak az idény eleji formában, meg a fifa vírusban hiszek, mindig kell egy kis idő játékba jönni. Max annyi, hogy 2 Pintusos maszkos futkorászás után, a hétvégi meccsen kicsit nehezebben szedi az ember fia a lábát :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 18., hétfő 19:04

miro. írta:
Realista24 írta:
Nem értünk egyet.
Ilyenkor meccseket kell nyerni, mindegy hogy hogyan.
Ez igy van,nem ertunk egyet.
Januartol elkezdodik a kupa,akkor ott minden heten a honap vegeig altalaban hetkozi meccsek vannak.
Majd februartol elkezdodik a bl,ami miatt szinten angol heteket jatszunk + valogatott szunet is van.
Szerintem itt kell csak valahogy meccset nyerni ebben a januartol elkezdodo menetrendben,ahol a kupa meg a bl miatt 10-12 meccsel tobb van,mint osszel. Ahol jon a bl,ahova minden ero kell.
szerintem Ancelotti es Pintus is tisztaban van vele, hogy hogy epul fel egy szezon, mi a menetrendunk es nem veletlen, hogy evek ota felismerheto egy sema, miszerint a szezon masodik felere "idozitik a format".

en inkabb az o tapasztalatukban es tudasukban bizom még akkor is, ha tudom, hogy ez nem garantalja a fix gyozelmeket tavasszal, es siman lehet, hogy nem nyerunk semmit es neked "lesz igazad" (mivel a foci eleg osszetett dolog) :)

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. szeptember 18., hétfő 18:27

https://twitter.com/YashRMFC/status/1703697347522572799

Azert annyira szarul nem jatszottunk. Ez tanári volt.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 18., hétfő 15:25

Jól cserélt Carlo, 2-1 után esélye nem volt a Sociedadnak, Brahim meg kavart eleget így is.

Persze ilyenkor mindig benne van hogy egyenlítenek, de támadók nélkül sztem is ez volt a jobb megoldás, így is Brahim kavargatott elől eleget.

Tényleg momentuma nem volt az X-hez a Sociedadnak.
Nacho bejött balra onnantól végleg le volt zárva kb a meccs is.

Kivételesen jól ültek Carlonak ezek az extrém cserék, el kell ismerni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 18., hétfő 14:48

el magico írta: Szerintem Joselu lecserélése értelmetlen volt, senki sem értette, mit akarunk kezdeni 5 középpályással meg egy szem szürke Rodrygoval elől :lol:
Joselunak nincs cseréje, mert az saját maga lehetne :kalapos:

33 éves, kb sosem játszott a Bl-ben, szerda-szombat ritmusban, heti 2 meccset
most meg még ezen felül válogatott is…

szoktam Carlot bírálni, de most jó döntésnek tűnik Joselu lecserélése, amikor csak lehet :hmmm:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. szeptember 18., hétfő 14:01

Realista24 írta: Kubo csaloka. Eddig sehol nem volt, most a legjobb helyen van, ez a szintje, max egy PL kozepcsapat, ahol esetleg meg szintet tudna lepni.

Itt sosem lenne kezdo, tobb okbol sem, padra folosleges. Teljesedjen ki ott, aztan remelhetoleg meg latunk penzt belole.
Tegnap pont azt néztem a háromszögelèseibol, védelem mögé lőtt labdaibol meg az 1v1bol, hogy nagy mák h elakármiztük a Barcatol. Oda durva fit lenne.

Másrészt igen, csalóka, mert Kroosnak kellett volna duplázni őt, nem igazán a profilja. Azzal h Kroos zár egy harmad terfelet, más gyors szélső is lesz akit majd naggyá teszünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 18., hétfő 13:22

el magico írta: Szerintem Joselu lecserélése értelmetlen volt, senki sem értette, mit akarunk kezdeni 5 középpályással meg egy szem szürke Rodrygoval elől :lol:

De a lényeg a 3 pont. Szép munka volt. :agree:

Kubot meg remélem erősen monitorozza a klub, ha így folytatja egész szezonban, 30 millióért jöhetne ide vissza. BL-ben külön kíváncsi leszek mit tud produkálni.
Kubo csaloka. Eddig sehol nem volt, most a legjobb helyen van, ez a szintje, max egy PL kozepcsapat, ahol esetleg meg szintet tudna lepni.

Itt sosem lenne kezdo, tobb okbol sem, padra folosleges. Teljesedjen ki ott, aztan remelhetoleg meg latunk penzt belole.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 18., hétfő 13:10

Szerintem Joselu lecserélése értelmetlen volt, senki sem értette, mit akarunk kezdeni 5 középpályással meg egy szem szürke Rodrygoval elől :lol:

De a lényeg a 3 pont. Szép munka volt. :agree:

Kubot meg remélem erősen monitorozza a klub, ha így folytatja egész szezonban, 30 millióért jöhetne ide vissza. BL-ben külön kíváncsi leszek mit tud produkálni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 18., hétfő 11:09

Meglepődtem, hogy az első félidő után ilyen simán megfordítottuk 15 perc alatt az állást, szerintem ez elég nagy pozitívum, pedig nagyon egyben volt a Soci. Frantól pont ezt vártam, várom gyors elfutások szélen és tűpontos visszapasszok, beadások. Már a Getafe ellen is kiosztott két gólpasszt, akkor kimaradtak, pacsi a kis golyónak. Amennyire szivatta Kubo az elsőben, nagyon szépen visszahozta magát.

Joselu nem egy labdazsonglőr, többször gondoltam tegnap rá, hogy egy adott szituban Benzema mennyivel jobban oldotta volna meg mezőnyben, viszont van jelenlétünk vele a 16-oson belül, magas, lehet rá ívelni, legalább nem céltalanul lövöldözgetjük be a beadásokat mint sokszor eddig. Góljai meglesznek a ligában.

Az, hogy ennyire visszaálltunk nem tetszett túlságosan, de érthető FIFA szünet után, BL meccs előtt, csípős ellenfél ellen. Pozitívum, hogy elég stabilan kivédekeztük. Kroos és Tchouameni együtt a pályán úgy tűnik nekem nem működik.

Glutén free Carvajal viszont nagyot megy. Remélhetőleg kitart sokáig a formája. Brahim ígéretes, kaphatna tényleg most már több percet, Rodrygo helyett akár.

Valverdét kérdezték meccs utáni interjúban a PL ajánlatokról, azt mondta szerinte megvan a képessége, hogy ezért a klubért játszon, majd amikor ezt nem így érzi vagy ő vagy a klub majd keres rá megoldás, jól érzi magát, melózik tovább. Tavalyi gólmennyiség kelleni fog tőle, sőt az lenne az igazi ha rá tudna pakolni még.

Kepát már dícsértem szünetben is, tegnap remekül védett, így tovább és revidiálom magam vele kapcsolatban.

5/5, szerdán BL, hétvégén matrac. Beindul a dömping...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 18., hétfő 9:58

Komolyabb ellenfelek ellen, mint ami a BL egyesen kieses szakaszban, nem lesz eleg az, amit most latunk.
Oda mar teljesitmeny, osszeszokottsag, es rutin kell, mert meg egy olyan tavaszt nem fog produkalni a csapat (es senki mas sem), mint amit legutobb csinaltunk a BL gyozelem idejen.

Azokat a meccsbol mar erobol es tudasbol kellene hozni, nyilvan kell hozza a szerencse is.


Augusztus, szeptember, altalaban szenvedes. Oktober-decemberre mar egesz jo szokott lenni a jatek kepe, majd jon a januar-februar, ami kuka altalaban, es tavaszra megerkezik a csapat.

Szoval szerintem semmi meglepo nincs abban amit latunk most. Annyi a kulonbseg, hogy nincs prime CKM, nincs CR, nincs Karim, nincs Ramos es a pad is gyengebb, mint korabban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 18., hétfő 9:42

miro. írta:
Realista24 írta:
Nem értünk egyet.
Ilyenkor meccseket kell nyerni, mindegy hogy hogyan.
Ez igy van,nem ertunk egyet.
Januartol elkezdodik a kupa,akkor ott minden heten a honap vegeig altalaban hetkozi meccsek vannak.
Majd februartol elkezdodik a bl,ami miatt szinten angol heteket jatszunk + valogatott szunet is van.
Szerintem itt kell csak valahogy meccset nyerni ebben a januartol elkezdodo menetrendben,ahol a kupa meg a bl miatt 10-12 meccsel tobb van,mint osszel. Ahol jon a bl,ahova minden ero kell.
Te még mindig nem hiszed el, hogy a kis kopasz más szakember, mint a többi tucat :lol: Lopetegui is ezen a véleményen volt, mint Te. Tavasszal rá is jött, hogy ez nem egy átlag középcsapat :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 18., hétfő 9:40

nyilvan megjon binicius, es ha nem szakad szet a laba, akkor jobbak leszunk tamadasban, hat ha meg ez a güli gyerek is be tudna robbanni, mint übertehetseges fiatal jobbszelen, talan tavaszra latnek valami eselyt legalabb egy bajnoki cimre.
de nagyon verszegeny es szomoru ez az egesz jatek es tamadosor, mondanam az oreg raul es nistelrooy idoket idezi, gyalazatos intervallum volt...
thereisonly1ronaldo

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. szeptember 18., hétfő 9:30

Erőn felüli ez az 5/5 kétség kívül, most ha jól látom szeptember 20 és 30 között lesz 4 meccs, amiből a matrac és a girona idegenben kurva nehéznek ígérkezik.

Kíváncsi leszek mire lesz elég ez a szerényke támadópotenciálunk.
Love football, hate antifa.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 18., hétfő 9:09

nzooli93 írta: En is úgy látom,hogy ennél csak jobb lesz a játék. Belli zseni meg minden, de képzeljük el azt hogy akkor milyen lesz,ha mar több hónapja a kerettel dolgozik. Pl Vinivel nem is igen tudtak együtt játszani még nagyon. És akkor Ardara is még várunk,hogy bemutatkozhasson. Azért idővel, ahogy egyre jobban megszokják az új felállást,meg a játékosok is egymást, a játék ugyanúgy javulhat. Meg a keret nagyrésze is fiatal, tehát nem kész kiforrott játékosok, rutinnal, terheléssel megint csak bármelyik szintet léphet.
Legyen igazatok. Visszaterunk ra tavasszal,hogy miben lett mas.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. szeptember 18., hétfő 9:05

En is úgy látom,hogy ennél csak jobb lesz a játék. Belli zseni meg minden, de képzeljük el azt hogy akkor milyen lesz,ha mar több hónapja a kerettel dolgozik. Pl Vinivel nem is igen tudtak együtt játszani még nagyon. És akkor Ardara is még várunk,hogy bemutatkozhasson. Azért idővel, ahogy egyre jobban megszokják az új felállást,meg a játékosok is egymást, a játék ugyanúgy javulhat. Meg a keret nagyrésze is fiatal, tehát nem kész kiforrott játékosok, rutinnal, terheléssel megint csak bármelyik szintet léphet.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 18., hétfő 9:03

Realista24 írta:
miro. írta:
A szezon eleje az a “tavaszra kell osszerakni” sztori ?
Pont hogy ilyenkor kene jo formaban lenni,mikor nincs rengeteg meccs a labakban,mikor nincs angol het,mikor frissek a jatekosok fizikalisan es mentalisan is.


Serult 2 darab van. Militaotol,Kortetol meg Mendytol nem gondolom hogy szebb lenne a jatek.
A keret vekony es raadasul minosegbeli hiany van,jogos. Igazoljanak. ( igazoltak volna )

Valogatott szunetet adnam,csak az elso 4 meccs is ugyanez volt.

Egyszeruen ebbe ennyi lesz,javulast maximum abban latok hogy vinicius letesz 30-40 golt.(nyilvan nem)
Nem értünk egyet.
Ilyenkor meccseket kell nyerni, mindegy hogy hogyan.
Ez igy van,nem ertunk egyet.
Januartol elkezdodik a kupa,akkor ott minden heten a honap vegeig altalaban hetkozi meccsek vannak.
Majd februartol elkezdodik a bl,ami miatt szinten angol heteket jatszunk + valogatott szunet is van.
Szerintem itt kell csak valahogy meccset nyerni ebben a januartol elkezdodo menetrendben,ahol a kupa meg a bl miatt 10-12 meccsel tobb van,mint osszel. Ahol jon a bl,ahova minden ero kell.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég