Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 18., vasárnap 14:04

De értitek, csak pozitív kiugrás volt. :lol: :lol: Nem hiszem el komolyan.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 18., vasárnap 14:03

Matt009 írta:Kroos meg Isco ma sokat rontottak, de amikor összeállt az Illara-Khedira tengely láthattuk, hogy valójában mekkora a különbség Kroos és Isco javára. Amúgy is az egész meccsen látszott, hogy ők ketten más kategória, mint az egész Getafe.
Alapból is nagy lenne a különbség, de tekintve hogy talán összesen még 90 percet nem játszottak együtt, nincs miről beszélni...

Illarra-t a kocogós, ideteszem-odateszem focijával jól lehetne használni ilyen ellenfelek ellen pláne, akik nem is igazán támadnak le, de a mester majd tudja... Egyedül Khedira mellőzését érezném jogosnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 18., vasárnap 14:03

CR meg semmi extra, csak visszatalált az átlagos formájához. Az őszi előkészítő, csapatjátékos CR csak egy pozitív kiugrás volt, a mai a valódi Cé. Bűnszar, de kefél 2 gólt. A 2 gólért megéri játszatni. Bale ugyanez, csak kevésbé gólérzékeny. De ha nem lesz Cé, ő lövi a büntetőket, meg a szabik nagy részét, és a csapat köré épül, akkor meg fogja közelíteni Cé számait.
Húha...flame on pajtások :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 18., vasárnap 14:02

CR meg semmi extra, csak visszatalált az átlagos formájához. Az őszi előkészítő, csapatjátékos CR csak egy pozitív kiugrás volt, a mai a valódi Cé. Bűnszar, de kefél 2 gólt.
Ezt azért te sem gondolhattad komolyan. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 18., vasárnap 14:02

ezt csinálja mindig, provokál. majd megkapja nemsokára a véglegest azt szevasz.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 18., vasárnap 14:02

Matt009 írta: CR meg semmi extra, csak visszatalált az átlagos formájához. Az őszi előkészítő, csapatjátékos CR csak egy pozitív kiugrás volt, a mai a valódi Cé. Bűnszar, de kefél 2 gólt. A 2 gólért megéri játszatni.
Haver te beteg vagy :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 18., vasárnap 14:01

Matt :
a valódi CR az bűnszar? csak annyi hogy szerez 2 gólt?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 18., vasárnap 14:01

Matt009 írta: Még Marcelot emelném ki, hetek óta ő a legjobbunk. Bárcsak a többiek is felnőnének hozzá.
Ezt már én is írni akartam, meccsek óta a legjobbunk, nagyon feljavult erre a szezonra, az utóbbi évek gyengélkedései után.
Matt009 írta:CR meg semmi extra, csak visszatalált az átlagos formájához. Az őszi előkészítő, csapatjátékos CR csak egy pozitív kiugrás volt, a mai a valódi Cé. Bűnszar, de kefél 2 gólt.
Ez viszont no comment. :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. január 18., vasárnap 14:03-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 18., vasárnap 14:00

Nagyon nehéz 3 pont, szükség volt rá ,hogy kilábaljunk a hullámvölgyből, mostantól mindig 1 hét pihi.Az atletico meccsig hozni kell mindet, ott meg valahogy behúzni, addigra szerintem elegendő előnyünk lesz tavaszra(6-7 pont) és akkor rálehet menni a címvédésre.

Benzema a meccs embere, de James is jó meccset tolt, Bale is javulgat... A riválisokra meg kőkemény időszak vár, be fog bizonyosodni mennyire jól jártunk azzal,hogy kizúgtunk a kupából.3 kupához túl rövid a keret.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 18., vasárnap 13:59

Kerlon írta:Igaz, hogy csak a második felest láttam, de Jamesnak és Benzemának ma sokat köszönhetünk. Meg C-nek is, de ő amúgy ótvar szar volt. :)
Hát főleg Benzema érdeme a győzelem. James sokat rohangált az igaz, de elég felemásan jöttek be a megmozdulásai. A két gólpassz azonban magáért beszél. Statban jó lesz a gyerek, a szezon végére, kár, hogy az összkép nem olyan fényes, mint a statja.

Még Marcelot emelném ki, hetek óta ő a legjobbunk. Bárcsak a többiek is felnőnének hozzá.

Kroos meg Isco ma sokat rontottak, de amikor összeállt az Illara-Khedira tengely láthattuk, hogy valójában mekkora a különbség Kroos és Isco javára. Amúgy is az egész meccsen látszott, hogy ők ketten más kategória, mint az egész Getafe.

CR meg semmi extra, csak visszatalált az átlagos formájához. Az őszi előkészítő, csapatjátékos CR csak egy pozitív kiugrás volt, a mai a valódi Cé. Bűnszar, de kefél 2 gólt. A 2 gólért megéri játszatni. Bale ugyanez, csak kevésbé gólérzékeny. De ha nem lesz Cé, ő lövi a büntetőket, meg a szabik nagy részét, és a csapat köré épül, akkor meg fogja közelíteni Cé számait.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 18., vasárnap 13:59

Benzema..nagyon kellett az az extra.
Cé szép lassan vissza fog találni a helyes útra.
Bélával szerintem volt egy beszélgetése Carlonak, az utóbbi időben alázatosabb, hajt, többet megy vissza, plusz mindig a passzt keresi.. (zavaróan is már) talán most jön felfelé, nem mondom hogy ez az amit tud, de alakul.
James szúrja sokszor a szemem mert a támadásépítésünk részben miatta és a szerepköre miatt lyukas, de a belöbbölt labdák, beadások, kicsiben játék..ezekben fasza.
Isco-Kroos, takaréklángon is prémium minőséget hoznak.

Yoda vs Khedira az férfias, epic csata volt. :agree:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 18., vasárnap 13:55

Én Benzemára nyomtam, az első gólnál parádés megoldást választott, igazi futsalos. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 18., vasárnap 13:55

Aranyember Benzema :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 18., vasárnap 13:52

Igaz, hogy csak a második felest láttam, de Jamesnak és Benzemának ma sokat köszönhetünk. Meg C-nek is, de ő amúgy ótvar szar volt. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 17., szombat 15:54

Ramos esetében az meglepő és fájó, hogy 1 héten belül 2 meccs alatt csinált 2-3 hülyeséget...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 17., szombat 15:35

Kerlon:
rosszul hitted. akit szeretek azzal kapcsolatban nem a valósat közlöm. ez az ami igazából jellemző rám. olvasható is volt mit írtam pepe és ramosról amikor a gólt kaptunk.

igazából azért bátorkodtam reagálni mert sokan azt hiszik attól top védő valaki hogy nem hibázik. pitsákat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 17., szombat 13:42

Valóban 3 méterre volt a kaputól,az rendben van.De lehet hogy én látom rosszul,de azt csinálta amit ilyenkor kell.Nem szarakodott,hanem döntött.Az már más kérdés hogy milyen ütemben lépett be oda a védő...ez az atma nagy fegyvere...oda érni mokor kell.
Furcsa nekem,hogy Balenek sokan itt egy jógy meccset könyvelnek el,míg Benzemat meg lehúzzák,holott mindkettő nagyjából egyforma teljesítményt nyújtott.Peresze üdítő volt,hogy a walesi nem szart bele csütörtökön,ahogy azelőtt tette jó pár meccsen.
Persze Benz nem süllyedt bele a mezőnybenem ment vissza annyit labdáért ahogy szokta,hanem tobzódott a darállóba,több kevesebb sikerrel,de ez az eredendő felállás miatt is lehetett így.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 17., szombat 13:01

zerző: morientes Dátum: 2015.01.17. 12:21

Benzemás résszel most nem értek egyet. Ha jól emlékszem annál a szitunál esés közben lőtt. Azon kívül benne volt a játékban, hajtott, nem egy unott Benzt láttam tegnap.

Adom.
Két vagy három méterre volt a kaputól, ezt kár szépíteni.
de nem játszott indiszponáltan,abszolut.Az a helyzetfelismerés,mint pl mikor a lepattanót egyből ráverte kapura,kapcsiból,a levegőből,teszi őt oda,ahova...
Ezzel nincs is gond, de akkor is kell a gól. November vége óta nem rúgott gólt a bajnokságban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 17., szombat 12:32

morientes írta:eléggé magára volt hagyatva,de nem játszott indiszponáltan,abszolut.
Én is Benzema párti vagyok. De gyenge volt. Annyira azért nem volt esés közben, hogy egy ilyen játékos ne lőhesse be.
Az ismétléseken látszott, hogy pont jól hullott a labda a lábfejére. Az sem lehet mentség, hogy magára volt hagyatva, mert végig elől voltunk. Talán azért nem volt játékban, mert sokat voltunk a széleken és inkább ívelgettünk befele középre. Ami érthető is, mert középen támadást felépíteni halott ügy volt. Még a szélekre is nagyon jól zárt ki Godín. Ezt minden meccsen megjátszák, hihetetlen mennyire ki ismerhető ebben Bale. Simán kizárják a játékból, ketten kizárnak rá, várnak, hogy megtolja és akkor már jön is Godín tisztázni bedobásra. Ez 10ből 9x bejön nekik.
Vissza térve Benzemara... Ezzel lehet védeni (jogosan) hogy ez a taktika nem fekszik neki, hogy a széleken nyomulunk, meg a beadásokat erőltetjük. Viszont mikor vissza járt labdákért, akkor is nagyon pontatlan volt. Nem keresgéltem statisztikákat, de a megszokottnál több eladott labdája volt, valahogy nem jöttek be kicsiben a játékai. Több kellett volna tőle is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 17., szombat 12:21

Benzemás résszel most nem értek egyet. Ha jól emlékszem annál a szitunál esés közben lőtt. Azon kívül benne volt a játékban, hajtott, nem egy unott Benzt láttam tegnap.
Adom.Nem hibáztatom a franciát,eléggé magára volt hagyatva,de nem játszott indiszponáltan,abszolut.Az a helyzetfelismerés,mint pl mikor a lepattanót egyből ráverte kapura,kapcsiból,a levegőből,teszi őt oda,ahova...
Mondom ezt úgy,hogy sose volt nálam a kiskedvenc,én vagyok az első aki leszedi neki azt a nagy kabil fejét ha megérdemli :D

A meccsről...elég tragikomikus volt az egész,a második gólnál már csak Torrente hiányzott,hogy beszaladjon üvöltve egy atma zászlóval :D
A védelem sara volt,főleg Ramosé,erről nagyon nincs mit mondani.De hogy odahaza sem tudtunk nyerni,az elgondolkodtató.Oke hogy makker atma,meg minden,de hogy ezeket sose tudjuk elkenni mostanság,az elgondolkodtató...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég