Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 5., hétfő 11:24

Ezek felett elsiklottam mobilról:
fehérlap írta:Kroos szépen tartja a labdát, a passzolás megy és kb mint egy drágább Illaramendi. Az emberünk alszik a meccseken és nem tud végigfocizni 90 percet.
dannen írta:Jol van akkor nem csak en vettem eszre, hogy Kroos mekkora kuka neha, a pontos 2 meteres passzain meg az ivelesein kivul nem vesszuk hasznat. Vedekezesben semmi, tamadasban lassu fejben meg fizikailag is ha letamadjak. Egyre jobban kitisztul a kep vele szemben nalam.
http://replygif.net/i/1506.gif
http://replygif.net/i/1516.gif
http://replygif.net/i/1512.gif
http://replygif.net/i/1495.gif

Ezek fogalmazódtak meg bennem egyszerre.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 5., hétfő 10:43

Mike írta: Aki a pálya jobb oldalán tartózkodott az csak Arbeloa és Kroos volt. Hát ez támadásépítés szempontjából olyan mintha nem is lenne ott senki. Ja meg Isco, de ő meg gyenge volt.

Ez most edzői hiba mindenképp, vagy Modricot és Kroost kellett volna megcserélni, hogy a jobb oldalra is kerüljön egy kis dinamika, vagy Karimnak szólni hogy a másik oldalon kolbászoljon inkább.

Amíg volt Carvajal addig szépen ment a jobbos is, utána az meghalt. Így meg elég nehéz támadni, főleg az atletico ellen
Ezt én is észrevettem. Le lett cserélve, aztán volt 2-3 alkalom amikor a jobb oldalra került át a labda... és egy szem Arbeloa volt ott... hát ez mi? Akkor még fent volt Isco, de ő meg sehol... Nagyon nagy gondok vannak szerintem elől.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 5., hétfő 10:39

Benzema lecserélése: „Azért cseréltem le Benzemát, mert frissítésre volt szüksége a csapatnak. Növelnünk kellett az intenzitást, amit Bale beállításával és Cristiano pozícióváltoztatásával eszközöltünk.”
Benzemát azért cserélte le,mert kellett előre az intenzitás.
Balel ezt mégis hogy.
Inkább hozott volna be egy kicsit,de az kigürizte volna a lelkét a csapatért.
De Balet kell behozni mert utána meg szövegeltek volna,hogy míért nem a vadlovat hozta be.
Támadósorban van a baj, az nem áll össze.
Már tavaly is gondok voltak a támadósorral.
Nyáron szerintem C.Ronaldo nagypénzért el lesz adva aztán fog jönni majd oda valaki.
Bale helyett Jamest kellene játszatni.
Mögöttük meg lehetne Modric,Kovacic,Kroos meg Casemiro.
Szépen mehetne a rotálás is mindíg pihenne valaki.
Ennyi lenne az egész.
Remélem javítani fog.Ancelotti is megtte nyert is vele mindenki.
Csak rajta áll hogy ezt észreveszi vagy nem.
De Balet nem fogja padoztatni ez tuti.
Akkor viszont Jamesnek nem lesz helye,mert két kp-al nem fog menni semmire a nagyok ellen.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. október 5., hétfő 10:39

a baj ott volt tegnap hogy Carvajal lesérült. Ez volt a kulcs. Onnantól nem volt jobb oldalunk. Nulla. Semmi.

meg kell nézni a heatmapet is. Marcelo ugye adott a baloson, de CR, Karim és Modric is szinte csak ott helyezkedett, elvétve keveredtek be középre. Aki a pálya jobb oldalán tartózkodott az csak Arbeloa és Kroos volt. Hát ez támadásépítés szempontjából olyan mintha nem is lenne ott senki. Ja meg Isco, de ő meg gyenge volt.

Ez most edzői hiba mindenképp, vagy Modricot és Kroost kellett volna megcserélni, hogy a jobb oldalra is kerüljön egy kis dinamika, vagy Karimnak szólni hogy a másik oldalon kolbászoljon inkább.

Amíg volt Carvajal addig szépen ment a jobbos is, utána az meghalt. Így meg elég nehéz támadni, főleg az atletico ellen
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 5., hétfő 10:36

Realista24 írta:Kroos megkapja, megnyugtatja, leosztja. Casemiro rombolt, ütközött, Modric szervezett. Tökéletes hármas volt ez.
A német úgy passzol három-négy ember között, ahogy csak kevesen. Ha őt kivesszük a képletből, dől minden.
Ez nagyon így van. Kroos játéka nem látványos a többségnek, de ha kiesne, hamar feltűnne, hogy valami nem ugyanaz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 5., hétfő 10:33

Támadósorban van a baj, az nem áll össze.

Cé bár a meccs elején (gólig) biztatóan kezdett, abszolút formán kívül van. Egész meccsen egy jó csele volt, és nulla labdatartás, vagy épp előnyt jelentő passz.
Karimtól jönnek ugyan jönnek a gólok, viszont játékban - amihez ért igazán - kevesebb a szerepe.
Illetve a harmadik személy (hívják Balenek, Isconak vagy Lucasnak) semmit nem rak hozzá. Bár a sérülése előtt Bale egész biztató volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 5., hétfő 10:24

Kroos megkapja, megnyugtatja, leosztja. Casemiro rombolt, ütközött, Modric szervezett. Tökéletes hármas volt ez.
A német úgy passzol három-négy ember között, ahogy csak kevesen. Ha őt kivesszük a képletből, dől minden.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 5., hétfő 10:24

Én azért láttam tőle pár szép szerelést idén, tegnap is. Nem ez a fő erőssége, ez igaz, de nála vannak a csapatban jóval nagyobb lókörők is. Lehet gyengébb formában van, de az egyensúly miatt fontos. Kell a kp-ra a labdabiztos ember Modric mellé.
Merci Zizou!

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. október 5., hétfő 10:20

Kroos játékával szerintem nincs gond, ő nem szólózik és nem bőrözi be az ellenfélt, ő a higgadtságot és a stabilitást adja. Neki erre épül a játéka. Lehet hogy sokan attraktivabb dolgokat várnak tőle de az ő jelenléte pszichikailag is nyugodtsagot sugároz a csapat többi játékosára. Az viszont látszik hogy ő nem sok olyan csapatban játszott eddig mint a Real Madrid ahol ekkora nyomás nehezedik a középpályára, majdnem minden meccs végére kikészül kissé, ha lendületből viszik rá a labdát többnyire megverik, amit jól csinál hogy jó pár labdát úgy mond lefülel és ezeket ha megszerzi szinte mindig jól továbbítja azonnal, ez sebességet ad a csapatnak.

De megint bizonyíték szerintem az hogy azok a játékosok akik ideigazolnak és előtte valahol brilliroztak nekik a teljesítményük kissé visszább esik. Mert itt az ellenfelek a Madrid ellen kettőzött erővel mennek, jóval nagyobb nyomás nehezedik főleg a védőkre és a középpályásokra mint bármelyik másik csapatban.

Ami a meccs végi konzekvencia és ezt mar többen leírtak előttem hogy mi képtelenek vagyunk valamilyen oknál fogva azt játszani hogy 11 emberrel a saját térfelünkre visszahúzódunk és el lehetetlenítjük az ellenfél játékát ahogy velünk szokták az ellenfelek többnyire. TV-n keresztül is ez jön át, szemmel láthatóan nem érzik ezt a játékosaink. Mi vagy be rugjuk a mindent eldöntő gólt vagy meg szívjuk ez a két lehetőség szokott lenni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 5., hétfő 9:36

Kroos szépen tartja a labdát, a passzolás megy és kb mint egy drágább Illaramendi.
Na azèrt na....ne essunk át azèrt az ungarnische paripa másik oldalára...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. október 5., hétfő 9:24

Ilyenkor szoktam sajnálni azokat a játékosokat, akik mindent megtesznek a csapat győzelméért! Mindent, ami erejükből futja. Casemiro, Modric, Carvajal ilyenkor nem tudom, hogy tudnak a társaik szemébe nézni, de ez igaz inkább fordítva... kihagytam Navast, de a kapusok mindig más téma. Hatalmas az ember, lehet a gólban benne volt, de bakker... ha valaki 1 szezonban 50+ meccsen csak 1 gólt kap az nem kapus, hanem valami...

Varane + Ramos (mert megmentette Navas) és Benzema teljesítményére se lehet panaszt. Lehoztak egy átlagos, akár mondhatni, hogy jó meccset semmi extrával. Benzről még annyit, hogy lehet nagyon szeret Ronaldoval játszani, de megnézném mit tud nélküle felmutatni.. van egy érzésem, hogy nem romlana a formája :)

A többiek kuka.. Marcelonak nincs senki akival tudna focizni ott a bal szélen. Egyszerűen nem hiszem el, hogy senkivel se tud megcsinálni egy kényszerítőt, egy váltást vagy valami. Mindig jönnek azok a mélységi keményen meglőtt beadások, amik egyik meccsen 9/10 jó, másikon meg egyik se jó. Kroos szépen tartja a labdát, a passzolás megy és kb mint egy drágább Illaramendi. Az emberünk alszik a meccseken és nem tud végigfocizni 90 percet.
Isco egy nagy-nagy dupla nulla! Lassan olyan szintet hoz, mint Béla csúcsformában :vivo: Remélem egy jó formában lévő, kiéhezett Jamest kapunk vissza :sziv:
Cristiano meg bárcsak magába nézne! várható volt a visszaesés, de én még reménykedtem 1 beast szezonban, viszont szezon végén szabadulni kell tőle! ezt mondtam már nyáron is, úgy hogy egyik kedvencem. Tavasszal, ha 86 kupát lő is össze nekünk 140 góllal. Akkor is érzelmes búcsút kell venni tőle. :'(


Egészében a csapatról annyit, hogy az első 15 percben szétszedtük, megöltük at atmát és jött a gól, aminek hatalmas negatív hatása volt ránk nézve... Egyszerűen azt hittük, hogy az 1 elég lesz és leálltunk, vártuk a 90. percet. Ez vicc!! Egy rangadón feladtuk a hátralévő perceket! Ezért nem csak Benítezt tudom hibáztatni, hisz ő ordíthat, hogy ti parasztok emeljétek a tempót, figyeljetek oda az utolsó passzokra (nem volt egy értelmes fazonszabász a csapatban) ha a játékosai nem akarnak!, nem tudnak! előre menni. Nem tudom, hogy nem tudnak 90 percet pörögni egy rangadón a játékosok! A cserék várhatóak voltak, kova-benz zavar csak, de tudjuk CR-t levenni tilos :(

A csapatnak KELL JAMES! a támadó hármas ott elől egy kuka. Benítez jól kitalálta a védekezést, labdát is ügyesen tartunk, viszont nem tudunk átlépni labdatartásból támadásba. Itt kellene egy Isconak képbe jönnie, amit inkább hagyjunk is, mert csak rátekeredik a labdára rossz napjain igaz tegnap még erre se volt képes :shutup:

Arbeola szerintem ő maga se gondolta, hogy pályára lép egy Atma ellen az idei szezonba, pont Ő, ekkora rutinnal a háta mögött nem csinálta meg a faultot. Egy normális világban tényleg nem kellene játszania. "öreg" már ehhez, viszont kell az öltözőbe egy Arbeola figura, amiért jó, hogy van. A gólban benne volt, de nem tudom érte elvakultan hibáztatni.

Tegnap a Real Madridnál csak a játékvezetés volt rosszabb :-@

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 5., hétfő 9:10

morientes írta:
Erre fog rámenni a szezon, csak úgy szólok.
Mondjuk hátra van mèg vagy harminc meccs,szal ezzel èn mèg várnèk...
Tavaly is ez volt. Aztán fogytak a meccsek és szép lassan el is ment a szezon.
Örülnék, ha nem lenne igazam, de az előjelek rohadtul nem tetszenek.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 5., hétfő 9:08

Erre fog rámenni a szezon, csak úgy szólok.
Mondjuk hátra van mèg vagy harminc meccs,szal ezzel èn mèg várnèk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 5., hétfő 9:04

Hát tegnap Cé helyett még Vasquez is jobb lett volna, a gyerek legalább hajt és nem is annyira ügyetlen. Á, de hagyjuk inkább. Nem kellett volna régi Mournhos időket idézően ráülni az eredményre.
Erre fog rámenni a szezon, csak úgy szólok. Nem sok esélyt látok arra, hogy Ronaldo amolyan Messisen magába néz, és változtat a hozzáállásán.

Bale pedig... nem tudom. szerintem el van magától szállva, és komolyan azt hiszi, hgoy a szűk elit tagja.
Nem kéne eme kettő seggét fényesre nyalni, és minden rendben lenne.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 5., hétfő 8:47

Cé-t meg nemtudom... nem vagyok benne biztos, hogy Ő az a típus akinek jót tesz, ha leraknak a padra. De ez sem állapot.
Pedig most tetszik neki vagy sem,azt kellene.Tegnap,mèg helyzetbe sem kerult.Annyi hogy elvitte a kèt vèdot Benzemarol,de csak mert a kèt veloci raptor rámozdult egyszerre.
Aztán volt az az oldalhálo aztán annyi.De ami a legszembetunobb volt,az az,hogy nem kapcsolodott be abszolute a játèkba.Volt fenn 10 ember mint csapat,meg volt Ronaldo.
Egy kis pihi nem ártana neki,ha meg ezèrt megsertodik,akkor menjen,mert senki,de SENKI nem helyezheti magát a csapat folè.

Amugy sztm a calderonban nem szègyen az x,sajnálatos hogy Carvajal kiesett,akkor talán nincs ez az Arbeloa baki,de hát a fociban nincsen ha....
Casemiro nálam a MoM,de Modric ès Navas is kiválot játszott.Kár volt azèrt a pár percèrt hogy nem tudtuk kihuzni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 5., hétfő 8:20

Egyébként az Atma a legszebb időket idézte fel. Igazi lúzer csapat benyomását keltették. Futottak és elhagyták a labdát többször. Torres lövései kabaré számba mentek, minden labda elpattant tőlük. Jó volt nézni, és ezért bosszantó csak számomra ez a vereség, de annyiban felmentést adok Rafának, hogy

- Arbeloa azt hitte, hogy még mindig 22 és tud focizni
- CR világi flop volt
- Bale behozatala Isco helyett (akit rommá fikázott már mindenki) még nagyobb visszalépés volt.

A jobb oldalt megoldotta a spártai-vadló kettős, a balt elkúrta Cé, Rafának meg nem volt már kihez nyúlnia. Ott volt Kroos, Modric, Case, Kova, de ha már a labdakihozatalnál nincs védekezés csak sétálgatás, akkor nagyon nehéz levédekezni az ellenfelet, főleg, ha már van a lábukban és fejükben 70 perc kemény munka. És akkor a 200 millió sétál, az egyetlen támadó, aki tud és akar is védekezni, azt meg lecseréli. Ezt írhatnám Rafa számlájára, de ha megnézem, hogy Cét nem lehet lecserélni, akkor megértek mindent.

Cé remélem reggel pofánbass.a magát egy selfi bottal, amikor a reggeli bom diás, hard work, keep fighting selfijét felrakja majd instára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. október 5., hétfő 8:19

Még mindig csak 7 forduló ment le. Második félidőben nem tudom mit akartunk, ilyen játékosállománnyal ez nevetséges. Nem temetem Rafát, tanulni kell a tegnapiból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 5., hétfő 8:00

Toti írta:elég lehangoló ez az 1-1
utóbbi évek leggyengébb atleticoja volt ez a madridi derbiket nézve és előnyről sem bírtuk megverni őket.

ami még jobban bosszant, h ugyanannyi pontunk van, mint a kétszer kikapó barcának akik ráadásul már túl vannak ezeken felül egy celta és sevillai meccsen is.
csak nekem tűnt úgy, h karim a lecserélésekor kicsit ideges volt ami valószínűleg magának a cserének szólt?
A fas.ert engem hozol le feje volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 5., hétfő 7:48

+
nem elég, h mostmár az eredmények sem jönnek.
még a fél csapat sérült is
ráadásul a másik fele meg formán kívül van, cr, isco.. vallatni lehetne a játékukkal.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 5., hétfő 7:41

elég lehangoló ez az 1-1
utóbbi évek leggyengébb atleticoja volt ez a madridi derbiket nézve és előnyről sem bírtuk megverni őket.

ami még jobban bosszant, h ugyanannyi pontunk van, mint a kétszer kikapó barcának akik ráadásul már túl vannak ezeken felül egy celta és sevillai meccsen is.
csak nekem tűnt úgy, h karim a lecserélésekor kicsit ideges volt ami valószínűleg magának a cserének szólt?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég