Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 23., csütörtök 7:51

Nagyon sok jó példát hozott ez a meccs.
1. Kellene bizni a cserékben.
2. Ancelotti végre azt lepte meg amire ez a kezdő képes. Nem tobbet nem is kevesebbet.
3. Hala az égnek egy sikerrel zartuk le ezt a sorozatot es remélem decemberig nem is találkozunk ezekkel a barmokkal...rendesen lelki traumám van ezektől. 180 perc alatt 1 percig nem akartak focizni. Pedig szerintem abban is jok lettek volna. De ezeket pofakat nezni egy idényen belül 8x 9x....áááá nem.tudok halat adnu Istennek hogy egy időre még gondolni se kell rájuk. Remélem a valencia sevilla kib@sz velük es 5ikek lesznek a bajnokságban.
Annyi szent mind1 hogy kit kapunk ezzel csakis ezzel a szervezett nyugist jatekkal val esélyünk. Nekünk mar ez maradt.
De tudjatok meg hogy hónapok óta ez volt az első meccs ahol csak azért izgultam hogy valahogyan akadjon be egy gol. Nagyszerűen védekeztünk mar középpályán. Ez az undormany amit lehoznak a matracok hát nem is tudom mit tennék én velük...a haverommal most beszéltünk kaveszunetben és pont azt mondja amit az este tippeltem. Amig jottek a kupak nem erdekelte oket milyen jatekkal hozza allassal jott de igy mar kezd a toke tele lenni azzal az eltorzult arcokkal akik az este tolták.
Abbol a csapatból szerintem messze kilog Oblak Griezzmann es Torres is talán. A többiek folyamatosan gesztikulalnak perelnek merkelnek morcognak....huuu remélem nem egy Atleticó meccs alapjan tanítják a gyerekeket a foci szeretetere...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. április 23., csütörtök 7:49

Az egész csapatra büszke vagyok! Ugyanis olyan felállásban játszottunk, ahogy idén még egyszer sem. A legnagyobb erősségeink a BBC és Modric sem voltak, így ez a győzelem, megfejelve azzal a ténnyel, hogy 7 meccs óta nem nyertünk az ATMA ellen és a BL elődöntőbe jutottunk vele, különös jelentőséggel bír!!!

Nálam a meccs embere a gólnál is fontos előkészítő szerepet játszó James, valamint a négy helyzetet kihagyó, de aztán mindent eldöntő Chicharito volt. Ezen kívül még szerintem nagyot játszott az új posztján Ramos és a védelemmel is maximálisan elégedett vagyok.

Negatívumot perpillanat a "rózsaszín felhő" miatt mondani nem tudok. Talán CR teljesítménye volt kicsit gyengébb, de a gólpasszal nálam javított!
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 23., csütörtök 6:45

Na, ez ferfimunka volt. :) Nagyon boldog vagyok hogy sikerult, es meginkabb hogy ilyen osszeszedett jatekkal.

Johetne a Bayern most, en oket szeretnem a 4 kozt, de igazabol szerintem az egesz idei BL mezonybol nekunk az ATMA volt a legkemenyebb dio, ugyhogy elvileg innen mar csak jobb johet.

Chicha hozzaallasa nagyon szimpatikus.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. április 23., csütörtök 2:16

Óriási piros pont, nem volt ez egyszerű, picit nehezebb ellenfelet kaptunk, mint a riválisok. Ezek ellen focizni nem lehet, szép lassan be lettek darálva, egyszerűen le lettek verve. A két meccs alapján a jobb jutott tovább.
Carlot most dicsérni kell a Ramos féle húzásért, ez sorsdöntő volt, a srác is felnőtt a feladathoz. Ezek a barbárok Illarrát vagy Lucas Silvat megették volna. Most emberükre találtak. Először azt hittem, Pepét fogja feljebb tolni, mint néha Mou, de így volt jobb.
Tetszik a csapat Bale nélkül. Egyszerűen valahogy egységesebbnek tűnik szemre. Második meccsen sincs semmi hiányérzetem, nem hiszem, hogy most is jobbak lettünk volna vele. Remélem, jövőre máshol fog rohangálni.
Coentrao jól állta a sarat, főleg ha Marcelo legutóbbi bajnokijával hasonlítom össze. Támadásokat nem tudta segíteni, de ezt tudtuk is róla, viszont jól védekezett. Az elején féltem, hogy csinál valami hülyeséget, mert minden balhéban benne volt meg amúgy is ideggyenge, de aztán lenyugodott.
Chicharito hozzáállása példaértékű volt, megérdemelte, hogy ő lője a győztes gólt.
James egyre inkább a csapat pótolhatatlan részévé kezd válni, a fizikai hiányosságai ellenére is. Óriási meccseket hoz le újabban.
Pozitívum, hogy a sérüléseket megúsztuk ezek ellen a barbár vadbarmok ellen, bár Chicharitoval nem tudni, mi lesz.
Arda a két meccsen 6 sárgát érő megmozdulást mutatott be (3/3), számoltam. Az első meccset lap nélkül hozta, röhej, most viszont jogosan kivágták végre. Oké, hogy intenzív az Atleti, meg minden, de most is volt náluk egy-két önkívületben focizó srác, akiknél csak idő kérdése, hogy mikor okoznak súlyos sérülést az aktuális ellenfélnek.
Oblakról egyszerűen a végén már nem tudtam elképzelni, hogy egyáltalán lehet neki gólt rúgni. Élete formáját hozta a két meccsen.
Jól alakult, kicsit BL döntő érzésem volt a végén, olyan szempontból, hogy a 10 emberes Atleti egyszerűen elfogyott a végére. Nem bírta. Már csak idő kérdése volt, mikor találunk be. Ezt Cholo is érezte, ezért cserélt be védőt, hátha valahogy elvergődnek a tizikig. Már ő sem bízott a rúgott gólban. Ha hosszabbítás lett volna, meggyőződésem, hogy gála a vége. Nagyon tartott a csapatunk joggal a kapott góltól, kettőt ezeknek nem rúgtunk volna, ez pedig a teljesítményünket visszafogta. Hosszabbításban ez sem lett volna. De így lett jó, vége előtt két perccel, utána meg széttördelni a játékot, szinte már sorokat cseréltünk, tökölés a pontrúgásokkal, stb., onnan már nem lehetett esélyük. Rájuk fért már végre a verés a hosszú böjt után, ez most nagyon fáj nekik végre. Van egy kis kárörömöm, amiért a bajnokságot elvették tőlünk.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 23., csütörtök 1:28

Steve írta:bocs a dupláért!

Ma megtudtuk milyen lehetett Mourinho Madridja ellen focizni, plusz még mi jól kontráztunk is, jobban mint az Atleti valaha tudna...Rohadt idegesítő ilyen csapatok ellen, akik betolják a buszt.

Semmi köze nem volt ennek mou realjához.Még nyomokban sem. Semmilyen busz nem volt ott,nem volt kontra és ellenünk idegesítő sem volt játszani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. április 23., csütörtök 1:22

hamesz írta:
Igazából az volt a kulcs, hogy nem raktam meg ezt a meccset. :mrgreen: Szóval jöhettek itt Csicsával meg Carloval, ezt a meccset én hoztam le. :mrgreen:
Én se raktam meg szóval nem csak tiéd az érdem. :mrgreen:
Amatőrök.... Én direkt ezért megraktam az Atletico továbbjutást. Haveromék lestek is, hogy mi a ***zt csinálsz. Mondtam nekik figyeljetek csak, ezek ellen már felsőbb erőkhöz kell folyamodni, mert ami ezt a favágó bandát körbeveszi (szerencse), az már boszorkányság. De nekem már majd egy éve minden szelvényem elmegy, természetesen majdnem mind a mérkőzés végén. Meglátjuk az Atletico boszorkányai-e az erősebbek, vagy az a krumpliorrú banya aki engem átkozott el. Az enyém nyert, 500 forintomba került, de továbbvittem a csapatot. A vicc az hogy ezt valamilyen szinten el is hiszem :lol: :lol:

A meccshez: az egész csapatnak, Ancelotti-t is beleértve hatalmas gratula, végig kézben tartottuk a meccset, okosan játszva. :salute:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 23., csütörtök 0:41

Igazából az volt a kulcs, hogy nem raktam meg ezt a meccset. :mrgreen: Szóval jöhettek itt Csicsával meg Carloval, ezt a meccset én hoztam le. :mrgreen:
Én se raktam meg szóval nem csak tiéd az érdem. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 23., csütörtök 0:39

Luigi-K1 írta:
Nem beszélve arról,hogy töb,mint 6-szoros pézt hoztak nekem ezzel a győzelemmel fiaink... :)
Igazából az volt a kulcs, hogy nem raktam meg ezt a meccset. :mrgreen: Szóval jöhettek itt Csicsával meg Carloval, ezt a meccset én hoztam le. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. április 23., csütörtök 0:35

Szép volt,srácok! NEM VOLT KÉRDÉS A MAI MECCSEN (SEM) KI A JOBB...

Igaz ,hogy kevés gólt szereztünk 2 meccsen(1) ,viszont egyet sem kaptunk...
Így tovább!!!!

Nem beszélve arról,hogy töb,mint 6-szoros pézt hoztak nekem ezzel a győzelemmel fiaink... :)
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 0:02

Steve írta:

Így nézve jogos. Össze sem hasonlítható a csürhével.

Viszont én a masszív védekezés, betolom a buszt, majd kontrára gondoltam..
Ez a kontrázás is rá lett aggatva szerintem, ok biztos volt pár kontrafóljuk.De ezeknél az van,hogy bunker rugdosódás aztán szögletből vagy valami pontrúgásból összekototornak egy fejesgólt.

Imádtam ahogy Simeone nem tudta használni a legnagyobb taktikai fegyverét,az integetést a közönségnek,hogy hangosabban :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. április 22., szerda 23:55

amúgy én mindig szívemből gyűlöltem ezt az atleticot... sokkal jobban mint a barcát, de ez a csőcselék amit simeone összegereblyézett, ettől nem lehet nem hányni.

juanfran, szikéra, mandzukic, raúl garcia, arda turha, koke, gabi, godin, mind beférne a köcsögválogatottba, de az első 5 mindenképpen. és akkor még a kiegészítők is full fikagalacsinok, ez a mai balhátvéd, vagy ez a gimenez vagy ki aki ramost próbálta provokálni... ezeknek nem nézném meg 1 napját, amikor a csapat együtt van.
kb grízman, oblak meg torres akinek nem vágnám le helyből a fejét.

legyenek csak 4.-ek, jövőre már az sem, aztán 2-3 év múlva vissza áll a rend aztán mehet a genyózás az európa ligában.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:44

revolver írta:
Ma megtudtuk milyen lehetett Mourinho Madridja ellen focizni
Sose játszottunk így, ez a Simeone-féle csőcselék sehogy sem összehasonlítható Mourinho csapataival, ezek mocskos, aljas játékot űznek, kár lenne a kettőt összemosni...

Így nézve jogos. Össze sem hasonlítható a csürhével.

Viszont én a masszív védekezés, betolom a buszt, majd kontrára gondoltam..

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. április 22., szerda 23:43

ziro4vr írta:Kissé Ochoa feeling a vb-ről..
Annyira azért nem, de tény, hogy Bale és CR naggyá tette. Viszont amit CR szabadjánál védett (kapufa mellé ment, pont a kezei előtt pattant meg) meg Chicharito lefordulása után.... Ott is az a reflex, olyan közelről bele kapni, hát nem vót semmi. :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. április 22., szerda 23:41

Meccs előtt kétszer elkezdtem írni a hsz-t, aztán elég hosszú lett és belefáradtam, inkább mégse küldtem el, de imádom, amikor itt levezetik páran, ahogy tavaly is, hogy miért fogunk kiesni az Atletico (vagy tavaly a Bayern) ellen. Aztán persze ha nem így van, akkor de hát szerencsénk volt, meg kiállítás, meg amúgy is 10-ből 9-szer nem ez lett volna, ez pont az az egy volt, meg én nem így gondoltam, bla bla bla.. Sérülésekkel, vagy anélkül, ez mégiscsak a legjobb 8, a Real Madrid, nehogy már egy Atletico Madrid ellen legyünk esélytelenek...

Na mindegy, örülök, hogy nyertünk, örülök Chicha mentalitásának, hogy végre kiállítottak egy Atletico játékost, hogy a BL-ben kétszer is ők húzták a rövidebbet ellenünk a meccs végén. Ez az Arda gyerek egyébként egyáltalán nem rossz, de az utóbbi időben már csak a favágásairól lehet megismerni, mert a labdával nem foglalkozik. Nekem mindegy, hosszú távon ez nagyon nem fog összejönni nekik és a bírók sem lesznek partnerek, előbb utóbb csak megunják, vagy a felvételek alapján rájuk szólnak, hogy kicsit jobban oda kéne figyelni..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:40

Realista24 írta:Na. Megy a picsogas pupakok?
Megy mar az ez keves lesz a Fradi ellen is? A szar volt Iker, kocsog Carlo es társai?
Vagy tudtok orulni is mint mi itt Madridban?

én nem tudok örülni! :mrgreen: :vivo:

amúgy ja. te tudod fejből az edző elzavaró, csapatot feloszlató nagy madridisták nevét? mert szívesen hallgatnàm most őket..

de le kell szarni ezt. Madridista ember most örül és büszke. Hogy holnap mi lesz, az a holnap problémája. :D


(lehúzom a piámat és megyek aludni, mert munka holnap)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 22., szerda 23:36

Steve írta:ez az OBLAK amúgy... :salute: :salute:

Honnan és miket fogott már ki amúgy?

A két meccsből egy oktatóvideónyit össze lehetne vágni. :hmmm:

Meg az, hogy mindenféle szituációban mentett. Léc alátartó fejesek, szélre helyezett, szélre kényen meglőtt, szabadok..ennek mindegy volt bmeg. :wtf:
Nem volt egy hétköznapi story ez sem. egészen a sakk-mattig lehozott kapust kijátszott üres kapus helyzetig húzott mindent. Ha ezt is kifogta volna és bevédi a 11-esekig az Atletit garantálom már csak azért kis kifogta volna azokat is.

Kutya egy csapat ez a matracos brigád de Oblaknak respect.
Kissé Ochoa feeling a vb-ről..bár Oblak kétlem, hogy a Malaga? kispadján rohadna végül.. :lol:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:34

ez az OBLAK amúgy... :salute: :salute:

Honnan és miket fogott már ki amúgy?

A két meccsből egy oktatóvideónyit össze lehetne vágni. :hmmm:

Meg az, hogy mindenféle szituációban mentett. Léc alátartó fejesek, szélre helyezett, szélre kényen meglőtt, szabadok..ennek mindegy volt bmeg. :wtf:
Nem volt egy hétköznapi story ez sem. egészen a sakk-mattig lehozott kapust kijátszott üres kapus helyzetig húzott mindent. Ha ezt is kifogta volna és bevédi a 11-esekig az Atletit garantálom már csak azért kis kifogta volna azokat is.

Kutya egy csapat ez a matracos brigád de Oblaknak respect.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 22., szerda 23:34

kiserik írta:
M1Ö írta: Elől meg Chicharito. Ez a mentalitás (főleg ahhoz képest, hogy abszolút mellőzött) nem mindennapi. Kapart Ő is mint az állat. Kár a 2 kimaradt helyzetéért, pedig jól csinálta mindkettőnél, csak az elsőnél nem volt elég pontos, a másodiknál ....
Az, hogy szinte már a védő alatt hasalt, de ment tovább, az példaértékű lehet a mai kislányoknak. Miranda simán ráfeküdt, de a borsó kigurult alóla. :salute:
Az volt nekem is a kedvenc momentumom, mint egy igazi csatár meg a 90-es évekből ment tovabb, harcolt, harapott hiaba 54,5 kiló. Pedig ügyetlenke, nem egy Benzema, de neki ez elete meccse volt most, látszott az arcán, hogy meghalni is kesz, csak hogy tudjon adni, segiteni valamit valahogyan. Nemcsak fociban de az egesz eletben példakép lehet az ilyen hozzaallas.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. április 22., szerda 23:33

kiserik írta:de a borsó kigurult alóla.
:lol: :lol: :lol:

De igen, 10ből 8 lehet még a lefordulás előtt borult volna. Tényleg kár, hogy kimaradt, már csak ezért is. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 22., szerda 23:31

tubatibi írta:number szerint James még most is kalap kaki, pedig a gólban nagyon nagy részt vállalt, istenem...az a finom passz. :loveyou:
Irtam, h ma kalap kaki? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég