Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 30., szerda 22:29

A múltkor Realista full pontosan bemásolta(most látom, hogy ÚJBÓL vette a fáradtságot, köszi R :) ), hogy miket írtál és utána totál másról beszéltél. :)
A tényeket és az általad leírt sorokat próbáltad ferdíteni és még mi vagyunk a "hülyék", hogy nem értettük jól. Az egész fórum "buta" és nem értünk téged.
Ha ismernénk a történelmet, akkor tudnánk, hogy a kontrafocit a gyengébb csapatok találták ki? Kíváncsi lennék egy velős taktikai elemzésre, amit R.M.C.F. átnéz. Lehet, hogy kacagna pár soron.

Néha jó dolgokat írsz, de ez már kezd átmenni szánalmas kategóriába. Bocsánat, hogy ezt leírtam, de már kijött belőlem.

Az a baj, hogy én egy falusi fórumozó vagyok, egy dolog, hogy engem zavar, de, ahogy látom a Vezérek szemét is kezdi szúrni, hogy hülyének nézed őket. :)


OFF vége.



Nagyon jó meccset játszottak a srácok, erre vártam. Egy BL-elődöntőben a legnagyobb esélyes ellen, odapörköltünk, kitömtük őket....egy gólt sem rúgtak, alig voltak helyzeteik.
Lesz egy latinos döntő, két spanyol, portugáliában.
Nagyon pikáns meccs lesz, nagyon nagyon durva.
Remélem ugyanazt hozzuk le, mint a kupában ellenük és mondjuk az első mérkőzés eredményével én személy szerint ki is egyeznék. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 30., szerda 22:27

A Bayern elleni meccsek előtt fostunk tőlük,és aggódtunk a srácokért. Azonban mindkét meccsen bebizonyították,hogy jobbak vagyunk a Bayernnél. 5-0-ával ütöttük ki őket,a saját közönségük előtt.

Most már előttük járunk,mert ha legközelebb összefutunk velük,ők akarnak majd revansot venni,tartani fognak tőlünk stb stb.

Megvertük a címvédőt,ergo jobbak vagyunk náluk. Ennyi. Az más kérdés,hogy mi leszünk-e Európa legjobbjai... ahhoz meg kell verni a döntőben az Atleticot.

Logikus dolog szerintem...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 30., szerda 22:25

Csak a legérdekesebbek:
Kicsit azt érzem, hogy maga a tény, miszerint a BM tavaly látványosan erős volt, most meg nem olyan látványosan erősek (szerintem nem gyengébbek, mint tavaly, csak mást játszanak), becsap pár embert, és mivel gyengének akarják látni a BM-et, ezért gyengének is látják.
Tévedés szagot érzek.
Túlságosan le van itt becsülve a BM, azt hiszitek, hogy mert nem rúgtak két meccsen tízet a MU-nak, meg nem nyertek 3-1-re Madridban, már szarok. Hát nem azok. Még mindig az övék a jobb csapat. Ennyit kell megérteni. A mi védelmünk nagyon is gólképes az ő támadósoruk meg a miénk után a második legjobb (feltéve, ha miénk jobb egyáltalán), naivitás azt hinni, hogy megint megússzuk kapott gól nélkül.
Valóban gólképes volt a védelmünk :coffee: ...egy újabb tévedés.
Arra meg nem lehet alapozni, hogy a BM-et fullra kivédekezzük... Arra sok esélyt nem látok.
Nédda, ebben is tévedtél.
Lesz 3 gól a BM-ben kedden.
Meg ebben is.

Folytassam?
De gondolom nem így értetted.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. április 30., szerda 22:16

Matt009 írta:Mert szerintem jobbak voltunk a BM-nél


Ezt senki nem vitatta.
Csak te még az idavágó után is :mrgreen:
Az meg hogy a kontafocit a gyengébb csapatok találták ki, már no comment kategória :lol:
Ne forgasd ki a szavait légy oly' szíves.
Nem lehet nem kiforgatni, mert állandóan úgy fogalmaz, hogy ha nincs igaza, akkor is azt tudja mondani, hogy ezt amúgy én is megmondtam. Ezért tűnik úgy az ő szemszögéből, hogy ki vannak forgatva a szavai.

Közben madridi házidöntő lesz a finálíban.
Merci Zizou!

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. április 30., szerda 22:12

Realista24 írta:Matt, azt írtad, hogy ez a Bayern simán elrakja a három gólt, mert annyi kell nekik. Ebben mit forgatok ki?
Nem úgy gondolta. Ő arra gondolt, hogy majd edzésen rakják el azt a hármat. :lol:
Ne forgasd ki a szavait légy oly' szíves. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 30., szerda 22:09

Én meg azt unom, hogy a szavaim ki vannak forgatva addig a pontig, amíg már nem is azt jelenti, amire eredetileg gondoltam, hogy végül be lehessen magyarázni, hogy full marhaságot írtam.
Matt, azt írtad, hogy ez a Bayern simán elrakja a három gólt, mert annyi kell nekik. Ebben mit forgatok ki?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 30., szerda 22:07

Realista24 írta:
ferni írta: hagyjad, hiába szidta folyamat a Realt és dicsőítette egekig a Bayernt ő tegnap a meccs végén jött és leírta, hogy ő megmondta a frankót és megint igaza volt... most akkor mégis miről beszélünk? :roll: :lol:
Nem hagyom, mert unom.
Nem eleg hogy nem latja be, hogy tévedett, meg arrogáns is, megmagyarázza es továbbra is mindenki hülye csak ő nem.
Én meg azt unom, hogy a szavaim ki vannak forgatva addig a pontig, amíg már nem is azt jelenti, amire eredetileg gondoltam, hogy végül be lehessen magyarázni, hogy full marhaságot írtam.
Kérlek ne személyeskedj.
Te kezdted a személyeskedést. Ha már elkezded, akkor már ne rinyálj, ha a másik visszaszúr.
Mert szerintem jobbak voltunk a BM-nél
Ezt senki nem vitatta.
és tartom, hogy az a jobb edző, és csapat, aki ésszel, a másik játékához alkalmazkodva tud nyerni.
Akkor a Chelsea jobb volt 2012-ben, mint a BM, vagy a Barca? A Sevilla jobb, mint mi? Vagy még soroljak ezer példát? Ez egy baromi pontatlan megfogalmazás. Vagy akkor Észak-Írország jobb csapat, mert 2-3 éve egy selejtezőn megverte a Világ és Európa bajnok Spanyolországot?

Tegnap jobban játszottunk a BM-nél. Az egész párharcban jobban játszottunk és okosabbak voltunk a BM-nél. Én ezt egy percig sem vitattam. De nem véletlenül nem mi voltunk a párharc esélyesei. A nettoban gyengébb, de a két meccsen jobban teljesítő csapat ment tovább. Ezt még mindig tartom. Vagy akkor mire ment itt a fosás az elődöntő előtt?
de ha egy korszakos Bayernt így lehet eredményesen és látványosan lelépni, akkor ezt kell játszani.
Itt mondtad ki. Magadnak mondasz ellent. Azért ezt kellett játszanunk, mert őket csak így lehetett megverni. Magyarul, mert alapjáraton jobbak, mint mi. Az más kérdés, hogy mi 2 meccsen jobban játszottunk. De ez alapján még nem lettünk jobbak alapjáraton, mint ők. Nekünk is voltak blamás meccseink idén bőven. Csak nekik tegnap jött ki, mi meg Mihtaryannak köszönjük meg, hogy tolt egy Higuáint, mert ha nem teszi, akkor bizony BVB-BM elődöntő lett volna. Fortuna bizony mellettünk van idén. Az más kérdés, hogy meg is érdemeljük, mert amekkora pechsorozat sújtott minket, az durva volt. De BL-t nem lehet szerencse nélkül nyerni, túl nehéz sorozat ahhoz.
Carlo olasz a vérében van a kontrafoci és a reakcióképesség az egész Seria A erről szól. A fociban vagy megoldod erőből (mint a Bayern idén a bundásban), vagy olyat csinálsz amit a riválisok közül senki sem (Carlo karácsonyfája a Milánban, Mourinho első Chelseaje a 4231-el az angol szabvány 442, Roberto Martinez 352-je a Wiganban) vagy megtalálod a metszetet az ellenfél gyengeségei és a saját erősségeid között.
ű

Ha nem tudod megoldani erőből, akkor gyengébb vagy. Ennyire egyszerű. Nem a kontrafocival, vagy a tegnapi játékunkkal van bajom, teljesen meg vagyok elégedve. Amit én kritizáltam az a fellengős szurkolói hőzöngés, hogy "hah, megvertük a BM-t, most már jobban vagyunk nálunk". Ez nem más pöffeszkedés, ami alá tegnap a csapat nagyon megadta a lovat.

Itt megy a duma, hogy más szurkolói csapatok mennyire ótvarul látják a dolgokat, meg a sikerek mennyire arrogánsá teszik a szurkolókat. Hát ezzel kezdődik az egész. Másfél hete még fosunk, hogy ez a BM jobb, meg erősebb, meg nem sok esélyünk van meg hasonlók, erre jön egy meccs, ahol nekünk minden összejön a BM-nek meg semmi, és mindjárt elfelejtődik minden, ami addig történt? Ugyan már. A csapat ugyanaz, amelyik másfél héttel ezelőtt, a BM is ugyanaz. A különbség annyi, hogy a csapat bizonyította, hogy képes nyomás alatt konstans jó teljesítményre, és érett a sikerekre. De nem lettünk jobbak játékban, sem egyénileg.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 30., szerda 21:08

Csabi írta:guardiolának már nagyon kijárt ez a verés. 2 évvel ezelőtt megfutamodott a barcától, akkor már érezhette, hogy hamarosan leáldozik tikitaka csillaga, elmenekült egy erős csapatba, ahol tudta, hogy a ligában tuti eredmény lesz, de a real madrid karja ott is utolérte. B-)
röviden és tömören, erről van szó. B-) egy élmény volt a sunyi pofáját nézni, mr. taktika uraságnak. B-)
But he is a good boy...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 30., szerda 21:06

guardiolának már nagyon kijárt ez a verés. 2 évvel ezelőtt megfutamodott a barcától, akkor már érezhette, hogy hamarosan leáldozik tikitaka csillaga, elmenekült egy erős csapatba, ahol tudta, hogy a ligában tuti eredmény lesz, de a real madrid karja ott is utolérte. B-)

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. április 30., szerda 19:25

Ehhez a jobb csapat, nem jobb csapat témához anynit tennék hozzá, hogy:
Most viszont a Bayern a jobb csapat.
Ez a véleményem nem fog megváltozni (ha csak nem tömjük ki őket vagy 4el 5el, de nem fogjuk) bármi lesz én idén a Bayernt jobbnak gondolom, mint a Real Madridot.
Ezt írtam még múlthét kedden. A párharc előtt.
Hát kitömtük őket 4el 5el. Innen nézve már nehezen tudom azt mondani, hogy a Bayern a jobb csapat. Túl nagy volt a különbség.
Ha csak 1 góllal, vagy idegenben rúgott góllal, vagy tizenegyesekkel mentünk volna tovább, na az más.
De így? :D
Matt sokszor egyetértek veled, de most nem. 5-0ás összesítés után.. Hát jelenleg a Real Madrid a jobb csapat a Bayernnél, ez olyan különbség, amit nem kellés nem lehet magyarázni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 30., szerda 19:23

Olyan,hogy egy Real Madrid drukker elégedett legyen,ritka. :roll: Mindig van valami kifogásolni való... már megszoktam.

Nem kaptunk gólt a Bayern ellen 180 perc alatt,megöltük a focijukat,mi meg rúgtunk nekik ötöt,csúnya bunkerfocit játszó Real Madrid,fúj... :D
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 30., szerda 19:22

sander írta: Soha nem leszünk még elégedettek ? :hmmm: 12 évig nem jutottunk be a döntőbe...
Már most megmondom, ha esetleg megnyernénk ezt a kiírást a következő probléma az lesz ,hogy nem vagyunk korszakos csapat, a Barcásoknak is ez lesz az egyetlen fegyvere és jó pár madridista ezt meg is fogja kajálni... Akármi történjen a döntőben, Ancelotti jóval felülmúlta az elvárásokat már most...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 30., szerda 19:21

Ryel írta:
Matt009 írta:Én nem azt mondtam, hogy a meccsen voltak jobbak, hanem alapból erősebbek, mint mi. Mert még mindig a gyengébb csapat adja fel a saját játékát, és mi bizony feladtuk azt. Még akkor is, ha ez a játék passzol leginkább a csapathoz.
Az meg, hogy mi voltunk a legjobbak, mert megnyertük?
Nem akarok beleszólni (dehogynem :vivo: ), de szerintem elég durván elbeszéltek egymás mellett.

Mi számít jónak, erősnek? Abszolút nem mindegy hogy miben, milyen időintervallumot vizsgálva, és milyen kontextusban.
Tegnap labdabirtoklásban, kapuralövésben is gyengébbek voltunk a Bayernnél, de kidolgozott helyzetekben, taktikában, védekezésben, morálban és győzni akarásban klasszisokkal jobbak voltunk, és ezt az eredmény is tükrözi, ezek közül van ami mérhető dolog, van ami szubjektív.

Csak egy példa kedvéért. Jobbak vagyunk mint a Dortmund? Tavaly szénné szívattak minket, majd következő meccsen még így is majdnem visszajöttünk, idén pont fordítva volt.

A foci egy szubjektív sport ami ezer és ezer változótól függ, vannak esélyek, de mindig mást kapunk, ettől szép és ettől élvezzük, ahogy egy szerencsejátékos is bedobálja az aprót a félkarú rablóba.

------------------------------------------------
Mit értesz az alatt hogy feladtuk a játékunkat?
A fociban két dolgot lehet kontrollálni csapatszinten a labdát és a területet, ezekben rengeteg taktikai elem segít a passzpontosság, a presszing, a lokális emberfölény, a védelmi vonal magassága, az ellenfél játékosainak kihúzása a pozíciójukból, a pontrúgások kiharcolása és még sorolhatnám.

Nekem a Real Madrid azt jelenti, hogy szerezzük meg a bogyót és a lehető leggyorsabb és leghatékonyabb és a lehető legszebb módon juttassuk el az ellenfél kapujába, rúgjunk mindig legalább eggyel többet mint az ellenfél, és nem érdekel hogy ezt reaktív kontrajátékkal, pontrúgásokkal, az ellenfél hibára késztetésével vagy egyéni villanásokkal érjük el.

Ugyanúgy élveztem a Dortmund elleni 3-0-át ahol a labdát kontrolláltuk és ugyanúgy élveztem a tegnapit, ahol a területet. Melyik a mi játékunk?
2 meccsen ha kap 7-8 gólt a bayern egy szót nem szólhat , nem kérdés ki a jobb csapat jelenleg , értelmetlen lenne azon vitázni ki mit ad fel, focizni kell mindenki ahogy tud, és abból kijön vagy győzelem vagy vereség..pályán meg kell oldani egy csapatnak a dolgokat.. ezért fizetik a játékosokat.. és a gólok számítanak, abban meg berámoltunk egy rakattal az báyernestűl Bundesligástul megettük mindet. :mrgreen:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sander » 2014. április 30., szerda 18:55

Amit én észrevettem a csapaton az az hogy idén elkezdtünk két fajta taktikát játszani. Az egyik a labdatartásos több passzos játékunk amit olyan csapatok ellen próbálunk játszani akik elsősorban nem igazán szeretnének kinyílni és nekünk kell megpróbálni az első gólt elérni. A másik taktikánk egy védekező taktika amit két csapat ellen érdemes játszani (BM ; Barca) és szerintem azért vagyunk erre rákényszerítve mert ezek a csapatok sokkal jobban tudják nálunk birtokolni a labdát. Hogy ennek mi az oka abba most inkább nem mennék bele lehetne itt sok mindent írni de mindegy is. Viszont ezek a csapatok ellen hülyék lennénk felvállalni a nyílt sisakos játékot amikor egy védekező felfogású kontrázós focit simán tudunk játszani. Gyorsak a szélsőink és DM is remekül tud kontrázni a középpályán és ilyenkor Modric is ki tud osztani egy két remek labdát. Carlo próbálta a szezon elején azt hogy mindenki ellen felvállaljuk a nyílt sisakos focit de nem jött össze. Viszont ami becsülendő az az hogy ezt felismerte is kijavította a hibákat. Szerintem ez lesz a jövő. Egy csapatnak tudnia kell játszani majd legalább 2-3 fajta különböző taktikát. Matt nem tudom te melyik meccset nézted, de a BM-nek nem volt annyi komoly kapura lövése mint ahány gólt rúgtunk nekik ez pedig szerintem elég beszédes. Egyszerűen megöltük a játékukat.... ami eddig remekül ment nekik abból semmit nem tudtak bemutatni a két meccsen. 5 gólt rúgtunk nekik és szinte nem hagytuk lehetőséghez jutni őket... - hozzátenném hogy akár rúghattunk volna nyolcat is-... kérdezem én mi kell még ? :hmmm:
Soha nem leszünk még elégedettek ? :hmmm: 12 évig nem jutottunk be a döntőbe... és most azzal jössz hogy de a BM akkor is jobb csapat csak most nem jött ki nekik... ez azért kicsit vicces... :) Ezen a két meccsen kellett volna villogniuk ehhez képest nagyon elmaradt a nagy Madrid alázás, mert ugye poklot ígértek.

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ryel » 2014. április 30., szerda 18:00

kimber írta:[Meg kell találni az ellenfél gyengéit, ott támadni, és felhasználni a saját erősségeinket. Nem fejel a falnak rohanni. A történelmet pedig a győztesek írják. :)
+1

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 30., szerda 18:00

ferni írta:
Realista24 írta:Matt a világ ellen. Vajon mikor veszi észre magat? :)
hagyjad, hiába szidta folyamat a Realt és dicsőítette egekig a Bayernt ő tegnap a meccs végén jött és leírta, hogy ő megmondta a frankót és megint igaza volt... most akkor mégis miről beszélünk? :roll: :lol:
Nem hagyom, mert unom.
Nem eleg hogy nem latja be, hogy tévedett, meg arrogáns is, megmagyarázza es továbbra is mindenki hülye csak ő nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8436
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 30., szerda 17:56

Realista24 írta:Matt a világ ellen. Vajon mikor veszi észre magat? :)
hagyjad, hiába szidta folyamat a Realt és dicsőítette egekig a Bayernt ő tegnap a meccs végén jött és leírta, hogy ő megmondta a frankót és megint igaza volt... most akkor mégis miről beszélünk? :roll: :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 30., szerda 17:56

Értjük mind ,hogy mire akarsz kilyukadni de helytelen az elképzelésed, a Barcának a játéka a tiki-taka, a Real Madrid játéka a győzelem, ha kell kontrázva ha kell dominálva, ha ma valaki nem képes alkalmazkodni az ellenfélhez azt kivégzik, lásd Barca-Bayern.Köszi de ebből én nem kérek.Én egy olyan csapatot akarok ami minden meccsszituációt képes megoldani és Ancelotti egyértelműen erre törekszik.Európa leg gólerősebb csapata vagyunk, antifocival ilyet nem lehet
Ehhez még annyit, hogy Guardiola maga is elismerte, hogy amellett, hogy "egyébként is a labdabirtoklásra fényezi a bohócot" azért is döntött ezen taktika és a középpálya megerősítése, labdatartás mellett, mert szándékosan el szeretett volna kerülni egy adok-kapok meccset, mivel ebben az egyéni képességek + a kontrák miatt a legjobbnak véli a Real Madridot a világon. :roll: :-* Ezt csak így lábjegyzetben! :shifty: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. április 30., szerda 17:57-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. április 30., szerda 17:53

kimber írta:Tudod Matt009, egy igazi hadvezér nem feltétlenül erőből nyeri meg a csatákat, hanem az adott viszonyokhoz, ellenfélhez igazítja a taktikát. De ehhez kell némi történelmi ismeret is. ;)

Matt009:
Tudod meg kéne érteni annyit, hogy a bizonyos kontrázós taktikákat a gyengébb csapatok találták ki és alkalmazták a minőségben/futballtudásban jobb csapatok ellen. Csak hát ehhez kell némi történelmi ismeret, meg egy csipetnyi józan paraszti ész, hogy felfogd!
Kérlek ne személyeskedj. Többször is írtam, hogy -fogalmazzunk így- hasonlóan óvatos szemszögből látom a dolgokat, ahogy te is, de most nem értettem veled egyet. Mert szerintem jobbak voltunk a BM-nél, és tartom, hogy az a jobb edző, és csapat, aki ésszel, a másik játékához alkalmazkodva tud nyerni. Ebből még nem következik az, hogy mindig mindenki ellen kontrajátékot kell alkalmazni, vagy beállítani a buszt a kapu elé, de ha egy korszakos Bayernt így lehet eredményesen és látványosan lelépni, akkor ezt kell játszani. Más csapatok ellen pedig más vezethet eredményre. Komolyan nem is értem, hogy nem lehet ezt belátni, és te beszélsz józan paraszti észről, meg felfogóképességről. Pont azt kritizáltuk Mourinhoban, hogy csak egyfajta stílust tud, ahogy Guadriola is, inkább örüljünk, hogy Ancelotti képes volt időben felismerni a helyes taktikát, megtalálta a keretből erre alkalmas embereket, és az eredmény mellett veszélyesebben is játszottunk az ellenfélnél. A történelmet meg azért hoztam fel, mert mindenkit úgy kell legyőzni ahogy lehet, csak a helyes taktikát kell ehhez megtalálni. Meg kell találni az ellenfél gyengéit, ott támadni, és felhasználni a saját erősségeinket. Nem fejel a falnak rohanni. A történelmet pedig a győztesek írják. :)

(Értem egyébként, hogy alapvetően a gyengébb ellenfelek találták fel a nagyobb játékerőt képviselők ellen a kontrafocit, de a Madrid ebben az esetben tökéletesen uralta a játékot, a meddő mezőnyfölény semmire sem volt jó. Végre nem egyszerűen kibekkelni akartuk a meccset, tartani a megszerzett előnyt, hanem okosan játszottunk, egységesen, egymásért, csapatként. Nekem végre tetszett a játék is az eredmény mellett, pedig én is maximalista vagyok.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kimber 2014. április 30., szerda 17:57-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 30., szerda 17:52

Matt a világ ellen. Vajon mikor veszi észre magat? :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég