Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 3., szombat 21:06

Kerlon írta:
kecsu10 írta: Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.
Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Szerintem rosszabb sem volt, fiatal korában iszonyú jó szélső volt, de mindegy ezen része igazából. Hozzáállásban lenne mit tanulnia Hazardnak, akit lassan már becserélni sem mer Carlo. A spanyolra pedig 41 évesen is számíthatnak, és nem lóg ki lefelé. Bár elfogult vagyok vele szemben, nagyon szerettem őt. Viszont jó látni még az ilyen öreg hírmondókat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 3., szombat 20:50

chronic írta: Dinamikában top a Tchou-Cama-Fede de labdabiztosságban és agyban szintekkel elmarad a CKM től.

Tchou egyelőre upgradenak tűnik Kázmérhoz képest,de nagy meccseken biztos jobban kijönnek majd a hiányosságai, Cama még tejfeles szájú azért eléggé, látszik is rajta sokszor.
Fede egy kész játékos, látjuk az erényeit, hiányosságait, nem véletlen használja őt szélen Carlo, amíg van Modric-Kroos.
Lehet hülyén hangzik de a kövi években akár komoly szerepe lehet Ceballosnak is, két fizikális állat mellé lehet ő is elférne a kp-n és benne azért van bugi, elválik majd.
Olyan mint a CKM soha többé nem lesz, nem azt a szintet megugrani a cél szerintem. Viszont jobb ennél a triónál sehol nem lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 3., szombat 20:48

kecsu10 írta: Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.
Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 20:41

Yazid írta: Ase mari hazi tudjatok mikor fog jatszani első kupameccsen a Badajoz ellen :lol:
Celtic elleni kezdő első hármasunkról beszélsz. :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. szeptember 3., szombat 20:40

Ase mari hazi tudjatok mikor fog jatszani első kupameccsen a Badajoz ellen :lol:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 3., szombat 20:40

Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 3., szombat 20:21

Azért elég jó, hogy végre Rodry is kezdett ,és hoztuk úgy a meccset, hogy most csak a 2 brazil felelt a gólokért...Valverde is jól adta a gólpasszal. Kifejezetten örültem ennek a forgatókönyvnek. ( Vini befejezése...muszáj leírni-kiemelni, kell. Alaba gp :coffee:
Középpályán nagyon erősek lehetünk hosszú évekre, ismételten. Ez ma is látszott.
Elkezdtük nyugdíjazni a CKMet....ezt sem gondoltam volna a szezon előtt. De most ott tartunk, hogy Tchoua meg Cama zakatol, Modriccal megtámogatva...Ceba és Kroos pedig jön tartani az eredményt, frissíteni. Mindezeket egy Betis ellen, akik nagyon nem szarok ( ráadásul Remy féle cheat kóddal is rendelkeznek ).
Militao is milyen interceptionoket nyomott már...kurva jól odaért, mert bizony ki kellet segíteni, mindkét oldalra. Nem egy balfasz gyerek ő sem. Alabat is jobb kedvelem középen, engem előző meccsen nem fogott meg a baloson. Ráadásul itt is van egy Rüdigerünk meg egy Nachonk is...

Pozitív az eddigi mérleg, hozni a meccseket, a kiemelten fostos őszi szezonban, ez a lényeg, egyelőre. Rodry Cama Csucsu Mili meg a rotáció...végre van változtatás is. Még Carvajalt is leszedi néha,vagy épp nem is kezd. Neki is nagyon ott kell lennie a szeren, egész szezonban. Rajta jobban érzem, hogy kellenek az emberek mögé ,mint mondjuk Benzeman.

Szerintem van egy raklap pozitívum, csak ez a nyomorult Ase Mari Hazi trió elbassza az ember kedvét, DE biztos kapnak majd lehetőséget, csak még kivár velük Carlo mester.
Őt is meg tudom érteni. de ami késik, nem múlik...ide a bökőt !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 20:21

Dinamikában top a Tchou-Cama-Fede de labdabiztosságban és agyban szintekkel elmarad a CKM től.

Tchou egyelőre upgradenak tűnik Kázmérhoz képest,de nagy meccseken biztos jobban kijönnek majd a hiányosságai, Cama még tejfeles szájú azért eléggé, látszik is rajta sokszor.
Fede egy kész játékos, látjuk az erényeit, hiányosságait, nem véletlen használja őt szélen Carlo, amíg van Modric-Kroos.
Lehet hülyén hangzik de a kövi években akár komoly szerepe lehet Ceballosnak is, két fizikális állat mellé lehet ő is elférne a kp-n és benne azért van bugi, elválik majd.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. szeptember 3., szombat 20:20

Jo eddig 5 meccs egy kupa es 12 pont.
Igy tovabb.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 3., szombat 20:16

Nincs itt világvége hangulat, csak előrelátóak vagyunk, ha már így maradt a keret, a selejtet is nyomatni kell szerintem.

A kpnk viszont iszonyat jó, a 2 francia már most szűk elit, Fede szintén, ahogy mondtam meccs közben is, a kövi évek legjobb kpja a mienk, ez a legfontosabb.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 19:52

wZoLee7 írta: Nem sikerult eloben nezni, gondoltam jovok olvasni a pozitiv kommenteket... More mi van itt :lol:
Hibatlanul vezetjuk a bajnoksagot, calma
Csak a szokásos világvége hangulat veretlenül is, ezt tudjuk nyújtani. :mrgreen: :lol:

A piac bezárt, most már ugyan mindegy srácok, Carlo abból főz ami van, meglátjuk mire megyünk.
Benzit kifacsart citromként küldjük katarba, na és? Grizi 30 perceket játszik, majd lehozza nekik. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 3., szombat 19:49

Nem sikerult eloben nezni, gondoltam jovok olvasni a pozitiv kommenteket... More mi van itt :lol:
Hibatlanul vezetjuk a bajnoksagot, calma

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 3., szombat 19:47

Én nem értem hogy nem látják sokan, hogy miről beszéltünk, a mai csak alátámasztja. 3 támadó egy teljes szezonra, ez egy középcsapatnál sem fér bele. Teljesen amatőr módon intézte ezt a vezetőség, csak Carlot sajnálom, jól meg lett szopatva.

Szerencsére a többi poszton nincs gáz, majd ha esetleg sérült valaki elől mehet a 4 6 0, aztán hátha hozzuk egynullra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 3., szombat 19:43

De Tibi!

Lejárt az átigazolási időszak.

Kanyec.

Vége.

Hiába osszuk hogy miért így miért úgy.

Azzal kell dolgozni ami van.

2 hónapról van szó, utána jön a VB, utána megint lehet igazolni.

Benzema nem lesz lecserélve egy derbin. Kicsit tompább formában van az nem jelenti azt hogy ne tudna bármikor akár a 90-ik percben is verni egy gólt.

A csapatban megvan a hierarhia. Az általad emlíett szamarak a legvégén vannak. Ha nem lesz jobb opció, akkor majd játszanak. Vagy ha vezetünk 2-3 góllal. Miért tenné be őket egy Betis ellen?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. szeptember 3., szombat 19:25

Elbeszélünk egymás mellett.

Vegyük a mai meccset, Karim nem volt jó formában, ha pl. van egy használható cserecsatár, akkor betudjuk küldeni és tud esetlegesen lendíteni a játék képén és méggyorsabban lezárni egy adott mérkőzést.

Nézzük katalánékat, ha pl. Lewandowskinak vagy Dembelenek nem megy/lesérül/pihentetni akarják, betudnak dobni egy Depay-t, vagy egy Raphina-t, akik tudnak a mérkőzés képén alakítani. Variációs lehetőséget teremtve ezzel.

A pihentetés csak egy része, így, hogy nem igazoltunk és az ittlévőkre se számít egyáltalán a csapat(Mert láthatóan mellőzve van az a hármas) teljesen elfogynak, sőt nem léteznek variációs lehetőségeink elől. Van a Vini, Karim, Rodrygo/Valverde(Aki középső középpályás) az első harmadba és ennyi. Nincs más, na jó, van még egy Lucas V.


Emellett viszont jár a dicséret is a csapatnak, hogy egy ilyen kemény ellenfelet sikerült legyőzni és továbbra is élen vagyunk a bajnokságban, viszont néha hosszabb távon is kell gondolni a csapatra, hogy mi lesz egy esetleges formahanyatlásnál/sérülésnél? Nemhogy B terv, de C,D terv sincs rá és most ezt kizárólag a támadóinkra értem.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 3., szombat 18:47

Jim írta:
p.csabi1 írta: Nyugodjatok már le ezzel a ki hogy játszik meg mennyit emberek.Rendesen pánikkeltés megy itt az oldalon.Rotál szépen Ancelotti ez a lényeg.Aki meg nem ide való és nem ment el az szívni fog.Asensio is fog játszani ilyen 5-10 perceket majd.De amúgy lenyilatkozta a múltkor a főnök,hogy neki is meg Hazardnakn is változtatni kell a dolgokon.
Tchouamenii meg egy zseni. :salute:
:lol: :lol:

5-10 perc alatt jól kipiheni magát Benzema és Vini
ja nem

elől semmi rotáció nincs sajnos
azért háborgunk, mert sajnos Benzema nem 20 éves
a padon kéne kezdenie már pár meccset, hogy minél tovább bírja majd fizikailag
Komolyan most kezdődött el a szezon hova pihenjenek ember?2 hónap utánna szünet megint mert VB van.
Nehogy már ezt ne bírják ki ráadásul heti 1 meccs volt eddig.
Ezt nehéz megérteni?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 3., szombat 18:43

p.csabi1 írta: Nyugodjatok már le ezzel a ki hogy játszik meg mennyit emberek.Rendesen pánikkeltés megy itt az oldalon.Rotál szépen Ancelotti ez a lényeg.Aki meg nem ide való és nem ment el az szívni fog.Asensio is fog játszani ilyen 5-10 perceket majd.De amúgy lenyilatkozta a múltkor a főnök,hogy neki is meg Hazardnakn is változtatni kell a dolgokon.
Tchouamenii meg egy zseni. :salute:
:lol: :lol:

5-10 perc alatt jól kipiheni magát Benzema és Vini
ja nem

elől semmi rotáció nincs sajnos
azért háborgunk, mert sajnos Benzema nem 20 éves
a padon kéne kezdenie már pár meccset, hogy minél tovább bírja majd fizikailag

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 3., szombat 18:34

Anthony írta:
tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nem akartak elmenni. Mit csináljon Perez, küldje utánuk a fekete Volgát?
Akár. Ilyet nem sok csapatnál látsz, hogy fix 0 percesek egy lépésre vannak a kezdőtöl. Vicc.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. szeptember 3., szombat 18:31

Anthony írta:
tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nem akartak elmenni. Mit csináljon Perez, küldje utánuk a fekete Volgát?
Felesleges, úgysem érted a lényeget.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 3., szombat 18:29

tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nyugodjatok már le ezzel a ki hogy játszik meg mennyit emberek.Rendesen pánikkeltés megy itt az oldalon.Rotál szépen Ancelotti ez a lényeg.Aki meg nem ide való és nem ment el az szívni fog.Asensio is fog játszani ilyen 5-10 perceket majd.De amúgy lenyilatkozta a múltkor a főnök,hogy neki is meg Hazardnakn is változtatni kell a dolgokon.
Tchouamenii meg egy zseni. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég