Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 3., kedd 17:42

M1Ö írta:
numberone1 írta:Kroos pozicioja nem kivan gyors cseleket, annyi elemet mint egy tamadoe.
Csakhogy Reus-ban benne van mindez, csak például valamiért Te is ellene vagy.
Gyors, technikás, kreatív, a támadó részlegen mindenhol bevethető és még a munka sem büdös neki. Mi kell még?
numberone1 írta:A masik a nyomas, Reusnak tul kell teljesitenie Balet(mar ha megtortennek ezek a transzferek), na nem jatekban hanem golokban(fontos golokban)... ezt biztos az orra ala dorgolne a media. Abban biztos vagyok, h nem lenne neki konnyu az elvarasok miatt.
Hát akkor ennyi erővel maradjon Bale, aztán minden meg van oldva...
Ilyen alapon, akkor nem kell megvenni senkit. Reus nem termelne ennyi gólt, de cserébe javulna a játékunk minősége.
Aztán döntse el mindenki magába, hogy érdekli-e, hogy cseszteti a média, mert nem 20 gólt lő egy szezonba, csak 15öt.
Én azért félek tőle, mert olyan a lába mint a porcelán. Meg hát ugye a nagy múlttal bíró Sanitas...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 3., kedd 17:37

Mi kell még?
stabil egészség.
De amúgy 25 gurigaért nem pénz.Fel se tudom fogni hogy a borussia miért csak ennyire taksálja.Ha csak nem tudnak valamit... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 3., kedd 15:28

numberone1 írta:Kroos pozicioja nem kivan gyors cseleket, annyi elemet mint egy tamadoe.
Csakhogy Reus-ban benne van mindez, csak például valamiért Te is ellene vagy.
Gyors, technikás, kreatív, a támadó részlegen mindenhol bevethető és még a munka sem büdös neki. Mi kell még?
numberone1 írta:A masik a nyomas, Reusnak tul kell teljesitenie Balet(mar ha megtortennek ezek a transzferek), na nem jatekban hanem golokban(fontos golokban)... ezt biztos az orra ala dorgolne a media. Abban biztos vagyok, h nem lenne neki konnyu az elvarasok miatt.
Hát akkor ennyi erővel maradjon Bale, aztán minden meg van oldva...
Ilyen alapon, akkor nem kell megvenni senkit. Reus nem termelne ennyi gólt, de cserébe javulna a játékunk minősége.
Aztán döntse el mindenki magába, hogy érdekli-e, hogy cseszteti a média, mert nem 20 gólt lő egy szezonba, csak 15öt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. február 3., kedd 14:26

http://futballedzo.hu/real-madrid-vs-re ... cselemzes/

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. február 2., hétfő 12:54

sonic írta: Nem biztos. Kroos is abbol a kulturabol jott, es nem nagyon vannak problemai, vagy legalabbis nem ugy tunik. Viszont Reus nem "nagy nev", sem arkategoriaban, sem reklamertekben, sem hype-ban.
Kroos pozicioja nem kivan gyors cseleket, annyi elemet mint egy tamadoe.

A masik a nyomas, Reusnak tul kell teljesitenie Balet(mar ha megtortennek ezek a transzferek), na nem jatekban hanem golokban(fontos golokban)... ezt biztos az orra ala dorgolne a media. Abban biztos vagyok, h nem lenne neki konnyu az elvarasok miatt.
sonic írta:
Vicces amugy, de a nagy bajnoksagok kozul jelenleg a nemet a legkompatibilisebb a spanyollal transfer szempontjabol. Ertem ezt ugy hogy onnan a legkissebb riziko talan hozni nativ, illetve ott szocializalodo/edzodo jatekost. Valoszinuleg azert mert sokkal jobb a technikai felkeszites mint olaszban vagy angliaban, es kozelebb van a spanyolhoz. Ez tukrozodik a ket valogatott jatekan is szerintem.
Szerintem meg a francia es a holland(ha csak europat nezzuk) azok az orszagok, ahol inkabb lehet csiszolatlan gyemantokat talalni.... ahol a jatek inkabb az egyeni villanasokra epul, sem mint a csapat munkara. ez a 2 olyan orszag ami otvozi a latinos es az erofutball stilosokat. Szerintem ezekbol az orszagokbol olcsobban lehet venni jatekosokat mint nemetbol.

De vissza Iscora, ki lehet az jatekos aki miatt izgulhatna....nem tudom Perez kiben gondolkodhat a jovot illetoen, de a valasztek nagyon siralmas.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 2., hétfő 11:54

Realista24 írta:
Egy másodpercig nem aggódom, hogy isco kikerül a kezdőből. Ő már bejátszotta oda magát, abszolút közönség kedvenc, a spanyolok új reménysége. Fix kezdő.
Ki fog kimaradni szerinted?
Ronaldo :lol: :lol: :lol:
Nem.Komolyra fordítva a szót,az öreg majd hozzáfog rotálni :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 2., hétfő 7:35

numberone1 írta:Reus? Konnyen vele is megtortenhet ugyanaz a szitu mint Balel, h a latinos-mediterran kultura miatt nem fog tudni annyira alkalmazkodni.
Nem biztos. Kroos is abbol a kulturabol jott, es nem nagyon vannak problemai, vagy legalabbis nem ugy tunik. Viszont Reus nem "nagy nev", sem arkategoriaban, sem reklamertekben, sem hype-ban.

Vicces amugy, de a nagy bajnoksagok kozul jelenleg a nemet a legkompatibilisebb a spanyollal transfer szempontjabol. Ertem ezt ugy hogy onnan a legkissebb riziko talan hozni nativ, illetve ott szocializalodo/edzodo jatekost. Valoszinuleg azert mert sokkal jobb a technikai felkeszites mint olaszban vagy angliaban, es kozelebb van a spanyolhoz. Ez tukrozodik a ket valogatott jatekan is szerintem.

Szoval szerintem lehet onnan batran nezelodni. Csak nem a Khedira fajtabol.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. február 2., hétfő 6:34

Galacticos írta:
ja és még valami: sajnos ez nem lesz. ha bale elmegy vagy james(erre semmi esély ugyebár) akkor perez úgyis hozni fog előre egy nagy nevet aki miatt isco offos lesz.
csórinak egy nagy baja van hogy nem 80 millióba került, csak 30ba...
szerinted ki lehetne nagy nev most? :hmmm:
Annyira sovany a piac..de tenyleg igazan Real szintu jatekosok alig vannak, akik azok nagyon nem mozdithato.
Gondolkodtam neveken, de igazan senki nem jutott eszembe aki tamado, nagy marketing erteke van,mozdithato es jobb mint Isco. Egyaltalan kit lehet annyival jobbnak nevezni Isconal? Nezzuk a top klubokat....MU DM( :mrgreen: )Rooney(szerintem letettunk a brittekrol egy ideig), Chelsea Hazard-Fabregas(mozdithatatlan amig MOU ott van,de egyik sem jobb..vagy legalabbis nem annyival) a tobbi hulladek(Oscar,Willian,Schürrle),Barcelona Neymar(mozdithatalan,Ini ugy szinten), Bayern Muller( :mrgreen: ), Gotze(soha nem probalnank meg, egyebkent Gotze sem jobb Isconal), Cityben nincs olyan aki jobb lenne Isconal, Arsenal Ozil( :mrgreen: ) Cazorla-Oxi(gyengebbek mint Isco),Liverpoolban sincs senki olyan. Olaszban az egyetlen olyan jatekos aki beferhet a Real kezdojebe Pogba, de ha arra megy ki a jatek amit RMFC felvazolt, akkor meg mindig lesz helye Isconak is fuggetlenul Pogba erkezesetol. Reus? Konnyen vele is megtortenhet ugyanaz a szitu mint Balel, h a latinos-mediterran kultura miatt nem fog tudni annyira alkalmazkodni.
Én eltudok képzelni egy pogba féle kp-t:
------------------------Iker
Carv--------Pepe----------Ramos/Varane----Marcelo
------Modric-----Kroos--------pogba
----------------------Isco
-------Benzema---------------CR
Szerintem ez igy is mukodne, ha maradna a 4-4-2:
Carv,Pepe,Varane,Marcelo
Pogba,Mod,Kroos,Isco
Benzema,CR
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 1., vasárnap 23:29

Realista24 írta:
Egy másodpercig nem aggódom, hogy isco kikerül a kezdőből. Ő már bejátszotta oda magát, abszolút közönség kedvenc, a spanyolok új reménysége. Fix kezdő.
Ki fog kimaradni szerinted?
Az ellenfel csak 10 embert kuld palyara. Ugy meg mindig kijon a 22. :) Perez megoldja.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 1., vasárnap 23:27

Ki fog kimaradni szerinted?
Hát, Kroos csak 25 millió volt... :mrgreen: Egyébként nem tudom. Hámesz, Benzema, lehozzuk a kapust...nem tudom. :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 1., vasárnap 23:17

Realista24 írta:
Egy másodpercig nem aggódom, hogy isco kikerül a kezdőből. Ő már bejátszotta oda magát, abszolút közönség kedvenc, a spanyolok új reménysége. Fix kezdő.
Ki fog kimaradni szerinted?
Ugyan nem engem kérdeztél :mrgreen: , de nekem az árulkodó, hogy mindig Hámeszt kapja le először mostanság, szóval én rá tippelnék.
Más kérdés, hogy nálam Bale lenne a pados.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 1., vasárnap 23:13

Egy másodpercig nem aggódom, hogy isco kikerül a kezdőből. Ő már bejátszotta oda magát, abszolút közönség kedvenc, a spanyolok új reménysége. Fix kezdő.
Ki fog kimaradni szerinted?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 1., vasárnap 23:12

Nyáron lépni fog Iker,DeGea most hosszabbít és valszeg ő lesz az első "galaktikus" kapus,már ami a vételárat illeti.
Nem lesz. Ha hosszabbít, akkor nem is akar idejönni. Különben nem hosszabbított volna, vagy nem tesz bele kivásárlási árat a szerződésébe.
ja és még valami: sajnos ez nem lesz. ha bale elmegy vagy james(erre semmi esély ugyebár) akkor perez úgyis hozni fog előre egy nagy nevet aki miatt isco offos lesz.
csórinak egy nagy baja van hogy nem 80 millióba került, csak 30ba...
Egy másodpercig nem aggódom, hogy isco kikerül a kezdőből. Ő már bejátszotta oda magát, abszolút közönség kedvenc, a spanyolok új reménysége. Fix kezdő.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 1., vasárnap 20:17

Nyáron lépni fog Iker,DeGea most hosszabbít és valszeg ő lesz az első "galaktikus" kapus,már ami a vételárat illeti. Én Ikerrel most teljes mértékben elégedett vagyok(kopp-kopp),az nem igazán érdekel,hogy ez a védelem vagy az ő érdeme,a lényeg ,hogy nincsenek azok a tutyi mutyi dolgai mostanában.De az ő ideje már lejárt,1 maximum 2 év alatt lekell őt cserélni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 1., vasárnap 20:00

szerinted az "ez a csapat még Ikert is elbírja" az nem gúnyos, vagy epés, vagy savazó? rászolgált valamivel?
Nem lesz már fiatalabb,gondolkodni kell a pótlásáról,ez volt ott a lényeg.De Gea megoldaná a kapus problémát újabb 10-15 évig.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 1., vasárnap 18:44

szerinted az "ez a csapat még Ikert is elbírja" az nem gúnyos, vagy epés, vagy savazó? rászolgált valamivel?
Nem. Hiszen aki reálisan nézi a kapitány teljesítményét, tisztában van vele, hogy erős védelemmel és masszív középpályával maga előtt sokkal magabiztosabb, mint gyakran hibázó társakkal.

Tényleg néha gondolkodni kéne egy hozzászólás elküldése előtt.

De írhatom úgy is, hogy ha De Gea hosszabbít, akkor nem kéne 50-60 milliót kapusra költeni, mert ilyen csapattal, ahogy írtam, Iker is jobban teljesítene.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 1., vasárnap 18:42

Realista24 írta:
tényleg muszály ezt?
Igen, muszáj.

Hol savaztam egyébként a kapitányt?
szerinted az "ez a csapat még Ikert is elbírja" az nem gúnyos, vagy epés, vagy savazó? rászolgált valamivel?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 1., vasárnap 18:41

tényleg muszály ezt?
Igen, muszáj.

Hol savaztam egyébként a kapitányt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 1., vasárnap 18:39

Realista24 írta:
Én eltudok képzelni egy pogba féle kp-t:
------------------------Iker
Carv--------Pepe----------Ramos/Varane----Marcelo
------Modric-----Kroos--------pogba
----------------------Isco
-------Benzema---------------CR

Ehhez persze a szélső bekkeknek fel kell tudni lépni,különben megba***jut az egészet.
De Gea és penge. Mondjuk ez a csapat még Ikert is elbírja.
tényleg muszály ezt?

teljesen felesleges savazni, a Kapitány az idény egyik legjobbja, abszolút nem érheti szó ebben az idényben a teljesítményét, világklasszis formában véd. ennél többet más sem hozna, akkor miért is zavarnátok el megint az egyetlen ősmadridistát?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 1., vasárnap 15:28

Aztán ha majd Modric öregszik, jöhet Gündogan. :mrgreen: 
Egy meccs egy évben,mint az all star gálán. :mrgreen: Utánna meg irány a hospital :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég