Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 27., szombat 6:58

gg lányok.
A tavalyi gyalázat után mostmár legalább amcsiban is rajtunk röhögnek.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 27., szombat 6:37

dannen írta: hu gyerekek... eloszezon vagy nem, ez gyalazatos. remeljuk, hogy ez egy hatalmas ebreszto pofon volt.
Ezt az ebreszto pofont hanyszor hittuk tavaly is..vagy inkabb hanyszor biztunk benne
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. július 27., szombat 6:23

Azt hittem, 11-esekkel lett ennyi az eredmény...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 24., szerda 21:28

Hat Viniciusban en sem bizok h kezdokent barmire is eleg lenne.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 24., szerda 20:23

szvsz kubo és rodrygo felé is túl nagy elvárásokat támasztotok. mindkettő a castillában lesz jövőre vagy kölcsönben. mindent elmond, hogy az arsenal ellen egyik sem kapott egy percet sem. az ő idejük még nem jött el (legalábbis zz számára) ráadásul zz rodrygot középen próbálgatta inkább.

a legközelebb a poszthoz brahim állt volna , de így hogy az egész előszezonja kimarad egy hatalmas kérdés a gyerek.

viniciusban meg nem bízik eléggé az edző. szerintem ő hazard/benzema cseréje lesz inkább.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 24., szerda 17:42

flori írta:
- vazkezt nem adjuk el
- jamest megtartjuk legalább még 1 évig
- ceballost nem adjuk kölcsönbe, mivel zz eleve nem középső kp-sként tekint rá, lehet hogy jobb oldalon hasznát vesszük
- a dráma ellenére bale marad és megkapja a jobb oldalt

Konkrétan a hideg kiráz mindegyik opciótól. :lol: Az utolsót én kizárnám, remélhetőleg egy ilyen balhé után nem csinál segget a szájából Zidane. Van két 45 millás titánunk, egy zseninek tűnő Kubo, és persze Brahim. Meg kell őket próbálni.
Brahim kiesett az egész előszezonra, semmit nem fog rábízni Zidane szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 24., szerda 17:40

- vazkezt nem adjuk el
- jamest megtartjuk legalább még 1 évig
- ceballost nem adjuk kölcsönbe, mivel zz eleve nem középső kp-sként tekint rá, lehet hogy jobb oldalon hasznát vesszük
- a dráma ellenére bale marad és megkapja a jobb oldalt

Konkrétan a hideg kiráz mindegyik opciótól. :lol: Az utolsót én kizárnám, remélhetőleg egy ilyen balhé után nem csinál segget a szájából Zidane. Van két 45 millás titánunk, egy zseninek tűnő Kubo, és persze Brahim. Meg kell őket próbálni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 24., szerda 17:30

kiserik írta:
Realista24 írta:

Kell a frissítés oda.
Ok, kell, DE...

...én a mostani kis buta fejemmel úgy látom, hogy ZZ eredeti terveiben a Kroos-Luka-Case-Valverde 4-esből 2 lenne a pálya közepén. Ez kb állandó lenne. Eléjük tette volna a Pogba/Isco valamelyikét, vagy 442-ben Karimot. A bal szél adott, Hazard/Vini, illetve jobbra ment volna Asensio, vagy ha a meló kell/vonal szélső, akkor LV. A jobb szél, ami képlékeny lehetett ZZ-nek a fiatalok érkezése, illetve a Bale saga miatt. Most jelenleg a Pogba biznisz úszóban, de jönnek a hírek, miszerint Kubo játéka tetszik a ""vezetőségnek"", illetve Rodrygonál is előtérbe helyezte a pálya közepét.
ManU behúzza a szerbet vagy kit, mi megvesszük Pogbát. Simple :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 24., szerda 17:30

Csabi írta: asensio sérülése mellett (optimistábbak márciusra írják a visszatérését) további problémát okoz zz-nek, hogy nem igazán tetszik neki vinicius játéka, és nem meri rábízni a jobb oldalt. így a következő lehetőségek jöhetnek számításba:
- vazkezt nem adjuk el
- jamest megtartjuk legalább még 1 évig
- ceballost nem adjuk kölcsönbe, mivel zz eleve nem középső kp-sként tekint rá, lehet hogy jobb oldalon hasznát vesszük
- a dráma ellenére bale marad és megkapja a jobb oldalt

a következő napokban meglátjuk, de ezek a legvalószínűbb lehetőségek. a klub egyelőre kizárja az igazolás lehetőségét.

Az kemeny, hogy egyik se jó megoldas.

Vazquez kezdonek?
James nem szélső.
Ceballos sem.
Balenek lefott itt.

Brahim es Rodrygo.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 24., szerda 17:27

asensio sérülése mellett (optimistábbak márciusra írják a visszatérését) további problémát okoz zz-nek, hogy nem igazán tetszik neki vinicius játéka, és nem meri rábízni a jobb oldalt. így a következő lehetőségek jöhetnek számításba:
- vazkezt nem adjuk el
- jamest megtartjuk legalább még 1 évig
- ceballost nem adjuk kölcsönbe, mivel zz eleve nem középső kp-sként tekint rá, lehet hogy jobb oldalon hasznát vesszük
- a dráma ellenére bale marad és megkapja a jobb oldalt

a következő napokban meglátjuk, de ezek a legvalószínűbb lehetőségek. a klub egyelőre kizárja az igazolás lehetőségét.

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 17:21

Realista24 írta:
kiserik írta:
Azért várjuk meg, hogy mit bír majd Marcelo 90 perc alatt. 40-50 percet tavaly is bírt néha :D

Egyébként minek is kellene ennyi kp-s? ZZ eddig inkább a 4231 és a 442 felállást próbálta (meg a gyerekekkel a 4321-et). Ok, hogy az igazi védekezők nincsenek jelen, de egyáltalán nem biztos, hogy 3 kkp-s van a terveiben.
Kell a frissítés oda.
Ok, kell, DE...

...én a mostani kis buta fejemmel úgy látom, hogy ZZ eredeti terveiben a Kroos-Luka-Case-Valverde 4-esből 2 lenne a pálya közepén. Ez kb állandó lenne. Eléjük tette volna a Pogba/Isco valamelyikét, vagy 442-ben Karimot. A bal szél adott, Hazard/Vini, illetve jobbra ment volna Asensio, vagy ha a meló kell/vonal szélső, akkor LV. A jobb szél, ami képlékeny lehetett ZZ-nek a fiatalok érkezése, illetve a Bale saga miatt. Most jelenleg a Pogba biznisz úszóban, de jönnek a hírek, miszerint Kubo játéka tetszik a ""vezetőségnek"", illetve Rodrygonál is előtérbe helyezte a pálya közepét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 24., szerda 17:06

kiserik írta:
Realista24 írta:

A látottak és olvasottak alapján Hazard mellett van egy új Marcelónk is.

De az elmúlt 10 év tapasztalata az, hogy a középpálya a legfontosabb, ahogy írod is. Pogba, mindenáron.
Azért várjuk meg, hogy mit bír majd Marcelo 90 perc alatt. 40-50 percet tavaly is bírt néha :D

Egyébként minek is kellene ennyi kp-s? ZZ eddig inkább a 4231 és a 442 felállást próbálta (meg a gyerekekkel a 4321-et). Ok, hogy az igazi védekezők nincsenek jelen, de egyáltalán nem biztos, hogy 3 kkp-s van a terveiben.
Kell a frissítés oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 17:04

Realista24 írta:
ateeemadrid írta: Én mondjuk egyik meccset sem láttam, de megértem azokat, akiknek vannak aggályai a csapattal kapcsolatban. Az tény, hogy a kezdő igazából egy Hazardnyival lett jobb a tavalyhoz képest, ami nyilván komoly erősítés, de a középpálya és a védelem az úgy néz ki pont ugyanaz lesz, ez azért nem túl megnyugtató.

Az, hogy sok fiatal van a támadósorba szintén elég rizikós, ők azért inkább 1-2 év múlva fognak valószínű igazándiból a csapat hasznára válni. Az egész keretet nézve jól erősítettünk, Mendy, Jovic és a fiatal támadók, ez oké, de a középpályára tényleg létszükséglet mostmár Pogba. De ha ő offos akkor is kell valaki.
A látottak és olvasottak alapján Hazard mellett van egy új Marcelónk is.

De az elmúlt 10 év tapasztalata az, hogy a középpálya a legfontosabb, ahogy írod is. Pogba, mindenáron.
Azért várjuk meg, hogy mit bír majd Marcelo 90 perc alatt. 40-50 percet tavaly is bírt néha :D

Egyébként minek is kellene ennyi kp-s? ZZ eddig inkább a 4231 és a 442 felállást próbálta (meg a gyerekekkel a 4321-et). Ok, hogy az igazi védekezők nincsenek jelen, de egyáltalán nem biztos, hogy 3 kkp-s van a terveiben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 24., szerda 16:44

ateeemadrid írta: Én mondjuk egyik meccset sem láttam, de megértem azokat, akiknek vannak aggályai a csapattal kapcsolatban. Az tény, hogy a kezdő igazából egy Hazardnyival lett jobb a tavalyhoz képest, ami nyilván komoly erősítés, de a középpálya és a védelem az úgy néz ki pont ugyanaz lesz, ez azért nem túl megnyugtató.

Az, hogy sok fiatal van a támadósorba szintén elég rizikós, ők azért inkább 1-2 év múlva fognak valószínű igazándiból a csapat hasznára válni. Az egész keretet nézve jól erősítettünk, Mendy, Jovic és a fiatal támadók, ez oké, de a középpályára tényleg létszükséglet mostmár Pogba. De ha ő offos akkor is kell valaki.
A látottak és olvasottak alapján Hazard mellett van egy új Marcelónk is.

De az elmúlt 10 év tapasztalata az, hogy a középpálya a legfontosabb, ahogy írod is. Pogba, mindenáron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. július 24., szerda 16:35

Én mondjuk egyik meccset sem láttam, de megértem azokat, akiknek vannak aggályai a csapattal kapcsolatban. Az tény, hogy a kezdő igazából egy Hazardnyival lett jobb a tavalyhoz képest, ami nyilván komoly erősítés, de a középpálya és a védelem az úgy néz ki pont ugyanaz lesz, ez azért nem túl megnyugtató.

Az, hogy sok fiatal van a támadósorba szintén elég rizikós, ők azért inkább 1-2 év múlva fognak valószínű igazándiból a csapat hasznára válni. Az egész keretet nézve jól erősítettünk, Mendy, Jovic és a fiatal támadók, ez oké, de a középpályára tényleg létszükséglet mostmár Pogba. De ha ő offos akkor is kell valaki.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 24., szerda 16:12

Nem tudjuk mi lesz a felállás Tádám.
1 klasszis kps kell, elengedni onnan már ne engedjünk. Az elengedések nehézkesen mennek. Bőven lehet mindenkinek cseréje még így is.
Asensio kiesett ez baj, de mi can ha Bale nem megy sehová??
Zidane beszélt de ezen kívül mégsincsenek jelek.
Barnett is beszélt. Asensio kiesett. Lehet ő marad a jobbszélső?? Esetleg marad James??
Jön Pogba???
Nagyon képlékeny.
Nyugi.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. július 24., szerda 15:17

petiamadridista írta: Csak összefoglalót láttam.
Kb Benitez alatt voltak utoljára értelmes meccseink a felkészülés alatt. Aztán meg lóf.szt sem ért az.
Azóta mindig ilyenek ezek. 2 éve nyáron x után kikaptunk tizikkel az MUtól, 3 nap múlva 3-2re a Barcától. Rá 1 hónapra mindkettót szarrávertük szuperkupameccsen.
Aztán besültünk ősszel, tavasszal meg BL győzelem.

Tavaly egész jók voltunk a barimeccseken. Vertünk mindenkit, szuperkupában meg azonnal cumi.

Na most akkor ezekből mennyit érdemes levonni???

Még 1 kps kell aztán jók vagyunk.
Mire elég egy középpályás, de komolyan?

Asensio off a szezonra - nincs jobbszélsőnk konkrétan, van 2 lutri brazilunk oda, és középre sem érkezett még meg az áhított Pogba.
Jelenleg úgy állunk, ha mindenkit kitakarítunk (Ceba, James és Bale), akkor 3 ember kéne, abból egy szélső, 2 kp-s.
Modric - Kroos - Case - Isco - Valverde, jelenleg ez a középpályánk... :D Ebből kiesik 1, netán 2, vége a szezonnak.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 15:11

pesszimista úr sem pesszimista... it már semmi se a régi :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 24., szerda 15:07

Csak összefoglalót láttam.
Kb Benitez alatt voltak utoljára értelmes meccseink a felkészülés alatt. Aztán meg lóf.szt sem ért az.
Azóta mindig ilyenek ezek. 2 éve nyáron x után kikaptunk tizikkel az MUtól, 3 nap múlva 3-2re a Barcától. Rá 1 hónapra mindkettót szarrávertük szuperkupameccsen.
Aztán besültünk ősszel, tavasszal meg BL győzelem.

Tavaly egész jók voltunk a barimeccseken. Vertünk mindenkit, szuperkupában meg azonnal cumi.

Na most akkor ezekből mennyit érdemes levonni???

Még 1 kps kell aztán jók vagyunk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 13:14

b3tman írta:
Kerlon írta:

Annyit tudunk eddig, hogy játszatott 433-at, klasszikus 442-t, de még 2 meccs ment csak el ráadásul egyet emberhátrányban kellett játszani, de már sírtok.

Én ezt úgy látom, hogy van egy olyan csapat amely tavaly (és nagyrészt tavalyelőtt is) már fásultan, ötlettelenül mindenféle elképzelés nélkül játszott.

Mi változott azóta? Jött Hazard a kezdőbe, ami mondom mégegyszer nagyon nagy erősítés és halleljuja. De a tipikus egy fecske nem csinál nyarat esete ez sztem. Azok a játékosok akik évek óta együtt játszanak, hogyan fognak megváltozni, hogyan fog a játékuk gyökeresen megváltozni?

Fel lehet ezt fogni sírásnak is, meg úgy is, hogy nem kergetjük hamis illúziókba magunkat. Ja és ennek az eszmecserének semmi köze a felkészülési meccsekhez.
Úgy, hogy nem kellett VB-n játszaniuk, lesz normális felkészülésük, sok posztra érkezett konkurencia, alternatíva, illetve elég nagy reményt adhat, hogy visszakapták az edzőjüket, ami szintén demoralizáló lehetett. Ahogy az is, hogy tavaly két edzőt is le kellett léptetni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég