Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 22., vasárnap 13:53

Valali irta amugy meccs kozben h Ramos meg mindig jobb mimt Alaba es sajnos egyet kell ertenem. A teljes vedelmunkre raferna egy renovalas lassacskan

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 22., vasárnap 13:22

Még jó, hogy meccs előtt volt egy szösszenet, hogy a bírók fel vannak háborodva az RMTV videóin :lol: a büdöskrvaanyjukat, megint szolgáltattak anyagot. Ennyire egyértelmű elfújás még spanyoloknál is ritka. Az a kontra önmagában elég példa, egy tiszta szerelés után látja hogy mehetünk emberelőnyben a szélvész embereinkkel, vár pár másodpercet visszafordul és lefújja azt a semmi kamu sérülést... Szavak nincsenek erre.

Ha nem retardált csaló a bíró akkor ezt is hozzuk. Első 10 percben megvan a vezetés, kb az lett volna mint a Girona ellen.

Persze az se ártana ha Ancelotti nem a saját csapata ellen lenne a necces idegenbeli meccseken. Joselu sokkal kevesebb perc alatt 5-ször annyi gólt lőtt mint Rodrygo és remekül megérti magát Bellinghammel. Ha kezd tegnap szintén biztos vagyok benne, hogy nyerünk. Megmagyarázhatatlan döntés volt ez válogatott túra után pláne.

Ramos 45 percet volt az öltözőnkben a meccs után. Jó nagy hülye volt, hogy arcoskodott Perezzel, Nacho mutatja neki a példát amit neki is követnie kellett volna. Ha valakinek akkor neki illett volna innen visszavonulnia. Persze, hogy ellenünk hozta amúgy a legjobbját eddig a Sevillában, nem meglepő mindig ez van. Konstans már nem tudja ezt a teste, sokat kihagy évek óta de bőven lehetne helye a keretünkben. Persze, hogy helye lenne hiszen top 5 legjobb védő focipályán ever.

Tiszteletem, szeretem Carlót, eredményekben csillagos 5-ös eddig de játékban ennél jóval több van ebben a keretben. Kroos × Modric meg már 100szor kiderült, hogy együtt nem lehetnek fenn, de azért rangadókon vhogy mindig összehozza.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 22., vasárnap 10:07

rovidke osszeallitas erről a nyomorekrol

https://twitter.com/losblancoszone/stat ... 4UcVw&s=19
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 22., vasárnap 9:58

Elkezdtem irni egy hosszabb hsz-t, de masodik mondatnal rajottem, hogy ez az egesz szora se erdemes, plane ha a vernyomasom meg a pulzusom egy ezreleknyit se emelkedik meg, ha real madrid meccs van, ilyen otvar nulla jatekosokkal, es produktummal
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 22., vasárnap 9:50

A játékvezetés nem rossz, nem kritikán aluli, egyszerűen szar. Már nem csak a spanyol bajnokságban, kb mindenhol az. Nevetséges, hogy egyszerű szituációban amikor a bíró még semmit nem ítélt már mindenki látja a visszajátszáson, hogy szöglet, az a sügér meg kirúgást ad. Nevetséges, hogy 2023-ban itt tart ez a sport. Mikrofon az öltözőbe, az kurvára kell.

Viszont ez a meccs sem a bírón ment el. Megkérdezném Carlot, hogy mégis mi volt ez megint. A braziljaink szarok az elmúlt hetekben, utaztak oda vissza a válogatottba ahol szintén szarul játszottak. Épp, hogy beestek a hétvégére, de azért kezdjenek. A cserékben sem volt semmi logika. Megint játszon együtt a 2 öreg, az biztos stabil kp-t eredményez majd, nem láttuk idén minden ilyen alkalommal, hogy nem működik...Legyen Kroos a vkp, biztos lesz elég ereje a meccs vége felé ellátni azt a feladatot. Kezd nevetséges lenni, hogy a legtöbb pontvesztésnél saját magunkat verjük meg.

Vinicius meg ismét lehetőséget kapott bebizonyítani, hogy totál agyatlan. Csak gratulálni tudok neki, ha már a helyzeteiben a lehető legszarabb döntéseket hozta, a meccs végén is kreált egy kakaskodást hadd pörögjön le pár perc ahelyett, hogy befogná. A lecserélés után meg vigyorogva megy pacsizni, minek örült, hogy nem csapta agyon valaki?

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. október 22., vasárnap 7:07

Altalaban egyébként adom, hogy ne foglalkozzunk a biroval, illetve h nagyjabol ugyanannyit tevednek nekunk, mint ellenünk, de a tegnapi meg engem is felkurt.

De egy másik dolog, ami nem tueom, h mennyire kerult szoba meg, hogy nem sok osszhang van a jatekosaink között, tehat nekem elso klikkre:
Valverde-cama-tschou zavarja egymást, belli-modric utban vannak egymásnak, vini- bellingham nem jatszik össze (ez inkább Vini hibaja, de az o jateka ilyen). Nem tunik úgy, hogy normalisan ellehet osztani a feladatkoroket köztük,ugy h mindenre jusson ember. Ha arda beindulna, akkor lenne 3 jo jatekos aki szeret ratekeredni a labdara es cipelni, meg egy labda tovabbra is.

Jah, az megvan, h a sevilla ledominalta a kp-nkat? Fel szemmel neztem, de csak baszd elore, fuss utana focit lattam tolunk, tudatos tamadasepitest tovabbra sem. Bar most nem vagyok rajuk dühös, mert siman a birora foghatjak, csak siman szarnak tartom a koncepciót Carlo részéről.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11217
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 22., vasárnap 0:22

realbeckham írta: Az öreg Mou már a parkolóban várta volna.
Carlo úriember.

Az ilyen hosszupuska alkatú, agárfeju embereket már gyerekkoruk óta basztathattak, 25 evesen lett elsonek barátnőjük, akit az anyukaja által ismert meg és akit gyorsan el is vettek feleségül, biztos ami biztos.
Mikor cr meglökte, mert felrúgták...ez meg azonnal ki pirosozta, már akkor látszott, hogy gyűlöli a madridot, illetve a sikeres embereket és a felgyulemlett ondó, meg traumai miatt jol megmutatja, hogy ki a főnök és gyakorolni fogja hatalmát.
Nagyon éled mostanában ezt a fórumozást :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. október 22., vasárnap 0:12

realbeckham írta: Az öreg Mou már a parkolóban várta volna.
Carlo úriember.

Az ilyen hosszupuska alkatú, agárfeju embereket már gyerekkoruk óta basztathattak, 25 evesen lett elsonek barátnőjük, akit az anyukaja által ismert meg és akit gyorsan el is vettek feleségül, biztos ami biztos.
Mikor cr meglökte, mert felrúgták...ez meg azonnal ki pirosozta, már akkor látszott, hogy gyűlöli a madridot, illetve a sikeres embereket és a felgyulemlett ondó, meg traumai miatt jol megmutatja, hogy ki a főnök és gyakorolni fogja hatalmát.
:lol: :lol: :lol:

Így éjfél körülre sikerült maradandót alkotni a Madridom közösségének. :D :agree:

Benned egy pszichológus veszett el.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 22., vasárnap 0:07

Az öreg Mou már a parkolóban várta volna.
Carlo úriember.

Az ilyen hosszupuska alkatú, agárfeju embereket már gyerekkoruk óta basztathattak, 25 evesen lett elsonek barátnőjük, akit az anyukaja által ismert meg és akit gyorsan el is vettek feleségül, biztos ami biztos.
Mikor cr meglökte, mert felrúgták...ez meg azonnal ki pirosozta, már akkor látszott, hogy gyűlöli a madridot, illetve a sikeres embereket és a felgyulemlett ondó, meg traumai miatt jol megmutatja, hogy ki a főnök és gyakorolni fogja hatalmát.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. október 21., szombat 22:50

ANDS írta:
Jim írta:

Lehet egy ilyen meccs utan birozni, de Carlonak nagyon komoly “erdemei” vannak a mai pontvesztesben.
ebbe nem lehet belekötni :D

Pont erre gondoltam a meccs után. Be kellett volna lőni kb. 3 helyzetet, és akkor meglett volna a 3 pont. Nem kell a bíróra fogni. Rodrynak ballal 16- ról csak el kellett volna találni a kaput. Meg vagy három másik esetben is, másoknak is.
[/quote]

A kettő nem függ össze és ez a sasorrú faxparaszt amióta spanyol meccseken látom belénk rúg.. nincs ebben újdonság.

Aki követi a spanyol focit és a Realt az sajnos látja.

Attól még lehetnek a Realnak csatár gondjai, vagy Carlo rosszat húz és mellette még direktbe rossz ítéletek. Ez van. Ezt sajnos lehet borítékolni a jövőben is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. október 21., szombat 22:08

Az a baj, hogy ennek a sasorrú kötsög bírónak még nagyon sok év van hátra a nyugdíjig.. évekig számolhatunk alap pontvesztéssel.

Pláne, ha komyabb meccseket adnak neki.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. október 21., szombat 22:03

BlancoMark írta:
Ez is jo. :lol:

https://www.reddit.com/r/soccer/s/mnqX8XTbeX

Ez a jelenet tokeletesen mutatja hogy a birok segghulyek a jatekhoz. Egyreszt Alaba miert krna ennyivel fole a labdat ket meterrol, masreszt ott olelgeti a fel Sevilla Ramost a remek mentes utan. :lol:
Ez is mi, egyik kameraállásból látni, hogy a bíró tisztán látja, hogy Alaba nem találja el a labdát, utána meg már csak Ramos van, hát hogy lehet ez után kirúgást ítélni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 21., szombat 21:52

ELSiete írta:
Realista24 írta:

Azt láttam, meg Valverde gólját is. De ennyi.

Burgosrol tudtuk hogy egy köcsög…de hogy ennyire nyilvánvalóan és a VAR?
És mennyi egyéb hibája volt még a meccsen.

Ilyenkor amúgy miba teendő...? Marmint a Real Madrid, mint minden idők legnagyob futball klubja csak nézi tétlenül ezeket a bírói tevedeseket? Vagy akkor van egy ilyen meccs, és ennyi, tovább lépünk? Nem zavarva minket, hogy adogatjuk le szépen az elonyunket? Komolyan kérdezem, mert g.ci kiakaszto, hogy ilyen semmirekello szar nulla emberek bíráskodhatnak és SOKADJÁRA LATVANYOSAN a Real Madrid ellen (el) vezetik a meccset.
Carlo Ancelotti: “If I say what I think about refereeing, I’ll miss many games. What I like the most is to sit on the bench, I don't say what I think. I use irony.” @AranchaMOBILE #rmalive


Majd a Real TV bővíti a három perces videóját Burgosrol 5re aztán ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 21., szombat 21:38

BlancoMark írta:
Ez is jo. :lol:

https://www.reddit.com/r/soccer/s/mnqX8XTbeX

Ez a jelenet tokeletesen mutatja hogy a birok segghulyek a jatekhoz. Egyreszt Alaba miert krna ennyivel fole a labdat ket meterrol, masreszt ott olelgeti a fel Sevilla Ramost a remek mentes utan. :lol:
Zseni :lol:

Két pontunkba került. :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. október 21., szombat 21:35

Realista24 írta:
BlancoMark írta:

Akkor Bellingham goljat ne nezd vissza mert agyverzest kapsz, teljesen feleslegesen belefujt egy 3 a 2-ben kontraba.
Most láttam :lol:

https://x.com/totalcristiano/status/171 ... sxT-_X3liw
Ez is jo. :lol:

https://www.reddit.com/r/soccer/s/mnqX8XTbeX

Ez a jelenet tokeletesen mutatja hogy a birok segghulyek a jatekhoz. Egyreszt Alaba miert krna ennyivel fole a labdat ket meterrol, masreszt ott olelgeti a fel Sevilla Ramost a remek mentes utan. :lol:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. október 21., szombat 21:32

Realista24 írta: https://x.com/paocasttillo/status/17157 ... sxT-_X3liw

Nem láttam a meccset, ezt miért nem fújta le?
Én még el is fogadnám, hogy nem fújja be ezt, ha végig ilyen felfogásban vezeti a meccset, de teljesen következetlen ez a balfasz, hát utána fordítva Vini ellen befújt egy ehhez nagyon hasonló esetet, csak ott Vini labdáért ment és kevésbé volt szabályalan.
Elképesztő amúgy, hogy ha nyerünk 4-0ra még akkor is felbasznak a bírók, hát még most ezzel a színvonaltalan szarral, amit a meccsen műveltek. Olyan szögeleteket, kezezéseket nem adnak meg nekünk, hogy erre nincsenek szavak. Ha én látom a TV-n keresztül teljesen tisztán elsőre, akkor azt nem hiszem el, hogy ott a 4ből egyik se látja. Az meg hogy látja ziccerbe mennénk a kontrából, azt gyorsan megállítja a játékot az év vicce, persze a játékosnak utána semmi baja nem volt meglepő módon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 21., szombat 21:26

BlancoMark írta:
Realista24 írta:

Azt láttam, meg Valverde gólját is. De ennyi.

Burgosrol tudtuk hogy egy köcsög…de hogy ennyire nyilvánvalóan és a VAR?
Akkor Bellingham goljat ne nezd vissza mert agyverzest kapsz, teljesen feleslegesen belefujt egy 3 a 2-ben kontraba.
Most láttam :lol:

https://x.com/totalcristiano/status/171 ... sxT-_X3liw
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. október 21., szombat 21:22

Realista24 írta:
ferni írta:

Ja te nem is láttad az elvett Bellingham gólt? :lol:

Semmi szabálytalanság nem volt a bíró szerint se, ez a köcsög meg belefúj a kontrába :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt láttam, meg Valverde gólját is. De ennyi.

Burgosrol tudtuk hogy egy köcsög…de hogy ennyire nyilvánvalóan és a VAR?
Akkor Bellingham goljat ne nezd vissza mert agyverzest kapsz, teljesen feleslegesen belefujt egy 3 a 2-ben kontraba.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. október 21., szombat 21:15

MarioCirolo írta: 1. Rodrygo az elmult heten jatszott 180 percet es utazott 16.000 kmt, ennek ellenere kezdeti.
2. Mendynek egy eve nem volt jo megmozdulasa es kezdeti.
3. Az egyetlen csatarunkat, aki meg lotte is a golokat az elmult hetekben a 79. percben hozta be.
4. Frissites gyanant behozta a 38 eves Modricot, aki 180 percet jatszott egy het alatt es lehozta a bomba formaban levo Tchouamenit es Valverdet.
5. Vini nulla teljesitmennyel, szintem 16K km utan 88 percig a palyan maradhatott, hogy Brahim kapjon 9 percet, amibol 5 fetrengess es reklamalassal telt.

Lehet egy ilyen meccs utan birozni, de Carlonak nagyon komoly “erdemei” vannak a mai pontvesztesben.
ebbe nem lehet belekötni :D

ez a meccs Carlo sara sajnos
nem tanult az Atletico elleniből úgy látszik...
pedig ott is szembetűnő volt, hogy nem lehet center nélkül kezdeni
még akkor is, ha az egy közepes Joselu

az meg, hogy nem vesszük figyelembe a játékosok válogatott meccseit, fáradsági szintjeit,
a formájukat sem sokszor, számomra érhetetlen...

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 21., szombat 21:11

Realista24 írta:
ferni írta:

Ja te nem is láttad az elvett Bellingham gólt? :lol:

Semmi szabálytalanság nem volt a bíró szerint se, ez a köcsög meg belefúj a kontrába :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt láttam, meg Valverde gólját is. De ennyi.

Burgosrol tudtuk hogy egy köcsög…de hogy ennyire nyilvánvalóan és a VAR?
És mennyi egyéb hibája volt még a meccsen.

Ilyenkor amúgy miba teendő...? Marmint a Real Madrid, mint minden idők legnagyob futball klubja csak nézi tétlenül ezeket a bírói tevedeseket? Vagy akkor van egy ilyen meccs, és ennyi, tovább lépünk? Nem zavarva minket, hogy adogatjuk le szépen az elonyunket? Komolyan kérdezem, mert g.ci kiakaszto, hogy ilyen semmirekello szar nulla emberek bíráskodhatnak és SOKADJÁRA LATVANYOSAN a Real Madrid ellen (el) vezetik a meccset.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég