Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 26., vasárnap 23:30

Nincs meccs embere csak szornyu napos es aranyember.

Elobbi Casemiro, utobbi Kerlon.

Mivel a Las Palmas ellen ugyis Casemiro kezd, mar most elkuldhetned a ****ba, igy talan egy gollal kevesebbet kapunk es konnyeben nyerunk mint ma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2017. február 26., vasárnap 23:31-kor.
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. február 26., vasárnap 23:29

az eredmények és motivációs szempontból sem jók a bérelt helyek,
ezért kell néha a jó cseréket kezdetni :)

tény, ma Isco és Morata hozta a meccset,
én a las palmas ellen, és a napoli elenni visszavágón őket kezdetném
a hétvégi bajnokikon mehetne Zidane kedvenc csapata a kezdőben

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. február 26., vasárnap 23:27

Realista24 írta:Azt nem értitek, amit hétről hétre írok, hogy a lényeg a közepe. Ez nem Moratán vagy Karimon múlik, hanem Casemiron, Iscón, Kovacicon.
Ez ma is bebizonyosodott.
A Karim-Morata harc csak azért jó, mert a személyeskedő seggarcokat ki tudom rakni lelkiismeret furdalás nélkül.

Figyelj már,nem akarom véletlen se felbaszni magam,se beléd kötni,de ,,menj anyádhoz", ,,takarodj" ,,seggarcok" ès ezek még csak nem is véglegesek,nem vagy Te egy kicsit elfajulva?Én értem,hogy tied a laszti,meg hogy Viktor is ezt játsza az országban,de egy kicsit még Ő is ad a látszatra.Ne haragudj de muszáj volt szóvá tennem,már én frusztrálódok az emberek helyett.

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Xober » 2017. február 26., vasárnap 23:25

Hogyan dettó ugyanaz Morata és Mariano? Amúgy baromi sokat lehet kritizálni a játékát annak, aki már hónapok óta nem játszik, valóban..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 26., vasárnap 23:21

Azt nem értitek, amit hétről hétre írok, hogy a lényeg a közepe. Ez nem Moratán vagy Karimon múlik, hanem Casemiron, Iscón, Kovacicon.
Ez ma is bebizonyosodott.
A Karim-Morata harc csak azért jó, mert a személyeskedő seggarcokat ki tudom rakni lelkiismeret furdalás nélkül.
A közepe sem azért szar, mert nem megy nekik, hanem annyira a pálya szélét használjuk, hogy egyszerűen kiesnek a képből. Ezért volt akkora felüdülés ma Isco beküldése is, mert a csatár mögötti részt lefedte, ezáltal volt középpálya.

Így ha továbbra is azt fogjuk nyomni, mint amit a Valencia ellen, meg amit ma, addig a kp ugyanúgy szar lesz. De tovább megyek, szerintem meg akkor nem nyerjük a meccseket, ha a szélső hátvédek szarok. Akkora szerepet kapnak a jelenlegi szisztémában, hogy nem engedhető meg a számukra a hibázás.

Az igaz, hogy nem a Benzema-Morata cserén dől el számunkra a dolog, de ez itt most a következetességről szól az esetükben. Ha Benzema, vagy bárki szar, akkor padra kell vágni, nincs mese.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. február 26., vasárnap 23:21

lestat írta:1.felidot felejtsuk el szerintem. De főlrg Zidane.
Szerintem egyáltalán ne felejtse el, hanem végre tanuljon belőle.
Első félidő egyszerűen nem RM szint volt, nagyon nem.
Azzal volt a gond, hogyha nem kapunk 2 gólt, szerintem Casemiro végigjátsza a meccset és egy unalmas 0-0 lett volna a vége. "Szerencsére" bekaptuk a gólokat és válatoztatott Zidane.
Nálam Isco a MOM, viszont Castillejo is nagy meccset játszott. Jár a taps

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 26., vasárnap 23:21

Hihi (azért nem hehe, mert még valaki félreérti :mrgreen: ). Napoli elleni meccs után jól ki voltam röhögve. Játékunk azóta sincs, a gondjaink pedig ugyan azok. Reméljük ZZ látta, hogy hogyan muzsikált a gála 11-e és leszűri a következtetéseket.

Két emberre térnék ki külön: Kroos és Morata.

Kroos: bacott fáradt. Neki is kellene a pihenés néha, mert ahogy fárad, úgy csökken a pontossága.

Morata: sokan tőle várják a megváltást, de ma sok mindent eláruló esemény történt vele. Beállította az eddigi rekordját a bajnoki gólok tekintetében. Ez azt jelenti, hogy soha életében nem lőtt egy éven belül 8 gólnál többet egy első osztályú bajnokságban sem (alacsonyabb szinten 12 a rekordja). 24 éves és a 4dik első osztályú éve...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 23:19

Dehogynem ertjuk
De nem, mert itt és a fb-on is úgy van előadva, mintha ezen múlna a szezon. Lehet, hogy te nem, de másik 20 igen.
Nem látják a fától az erdőt.
Ez nem Benzemarol es Moratarol szol, hanem a keret menedzseleserol, a jatekosok motivalasarol, es a csapat erdekeirol. Benzema egy jelentektelen porszem ehhez kepest, csakugy mint Morata.
Itt minden játékosnak tudnia kell, és nagyjából tudja is, hogy a kedvencek fixek. Aztán jön egy Morata, és azt hiszi majd miatta változtatnak rajta :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. február 26., vasárnap 23:19

Casemiro is rettentesen nagyot esett minőségben. Amikor visszajött kiváló tűzoltó volt és szintet is hozta, de mindegy milyen formában van kezd és ez meg is látszik. Lassú, körülményes, állandóan előrébb kószál mint Modric és Kroos. Nem idekövetelés de tegnap volt a Chelsea meccse ott is mentek az ívelgetések nem túl sikeresen de végig náluk maradt a labda és nyomták tovább mert Kanté egyszerűen minden lepattanót összeszedett és gyorsan továbbadta a Swansea azt se tudta hol vannak. Nyilván itt nem ez lenne a fő taktika csak a minőségbeli különbséget emelem ki. Jó az ha van egy védekezőbb beton ember a kreatív arcok között de a Realban neki is hoznia kéne egy minimum technikai tudást.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 26., vasárnap 23:17

Realista24 írta:Azt nem értitek, amit hétről hétre írok, hogy a lényeg a közepe. Ez nem Moratán vagy Karimon múlik, hanem Casemiron, Iscón, Kovacicon.
Ez ma is bebizonyosodott.
Dehogynem ertjuk. Pont ezert lehetne kivagni Benzemat a padra hatha elgondolkodik. Ugyse rajta mulik. Kis tulzassal semmit nem tesz hozza a jatekhoz, ezt nagy valoszinuleg Morata sem mulna alul. Nincs benne kockazat annyira rossz a francia. Van a keretben par olyan jatekos aki jobban megerdemelne nala a kezdohelyet jelenleg. Felolem lehet ez Isco is, vagy Kovacic, vagy Lucas Vasquez, csak tegye be oket, hogy aki a padon ul lassa hogy a kemeny munka es a jo teljesitmeny megterul es kezdobe lehet kerulni anelkul hogy valaki honapokra leserulne, a palyan levok meg lassak hogy attol hogy most ok vannak a kezdoben meg nem feltetlenul lesz az mindig igy, es igenis igyekezzenek teljesiteni, mert ha nem akkor a padon talalhatjak magukat. Ez nem Benzemarol es Moratarol szol, hanem a keret menedzseleserol, a jatekosok motivalasarol, es a csapat erdekeirol. Benzema egy jelentektelen porszem ehhez kepest, csakugy mint Morata.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 23:16

koax írta: Szerintem ha ugy nezzuk szemelyeskedes nelkul viszont eleg jo erveket irt..
Mariano detto ugyanaz mint Morata.
De szerencsére odaírta :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 26., vasárnap 23:14

De ki követeli moratat kezdőbe évekre? Mindenki aki a kezdőbe szeretné az az idei évre vagy 4-5 meccsre. Hogy megkapja a bizalmat az idény során amit az ő teljesítménye alapján is kiérdemelt, ha meg már benzemaét is figyelembe vesszük, akkor ordító faxság hogy a francia van nyomatva.
Beszélhetnénk arról hogy milyen jó lenne agüerocavanilewambappesanchez a kezdőbe de minek?

Én személy szerint az idei évet szeretném dupla kupával a végén ünnepelni, és ezért szeretnék moratának kezdő tagságot még most!! Hogy ha április-májusban jönnek a mindent eldöntő meccsek akkor legyünk tisztában hogy kitől mit kaphatunk...most jelen pillanatban annyit tudunk h karim hullagyenge, morata meg próbálkozik csereként be is jövöget neki...hát lépjünk már előre valamit csatárkérdésben,mert így ezzel szart se fogunk nyerni. És karim nem érdemli meg!!! hogy a következő meccseken kezdjen! Mert ennyire körbenyalt játékosa ilyen teljesítménnyel még nem volt a klubnak! Talán 4-5 meccs padtól megjön az esze, mert 6 hónap feltétel nélküli bizalomnak látjuk azt a vaskos 5 gólos eredményét...
Aztán nyáron le lehet vonni a konzekvenciát. Én sem számolnék moratával, de itt van, küzd, hajt és teljesít.

De illúzióim nincsenek, nem fogja megkapni a bizalmat, karim meg yolozhat a pályán. Ejjj de haragszok rá, pedig szerettem a játékát...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 23:08

Azt nem értitek, amit hétről hétre írok, hogy a lényeg a közepe. Ez nem Moratán vagy Karimon múlik, hanem Casemiron, Iscón, Kovacicon.
Ez ma is bebizonyosodott.
A Karim-Morata harc csak azért jó, mert a személyeskedő seggarcokat ki tudom rakni lelkiismeret furdalás nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 26., vasárnap 23:07

ziro4vr írta:
dannen írta:szoval mariano aki szo szerint ugyanazt csinalta mikor beallt, mint morata, mehetne a kezdobe, de morata csak cserekent jo. hat ja menjunk mi az anyjunkba a forumrol, nem ertunk ehhez, majd realista meg ziro elbeszelgetnek az o magas szintjukon.
Személyeskedés nélkül nem tudsz érvelni?

Ja várj, nem.
Szerintem ha ugy nezzuk szemelyeskedes nelkul viszont eleg jo erveket irt..
Mariano detto ugyanaz mint Morata.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 26., vasárnap 23:06

sonic írta:Ha Morata kezdene Benzema helyet valoszinuleg semmivel nem lennenk rosszabbak, mert Benzema sajnos annyira fos. Lehet jobbak se, de Morata mar annyiszor bizonyitott cserekent hogy megerdemelne hogy kezdjen legalabb a meccsek felen amikor heti 2 meccsezunk. Ez lenne a minimum. Es nem csak miatta mondom, sot oszinten szolva leszarom Morata erdekeit meg Benzemaet is. A csapat miatt kellene ezt meglepnie Zidane-nak, mert igy csak azt latjak a jatekosok hogy tok mindegy mi tortenik ugyis ugyanazok kezdenek. Nincs ertelme hajtani cserekent se, mert ugyse leszel kezdo. Ez igy nem mehet tovabb. Ugyanez a szituacio a kozeppalyan Isco es Kovacic eseteben.
Zidane-nak tokoket kell noveszteni es kivagni a kezdobol aki tartosan szar, megadni a lehetoseget annak aki cserekent bizonyit.
Es nem az allandoan semmirekell Jamest berakni a kezdobe amikor semmi nem indokolja. Amator edzo....
+1! :agree: Jelenleg a következetesség az, ami hiányzik Zidane edzői kvalitásából. Rossz nézni, amikor egy ilyen meccset lehoz Isco, vagy megyneri nekünk Morata és aa következő összecsapáson megint a Casemiro van a középpályán és Benzema elől. Fel kell ismerni azt, hogy nem csak belőlük áll a csapat, és ilyenkor ki kell rakni azt, aki épp nem úgy teljesít, ahogyan azt elvárnánk. ÉS lehet, hogy ez morálisan is helyre tenné a játákost/ játékosokat.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2017. február 26., vasárnap 23:06

Kicsit fellélegezhetünk aztán jöhet a bl.Az április viszont brutális lesz ha kapunk vmi nehezet a bl-ben.
Azért jövő héten elég necces lehet az Eibar. :D Nagy meccs volt, tanulni kell belőle, mert megjárhattuk volna megint. Az persze külön öröm, hogy sokkal többen követik így a meccset, mondjuk a végén kicsit más a szájíz egyeseknek. :-*
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 26., vasárnap 23:05

dannen írta:szoval mariano aki szo szerint ugyanazt csinalta mikor beallt, mint morata, mehetne a kezdobe, de morata csak cserekent jo. hat ja menjunk mi az anyjunkba a forumrol, nem ertunk ehhez, majd realista meg ziro elbeszelgetnek az o magas szintjukon.
Személyeskedés nélkül nem tudsz érvelni?

Ja várj, nem.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 26., vasárnap 23:04

De lássátok már be Morata ebben nagyon jó, ilyenkor működik.
Jelenleg Benzema meg még annyira sem működik. Ha ezek után sem lesz kezdő Isco és Morata, megmarom magam.

A meccsről meg inkább nem írok semmit, mert csak visszafelé fejlődünk. Kovacic mellőzését meg megint nem értem.

Ja, és Kroos is szar volt. Kovács mehetne nyugodtan helyette.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 26., vasárnap 23:03

4 pontot vártam ettől a 2 meccstől, a szezon legnehezebb szakaszának gondoltam,az is lett . Március van vezetjük a ligát -1 meccsel.Van mit javúlni de minden rendben.

Zidane hozzáállása aggasztó,Karim mostmár üljön a padon amíg kiszellőzik, Moratat lehet ekézni de megdolgozott azért,hogy legalább 2-3 meccset kezdjen.

Barcáéknak újjab szög a koporsójukba ez a meccs és remélem még sok meccset kell végigszurkoljanak nekünk :D

Értem én higy lehetett vna ez a hét jobb is, de tényleg ez volt a szezon legnehezebbik része eddig, és túlvagyunk rajta úgy,hogy vezetjük a ligát.Kicsit fellélegezhetünk aztán jöhet a bl.Az április viszont brutális lesz ha kapunk vmi nehezet a bl-ben.

Szép volt én az ilyen meccseket jobban értékelem mint a simázásokat,mondjuk én nem vagyok normális :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. február 26., vasárnap 23:03

Realista24 írta:
Sierra írta:Már most lehetne értékelni ezt az értékelhetetlent. A sokmeccses veretlenségi szériában legalább nyomokban lehetett felfedezni focit, de a Sevilla elleni vereség óta egy nagy nulla a csapat. Hiába a rengeteg kiváló képességű játékos, egyszerűen nem működik semmi, és most még egyéni villanások sincsenek. Mindenki alulteljesít a csapatban, nincs egy játékos, akit ki lehetne emelni. Épkézláb támadásunk alig akad 1-1 meccsen. Tavalyi BL ide vagy oda, szerintem Zidane nem jó edző. Lehet az lesz, de jelenleg szerintem nem ő a megfelelő a csapat élére (fogalmam sincs ki lenne az). Alapból korai volt leültetni a padra szerintem.
Töröljem, írsz újat? :mrgreen:
Olvasták a hozzászólást a szünetben. :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég