Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. szeptember 25., vasárnap 10:05

Újabb zseniális meccs.
Kész kabaré amit a játékosok művelnek eddig.
Ezeket az ötösről való beadásokat bepasszolásokat meg sosem fogom megérteni amikor simán beverhetnék a labdát a kapuba.
A védelemből Varane tetszett csak,a többi no comment kategória.
Dortmnund ellen fájni fog ha minden így marad.

Süllyed a csapat keményen.... :|
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 25., vasárnap 9:43

ToniKroos írta:Hát evvel szerintem elbuktuk a bajnokságot... :(
El bizony,az hogy vezetjül a tabellát,csak illuzio...árnyèk a falon....

Az hogy a barca is elbukott egy meccset otthon az alavestol,ne èrdekeljen senkit,persze nem is rinyálnak szeptemberben.
Nincs itt elbukva semmi.Korrigálni kell a hibákat,a helyzeteket meg be kell lőni.Olyan èrzèsem van egy kèt irás kapcsán mintha a pálmások odaszögeztèk volna a kapuhoz a realt.Pedig dehogy.
Rendet kell rakni a fejekben,ehhez meg ZZ a legalkalmasabb,,mer ha nem ő nem tudom ki.
Lehet itt szakmázni hogy hogy kellene,mint kellene,de addig amig ilyen dekoncentrált a banda,felmehetnek 12 emberrel is,a vège ugyan ez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 25., vasárnap 9:14

Maga az ötlet jó dolog, hogy nem kell kifejezett vkp, de ennek vannak bizonyos feltételei. És ahhoz meg hozzátartozik egy megfelelő taktika, csapatszintu jatek, plusz az állandósult szerepek és játékosok. Jelenleg egyik sincs meg, ezért kár is lenne a vkp nélküli felállást erőltetni.

Majd ha van egy fasza játékunk, ahol mindenkinek megvan a helye, és csapatként is mozognak, akkor majd szepen elé lehet tüntetni a verolegeny posztot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 25., vasárnap 7:01

nmate írta:Kihalo poszt a vkp, nelkule is jo.























:ike:
Az a baj hogy fogalmad sincsen ezekről.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. szeptember 25., vasárnap 1:06

No James, No Party :hmmm:
Viccet felreteve, amikor ilyen sokszor adunk be egy meccsen, akkor tenyleg kar ot padoztatni, messze a legjobban ad be.
Kivancsi leszek a Dortmund ellen ki lesz a harmadik a kp-n Lukita es Kroos mellett. Azon a meccsen nem feltetlenul Jamest jatszatnam, Iscot plane nem. Nalam Kova lenne a harmadik.
BBC-tol is sokkal tobb kell, plusz a vedok kapjak ossze magukat, mert tragedia amit muvelnek. Remelem, hogy ok is erzik azt, hogy ilyen jatekkal a Dortmund kipicsaz minket.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. szeptember 25., vasárnap 0:12

Nem rajtam mulik sajnos. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 25., vasárnap 0:07

Remy írta:Szepen leadtuk az elonyt... :kivagyhe:

Iden alig lattam meccset, szarul is toljuk. :kivagyhe:
Akkor kezdj el meccset nezni, mert lassan elbukjuk a bajnoksagot...

:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. szeptember 25., vasárnap 0:05

Szepen leadtuk az elonyt... :kivagyhe:

Iden alig lattam meccset, szarul is toljuk. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 25., vasárnap 0:03

___Samy___ írta:
Másik probléma szerintem, hogy általában nagyon nagy a távolság a támadók és a kp között, vagyis hiányzik egy olyan játékos, aki összeköti a 2 csapatrészt. Sokszor megfigyeltem már, hogy a csatár (általában CR) beindul a védők mögé, de nem kapja, mert vagy nem veszik észre a kp-sok, vagy túl messze van. Valahogy ezt érzem kevésnek, a védelmek mögé bejuttatott labdák számát.
Eleve a támadó harmadban messze van mindenki a labdás embertől. Letesszük szélre, aztán mindenki szalad befelé a beadásra. Meg sem próbáljuk kicsiben lejátszani, lyukra dobni a labdát egy esetlegesen beinduló támadónak. Ráadásul a mélységi labdák is kevesek, keveset mozognak elől a támadók az oldalváltásokon kívül. Ezekkel lehetne fejleszteni a játék képét. Nem lennénk olyan egysíkúak, mint most. Az alapanyag meg adott.
Igy igaz!!!! Ugyanezt irtam le a multkor en is, keves a mozgas, tul passzivak vagyunk, keves a befutas ures teruletre, keves a varatlan huzas, tulsagosan kiszamithatoak vagyunk, tul egyszeru a jatekunk, neha bejon, neha nem... Sokkal szinesebbnek, sokkal kreativabbnak kell lennunk.
:goat:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2016. szeptember 24., szombat 23:43

Hát evvel szerintem elbuktuk a bajnokságot... :(

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 24., szombat 23:12

___Samy___ írta: Eleve a támadó harmadban messze van mindenki a labdás embertől. Letesszük szélre, aztán mindenki szalad befelé a beadásra. Meg sem próbáljuk kicsiben lejátszani, lyukra dobni a labdát egy esetlegesen beinduló támadónak. Ráadásul a mélységi labdák is kevesek, keveset mozognak elől a támadók az oldalváltásokon kívül. Ezekkel lehetne fejleszteni a játék képét. Nem lennénk olyan egysíkúak, mint most. Az alapanyag meg adott.
Viszont védelem mögé beadni a legjobban szerintem James tud.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 24., szombat 23:12

Kihalo poszt a vkp, nelkule is jo.























:ike:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 24., szombat 23:06

Másik probléma szerintem, hogy általában nagyon nagy a távolság a támadók és a kp között, vagyis hiányzik egy olyan játékos, aki összeköti a 2 csapatrészt. Sokszor megfigyeltem már, hogy a csatár (általában CR) beindul a védők mögé, de nem kapja, mert vagy nem veszik észre a kp-sok, vagy túl messze van. Valahogy ezt érzem kevésnek, a védelmek mögé bejuttatott labdák számát.
Eleve a támadó harmadban messze van mindenki a labdás embertől. Letesszük szélre, aztán mindenki szalad befelé a beadásra. Meg sem próbáljuk kicsiben lejátszani, lyukra dobni a labdát egy esetlegesen beinduló támadónak. Ráadásul a mélységi labdák is kevesek, keveset mozognak elől a támadók az oldalváltásokon kívül. Ezekkel lehetne fejleszteni a játék képét. Nem lennénk olyan egysíkúak, mint most. Az alapanyag meg adott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. szeptember 24., szombat 23:02

Az is érdekes, hogy Casemiroval idén 2 gólt kaptunk, nélküle meg 5-öt. Ha ő nincs, akkor túl sok a művész és kevés a jó munkásember.

Másik probléma szerintem, hogy általában nagyon nagy a távolság a támadók és a kp között, vagyis hiányzik egy olyan játékos, aki összeköti a 2 csapatrészt. Sokszor megfigyeltem már, hogy a csatár (általában CR) beindul a védők mögé, de nem kapja, mert vagy nem veszik észre a kp-sok, vagy túl messze van. Valahogy ezt érzem kevésnek, a védelmek mögé bejuttatott labdák számát.

Simán kipróbálnék egy:

CR-Benzema-Bale
------Modric
-Kroos-Casemiro

felállást.

CR-hez: szerintem a fütyüléstől volt ideges és a Karim gól előtti lövése miatt mérges (magára).

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 24., szombat 22:56

Kevés a koncentráció,ezért van az egyéni visszaesés ami egyébként alig volt valaha is jellemző ránk....ennyi most hirtelen a probléma. Ez edzői felelősség. Ez alapkövetelmény.
Valóban. Az, hogy a Villareal ellen az első félidőben nincs játék, az egyszerűen elfogadhatatlan. És ezek az apró bakik is a koncentráció hiányát jelzik. Ezeket a meccseket egy stabil, magabiztos csapat lezárja 3-0-al a félidőben. Lehet itt a szerencséről beszélni a 2. gólnál, de itt nem ez a lényeg. Egy ilyen mentalitású csapat előbb-utóbb el fog bukni, hiába nyer néha akarattal, szerencsével az utolsó percekben. Ha Zidane ezt nem orvosolja ez az állásába fog kerülni. Remélem minél hamarabb megoldja.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 24., szombat 22:49

Pedig most nem taktikai problémák voltak. Volt 6-7 nagy helyzet.
Ezt adom. Bár azért szar érzés volt nézni, hogy a Las Palmas csinosan labdázgat minden helyzetben.

ZZ-nek meg el kéne már döntenie, hogy mit akar játszani, mert én még mindig nem látom, hogy mit is akarunk a beadásokon kívül. Neki van esze a focihoz, nem igaz, hogy nem tud kitalálni vmi használhatót.

Viszont az teljesen nyilvánvaló, hogy fejben vannak a legnagyobb gondok, megint és ismét. Az a baj, hogy bármilyen baj jön elő bármikor, mindig ide lyukadunk ki, hogy fejben kevesek. Ez legalább akkora gond, mint a Sanitas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

portik
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. január 1., péntek 11:24

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: portik » 2016. szeptember 24., szombat 22:46

Realista24 írta:Jah, jól elkúrta...valóban.
Sehol nem írtam ilyet, hogy elkúrta, csak azt mondtam, hogy jelenleg taktikailag gyengék vagyunk, mert nincs stabilitás és nincs védelem sem. A cserék működtek, de azok egyéni teljesítmények, ettől még a csapatnak jól láthatóan nem megy, szenvednek és nem a fejekben van a hiba, hanem rendszerszinten.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 24., szombat 22:45

realistahuni írta:Nem igaz bazdmeg hogy nem tudunk évek óta egy normális bajnokságot lehozni. Ha előnyünk van állandóan magunkra húzzuk a barcát addig amig meg nem előznek, aztán tavasszal meg futunk az eredmény után, lassan ott vagyunk hogy 10 év alatt 2 bajnokságot nyertünk egy elvileg kétcsapatos bajnokságban. Faszért nem lehet odatenni a csontot.

Kevés a koncentráció,ezért van az egyéni visszaesés ami egyébként alig volt valaha is jellemző ránk....ennyi most hirtelen a probléma. Ez edzői felelősség. Ez alapkövetelmény.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. szeptember 24., szombat 22:44

Lehet szépíteni egyébként a dolgot, de eddig az egész szezonban bűnszarul játszunk, alig volt eddig meggyőző meccsünk. Szerintem csúnya pofon lesz itt a Dortmund ellen, de lehet szükségünk is lenne rá.

Bajnokságot meg így megint nehéz lesz nyerni, kis ésszel csináljuk a dolgokat akkor már 5 ponttal mehetnénk, de nem, seggbutának kell lenni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. szeptember 24., szombat 22:44

Kíváncsi vagyok megérem-e, hogy egyszer úgy gyaluljuk le az ellenfeleket, mint annak a idején a Barca abban a pár évben. Szeretnék már látni egy olyan Real Madridot, amely évekig minden csapat felett áll (megint csak azt tudom írni, mint az akkori Barca), és nem csak eredményben, de játékban is a legjobbak vagyunk. De félek, hogy ez sosem fog eljönni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2016. szeptember 24., szombat 22:44-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég