Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. november 9., hétfő 13:49

Nem lesz edzocsere ideny vegeig szerintem, nem indokolt. Ha veletlen megis, Mourinho kizart, hogy visszaterjen.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 9., hétfő 13:26

Nekem van egy olyan érzésem,hogy decemberbe vagy Mourinho,vagy Zidane lesz már a tréner.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 9., hétfő 12:46

Továbbá mindenki maga alatt teljesített, egy kiugró teljesítményt sem tudok kiemelni.
Na ilyenkor kellene jonnie NEKI,meghuzni a váratlant,lelket verni a tobbiekbe,elkèrni,megcsinálni,odaèrni.Ez ment is neki règen,ha a csapat szar volt,rá mindig lehetett számitani.Tegnap meg csak azzal volt elfoglalva hogy holnap premier.Èn mèg mindig bizom benne hogy a tavaszra feljavul,de ez amit meccsek ota muvel,elfogadhatatlan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 9., hétfő 11:24

pheco írta:Tényleg kurva gyenge volt Cé(tegnap is), de ne csak az ő nyakába legyen varrva a tegnapi vereség. Kroos is legalább akkora mínusz volt, mint Ronaldo és Danilot is ide lehet sorolni. Nem másra akarok mutogatni, csak említsük már meg. Fb-ra is ki lett írva, hogy emberhátrányban nehéz játszani.. mintha mindenki kurva jó lett volna, csak ő hozta volna a durcás, használhatatlan énjét. Továbbá mindenki maga alatt teljesített, egy kiugró teljesítményt sem tudok kiemelni. Talán Bale hozott többet, mint amit vártam, de ez nem biztos, hogy dicséret.

Kíváncsi leszek a Barca ellen mi lesz. Elmúlt éveket tekintve talán a két leggyengébb csapat fog találkozni. Annyival van előrébb a Barca, hogy a két klasszisuk formában van, míg nálunk most senki.
Csak pl. Krooson nem az akarás hiánya látszott, hanem hogy nincs jó formában. Elkésett, rosszul tette, stb.. Ronaldo meg hónapok óta egy nagy kalap szar, az akarás legkisebb jele sem látszik rajta. Danilot meg felesleges tovább elemezgetni, irtó kevés az emberünk egy Real Madrid kezdőbe. Nachot stabilabbnak éreztem a túloldalon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. november 9., hétfő 11:09

Szar volt tegnap ronaldo is, danilo különösképpen, kroos alibi, isco nálam az idény csalódása...beniteztől nem is várok semmit, azt hozza is szépen, hányinger ahová a csapat jutott, kiírtotta a csapat maradék stílusát is, mindenki szenved egyénileg, csapat szinten is csak a stabil középszart hozzuk. De a legnagyobb taps Perezé.
18 hónap...ennyi telt el a La Decima óta...hát ügyesen szétbasssztuk az egészet, ahelyett, hogy építkeztünk volna belőle. Végig vertük a mellkasunkat a Decimával és közben szembe köptük a klub értékeit. Várható volt Pereztől. Hányinger.

Persze nem a tegnapi vereség árnyalja a képet...bízunk a jobb folytatásban.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. november 9., hétfő 11:03

Tényleg kurva gyenge volt Cé(tegnap is), de ne csak az ő nyakába legyen varrva a tegnapi vereség. Kroos is legalább akkora mínusz volt, mint Ronaldo és Danilot is ide lehet sorolni. Nem másra akarok mutogatni, csak említsük már meg. Fb-ra is ki lett írva, hogy emberhátrányban nehéz játszani.. mintha mindenki kurva jó lett volna, csak ő hozta volna a durcás, használhatatlan énjét. Továbbá mindenki maga alatt teljesített, egy kiugró teljesítményt sem tudok kiemelni. Talán Bale hozott többet, mint amit vártam, de ez nem biztos, hogy dicséret.

Kíváncsi leszek a Barca ellen mi lesz. Elmúlt éveket tekintve talán a két leggyengébb csapat fog találkozni. Annyival van előrébb a Barca, hogy a két klasszisuk formában van, míg nálunk most senki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 10:38

kiserik
Hogy nem lehet személyeskedés nélkül írni semmit, az azért elég mókás. Aztán csodálkoztok, ha valakit elküldök a fas.ba vagy netán még ki is lesz tiltva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 9., hétfő 10:37

szerk.: erre most se kapok majd választ.. :( :lol:
kiserik írta:Elment 2 belső kp-s, jött 1. Nem normális, hogy 4kp-sunk van, ebből 3 folyamatosan játszik, ha kell, ha nem.
Ezt mondjuk nem egészen értem. Van Kroos és Modric az alapkezdőbe, a cseréjük pedig Casemiro és Kovacic volt alapból. Előttük lenne a James-Bale-CR trió, elől pedig Benzema, itt a cserék meg Isco, Jesé, Lucas és Cheryshev. Arról már nem Benítez tehet, hogy James, Bale és Benzema nem játszhattak folyamatosan már jó ideje, meg Modric is sérült volt asszem, Kovacic szintén. Így nehéz forgatni egy csapatot.

Alapból a középpályátok minőségben és mennyiségben tökéletes, a támadósorban is elég jók a cserék - Bale-CR kettősről már régebben leírtam a véleményem -, egyedül a cserecsatár hiányposzt nálatok. Úgyhogy a keret kialakítását én nem szidnám, talán csak a Münchennek van minőségibb cseresora, mint nektek. Ennél erősebb keretet meg folyamatos hiszti nélkül nem lehet szerintem kialakítani, nézd meg milyem kezdőt küldtetek fel, amikor a fél csapat kidőlt, aztán nézd meg a miénket pl - hál istennek ez az eredményekben nem mutatkozott meg mondjuk.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. november 9., hétfő 10:33

Realista24 írta: Sikerült, mikor már a pontvesztés volt a levegőben. A PSG ellen is a végén futkározott a védők között ész nélkül. Az mennyire nevetséges volt...te jó ég.
Gondolom a twitter is azért van tele Cé lehúzással, mert olyan jó volt és mert mindent megtett. Még a legelfogultabb odalaknak is feltűnt, hogy mennyire semmi volt tegnap is.
Neked van valami magánéleti problémád? Komolyan nem értem. Leírtam, hogy a kp ki van purcanva. Lépni nem bírnak, passzolni is csak a legközelebbinek. Leírtam, hogy az első 30 percben Bale és CR is sokat mozgott be a védők mögé, de indítás nem jött, csak Pepétől (első félidő első fele) meg Jamestől (a végén, amikor inkább csak erőlködés volt). Azt is leírtam, hogy a 2 jómadár ugyan úgy 0 teljesítményt nyújtott. Erre minden válaszod, mint egy kisgyereknek, hogy akkor is CR szar. Akkor is CR rossz. Akkor is CR a hibás. Akkor is CR a bűnös. Igen, szar volt CR, szar volt Bale, de ne feledkezünk már meg a kp-ról, csak mert most te CR-t utálod. Attól még hogy CR szar, attól még nem kellene átmennie minden csapatnak úgy a kp, mint ha ott sem lenne senki. Persze, CR nem védekezik, mert csak áll egész meccsen, de van még ott 9 mezőnyjátékos rajta kívül is. Attól még hogy CR nem fut, lehetne ott másnak is beindulni, kérni a bogyót, kapura törni, beadni, távoli bombákkal próbálkozni. Ez mind mind elfogyott 60 perc után.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 10:16

kiserik írta:
Realista24 írta: Álló játékosnak nehéz passzolni.
Jamesnek és Pepének is sikerült, tehát nem lehetetlen. Amúgy direkt figyeltem a 2 jómadarat, az első 30 percben folyamatosan mozogtak be a védők mögé, de alig kaptak valami használható indítást, csak a biztonsági oldalpassz ment végig. Persze, hogy megunták. Ilyenkor szokott jönni, hogy visszalépnek labdáért, de akkor meg nincs kinek adni.
Sikerült, mikor már a pontvesztés volt a levegőben. A PSG ellen is a végén futkározott a védők között ész nélkül. Az mennyire nevetséges volt...te jó ég.
Gondolom a twitter is azért van tele Cé lehúzással, mert olyan jó volt és mert mindent megtett. Még a legelfogultabb odalaknak is feltűnt, hogy mennyire semmi volt tegnap is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. november 9., hétfő 10:11

Realista24 írta: Álló játékosnak nehéz passzolni.
Jamesnek és Pepének is sikerült, tehát nem lehetetlen. Amúgy direkt figyeltem a 2 jómadarat, az első 30 percben folyamatosan mozogtak be a védők mögé, de alig kaptak valami használható indítást, csak a biztonsági oldalpassz ment végig. Persze, hogy megunták. Ilyenkor szokott jönni, hogy visszalépnek labdáért, de akkor meg nincs kinek adni.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 9., hétfő 10:07

Jamesről: “James nem volt elég egészséges ahhoz, hogy fél óránál többet játsszon. Sokat kell még dolgoznia, hogy többet játszhasson és visszatérhessen a tőle megszokott szintre, nagyszerű játékos”.
Akkor ha nem egészséges minek kell elengedni a válogatotthoz? :lol:

Most nem akarok itt okosnak tűnni, de én már leírtam,hogy ez lesz. :mrgreen:
Pont valamelyik nap.
Miért nem rotált? Miért nem játszatja Kovacicot?
Olyan hogy támadójátéka a csapatnak az meg mióta idejött nincs.
A tegnapi amúgy meg már a PSG elleni is egy 4-2-3-1 volt inkább.
Mert ez a mániája neki.
Szépen visszatért erre.
A Classicot ha elveszti -6 pont onnan neki reszeltek szerintem.
Így se vagyok biztos abban,hogy megvan neki a tekintélye a játékosok szemében.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. november 9., hétfő 10:00

Nem tudom ki latja hasonlóan a helyzetet, mert ugye Casemiro nagy kedvenc lett de az állandó kezdő tagságát el kell felejteni. Tény, hogy kurva jól el latja a saját szerepét de a támadó játékunkhoz egy ilyen szervezett felállt védelemmel szemben mint tegnap a Sevilla semmit nem tud hozzá tenni. Ő egy nagyon jó taktikai elem, mert ilyen tipusú játékosra szükség van a keretben, de minimálisra van reledukálva a feladata és ez nagyon kevés a mai fociban, egyet értek azokkal akik többször kifejtették az ilyen játékosok szerepet. Ha mar látványosan el kezdte Benitez a 4-3-3 -mat akkor nekem mindenképpen Kovacic lenne akit beépítenék. Játszottunk vele ebben a felállásban a Bilbao ellen ahol tökéletesen működött.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 9:57

Hol volt Modric, Kroos, Case, Isco? Elmondom. A pályán csellengtek teljesen kimerülve (lásd egy két távoli lövéske, amikor már fejben sem tudtak gondolkodni, de azok meg alig gurultak el a kapuig).
Álló játékosnak nehéz passzolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 9., hétfő 9:53

Realista24 írta:A vereség nem zavar annyira, azt remélem senki nem gondolta, hogy nem fogunk kikapni a szezonban. Megnyugtatok mindenkit, fogunk még. Rafát szidjátok, Carlót követelitek, holott vele is voltak olyan meccsek, hogy kifejeltem volna a falat. Akkor éppen Mourinhót sírták vissza páran. :)
Sevilla nehéz pálya, bukott itt a Barca is, tele vagyunk sérültekkel, meg lélektelen játékosokkal. Leszarom a vereséget, de kicsit továbbmegyek. Írok egy hosszabbat, hogy ne csak a trollkodásból álljon a munkásságom, ha már rangom van :lol:

FC Barcelona: Bravo; Alves, Alba, Piquè, Mathieu, Busquets, Sergi Roberto(Rakitic), Iniesta; Suárez, Neymar és Munir(Messi).

Real Madrid: Casilla(Navas); Danilo, Pepe(Varane), Ramos, Marcelo(Nacho); Kroos, Casemiro, Modric; Isco, Cristiano, Bale(Jesé).

Akárhogy és akárhányszor nézem ezeket a kezdőket, most ezt vagy a korábbit, teljesen mindegy. Egy ponton csúcsosodik ki a különbség...és ezért nem tudom elővenni annyira Rafát. És ezért is várom a Cé utáni időszakot, mindegy ki jön, ennél rosszabb nem lehet.

Az első hármasig szépen fel van építve a csapat. Majdnem mindenhova van két minőségi játékosunk, a labda folyt, sok passz, sok mozgás, labdabiztos játékosok, szép keresztlabdák, stb. Ez jellemezte a játékunkat, egészen addig, amíg az első hármas egyikéhez nem került, vagy az első hármas egyikét nem kell megjátszani.

Arról pedig már nem ő tehet, hogy Cét és Bale-t nem lehet a padra tenni, csak ha megsérülnek. Mondjuk az is érdekes, hogy Bale miatt a végletekig ekézve van Rafa, olyanok által is, akik Cét minden körülmény között és ellenére a pályán tartanának, ha kell, ha nem. Pedig tegnap sem a walesi volt a gyengébb. Karimot bezzeg a végletekig lehet szopatni, azzal magyarázva, hogy a legértékesebb játékos Modriccsal együtt :lol:

Aztán akkor itt jön az, hogy de ő az edző, hasson rájuk, igaz? Na most Cére ki tud hatni? Vagy az örök elégedett Bale-re? Senki, főleg, hogy az elnök rájuk dobta a védettséget jelentő kendőt. Nálam Pérez a hunyó, nem Rafa. Nyáron lehet javítani, vagy tovább rombolni Cé és az edző személyét. Rafának meg van még bőven ideje javítani, kérdés mennyire hagyják.

Továbbá az is világi pech, hogy James, Karim egyszerre mentek táppénzre és csatlakozott hozzájuk Marcelo és Navas. A négy legjobb a szezonban, kérdés nélkül. Nálam.

Szóval lehet temetni Rafát, de én még nem teszem. Persze ki lehet vesézni a hibáit, mert van neki bőven, de én úgy érzem, hogy a tegnap a játékosokon múlt. Focizni kéne és nem kifogásokat keresni, meg mással foglalkozni.
Szerintem meg nem ennyiről van szó. 2 hónapja többnyire Navas remeklése volt egyedül a kulcs meg néhány mákos gól, hogy hoztuk a meccseink. A csapatban abszolút nem érezni az átütőerőt, nincs meg, hogy bármikor helyzetbe tudunk kerülni, persze a sok sérülttel nem várható el minden, de néha a támadójátékunk egyenlő volt egy nagy határ szarral. 1-2 éve még a legjobban kontrázó csapat voltunk, most meg az első passz után elakad a támadás. Ha nálunk a labda, akkor meg Modric-Kroos hiába mozgatná a szálakat, ha elölről például csak Isco képes mozogni, pedig itt már mindkét másik nagyfaszúnak is meg lehetne mondani, hogy több mozgást/helyezkedést igényel a csapat. Aztán itt van nekünk még pofás statisztikának, hogy csak 7 gólt kaptunk 15+ mecccsen, viszont ha megnézzük a védekezésünk, akkor fogjuk a fejünket. Danilot tegnap szerintem még Fiola Ati is lazán túlteljesítette volna, annyira gyök lassú az emberünk fejben és még a mozgásától is kiráz a hideg. Amúgy meg 3-4 komoly helyzetet simán adunk az ellenfélnek meccsenként. Nos, ha jön a Barca, akkor jönni fog egy csúcs formában lévő Neymar-Suárez kettőssel és még lehet számolni egy Messivel, akinek remekül megy ellenünk - bár az utóbbi időben annyira nem. Valamelyik nap már leírtam, hogy egyszer valaki nagyon megrépáz minket, tegnap is ez történt és még egy-két ilyen csapat, mint a Sevilla és már fel is eszmélünk, hogy súlytalanok vagyunk, mint Pellegrini idején.

Lehet Perez böszmeségére verni az egészet, mert Balet meg CRt előre beírták már a nevezési listára, de akkor is egy nagy határ szar, amit láthattunk.

Élveztél idén meccset? Én nem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. november 9., hétfő 9:43

Realista24 írta:Nálam Pérez a hunyó, nem Rafa.
Perez mindenkinél hunyó már jó ideje, de arról viszont szerintem nem csak ő tehet 100%-osan, hogy novemberre a fél csapat, főleg a kp, lépni nem bír 50-60 perc után (vagy ha ez is Perez művem akkor az még nagyobb kritika Rafára nézve). Tegnap is pl Modric jó hogy nem feküdt le a pálya közepén. Persze CR az antikrisztus, meg Bale a kicsiantikrisztus (most mennyire fel van értékelve a szintén zéró teljesítménye, hogy van nála jobban gyűlölt játékos...), de forintos zsugát egyedül James adott, mikor beállt. Hol volt Modric, Kroos, Case, Isco? Elmondom. A pályán csellengtek teljesen kimerülve (lásd egy két távoli lövéske, amikor már fejben sem tudtak gondolkodni, de azok meg alig gurultak el a kapuig).
A csapat összeállítása megint más kérdés. Kíváncsi vagyok Rafa mit vázolt fel Pereznek nyáron, mit akar játszatni? Elment 2 belső kp-s, jött 1. Nem normális, hogy 4kp-sunk van, ebből 3 folyamatosan játszik, ha kell, ha nem. Ha meg egészséges mindenki, akkor posztidegen helyre vannak betoszva a játékosok, mert nekik játszani kell. Én tegnap se nagyon értettem, hogy milyen felállásban próbálunk játszani, Bale volt a center, CR hol középen, hol a vonalnál, Isco inkább a kp-n, de annak is inkább a közepén. Össze vissza kóborolt mindenki. Persze, nem fontos a felállás, de hogy a pi..ába ne lenne az? Csak kell tudni azoknak a szerencsétleneknek, hogy hol helyezkedjenek, mi a feladatuk, különben egy össze-vissza szaladgáló csürhe lesznek, lásd tegnap.
Kisbetűvel jegyzem meg, hogy visszatért Bale és megvan az eredménye. Deja vu... :mrgreen: :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 9., hétfő 9:42

A Sevilla egy korrekt csapat, sehogy nem szól bele a bajnoki cím sorsába. Elverte a barcát és a realt is. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 8:42

A vereség nem zavar annyira, azt remélem senki nem gondolta, hogy nem fogunk kikapni a szezonban. Megnyugtatok mindenkit, fogunk még. Rafát szidjátok, Carlót követelitek, holott vele is voltak olyan meccsek, hogy kifejeltem volna a falat. Akkor éppen Mourinhót sírták vissza páran. :)
Sevilla nehéz pálya, bukott itt a Barca is, tele vagyunk sérültekkel, meg lélektelen játékosokkal. Leszarom a vereséget, de kicsit továbbmegyek. Írok egy hosszabbat, hogy ne csak a trollkodásból álljon a munkásságom, ha már rangom van :lol:

FC Barcelona: Bravo; Alves, Alba, Piquè, Mathieu, Busquets, Sergi Roberto(Rakitic), Iniesta; Suárez, Neymar és Munir(Messi).

Real Madrid: Casilla(Navas); Danilo, Pepe(Varane), Ramos, Marcelo(Nacho); Kroos, Casemiro, Modric; Isco, Cristiano, Bale(Jesé).

Akárhogy és akárhányszor nézem ezeket a kezdőket, most ezt vagy a korábbit, teljesen mindegy. Egy ponton csúcsosodik ki a különbség...és ezért nem tudom elővenni annyira Rafát. És ezért is várom a Cé utáni időszakot, mindegy ki jön, ennél rosszabb nem lehet.

Az első hármasig szépen fel van építve a csapat. Majdnem mindenhova van két minőségi játékosunk, a labda folyt, sok passz, sok mozgás, labdabiztos játékosok, szép keresztlabdák, stb. Ez jellemezte a játékunkat, egészen addig, amíg az első hármas egyikéhez nem került, vagy az első hármas egyikét nem kell megjátszani.

Arról pedig már nem ő tehet, hogy Cét és Bale-t nem lehet a padra tenni, csak ha megsérülnek. Mondjuk az is érdekes, hogy Bale miatt a végletekig ekézve van Rafa, olyanok által is, akik Cét minden körülmény között és ellenére a pályán tartanának, ha kell, ha nem. Pedig tegnap sem a walesi volt a gyengébb. Karimot bezzeg a végletekig lehet szopatni, azzal magyarázva, hogy a legértékesebb játékos Modriccsal együtt :lol:

Aztán akkor itt jön az, hogy de ő az edző, hasson rájuk, igaz? Na most Cére ki tud hatni? Vagy az örök elégedett Bale-re? Senki, főleg, hogy az elnök rájuk dobta a védettséget jelentő kendőt. Nálam Pérez a hunyó, nem Rafa. Nyáron lehet javítani, vagy tovább rombolni Cé és az edző személyét. Rafának meg van még bőven ideje javítani, kérdés mennyire hagyják.

Továbbá az is világi pech, hogy James, Karim egyszerre mentek táppénzre és csatlakozott hozzájuk Marcelo és Navas. A négy legjobb a szezonban, kérdés nélkül. Nálam.

Szóval lehet temetni Rafát, de én még nem teszem. Persze ki lehet vesézni a hibáit, mert van neki bőven, de én úgy érzem, hogy a tegnap a játékosokon múlt. Focizni kéne és nem kifogásokat keresni, meg mással foglalkozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 9., hétfő 8:08

Zedin írta:Tudom hogy ez nem vígasztal senkit de ez a Sevilla élete meccsét játszotta.Ugyanaz a játék volt náluk mint amikor 4-1 ről hozták fel ellenünk....és ez a Konoplyanka gyerek meg..No 1....én szívesen látnám a barcába.
Hát nem tudom,de szerintem mi hoztuk fol oket.Egyszeruen Ramos kiesèsèvel a vèdelem bedolt mint a drachma,Pepe nem volt szint,Varanet is megetettèk párszor,pl Vitolo,vagy kètszer,Danilo 0 Nacho meg hiába akar ha nem szint.
A kp sulytalan volt,a tamado szekcio meg csak a szokásos.
Nem a sevilla volt annyira hajde patent,hanem a real volt bun gyenge.
Az ukrán gyerek meg hajtott ugyan,de nálunk Lucas Vasquez ugyan azt tudja,szal minek kellene ide.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 9., hétfő 0:34

Engem is a védelem lepett meg a legjobban.
Eddig számomra ez volt az egyetlen ténylegesen nagy pozitívumunk a Benitez éra alatt.

Támadásban igazából a szokásos, de védekezésben ekkora fejetlenséget már rég láttam...
Engem picit az Atma elleni nagy szopásra emlékeztetett az egész ! :roll: :vivo:




Jamesről: “James nem volt elég egészséges ahhoz, hogy fél óránál többet játsszon. Sokat kell még dolgoznia, hogy többet játszhasson és visszatérhessen a tőle megszokott szintre, nagyszerű játékos”.
Mikor Cristiano Ronaldóról kérdezték, csak ennyit felelt: “Nem beszélek a játékosokról egyéni szinten”.


Nincs ebben egy pici ellentmondás?
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég