Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 27., szombat 22:25

Ezen a felforgatott csapaton,legalább láttal hogy akarnak,ha rosszul is játszanak,de legalább darálják a témát,és ezt amit dortmundba nem láttam,még 4-1nél sem,mer ha legalább ez meg lett volna,lehet nem lett volna közte három,hanem csak mondjuk kettő.Ès nem lennénk ekkora szarban. :roll:

Morata meg remélem mindenkinek választ adott arra,hogy a castilla szintje nem a PD szintje... :roll: Nekem a "lövése" tetszett a legjobban,épphogy elgurult a kapuig...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 22:20

r9fenomeno írta:Lényeg, hogy nyertünk,Di Maria gólnak örülők hátha elindul benne valami, Bilbao- barca 2-2,Közeledünk!!! :lol:
de legalább márcsak max 100 pontos lehet a barca
mire gondolsz itt, hatha feltornassza az arat? :hmmm:
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Regu-Kante,Kroos-Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

r9fenomeno
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. április 27., szombat 21:58

Lényeg, hogy nyertünk,Di Maria gólnak örülők hátha elindul benne valami, Bilbao- barca 2-2,Közeledünk!!! :lol:
de legalább márcsak max 100 pontos lehet a barca
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

beckham96
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 27., szombat 21:58

Na most akkor miért is nem jó Higu? Ugyanolyan balf.sz idén, mint Karim...

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: rashidm » 2013. április 27., szombat 21:57

Csóri Atletico, még ígyse tudta megverni a Real-t. :lol: :lol: Az a baj, hogy 11 pont a különbség, és a Barca nem fog sorban kikapni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rashidm 2013. április 27., szombat 21:59-kor.

Nzedge
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 27., szombat 21:56

A csürhe felálláshoz képest,a második félidőt úgy-ahogy tudtam élvezni. :mrgreen:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 27., szombat 21:55

Hoztunk 2 pontot a Barcán. :salute: :zoldsalas:

:mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 21:20

Naggyá tettük a BVB-t, mert senkinek sem rúgtak volna 4-et.....talán a Bl-ben nem is rúgtak annyit senkinek.......ilyen szívtelen,akaratgyenge, nagyképű hozzáállást nem is tudom mikor láttam utoljára :hmmm: talán 2006 ban? 2005ben? :hmmm:

Ez nem a madrid volt......a dortmundi sprintelt....mi meg utána kocogtunk :vivo: :vivo: :vivo: :vivo:

Nyáron minden kiderül....JM beszélni fog.....remélem....vagy ír egy könyvet és beszél ezekről a problémákról amik idén előjöttek..mert ez a csapat nem a tavalyi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

realee
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl

HozzászólásSzerző: realee » 2013. április 25., csütörtök 21:50

Anno a másik madridos oldalon volt cikk, ahol egy magyar srác beszélt arról, milyen volt kint egy RM meccsen az ultrákkal. Magát az életformát és a mentalitást tiltották ki, semmilyen "ultras" cuccot nem viselhetsz meg be se nagyon engedik ezeket... Szomorú, ugyanis a sálas bohócok sosem tudtak hangulatot csinálni. :vivo:

oroszisti
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. április 25., csütörtök 21:24

Na én most néztem a meccset vhogy nem jutott tudomásomra az eredmény se , erre ezt kell végig néznem :cens: A csapat el mehet a b*d*s p*cs@ba már bocsánat. Az egy dolog hogy Mourinho ugyan abba a hibába fut bele mint ősszel és semmit nem tudott ki találni , de ez a mentalitás szánalmas. SZÉGYEN ! Szégyent hoztak a Real Madirdra !!!! Szerintem itt hatalmas gondok vannak , ahol egy edzővel ennyire nem tudnak össze dolgozni. És nem azért kell kicserélni a fél csapatot , mert akkorra gondok lennének a képességekkel (amúgy vannak) , hanem azért mert széthúz szerintem elég durván a társaság , és hiányzik jó pár emberből a profizmus nekem úgy tűnik.
Meg tudom számolni egy kezemen szerintem , hogy ki az aki méltó arra , hogy a Madrid mezében játsszon. Vagy még ha valaki rendben van mentálisan , azzal meg képességbeli problémák vannak.

Remélem azért továbbjutunk ,de ez nem valószínű. A keret megbukott , José megbukott.
Danilo---?????--Woodgate---Heinze
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Drenthe---------------------------Faubert
----------------Saviola------------------

el magico
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. április 25., csütörtök 16:29

Nagyon csalódott vagyok a tegnapi meccs miatt. Nem azért mert kikaptunk, mert az benne volt, de, hogy ilyen 0 elképzeléssel, semmi akarattal, lötyögünk egy BL-elődöntőben az már több a soknál. Mi a balher :cens: t akart a nagy special one ebből kihozni?? Bohóc lett belőle is... Ideje visszavenni az arcból, mert Klopp úgy felmosta vele a padlót, ahogy azt illik :lol:
Játékosokat külön nem érdemes elemezni, csapatként buktunk meg, néhány kivételtől eltekintve az összes sz :cens: rt az egészre.
Visszavágót már nem is várom, ez a Dortmund nem fog hármat kapni. Német házidöntő a Wembleyben :roll:

sanko.
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. április 25., csütörtök 13:25

realbeckham írta:A Közönségnek is olyannak kell lenni a vvágóra, amilyet elvárunk alap esetben ilyenkor. Bele kell Hajszolnia a fiúkat a győzelembe. Szó szerint, a németeknél ez a módi. Az első perctől kezdve ilyeneket akarok látni és olyan hangorkánt, hogy a kommentátor ne lehessen hallani.

1
2

Sajnos pl: egy Bayernél, vagy Dortmundál, az ilyenek alap dolgok, még egy bajokin is. Nálunk meg nem tudom, mit várhatok az Ultráktól, vagy az egyszerű nézőktől. Csak remélem, hogy észbe kap mindenki aki kint lesz. :/
az a nagy baj, hogy az igazi, vérbeli, habzószájú ultrákat kitiltotta perez(?). ők pedig csinálnának olyan hangulatot, hogy az mesébe illő volna. egyébként ennek mi volt az oka? azt nem tudom sajnos.

Realcsa
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 25., csütörtök 13:22

raul0791 írta: Volt tegnap valaki aki egyáltalán elfogadhatóan játszott?
A Dortmund!
Viccet félretéve,senki,még CR-nek se ment,nyílván egy fecske nem csinál nyarat.

realbeckham

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 13:21

A Közönségnek is olyannak kell lenni a vvágóra, amilyet elvárunk alap esetben ilyenkor. Bele kell Hajszolnia a fiúkat a győzelembe. Szó szerint, a németeknél ez a módi. Az első perctől kezdve ilyeneket akarok látni és olyan hangorkánt, hogy a kommentátor ne lehessen hallani.

1
2

Sajnos pl: egy Bayernél, vagy Dortmundál, az ilyenek alap dolgok, még egy bajokin is. Nálunk meg nem tudom, mit várhatok az Ultráktól, vagy az egyszerű nézőktől. Csak remélem, hogy észbe kap mindenki aki kint lesz. :/
Inkább egy pofon az igazságért, mint kitüntetés a hazugságért
A Toda Madre o Un Desmadre
The Walking Dead
Tolkien all, Max Brooks all, S.King all, S. Jackson & Ian Livingstone

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 25., csütörtök 13:20

Letámadás,90 perc futás az eredmény után,egy percre se jussanak levegőhöz! Gyorsan kell megszerezni az első gólt,utána ki kell használni az abból kapott elbizonytalanodásukat,jöhet a második,utána már lehet türelmesebben vezetni a támadásokat,mert már csak egy gól kell. 
Így lesz ez bizony,én kinézem belőlük hogy ìgy...a tegnapi produkció alapján meg pláne :zoldsalas: :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

TBone
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 25., csütörtök 13:20

raul0791 írta:Volt tegnap valaki aki egyáltalán elfogadhatóan játszott?
nagyjából diego lopez. így sikerült tartani a 4-1-et... :coffee:

sanko.
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. április 25., csütörtök 13:18

sajnos nem láttam a meccset, mert sárgulok. ( :mrgreen: ) de ahogy látom, nem hagytam ki semmit. Nekem mégis olyan perverz agyam van, hogy el tudom képzelni, hogy otthon továbbmegyünk. Teszem azt egy 3-0al. de mondjuk kibasztak velem, mert végre örömködtem, hogy a barcával forgatott a brazzers, aztán tessék, itt vagyunk mi.. Volt tegnap valaki aki egyáltalán elfogadhatóan játszott?

Caúl
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. április 25., csütörtök 13:14

Sírhatnékom volt tegnap meccs közben. :'(
DM annyira világtalan, hogy elmondani nem lehet, beállt de pontos passza se volt.
A legnagyobb probléma az volt, hogy nem volt olyan ember tegnap, aki meg tudta volna tartani a labdát, nem volt aki eljuttassa CR-hez. Nem volt középpályánk.
Pepe tegnap nagyon ügyes volt :-@

Két embert sajnáltam tegnap a csapatban, Lopezt és Cristianot. A többiek inkább csak úgy ott voltak pályán.

Mourinho meg nem tudom, hogy mit csináltat a kerettel(csapatnak erős túlzás lenne nevezni őket) az edzésen, meg mire készíti fel őket,mert a tegnapi meccsből az jött le, hogy ő már inkább a Chelsea jövő évi taktikáján dolgozik mintsem a Realén. :vivo:

KLOPPOT a Real Madrid kispadjára!
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Realcsa
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 25., csütörtök 13:02

Hogy megnövekedett az optimisták száma este óta! :-)
Én nem azon aggódok h a képességek miatt nem tudunk nyerni 3:0-ra,van olyan jó ez a csapat. Mi szurkolók bízunk benne,hogy majd mindenki felspanolja magát,élete formájában fog játszani,DM sokszor húzza meg a jobb oldalt és befelé cselezve életveszélyesen fog lőni,Özil remek ütempasszokat fog adni,CR szabadrúgásai mind beakadnak, Varane hozza a remek védő énjét, Xabi ismét tanár lesz,Modric távoli lövései nagyon veszélyesek lesznek,Benzema ( már ha kezd) remek megindulásai és befejezései........ csak sajnos a játékosok nem bíznak benne,lesz :cens: arom h mit nyilatkoznak,látszik rajtuk h elúszott a dolog,és csak max az első 20 percben fognak nyomást gyakorolni az ellenre és annyi. Nagyon boldog lennék ha megcáfolnának,de öszintén,tegnap este 2:1 vagy 3:1 esetleg 4:1 után láttatok hajtást,küzdést? semmi. Pedig fejben kiszámolták biztosan h hoppá 3:0ra kell majd nyernünk.
Remélem nem így lesz,csak az elmúlt 3-4 év mondatja ezt velem,mert nincs Raúlunk vagy Gutink aki hiteles vezér legyen.Van egy CRünk,aki magát remekül hozza tűzbe,kérdés a többieket ki fogja ösztökélni arra,hogy tegyenek meg mindent? Jaaaa,a félig már Londonban bohóckodó edzőnk??? Aham. :hmmm:

TBone
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 25., csütörtök 13:01

flori írta: szerintem essien - xabi - modric kellene
amugy essien mióta sérült? gondolom esélytelen, hogy kedden játékra kész legyen. :roll:

Vissza: “Labdarúgás”