Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 19., szombat 21:34

Az ellenfél jó taktikát választott,jól látta meg a múltkori meccsünkön az ellenfél sok teret adott a kp-ásainknak,akik szabadon szervezhettek,és az ellenfél inkább a védelem vonalára öszpontosított,de ezzel eléggé magára húzta a csapatot,a hiba meg érkezett......a granada ezzel szemben feltolta a védekező pozicióit,már kroost és modricot is agresszívebben támadták,hogy ne fickándozzanak annyira. Ez bejött,erre válaszként ki kellett volna vinnünk a játékunkat erősen a szélekre,és ott egy egy párharc vagy befutás által bekerülni a védelem mögé,ezért is hagyhatta fenn lucast,aki ugyan kevés volt és ziro-nak adok igazat csereként jól száll be,lendületes,van benne dinamika,megtud verni egy védőt és bajt okozhat.
Navas szokás szerint remekelt,jól mozdult ki ha kellett ott volt és fogta a labdákat lent és fent is.
A védelem gyenge volt,mind a 4 ember több egyéni hibát vétett,helyezkedési hibák,párharcok elvesztése stb....bizonytalanok voltak. A két szélső védőnk beniteznél kevesebbet mehet fel,marcelo biztosan.
A kp-án kroos valahogy enervált volt ismét,ezt múltkor is megjegyeztem.
Kovacic szépen épül be,megbízható eddig,kiváncsi vagyok nagyobb nyomás alatt,mennyit fog szabálytalankodni,és mennyire veszít a kontrollból.
Mindenképpen ki kellett volna a szélek felé törni,középen jól tömöröltek,és fegyelmezetten támadtak le,elől is jó napot fogott ki a két támadójuk.
Nekem hiányzott james és bale is,szerintem ha vannak akkor akár több gólt is betoltunk volna nekik,az ő egyéni játékuk erős,illetve vannak olyan megoldásik,pl átlövés amivel jól tudtunk volna operálni.....igy is megvolt a sansz,de az ellenfélnek is voltak lehetőségei.
Az első 20 percben nagyon tetszett amit láttam tőlünk,nagyon jó ütemű visszatámadások labdavesztés esetén,jó oldalválasztások,gyors,pontos labdakihozatal és továbbítások,jó döntések...nagyon tetszett,ez egy rendkivül korszerű felfogás,látványosan jobb mint jm és ca- nál....de aztán egy idő elteltével összesett ez a rendszer,és nem találtuk a ritmust. kellettek volna egyéni áttörések is,de egyénileg sem jött ki most semmi,isco lassította a játékot sokszor,ronaldo rossz döntéseket hozott,benzema fejese viszont a helyzetfelismerés szempontjából kitűnő megoldás volt,de ő is többször téves döntést hozott. Lucas eszetlen volt,hibázott alap helyzetekben,de még sokat nem kellene tőle várni,a védekezése vizont megfelelő,és lelkes is volt,2x is remekül csúszott és szerelt az ellenfél labdatovábbítása előtt.
Úgy gondolom mindenképpen higgadtabbnak kell maradnunk,ha tudunk korai gólt szerezni akkor libatömést rendezünk,de ha nem megy a gól 30 percig akkor elvesztjük a kontrolt és idegesek lesznek bizonyos játékosok.
A pontrúgásiank nem pontosak,szögletek nem voltak jók,erre oda lehetne figyelni....

Összességében nem vártam ennyire nehéz meccset,több gólt tippeltem ,de hát ez van.......majd javítunk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 19., szombat 18:00

Marcelo védekezése borzalmas volt, mondjuk se Pepe, se Varane, se Carvajal nem volt néha a helyzet magaslatán. Lucas legalább megtanulhatna beadni... védekezésben legalább hasznos volt.

Ronaldo hihetetlen, hogy mennyire csak gólt akar szerezni. Alig lép már vissza labdáért. Az meg, hogy a legkisebb kontaktnál is esik az meg kész röhej...

Nem lett volna ez rossz, ha a kapu előtt jobban döntenek pár helyzetben.

Navasnak meg jár a pacsi ma is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 19., szombat 17:57

ateeemadrid írta:Rég láttam ilyen szar meccset, egy szenvedés volt az egész, Navasnak jár a pacsi és ennyi. Ez a Vasquez gyerek meg mennyire bűnrossz, kabaré. :lol: :lol:
Ahogy írtam rá, csak leszóltak, csereként hatékonyabb, mert elég szegényes az eszköztára, ami egy RM kezdő pozícióra nem elég. 15 percekre jó lehet egy fáradt védelem ellen, meghúzza, aztán hátha lesz valami.

A meccsről, mintha Benitez sem tudta volna mit akar. Kell a rotálás, de nekem ez ma eléggé koncepció nélkülinek, eszetlennek tűnt. A KAK ma négyzeten volt, Karim eldöntötte, Keylor meg lehozta. Cé dühöngélései nagyon felszabtak megint, de kussolok, nem kell a vita.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 19., szombat 17:55

Ősszel nem baj ha vannak ilyen meccsek szotyi csapatok ellen.
Hétközben vérköpés lesz Bilbaoban, majd ott alkotni kell 90 percig.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4482
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. szeptember 19., szombat 17:54

Rég láttam ilyen szar meccset, egy szenvedés volt az egész, Navasnak jár a pacsi és ennyi. Ez a Vasquez gyerek meg mennyire bűnrossz, kabaré. :lol: :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 19., szombat 17:52

Egy kifejezetten rossz bíró ténykedése nyomán lett az ami (mindkét oldalon) amúgy volt egy nagy Navas bravúr meg Varanenak egy keresztezése. A többi felejthető.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 17., csütörtök 9:21

En meg nem oromkodok,
Kimondta hogy èn igen? :)
Csak meglepett,mert egy deffenziv,eredmènyre ráulos,maszatolos szart vártam tole,pláne a gijon meccs után.Ehhez kèpest meglepett.Kellemesen.De mondom,majd az èles meccsek...azok megmutatják mit is èr.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 17., csütörtök 2:29

morientes írta:Számomra is.Megmondom oszintèn amikor megtudtam hogy o lesz itt a mester,elèggè pofánvágott a hir,amikor leikszeltunk a bányászokkal,fogtam a fejem,de azota noproblemo...
Persze egy igazán èles meccsen jon ki az hogy mit is èr valojában.
Amit meg nem èrtek,az Jesè...mit szolt be neki hogy elfelejtette,nemtom
Szerintem Jese valamelyik maxiCD-jet mutatta meg Rafanak, aztan azota nem all szoba vele az edzo ba. :)

En meg nem oromkodok, mert kozel sem patent meg a jatekunk, de azert biztato... Meglepodni nem lepodtem meg, mert Ancelotti olyan szintu hibakat csinalt amik korrigalasaval boven lehet hova fejlodni attol fuggetlenul hogy ki az edzo... Es remelem fogunk is. Benitez nem egy szupersztar kozkedvelt edzo, de legalabb modszeres, ami elonyunkre lehet.

Oct 4 ATMA elleni idegen lesz az elso olyan meccs amibol majd lehet leszurni valamit abbol hogy merre vagyunk arccal. Addig sajnos csak limonade. A valodi eroproba meg majd a klasszikus november vegen.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 16:27

Kerlon írta:A tegnapi "futásteljesítmények":
Carvajal 11,081
Marcelo 9,716
Kroos 10,639
Modric 10,373
Isco 11,085
CR7 9,097
Karim 9,997
Kovacic 7,779

Iscot akkor is betippeltem volna a legtöbbre, ha ez nincs. Agresszívan robotol és támadásban is rengeteget mozog.
Korrekt.Carvajal meg megint ott volt a szeren...ha brazil lenne,isten lenne :D Igy,csak klasszis :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 16., szerda 16:23

A tegnapi "futásteljesítmények":
Carvajal 11,081
Marcelo 9,716
Kroos 10,639
Modric 10,373
Isco 11,085
CR7 9,097
Karim 9,997
Kovacic 7,779

Iscot akkor is betippeltem volna a legtöbbre, ha ez nincs. Agresszívan robotol és támadásban is rengeteget mozog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 16:08

elvártam volna, hogy egy 10 emberrel játszó csapat ellen legalább nálunk legyen többet a labda
Akkor,ha az ellenfèl veszèlyes labdajáratásokkal operál a tizenhatosunk elott,akkor igen.
De felolem a kezdokorbe elgurigázhattak volna mèg vagy kèt hètig.Annyira voltak veszèlyesek kapura mint Khedira.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 16., szerda 16:02

Szerintem meg abszolút pozitívum volt a meccs. 3-ból 3 csere sérülés miatt. Az ukránok egy percig sem kíméltek senkit. Elgurigáztak ők maguknak a félpálya környékén és kész. Tetszik, hogy akármelyik kh lehet a pályán nem kell nagyon izgulni. Benzema eléggé elkapkodott pár helyzetet, Isco meg amikor igazán lőhetne passzol, ha passzolni kellene lő :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 16., szerda 14:19

A szezon hosszú, az ellenfél már ki volt véreztetve, abszolút jogos, hogy átadtuk a területet és a labdát nekik és levezettek a fiúk.
Szép fokozatosan fejlődik a csapat, ne akarjatok mindent egyszerre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. szeptember 16., szerda 14:16

Én nem azt mondom, hogy egy percig is veszélyben forgott a győzelem, hanem azt, hogy nem tetszett a játék képe és szerintem nem domináltunk eléggé. Igaz, nem adtak ki magukból mindent a srácok, mivel nem is volt rá szükség, ettől függetlenül én elvártam volna, hogy egy 10 emberrel játszó csapat ellen legalább nálunk legyen többet a labda. De ez valószínűleg csak az én hülyeségem :)

Tetszik, hogy nem kapunk gólt, bár azért voltak megingások a védelemben minden meccsen. Varane például elég bizonytalan volt tegnap. Kíváncsi leszek majd a Barca, Atleti, PSG hármas ellen mit produkálunk, azok lesznek az igazi erőfelmérők.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 16., szerda 12:10

Kerlon írta:Tegnapról talán Isco tudnám kiemelni
Mondjuk a kiállításig eléggé el volt tűnve. Nem tetszett, hogy nem igazán volt játékban.
Viszont az akarása továbbra is csúcs, meg az a ballal betett labda Benzema-nak, meg előtte a csel... :sly: :coffee:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 16., szerda 11:59

Fura, hogy értelmes gólt nem rúgtunk, de voltak helyzeteink. Mondjuk ennek ellenére sem érzem azt, hogy bármikor helyzetbe tudnánk kerülni.

Az viszont örömteli, hogy gólt még nem kaptunk.

Tegnapról talán Isco tudnám kiemelni meg a Ronaldo-Benzema párost annak ellenére is, hogy kihagytak jó pár helyzetet. Modric-Kovacic kettős is pengés volt a többiek hozták a kötelezőt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 11:58

Számomra eddig pozitív meglepetés Benítez,
Számomra is.Megmondom oszintèn amikor megtudtam hogy o lesz itt a mester,elèggè pofánvágott a hir,amikor leikszeltunk a bányászokkal,fogtam a fejem,de azota noproblemo...
Persze egy igazán èles meccsen jon ki az hogy mit is èr valojában.
Amit meg nem èrtek,az Jesè...mit szolt be neki hogy elfelejtette,nemtom :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2015. szeptember 16., szerda 11:59-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 16., szerda 11:54

Reaper's Scythe írta:Az eredménytől függetlenül ez nagyon gyenge produkció volt szerintem.
Szerintem nagyon sima volt. Kicsit sem éreztem azt, hogy ez akár x is lehet. Végig kontroll alatt volt tartva a meccs félgőzzel is. Az első 1/4 órában volt pár veszélyesebb szitu, meg 1-2 beadás ami veszélyesebb volt. De félgőzzel lehoztuk egy nem NB1 szintű csapat ellen 4-0-ra a meccset, sokszor látványos játékkal, úgy, hogy 1 kaput találó lövésük volt, az is csak megpattanó. Mi kell, ha ez nem elég?
morientes írta:Nem èrtem,most kamu tizi ide,potyagol oda,kiállitás amoda,ezt a meccset hozta volna a csapat,Nègy gol,de simán lehetett volna hèt is,mindezt fèlgozzel.Mert nem kell minden meccsen kiokádni a beluket,akkor ugy járunk mint tavaly.Elfogyunk tavaszra.A tèrfèl átengedèse is tudatos volt,ez tipikus Rafa,meccs kozben igy rá lehet pihenni,ha meg az ellenfèl kinyit,akkor mehet a kontra.Jo volt ez igy,nem kell mindig brillirozni,szombaton meccs.
Abszolút egyet értek. Csak egy meccs volt a sok közül, amit lötyögve lehoztunk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. szeptember 16., szerda 11:51

morientes írta:hát nemtom,igaz egy fecske nem csinál nyarat,pláne ha bekk.
Meg főleg ha 33 éves... Régebben nem volt Ő rossz játékos, még most is felér a támadásokhoz, hátul meg határozott.


Amúgy valóban erősen közepes csapat benyomását keltették, másodvonalas brazilokkal ennyire telik, de azért nem kutyaütők.

Az eredménytől függetlenül ez nagyon gyenge produkció volt szerintem. Rúgtunk egy potyát meg egy kamu 11-est és így lett 2-0, ráadásul a kiállítás után sem lehetett azt mondani, hogy hú de kontrolláljuk a meccset. Igaz, nekünk voltak helyzeteink, de sokszor idegesített, hogy nem támadunk le, nem akarunk labdát szerezni és hagytuk az ukránokat gurigázni a saját térfelünkön

Szerintem meg pont annyi volt kiadva, amennyi kellett. A potya előtt is vezetnünk kellett volna már, a tizi meg semmin nem változtatott. Félgőzzel is reális volt a 4 közte.

Főleg amikor a verőlegény kiállíttatta magát. A srácnak nem volt szabályos megmozdulása kb. a meccsen, tuti edzői utasítás volt, hogy a védelem előtt takarítson, rajta nem mehet át senki...

A területet is tudatosan adtuk át, ott már nekünk tökéletes volt a játék képe. Kimondottan tetszik, hogy amikor kell, akkor tartjuk a labdát, de nem tiki-tökömmel, hanem úgy, hogy előre felé is haladjunk. Több a felpasszolt labda, amire tovább is indul akár Kroos, akár Modric, akár Kovacic, mert a többiek fedezik (ehhez jönnek a felmozgó szélső védők, akikkel könnyebben alakítunk ki létszámfölényes helyzeteket). Tetszik ez a hármas, mindegyiknek átlagon felüli a játékintelligenciája, ami szabadságot biztosít mindannyiuk számára a pályán úgy, hogy nem borul fel az egyensúly sem. Persze ehhez kell, hogy labdavesztésnél a támadóbb szellemű középpályásoknak se legyen büdös visszazárni, de ezt Isco, James és mostanság Bale is megteszi.


Számomra eddig pozitív meglepetés Benítez, nem csak a rotáció miatt, ami szintén nagyon fontos. Ráadásul amikor a padon ott van Pepe, Danilo, Casemiro, James vagy Isco, Kovacic, Jesé... Nagyon minőségi a keret, nem is vékony a pad már, ha kicsit szerencsésebbek leszünk sérülések terén, mint tavaly, és sikerül frissen tartani a gálakezdőt, akkor mindenhol komoly esélyünk van.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 11:34

csabi87 írta:De nem egy állandóan tök utolsó csapat aki a csoportból sem jut tovább.
Minden évebn szinte mindig ott vannak a 16 között.
Jó a legnagyobbaknak nem ellenfél,de nem is egy kutyaütő brigád.
Otthon szenvedosek ok,de fokent a fagy meg a zimanko miatt,meg hogy át kellvutazni europát,de nem jo csapat.A román edzo aki èr ott valamit. :D Az a Crena vagy szrina vagy kicsoda,sokan áradoztak rola...hát nemtom,igaz egy fecske nem csinál nyarat,pláne ha bekk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég