Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 3., vasárnap 9:58

Amúgy ja... Isco eléggé hurka mostanában. Én sem látom benne a küzdeni akarást. Kicsit olyan Bale-szindrómás lehet. Fent van, próbálja csinálni, de ha nem megy, azt is leszarja.

Remélem feljavul, mert szükség van rá.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 3., vasárnap 9:52

Kerlon írta:De most 35-40 méterről ti mit vártok? kicselez a bal szélen egy embert, azátn előtte van még 3. Mikor odakerült a 16 os környékére, akkor meg a legtöbb esetben jól cselekedet pl. első gól előtt is jól húzta meg és adott be. Az állításotok meg kb. igaz a túl oldalra is. Vagy Toni Kroost leszámítva bárkire. Váratlant egyik támadónktól sem láttam mostanában. Talán nem is a véletlen műve, hogy 3 beadásból tudtunk gólt szerezni. Nagyjából ősszel a kreativitásunk nagyját el is lőttük.
Hogy mit várok? Agresszivitást, több alázatot, kevesebb lazaságot és több pontosságot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 3., vasárnap 9:35

De most 35-40 méterről ti mit vártok? kicselez a bal szélen egy embert, azátn előtte van még 3. Mikor odakerült a 16 os környékére, akkor meg a legtöbb esetben jól cselekedet pl. első gól előtt is jól húzta meg és adott be. Az állításotok meg kb. igaz a túl oldalra is. Vagy Toni Kroost leszámítva bárkire. Váratlant egyik támadónktól sem láttam mostanában. Talán nem is a véletlen műve, hogy 3 beadásból tudtunk gólt szerezni. Nagyjából ősszel a kreativitásunk nagyját el is lőttük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 3., vasárnap 9:16

Nekem a legnagyobb bajom az Iscoval, hogy kb le se szarja, ha elveszíti a labdat. Nem sok változatosságot mutat, rossz mentalitással jatszik.
Persze vannak villanasai, de az Balenek is van. Nekem ennel sokkal tobb kell ahhoz, hogy a kezdobe követeljem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 3., vasárnap 9:12

Attól még nem kéne annyiban kimerülnie a tudásának, hogy félalacsony beadásokat zúdít 25ről. Visszaesett ez tény, pedig nagyon kéne a védelem megbontó skillje.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 3., vasárnap 8:52

Realista24 írta:Hogy Iscoval mi a makkom van...oké, hogy egyszer kétszer jól védekezett, de na. Nem tesz hozzá semmit a játékhoz.
Szerintem vicc a szerepe, konkrétan az a főfeladata, hogy zárja le a bal oldalt, hogy Marcelo futkározhasson felfelé nyugodtan... Isco meg a legtöbb esetben 35-40 méterre a kaputól, onnét elég nehéz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 3., vasárnap 8:43

de ha pont ebben a szezon végi fontos periódusban és Modricot pótlandó szar meccseket fog lehozni,
Lehet nem is képes tartósan jól és megbízhatóan teljesíteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 3., vasárnap 8:07

Realista24 írta:Hogy Iscoval mi a makkom van...oké, hogy egyszer kétszer jól védekezett, de na. Nem tesz hozzá semmit a játékhoz.

Ez a rossz forma pont nagyon rosszkor jön két okból is: egyrészt szezon legfontosabb időszaka, másfelől közelít ezerrel az átigazolási időszak. Én itt akarom látni fontos szerepkörben, de ha pont ebben a szezon végi fontos periódusban és Modricot pótlandó szar meccseket fog lehozni, félek, nem fogja tudni meggyőzni a fafejű vezetőséget, hogy őt és mondjuk ne Bale-t tartsuk itt.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2015. május 3., vasárnap 7:22

numberone1 írta:Tud vki egy weboldalt ahol visszalehetne nezni v letolteni a meccset?
Rohádirektá
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 3., vasárnap 1:38

RealRaúl77 írta:
pheco írta: A kérdés az, hogy bízhatunk-e az Atleticoban, szerintem sajnos nem, de azért hátha.
Sajnos azt én sem érzem, de ne legyen igazam(unk) :salute:
Igazából egy döntetlen is elég lenne, ha mi hoznánk a maradék meccseinket. A legnehezebben túl vagyunk, Valencia otthon szerintem nem lesz ilyen húzós. Bár tavaly is pont ők fosztottak meg a bajnoki reményeinktől. :/ Ugyanígy otthon. Reméljük idén nem történik meg.
Szóval nem is muszáj nyernie az Atléticonak, egy jó döntetlen meg benne van, jobban, mint egy hazai győzelem. És akkor megismétlődhetne 06-07. B-) B-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 3., vasárnap 1:25

Tud vki egy weboldalt ahol visszalehetne nezni v letolteni a meccset?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 2., szombat 22:44

pheco írta: A kérdés az, hogy bízhatunk-e az Atleticoban, szerintem sajnos nem, de azért hátha.
Sajnos azt én sem érzem, de ne legyen igazam(unk) :salute:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 2., szombat 22:42

A bajnoki remények életben maradtak. Sok károgó kijelentette, hogy ma elbukjuk... Ha a Valencia ellen is nyer a csapat, akkor hozza a többit is szerintem. A kérdés az, hogy bízhatunk-e az Atleticoban, szerintem sajnos nem, de azért hátha.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 2., szombat 22:29

Hogy Iscoval mi a makkom van...oké, hogy egyszer kétszer jól védekezett, de na. Nem tesz hozzá semmit a játékhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 2., szombat 22:28

A szezon egyik legnehezebb meccse volt...nagyon kemény volt a tempó és küzdelem...az ilyen meccsekért érdemes focit nézni :) Akiket kiemelnék ma az CR, James és Varane...ők szerintem hatalmasat fociztak...Marcelo játékával viszont nem vagyok elégedett...nálam mondjuk Pepe sem volt mindig a helyzet magaslatán...
Itt a szép játék már egyáltalán nem számít...a lényeg a 3 pont (főleg, hogy ez szinte egy 6 pontos meccs volt...) és, hogy még mindig sikerült életben maradni!
Tovább kell nyomni, nincs megállás, újabb kőkemény 2 meccs jön majd...

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 2., szombat 22:19

Hatalmas meccs volt.
Itt meg kellett dogleni a palyan es ebben is hittem hogy a sevilla a 93-ik percig gyotor.
egyedul a bal oldalunk marceloval nagyon nem tetszett...ugy porgettek szegenyt mintha most eletebe jatszana ott felnott meccsen...de a lenyeg a 3 pont , akiknek ma nem ment tudjak jol es remelem kedden oda teszik magukat.
Varane meg egy isten tenyleg....csinal egyetlen 1 hibat a 90perc alatt es azt ugy javitja mintha fifa-ba jatszanal :)))
cr meg cr...valahogy ugy vagyok vele hogy remelem meglovi a maradek meccsen valahogyan a maradek 8-9 golt....neki szerintem mar decemberben ez volt az egyik celja...kritizalhatjuk hogy mikor hogy jatszik de nincs az az ember jelenleg aki ennyi golt eltenne egy szzon alatt mint a portugal...nemhogy 5 szezon alatt folyamatosan.
Nem ide tartozik, de ahanyszor olvasom Raul nyilatkozatait mintha ereznek benne egy jokora irigyseget CR iranyaba.
Na mind1, remelem mar minden jatekos uton van hazafele es pihi van...kedden jon az ujabb donto.
Vamos Real
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 2., szombat 22:15

na egyelőre csak nem buktuk a bajnokságot..
hajtós, parázs meccs volt. amit a sevilla a végén leművelt, az nem volt semmi..!
lényeg a 3 pont, és hogy tovább bízhatunk.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. május 2., szombat 22:12

Nálam a meccs embere Ronaldo , 3ik gólja meg, hát kevesen fejelték volna azt be , nem volt azt egyszerű át löbbölni a hosszúba! küzdelmes meccs volt voltak hibák! de egy jó ellenféllel szemben értékes 3 pont a zsebben! :salute:

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 2., szombat 22:09

rashidm írta:Varane-nak, Casillasnak és Cé-nek megköszönhetjük, hogy meglett a 3 pont, Marcelo-nak meg, hogy izgalmassá tette... :agree:
Kiemelném Iscot is, elképesztő hogy védőmunkában is mennyit hozzátett ma. :salute:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. május 2., szombat 22:07

Na ezért jobb a spanyol bajnokság az angolnál, ez nagyon jó meccs volt. (arsenal-chelsea?)Meccs embere nálam Varane, aranyember Bale, szörnyű nap Marcelo.Kedd este zebra pöri...:)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég