Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 8., vasárnap 0:31

Lehet, h atsiklottam vmin....de milyen oltozoi gondok vannak(lehetnek)? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 8., vasárnap 0:30

heccsat írta:
Steve írta:Heccsat várhatunk edző nevét tőled? Mert azt értjük, hogy szerinted az olasz fogalmatlan!
már írtam egyébként
Én amit gondoltam leírtam, R24 még mindig nem. vedd úgy, hogy elfutottam, előbb utóbb úgyis kiderül, melyik az igazság
Ha a fél éve edzősködő Zidanera gondolsz, akkor már arra reagáltam én pár év múlva szívesen látnám a franciát, jelenleg kicsit orosz rulett, lehet, hogy neki sem tenne jót MOST.

Ha más nevet is írtálazt lehet elmulasztottam. Mindenestre nem érzek reális óriási szakértelemmel rendelkező opciót a 3BL-t bemákoló olasz helyett JELENLEG.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 0:23

sonic írta:
Realista24 írta:Motiváljon? Hogyan? Ezeket a játékosokat, mivel? Akiben nincs meg a belső motiváció, azt nem tudod, akiben megvan, azt nem kell.
Ez szerintem azert tamadhato. Az is eleg lenne peldaul ha nem csinalna a a motivalas tokeletes ellenkezojet. Szerintem tudod mire gondolok. :)
Persze, abban igazat is adtam heccsatnak. Már ha arra gondolsz, hogy vannak bebetonozott kezdők. De akkor képben van a Pérez faktor.

A világ legnehezebb dolga a Real edzőjének van,
- ha van egy ikonod a csapatban
- ha van egy Pérez a fejed felett
- ha van néhány méregdrága játékosod
Carlonak ez megvan mind egyszerre, ehhez képest nem muzsikál szarul.

Sokan azt hiszik, ha idejönne Klopp, akkor ugyanazt megcsinálná, mint a Dortmunddal (na nem az idei szezonra gondolok). Ez nem a Dortmund, ez nem Németország, meg amúgy is ideggyenge. Itt kicsinál, az elnök a sajtó, a szurkolók, az öltöző, vagy egyéb belső körök, szerencsétlen helyzetben egyszerre kettő vagy három.
De biztos elég csak idehozni egy mágnestábla huszárt, és minden megoldódik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 8., vasárnap 0:21

Steve írta:Heccsat várhatunk edző nevét tőled? Mert azt értjük, hogy szerinted az olasz fogalmatlan!
már írtam egyébként
Én amit gondoltam leírtam, R24 még mindig nem. vedd úgy, hogy elfutottam, előbb utóbb úgyis kiderül, melyik az igazság
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 8., vasárnap 0:17

Realista24 írta:Motiváljon? Hogyan? Ezeket a játékosokat, mivel? Akiben nincs meg a belső motiváció, azt nem tudod, akiben megvan, azt nem kell.
Ez szerintem azert tamadhato. Az is eleg lenne peldaul ha nem csinalna a a motivalas tokeletes ellenkezojet. Szerintem tudod mire gondolok. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 8., vasárnap 0:17

hamesz legalább válaszolt a kérdésre és értelmesen ki is fejtette. Remélem én is, hogy Zidanet láthatjuk a Real padján.

Nálam jó esetben az lett volna a turi, hogy Ancelottival még pár szezon, majd ha beleszürkül(minden edző azt teszi egy idő után) akkor Zidane.
De addig a francia lehetne még pár nagyobb csapatnál, hogy tapasztalatot szerezzen.

Azt nem vártam, hogy BL duplázunk, plusz bajnokság, de az utóbbi idők játék képe ezt rendesen megboríthatja.
Én remélem, hogy visszatérünk a helyes útra.

Heccsat várhatunk edző nevét tőled? Mert azt értjük, hogy szerinted az olasz fogalmatlan!

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 8., vasárnap 0:09

Összesítve középszer, taktikailag 0, mivel tényleg nem csak ebből áll egy edző megítélése.
Az öltözői nyugalom és a balhémentességet a számlájára tudom írni, de ez csak azért ekkroa kontraszt, mert előtte egy Mou volt, egyébként meg azért annál jóval normálisabbnak kéne lennie. (mint az előző érában)
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 8., vasárnap 0:08

Ferrarit irányít Opelek ellen, de túl sokszor alulmarad a kvalitásai hiánya miatt.
Most már nagyon kíváncsi vagyok valamire. Tavaly miért nem maradt alul akkor? Akkor is Ferrarit irányított Opelek ellen. :mrgreen: Vannak hibái, amik idegesítenek engem is, de attól nem egy jött ment senki.

Tény, hogy a Ferrariban most nincs meg a motor és azt sem tudni, hogy ki vezeti a Ferrarit... Egyelőre csak tart az árok felé folyamatosan. Ideje lenne már egyenesbe tenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 0:05

Szezon végén meglátjuk sikerül -e valamit nyerni a 600 milliós kerettel vagy Ancelottinak beletörik a bicskája. Ferrarit irányít Opelek ellen, de túl sokszor alulmarad a kvalitásai hiánya miatt.
Ezt úgy írod, mintha korábban minden edző triplázott vagy duplázott volna...rommá nyertük volna magunkat. Csóri Carlonak leesett egy BL, egy klub vb meg egy Európai Szuperkupa, 1,5 év alatt, versenyben vagyunk még a BL-ben, hogy történelmet írjunk és a bajnokságban is az élen állunk.

Hozhatsz ide akármekkora taktikai zsenit, mágnestábla betyárt, ha az meg másban kevés. Azt látom, hogy te az utóbbi vonalat képviseled. Az én meglátásom szerint, akkor van szükség hatalmas taktikai zsenialitásra, ha a kereted középszerű, lásd a Mourinho féle csapatok.

A mi keretünk rogyásig van olyan játékosokkal, akiknek fél lábbal (egy-kettőnek nincs is több használható mondjuk) el kéne dönteniük a meccseket. De még a fradiba sem férnének be a 2015-ös formájukkal.

Vagy mit csináljon Carlo? A BBC legyen a három védős rendszer alapja, Pepéék meg menjek fel támadni?

Motiváljon? Hogyan? Ezeket a játékosokat, mivel? Akiben nincs meg a belső motiváció, azt nem tudod, akiben megvan, azt nem kell.
hogy középszer itt,
>>>>
Részemről akárkit elfogadnék, akinek a taktikai tudása nem a béka segge alatt van.
Most akkor középszer, vagy a béka segge alatt van a tudása? Vagy aki középszer, annak a béka segge alatt van a tudása? Mi a heccsat mérce?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 0:04

heccsat írta:Én mondtam, hogy a világ legrosszabb edzője, csak azt, hogy középszer itt, a társai aki ellen versenyez jobbak.
Szezon végén meglátjuk sikerül -e valamit nyerni a 600 milliós kerettel vagy Ancelottinak beletörik a bicskája. Ferrarit irányít Opelek ellen, de túl sokszor alulmarad a kvalitásai hiánya miatt.
Részemről akárkit elfogadnék, akinek a taktikai tudása nem a béka segge alatt van. Még egy null kilóméteres Zidane-t is.
R24 továbbra sem tudtál egy szót sem írni arról, hogy miért is jó taktikailag Ancelotti.
Pont az lett volna a kerdes, hogy kik azok a nem kozepszeru edzok, akiknek a taktikai tudasuk nincs a beka segge alatt.
Azt hittem tudsz konkret neveket is, de vegulis mondtad a fel eve edzoskodo Zidane-t.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 7., szombat 23:56

Én mondtam, hogy a világ legrosszabb edzője, csak azt, hogy középszer itt, a társai aki ellen versenyez jobbak.
Szezon végén meglátjuk sikerül -e valamit nyerni a 600 milliós kerettel vagy Ancelottinak beletörik a bicskája. Ferrarit irányít Opelek ellen, de túl sokszor alulmarad a kvalitásai hiánya miatt.
Részemről akárkit elfogadnék, akinek a taktikai tudása nem a béka segge alatt van. Még egy null kilóméteres Zidane-t is.
R24 továbbra sem tudtál egy szót sem írni arról, hogy miért is jó taktikailag Ancelotti.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. március 7., szombat 23:54

Nem akartam beszállni, de már akkor pesszimizmus, + akkora ótvar nagy baromságokat olvasok, hogy fáj.
BBeno írta:ikert el kell takarítani a nyáron. milyen vezér? látni a pályán hogy ad valami pluszt a csapatnak? motivál? semmi.
Ha a kapott gólért egy kicsit is okolható akkor ő a főellenség, akit föld alá kívánnak, ha nem tehet a gólról akkor is takarodjon, mert nem motivál, szegény csinálhat bármit ő a fő hibás mindenért. :vivo:
BBeno írta:na akkor holnapra az a +2 sima -1. ez a clasicó utánra -4.
Mert a Barca jelenleg akkora nagy formában van, olyan tényező akit lehetetlen elkapni, sokan még mindig a 2008-2012 korszakban ragadtak.
Ha fel tudunk pörögni simán meglehetek, akár idegenben is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 23:48

h3x0r írta:Na de en meg mindig nem hallottam heccsattol egy nevet, hogy akkor kit hozna edzonek.

(ha megis leirtad, csak elkerulte a figyelmem, akkor elnezest)
Ne legyél butus. Folyamatosan arra céloz, hogy ő jobb, mint az olasz, hát nem érted? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 7., szombat 23:47

Na de en meg mindig nem hallottam heccsattol egy nevet, hogy akkor kit hozna edzonek.

(ha megis leirtad, csak elkerulte a figyelmem, akkor elnezest)

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. március 7., szombat 23:44

Tehát nem csak a 3 BL a puszta mázlija Carlonak, hanem az is hogy nem Bivalyb@sznád kispadján ül. Máris minden világos.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 7., szombat 23:41

na akkor holnapra az a +2 sima -1. ez a clasicó utánra -4. buktuk a bajnokságot de ezt már lehetett tudni a villarreal ellen. a játékunk semmilyen szinten sem javult. nem lehet miben bízni egyedül ahoyg mondtam modricban hoyg helyreteszi a játékát a csapatnak de ő már csak a BL-ben tud segíteni a liga offos.

meglehet köszönni a szokatlan nagy balszerencsének a sérülések terén.
meglehet köszönni ancselottinak aki nem ültette le soha kroost pihenni.
szintén neki hogy nem cserélt időben és akkor sem jókat.
jesé és hernandez olyan meccsrutin hiánnyal rendelkeznek hogy nem csoda hogy nem jelentenek lendületet ha egyszer egyszer leehtőséget kapnak. rotálás teljes hiánya.
ikert el kell takarítani a nyáron. milyen vezér? látni a pályán hogy ad valami pluszt a csapatnak? motivál? semmi.

ancselotti rágózik meg lóbálja a kezét.
és tizenx? atma elleni meccs után sincs egy hangyafa..nyi fogalma sem hogy kell játszani a matracosok ellen.
ott aláznak meg ahol akarnak. ha bernabeú akkro ott ha calderón akkor ott.
remélem a bayer kiüti őket mert ha összekerülünk velük akkor továbbra is csak térdelni fogunk.

BL-t be kell húzni különben nagy csőd ez az év.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. március 7., szombat 23:46-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 7., szombat 23:40

heccsat írta:Tehát nem elég, hoyg taktikailag is gyenge
Nem mondtam, hogy gyenge. Csak nem elit.
heccsat írta:még ezt sem tudja jól csinálni.
Jól csinálja, de mint minden esetben, itt is csúszhat hiba a rendszerbe, ez még mindig a való élet és még mindig emberek vagyunk. De a hibákat ki lehet javítani, nem kell egyből kibaszni mindent és újrakezdeni előröl, mert úgy csak 100 évente érünk célba. Ez egy nagyon buta gondolkodásmód.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 23:39

heccsat írta:
nmate írta: bár a drága sztárjainkkal neki is meggyűlik a baja a
Tehát nem elég, hoyg taktikailag is gyenge beismervén általatok, még ezt sem tudja jól csinálni.
Írd már le, hogy hol írtam azt, hogy taktikailag gyenge. Ezt te írod.
A Tizediket valahogy csak sikerült betaktikázni. :ike:
Mókázhatunk reggelig heccsat, meg elhitetheted magaddal, hogy te jobb vagy Carlonál, de még mindig csak a klaviatúra mögött pötyögsz, ő meg játékosként és edzőként is behúzta a Bl-t amiért te tavaly valószínű nagyon boldog voltál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2015. március 7., szombat 23:37

Realista24 írta:Nem tudom milyen edzőt várnak páran egyébként.
Egyértelmű, hogy itt a vasszigor nem működik. Ez az öltöző kicsinálta Mourinhot is, és az öltözővel szembe még Pérez sem tud menni. A pluszegy seggrepacsi megy nmate írásához.
Ez esetben talán nem az edzőben van a hiba, hanem az öltözőben.... Lehet, hogy azt kellene lecserélni, még akkor is ha nagy áldozatokkal járna. De tovább nem fejtegetem ezt a gondolatmenetet, mert rossz vége lesz.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 7., szombat 23:36

nmate írta: bár a drága sztárjainkkal neki is meggyűlik a baja a
Tehát nem elég, hoyg taktikailag is gyenge beismervén általatok, még ezt sem tudja jól csinálni.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég