Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27333
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 7., szerda 23:05

Matt009 írta: A BL legesélyesebbjének én a Chelseat tartom, velük nem tudom, mit fogunk kezdeni.
:roll: Még véletlenül se a címvédőt, azaz minket. Csak mert kisebb hullámvölgybe kerültünk.

Ez az Atletico bárki ellen esélyes, szóval a BL-ben is kell velük számolni, és igen. Inkább a Chelsea ellen toljunk 2 meccset, mint egy Atletico ellen. (esetleg döntőt)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 23:04

Sierra írta:
Matt009 írta:A BL legesélyesebbjének én a Chelseat tartom, velük nem tudom, mit fogunk kezdeni.
Hagyjad már a Chelsea-t, tavaly úgy ejtette ki az Atlético őket, hogy meg sem erőltették magukat, idén meg 8 vagy mennyi pont előnyt adott le a bajnokságban a full lúzer ManCity ellen... A Chelsea egy jól csengő név, semmi több.
+1, egyedül Mourinho miatt félelmetesek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 7., szerda 23:04

Varane, Marcelo, Isco és talán Kroos, akik hozták magukat a mai meccsen.. A többiek nagy NULLA. (vagyis Karim harcos volt, Navas nem hibázott)

Az a baj, hogy ezzel a tuskó játékkal még mindig nem tudunk mit kezdeni.. Én lehet ezeket rájuk hagynám. Támadjanak, jöjjenek. Mourinho taktikával meg lekontrázzuk őket.. (ha meg nem jönnek, idegenbe jó az X :mrgreen: ) Szívatjuk saját magunkat és mellette széttörik a játékosokat..

Bízom benne, hogy továbbmegyünk és lesz lehetőségünk a kupában is elkapni a Barcát... Engem igenis érdekel a kupa is!

Jövő héten folytatás! Hala Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 7., szerda 23:03

Matt009 írta:A BL legesélyesebbjének én a Chelseat tartom, velük nem tudom, mit fogunk kezdeni.
Hagyjad már a Chelsea-t, tavaly úgy ejtette ki az Atlético őket, hogy meg sem erőltették magukat, idén meg 8 vagy hány pont előnyt adtak le a bajnokságban a full lúzer ManCity javára... A Chelsea egy jól csengő név, semmi több.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. január 7., szerda 23:04-kor.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 7., szerda 23:03

nincs még egy csapat amit ennyire rühellek mint az atma... szánalmasak

isco jól fente neki jár a pacsi, a többieknek meg az elégtelen
Kép

petiamadridista
Hozzászólások: 5235
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 7., szerda 23:01

az az igazán aggasztó, hogy a végeredmény simán lehetett volna fordítva is.
A tizenegyesig közük nem volt a meccshez.. A büntető meg egy hatalmas vicc volt.. A semmiből, teljesen ártalmatlan szituációban..
ez dühít..
meg hogy kvázi ezzel a 2-0-ával esély sem maradt a visszavágón a továbbjutásra..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 23:01

Realista24 írta:
Max csak hánytam az Atleti "focijától"
Iscon kívül mi sem toltuk szebben. Valamint ők akartak, a mi fiaink meg nem.

Max ketrecharcot akartak,mert focihoz közük nem volt.....szerintem ott ülnek most az öltözőben,és egymásra nézve kérdik, ez meg hogy lehetett? 2:0?
Ez kandi kamera ugye?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. január 7., szerda 23:01

Nem mintha bárki is jól játszott volna a csapatunkból,de még így is kilógott lefelé Bale,Arbeloa,és Khedira.Utóbbi amikor a vége felé középről eszetlenül ívelt egy katasztrofálisat üres területre... :lol::lol:


Mindenesetre ez így nagyon kevés egy szerintem egyáltalán nem jól játszó Atletico ellen... :(
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 23:00

Az a baj, hogy annyi embernek kéne a padon ülnie, hogy a Castillának kéne kiállnia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. január 7., szerda 23:00

Visszavágón pihenjen az egész banda, egy 0-3 és lehet menni tovább. A gond meg az, hogy elöl nem csak Bale van a béka feneke alatt, de a BBC másik két tagja is.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 7., szerda 23:00

CS0ki írta:Nekem nem volt nagy bajom a meccsel, talán mert annyira nem érdekelt...Idén nálam a bajnokság a prioritás, mellé a BL. Mivel nem vagyunk top formában, nem biztos, hogy rosszul jön az a pár üres hét, amikor pihenhetünk, barcelona-atletico meg egymás nyúzza.

Kár, hogy pont ez a köcsög atletico, de ez van.
Minden szavaddal egyetértek. Egy bajom van: nem tudtunk egy ép-kéz láb támadást vezetni, ami nem sok jót ígér a jövőre. A BL legesélyesebbjének én a Chelseat tartom, velük nem tudom, mit fogunk kezdeni.

A kupát viszont nem siratom. Tényleg nincs szükségünk ezekre a meccsekre. Hadd csépelje egymást az Atma és a Barca. Kis szerencsével az a párharc a bajnokságot a kezünkbe adhatja.

Dolgozni kell tovább. Ja és remélem kövi meccsen James és Bale a padon kezd.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2015. január 7., szerda 22:59

Elég vicces, hogy az AtMa a gólig nem kapott sárgát. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 22:58

Max csak hánytam az Atleti "focijától"
Iscon kívül mi sem toltuk szebben. Valamint ők akartak, a mi fiaink meg nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 22:58

Egy hurka és gusztustalan AM, és egy töltött káposztával teli Real madrid meccse volt.....1 góllal biztosan jobbak voltunk,nagyon nagy mázlijuk volt,igy fenn kell tartani a visszavágóra hogy forditsuk meg,sajnos képesek a semmiből hozni meccseket,amire magyarázat nem létezik,talán csak pataki Attila tudja...én biztosan nem. Szinte mindenben jobbak voltunk,de még is 2 lett....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 7., szerda 22:57

CS0ki írta:Nekem nem volt nagy bajom a meccsel, talán mert annyira nem érdekelt...Idén nálam a bajnokság a prioritás, mellé a BL. Mivel nem vagyunk top formában, nem biztos, hogy rosszul jön az a pár üres hét, amikor pihenhetünk, barcelona-atletico meg egymás nyúzza.

Kár, hogy pont ez a köcsög atletico, de ez van.
Az az érdekes, hogy én is... Itt ültem néztem a meccset, de egy dekát nem voltam ideges. Max csak hánytam az Atleti "focijától"

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 7., szerda 22:56

Igazából engem nagyon nem hatott meg a meccs. A kupa nekem annyira nem volt fontos. Meg Ancelottinak se, hogy nem a legerősebb kezdővel kezdett. Meg tudtam, hogy mit várhatok az Atmától és hogy milyen játék lesz. Csak nincs szerencsénk, hogy pont egy vesztes széria közbe jöttek. Ennyi az egész. Ha ez egy komolyabb bajnoki, vagy egy BL akkor gála kezdő és jobban odateszik szerintem magukat a fiúk. :) Viszont Balet nagyon el kéne felejteni csak mínusz egy ember. Részemről az van, hogy ha majd hétvégén is ilyen lesz a játék akkor majd pánikolok, de egyelőre nem. Annyi az idegesítő, hogy köze nem volt a meccshez az atmának és nyertek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 22:56

gg, wp, Isco meg Varane, akikre nem tudok haragudni.

Bale, első félidő csakcsak, második 0
Ramos, idióta pöcs
Marcelo, faszért nem tudsz beadni
Arbeola, faszért nem tudsz beadni, legalább jól lerúgtad Gabit
Khedira, előző ürgével egyetemben FÉKEK
James, wtf
Toni, 5. szöglet, ami nem jött be tőle, akkor ne te rúgd, tényleg fárad
Benzema, hogy nem tudsz belerúgni egy egészségeset abba a kerek szarba.......
Cristiano, neked meg meg kéne ilyenkor halni, de feladod és reklamálsz
Jesé, kis meccseken erőltessük ne ilyenkor, mert borzalom nézni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nusser » 2015. január 7., szerda 22:56

Amúgy lehet csak én érzem úgy, de a támadójátékunk iszonyatosan leegyszerűsődött...beíveljük majd lesz valami...soha egy váratlan villanás, egy normális átlövés, max néha CR, de az ő lövéseiben sem érzem a veszélyt...30-ól ellövi..álltalába kapu közepébe. Baleről ne is beszéljünk...16-on kívülről esélytelen a kapu eltalálása...olyan darabos a faszi, hogy hihetetlen. És ami a legjobban hiányzik belőle abszolút meg a csapatból is, az a lendület, és a pontosság előre játékban.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 7., szerda 22:56

Sajnos gáz ez az eredmény, bár most annyira nem vagyok szomorú, jó lett volna triplázni, de egyértelműen a kupa a legkevésbé fontos kupa idén. Ha egy Sevilla vagy Villarreal lett volna nem lenne cink, csak pont a köcsögMadrid ellen.. :-(
Viszont ezek ellen lassan évek óta nem megy. Szerencsére a legfontosabb meccset hoztuk ellenük, de sajnos azóta folyamatosan szopunk ellenünk, 4 meccs 0 győzelem. Tényleg hihetetlen mekkora antifocit játszanak, és EREDMÉNYESEN. A szokásos szögletgóljukat most is meglőtték. Fáradt a csapat ez egyértelmű (mondjuk a többi nagy csapat ezt hogy küszöböli ki?), elért minket a hullámvölgy, bízzunk Modric minél hamarabbi felépülésében, akkor talán Kroos is feljavul mellette. Szegény CéRonaldo is visszaesett az utóbbi hetekben, remélem azért nem lőtte ki magából a gólokat még. :D

Viszont nem jó ómen ez a 3 vereség zsinórban. :( :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. január 7., szerda 22:59-kor.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. január 7., szerda 22:55

CS0ki írta:Nekem nem volt nagy bajom a meccsel, talán mert annyira nem érdekelt...Idén nálam a bajnokság a prioritás, mellé a BL. Mivel nem vagyunk top formában, nem biztos, hogy rosszul jön az a pár üres hét, amikor pihenhetünk, barcelona-atletico meg egymás nyúzza.

Kár, hogy pont ez a köcsög atletico, de ez van.

+1.

Csak sajnos a mutatott játék és a játékosok formája, erőnléte más dolgokat is előrevetít. De majd Carlóék megoldják.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég