Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 16., kedd 22:44

Csak jutott mára is egy rekord:
Ez volt a Real Madrid 50. győzelme 2014-ben, ami új rekord. Az eddigi csúcstartó a Barcelona volt, akik 2012-ben 49 győzelmet arattak.
Egy másik, 176 gól a naptári évben, a Barcának 175.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 16., kedd 22:41

azt hittem csak én szavazok a walesi bárdra..ki volt az az aljas... :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 16., kedd 22:38

Realista24 írta:Senki nem szavaz? :mrgreen:
ottvan elisdőlt. :lol: 100%
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 16., kedd 22:37

Senki nem szavaz? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 14., vasárnap 15:06

Nem csak James,hanem Bale, Di Maria....azokra akik magas osszegert lettek aruba bocsajtva, de annyit mutatnak mint ez a szerncsetlen Illara. Semmivel tobbet..... :roll:
yAz előbbi két úriember azért gólokkal járult hozzá egynémely meccshez.Persze abban egyetértünk hogy ez még azért kevés.DM -nek meg volt egy baszott jó fél éve,ami miatt jól is szálltunk ki belőle.Illarra meg majd elválik...de nyipván alap emberként számítana magára,ahhoz meg messzi van...gondoljunk csak bele,ha már árakról vitázunk,hogy mennyibe került ő,meg mennyibe Tony Kroos...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 14., vasárnap 14:28

morientes írta:
Igy elso hallasra tenyleg sok volt erte a penz, de ha itt marad ugy 7-8 evre es hozza ezt a kiegeszito szerepet(foleg ezt mostani egesz jo jatekot)es nem lesznek sirasok dupla gazsiert, akkor talan meg mondhatjuk, h vissza hozta az arat...azt a 30 misit...azert megsem 80 misi volt.
>>>>>>>
Másfelől meg,lehet félreérthető voltam,de mikor azt mondtam hogy nem lehet elvárás,azt Illarra saját magával szembeni elvárására gondoltam
Érted,szal itt amire kihegyeztem,az nem feltétlen a klub elvárása Illarraval szemben,hanem hogy hogyan képzeli el ő.Másfelől ez a 80 milla megint burkoltan Jamesre utal,de most ennek az Illarra témához semmi köze :)
Nem csak James,hanem Bale, Di Maria....azokra akik magas osszegert lettek aruba bocsajtva, de annyit mutatnak mint ez a szerncsetlen Illara. Semmivel tobbet..... :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 14., vasárnap 14:11

Igy elso hallasra tenyleg sok volt erte a penz, de ha itt marad ugy 7-8 evre es hozza ezt a kiegeszito szerepet(foleg ezt mostani egesz jo jatekot)es nem lesznek sirasok dupla gazsiert, akkor talan meg mondhatjuk, h vissza hozta az arat...azt a 30 misit...azert megsem 80 misi volt.
>>>>>>>
Másfelől meg,lehet félreérthető voltam,de mikor azt mondtam hogy nem lehet elvárás,azt Illarra saját magával szembeni elvárására gondoltam
Érted,szal itt amire kihegyeztem,az nem feltétlen a klub elvárása Illarraval szemben,hanem hogy hogyan képzeli el ő.Másfelől ez a 80 milla megint burkoltan Jamesre utal,de most ennek az Illarra témához semmi köze :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. december 14., vasárnap 0:39

Illarrához annyit, hogy szerintem egész jól játszik. Sőt, számomra meglepően jól.
Valamivel lassabb mint Modric (mármint most mozgásra gondolok), és Ő inkább oldalra szokott indulni a labdával, míg Modric előre. Ugye ez azért van, mert a spanyol kicsit hátrébb szeret/szokott játszani, mint a horvátunk.
De az Almeria előtti meccsen csak néztem, hogy olykor milyen passzokat vállalt be, és bejöttek Neki. Remek kiugratásai, és indításai voltak. Az Almeria zártabban védekezett, meg agresszívebben. A mozgás is kevesebb volt, ezért is szenvedett a csapat.
A túl defenzív részhez még annyit fűznék hozzá, hogy emlékeim szerint Ancelotti nyilatkozta azt, hogy megkérte őt, hogy inkább a védekezéssel foglalkozzon. (Lehet túl sokat beszélget Khedirával? :mrgreen: )

Bale meg még mindig testidegen módon mozog. :kivagyhe:

Casillast meg nem értem. Almeria előtti (vagy az előtti? :hmmm: ) meccsen a 10 kirúgásából 2-3 volt szar, de nem jött ki egyszer sem a kapuból. Almeria ellen képtelen volt rendesen eltalálni lábbal a bogyót, de mindháromszor jól jött ki a beívelésre. Ha egy-egy meccsen külön-külön megy a dolog, akkor miért nem megy mindkettő egyszerre?!
Szép volt a 11-es védés, de azért valljuk be, nagy mák kellett hozzá.

Marcelo már megint mit játszott (elől és hátul is). Magic. :salute:

Isco szerintem nagyon nem találta fel ma magát. A gólján kívül nem igen voltam megelégedve Vele.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 19:04

morientes írta:
Mivel manapssag nehez talalni olyan embereket is akik egesz jok es elfogadjak, hogy sokadik a sorban....akar meg hosszu tavon is maradhat a spanyol.
Lehet,de érted,kifizetett a klub egy rahedli pénzt,de nyilván nem azért hogy egy Xabi utódnak kikiáltott valaki koptassa a padot.
Másfelől meg,lehet félreérthető voltam,de mikor azt mondtam hogy nem lehet elvárás,azt Illarra saját magával szembeni elvárására gondoltam.
Igy elso hallasra tenyleg sok volt erte a penz, de ha itt marad ugy 7-8 evre es hozza ezt a kiegeszito szerepet(foleg ezt mostani egesz jo jatekot)es nem lesznek sirasok dupla gazsiert, akkor talan meg mondhatjuk, h vissza hozta az arat...azt a 30 misit...azert megsem 80 misi volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 18:38

Szerintem amíg Modric fel nem épül, és hozza az átlag vagy átlag feletti statokat, addig én sem fogok rá panaszkodni.
Persze,de nem erről beszéltem....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. december 13., szombat 18:11

morientes írta:
Jim írta:azért Illarára nem lehet panasz mostanában,
még ha nem is azon a szinten, de tudja helyettesíteni Modricot
Helyettesíteni igen,de pótolni nem...
Szerintem amíg Modric fel nem épül, és hozza az átlag vagy átlag feletti statokat, addig én sem fogok rá panaszkodni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 13., szombat 17:53

Én annyit hozzátennék az Illarramendi témához, hogy szerintem ő minél többet fog játszani, annál jobban fog játszani. Tegnap is az egyik legjobbunk volt és védekezésben szerintem már meggyőzően játszott. Támadásban is láthattunk tőle már kockázatosabb indításokat és nem csak az alibit tolta. Könnyen lehet, hogy elkapja ő is a fonalat és nyugodtan lehet majd rá számítani. Technikás, okos, szorgos játékos, szóval bőven ki lehet majd használni szerintem, de játszatni KELL. Tökéletes lehet majd a Kroos-Modric páros cseréjének, ha játszatjuk és komolyan számítunk rá és ez alatt nem azt értem, hogy Carlo elmondja, hogy bízik benne, aztán becseréli 10 percekre... Az baromság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 17:44

Mivel manapssag nehez talalni olyan embereket is akik egesz jok es elfogadjak, hogy sokadik a sorban....akar meg hosszu tavon is maradhat a spanyol.
Lehet,de érted,kifizetett a klub egy rahedli pénzt,de nyilván nem azért hogy egy Xabi utódnak kikiáltott valaki koptassa a padot.
Másfelől meg,lehet félreérthető voltam,de mikor azt mondtam hogy nem lehet elvárás,azt Illarra saját magával szembeni elvárására gondoltam.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 17:36

Csabi írta:illarrából nagyon hiányolom azt, ami az U válogatott meccsen mutatott és láttam tőle. az aggresszivitást. nagyon bátortalan, pedig ez már a 2. éve itt. de még mindig látni, hogy nem meri nagyon meghúzni, inkább mindig a biztosra. ez a mourinho féle csapatba tökéletes lett volna, vagy egy capello csapatba is az lenne, de most, ahol az összes középpályás támad és védekezik, itt kevés.
morientes írta: +1
Nagyon nyomja a teher,hogy a Real Madridban játszik.Ha ezen nem lép túl,akkor nem sok időt jósolok neki itt.Ha csak nem beugrónak.Annak jó,de ez nem lehet nála szempont.
Lehet akar szempont is....nem tudhatjuk.
Mivel manapssag nehez talalni olyan embereket is akik egesz jok es elfogadjak, hogy sokadik a sorban....akar meg hosszu tavon is maradhat a spanyol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 13., szombat 17:32

Csabi írta:illarrából nagyon hiányolom azt, ami az U válogatott meccsen mutatott és láttam tőle. az aggresszivitást. nagyon bátortalan, pedig ez már a 2. éve itt. de még mindig látni, hogy nem meri nagyon meghúzni, inkább mindig a biztosra. ez a mourinho féle csapatba tökéletes lett volna, vagy egy capello csapatba is az lenne, de most, ahol az összes középpályás támad és védekezik, itt kevés.
én azt érzem vele kapcsolatban, hogy olyan mint a szokásos stréber gyerek matekon..megcsinálja a feladatát, jelentkezget, lelkes, de nincs benne semmi váratlan, nincsen súlya a játékának, csak az elvártat hozza

amivel nincs akkora baj, a kisebb meccseken simán be lehet rakni, nem változtat a csapat játékán lefelé vagy fölfelé, csak elég drága volt azért, és xabi utódjának lett kikiáltva, amitől azért messze van..bár szerencsére lett egy Kroosunk
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 17:29

Csabi írta:illarrából nagyon hiányolom azt, ami az U válogatott meccsen mutatott és láttam tőle. az aggresszivitást. nagyon bátortalan, pedig ez már a 2. éve itt. de még mindig látni, hogy nem meri nagyon meghúzni, inkább mindig a biztosra. ez a mourinho féle csapatba tökéletes lett volna, vagy egy capello csapatba is az lenne, de most, ahol az összes középpályás támad és védekezik, itt kevés.
+1
Nagyon nyomja a teher,hogy a Real Madridban játszik.Ha ezen nem lép túl,akkor nem sok időt jósolok neki itt.Ha csak nem beugrónak.Annak jó,de ez nem lehet nála szempont.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 13., szombat 17:21

illarrából nagyon hiányolom azt, ami az U válogatott meccsen mutatott és láttam tőle. az aggresszivitást. nagyon bátortalan, pedig ez már a 2. éve itt. de még mindig látni, hogy nem meri nagyon meghúzni, inkább mindig a biztosra. ez a mourinho féle csapatba tökéletes lett volna, vagy egy capello csapatba is az lenne, de most, ahol az összes középpályás támad és védekezik, itt kevés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 16:50

Jim írta:azért Illarára nem lehet panasz mostanában,
még ha nem is azon a szinten, de tudja helyettesíteni Modricot
Helyettesíteni igen,de pótolni nem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 13., szombat 16:48

Most lestem meg a meccset, úgy, hogy már tudtam az eredményt. 1-2 kósza hír alapján gyenge meccsre számítottam, de érdekes módon szerintem nem volt rossz, pedig tudtam mi fog történni. :)

Voltak jó teljesítmények, voltak gyengébbek is, de szerintem 1-2 meccsünk az utóbbi időben ennél sokkal szarabb volt. És nem csak izgalomban, hanem teljesítményben is.
A védelmünk korrekt, nagyjából mindenkivel elégedett voltam. Az ilyen életük gólja dolog meg pont azért van, mert nagyon jó a védelmünk, egy kis csapat aligha fogja kigurigázni, így sokszor lövik el távolról, aztán néha-néha beakad.
A középpályánk kicsit visszafogottabb, Illara egész jó volt, bár jóval egyszerűbb a játéka, mint Modricnak, de a védekezés részt egész jól megoldja. A gólnál azért lehetett volna határozottabb. Isco kicsit szürke volt, Kroos is, de az ívelése Carvajalnak a védők mögé azért nem volt semmi.
Bale gyenge, ahogy szokta az utóbbi időben, a fejest remekül megoldotta, de amúgy sok rossz megoldás. És a védekezés továbbra sem nagyon megy neki. Nekem Benzema tetszett, volt 4-5 egészen fasza kiugratása, remekül érzi a fellőtt labdák megtartását, majd a beinduló emberek elé rakását. Az ilyen irányítgatós Benzemát bírom, és kell is, mert a középpálya ebben a felállásban jóval kevésbé kreatív, többet kell visszalépnie szervezni.
R szerintem hetek óta nincs nagy formában, a korábban mutatott játéka egyszerűen parádés volt, a rengeteg gól mellett a mezőnyben is kiemelkedő volt. Az utóbbi időben ebből nem sok maradt, de ennyi gólt lőni még így is...beszarás. A 16-oson belüli helyezkedése neki a legjobb a csapatból.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. december 13., szombat 15:42

azért Illarára nem lehet panasz mostanában,
még ha nem is azon a szinten, de tudja helyettesíteni Modricot


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég