Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 10:56

Hakimi eléggé leves volt a BM ellen, de elvileg sérülten játszott, nyilván nagy upgrade lenne, ahogy mondjuk Reece James is.

De nekem az is megteszi, ha rámegyünk Nuno Mendesre és Tobias megkapja a bizalmat, csak nem értem vele mit akarunk, bőven lenne lehetőség próbálgatni, miért jobb ha ezzel nyárig várunk?
Nem illik.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 16., csütörtök 10:36

ziro4vr írta: Neymar és Messi off lesz nyáron szerintem, marad a teknős meg egy közepes képességű zsoldos sereg, igazolás kényszerben lesznek. De ez itt off.
Hat figyelj, ha elmegy Messi es Neymar, biztos ok is beruhaznak par vilagklasszisra. Irjak Salahot, aki nem Messi kepessegu, foleg iden, de elotte nagyon jo szamokat hozott. Vesznek egy izomcsatart, aki mellett szeret jatszani igazan Mbappe. Neymar minden evben kenye-kedve szerint jatszott. Ha volt kedve, vilagklasszis volt, elmeny volt nezni a jatekat, ha meg nem, akkor eszrevehetetlen volt. Tobb volt az utobbibol egyebkent, Messi meg eleve csak ugy eppenseggel elvolt Parizsban, a vbn jatszo Messi es a Psgben jatszo Messi ket kulonbozo szemely. En amondo vagyok, hogy ezzel erosodne a legtobbet a Psg.

A legjobb pedig az lenne, ha a ket legnagyobb baratsagban levo jatekos elvagyakozna, akik nevszerint Mbappe es Hakimi. Hatalmas upgrade lenne a csapatnak. Bele sem mernek gondolni, hogy lenne egy Cama-Vini es egy Hakimi-Mbappe szelunk…

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 10:17

Neymar és Messi off lesz nyáron szerintem, marad a teknős meg egy közepes képességű zsoldos sereg, igazolás kényszerben lesznek. De ez itt off.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 10:11

ziro4vr írta: Mehetne a Neymar vonattal Párizsba is. :mrgreen:
De Neymar elvileg jegyet kap a londoni expresszre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 9:57

Mehetne a Neymar vonattal Párizsba is. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 16., csütörtök 9:48

hehetheoriginal írta: igy latom en is.
vinicius fizikalis adottsagokban jobb jatekos, de rodrigo jobban latja meg a kombinaciok lehetoseget, a kis összjatekokat, kar hogy pehelyleptu gyenge teste van hozza, sosem lesz alapember es meghatarozo jatekos.
a két játékost kéne összegyúrni, akkor nem hánynám magam pocakon talán

btw ahogy hallom vinicius kilepett a nike szerzodesebol - 2018ban hosszabbitottak vele 10 evre, csak aztan emberunk alapember lett es megnyert mindent a klubbal, szoval tobb penzt akar - kivi vagyok milyen lépő lesz a lábán, csak ne adidas pls, akkor már inkabb puma.
Igen, volt hír, hogy megy a Neymar vonalra es Pumat huz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 9:40

igy latom en is.
vinicius fizikalis adottsagokban jobb jatekos, de rodrigo jobban latja meg a kombinaciok lehetoseget, a kis összjatekokat, kar hogy pehelyleptu gyenge teste van hozza, sosem lesz alapember es meghatarozo jatekos.
a két játékost kéne összegyúrni, akkor nem hánynám magam pocakon talán

btw ahogy hallom vinicius kilepett a nike szerzodesebol - 2018ban hosszabbitottak vele 10 evre, csak aztan emberunk alapember lett es megnyert mindent a klubbal, szoval tobb penzt akar - kivi vagyok milyen lépő lesz a lábán, csak ne adidas pls, akkor már inkabb puma.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 16., csütörtök 9:35

realmadrid95 írta: Vini mennyire hianyzott, vagy mennyire nem hianyzott tegnap? Sajnos nem lattam a meccset. Koszi elore is!
Csapat jatek szerintem gordulekenyebb volt Rodrygoval a bal oldalon, aki sokkal kevsebbet cipeli es joval elobb passzol.

Az egyedul neki megyek a vedelemnek lehetosegekbol kevesebb volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 16., csütörtök 9:22

Nyilván ez az Elche asszisztált erősen nekünk tegnap, de bőven jól ment a játék. Cama végre a kp-n nem elbújt és folyamat rossz helyre helyezkedett, hanem egyik pillanatban még szerelt a jobb oldalon a másikon már a balon üresen kérte a labdát. Jó volt nézni ezt a kp-t, volt mozgás, a legnagyobb ellenségünk az álló foci amit tegnap is elő-elő vettünk néha, de rendben volt az most. Ceba és Asensio egyértelműen szerződésért játszik. Előbbinek meg is adnám, még ha olyan sokra nem is tartom. Utóbbitól nagyon félek, de tegnap amikor láttam becsúszva küzdeni a labdáért akkor azért nem kicsit meglepődtem :D
Rodrygonak jól állt a bal oldal egyébként, Benzema sajnos több jó passzt sem tudott gólra váltani. Egy jó önbizalom növelő meccsnek ez kitűnő volt. Nagyon gyorsan elgondolkodnék Madridban, hogy ez a védelem legyen az alap kezdőnk addig amíg sérülés nem történik.
realmadrid95 írta: Vini mennyire hianyzott, vagy mennyire nem hianyzott tegnap? Sajnos nem lattam a meccset
Nehéz megmondani a kis ellenállás miatt. Biztos beforgatta volna a védőket párszor, de a jelenlétében kitudja mennyire ment volna át az Elche is favágóba. Nekem tegnap nem hiányzott és a jövőben többet használnám Rodrygot ebben a szerepben, mert nem is teljesen szélsőt tolt. Kár, hogy jobb oldalon totál használhatatlan, mert elég jó lenne, ha akár meccs közben is oldalt tudnának váltani.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 16., csütörtök 9:16

Vini mennyire hianyzott, vagy mennyire nem hianyzott tegnap? Sajnos nem lattam a meccset. Koszi elore is!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 15., szerda 23:35

Ceballos, Camavinga bugik adták rendesen. Imádom ahogy Ceba kanyarítja futóra valamelyik brazilnak. Ma épp Rodrygónak dobott vagy 5 kulcspasszt. Ez a kp szerintem a legjobb perpillanat, két Duracell energiabomba (Cama, Fede) + Ceba. Aztán még Fehér Gandalf is cameózott egyet.

A kondink faszának tűnik, ez a lényegi szakaszra kanyarodva jó jel.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 15., szerda 23:27

békés meccs volt
Asensio meglepő "cselezései" utáni gólja nyugalmat adott :D

legalább Benzema gyakorolt büntetőt lőni
Marianotól megkímélhetett volna a mester...
Arribas kicsit későn állt be, így nem sok mindent csinált

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 15., szerda 23:25

Faust írta: Hat ez az Elche kb a magyar bajnoksagban is alsohazas lenne, de legalabb nem kellett szenvedni veluk, es legalabb nem izommal kompenzaltak. Kellett mar egy ilyen meccs a sracoknak.
A merkozesen ket tokeletesen kivitelezett Zidane cselt is lathattunk, illetve Militao rabonaval adja be a labdat az ellenfel tizenhatosan belul. Ezzel mindent elmondtam a meccsrol :lol: :lol: :lol:
:goat:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. február 15., szerda 23:23

LiamGallagher írta: Nyerünk 4-0-ra és kuss van? :mrgreen: Rég volt már ilyen gála pedig :D
Nem ehhez vagyunk szokva, nah. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 15., szerda 23:21

Hat ez az Elche kb a magyar bajnoksagban is alsohazas lenne, de legalabb nem kellett szenvedni veluk, es legalabb nem izommal kompenzaltak. Kellett mar egy ilyen meccs a sracoknak.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. február 15., szerda 23:19

Nyerünk 4-0-ra és kuss van? :mrgreen: Rég volt már ilyen gála pedig :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 12., vasárnap 10:19

Én azt a pillanatot várom, amikor majd Cama lehiggad/kikopik belőle a szeleburdiság, mert onnantól szerintem kategóriát teremt majd és fogalom lesz ő is. A harmadik gólt én inkább neki adom, meg a hosszabbításban is majdnem gólt ért a kajlasága (volt egy jelenet, amikor bevitte a sűrűbe, forgolódott, elesett, 3an indultak a kapu felé?, az a ligában, 1-1-nél, ugyanúgy a 95. percben vereség...). Amúgy le a kalappal előtte, meccsek óta telj. korrektül hozza bh-ben is, kincs a srác, én nagyon kedvelem.

Rüdi ekézésvel még várnék, mert nagyon összevissza volt a szezon idáig, a védelmek és előttük a középpálya is már az 1000sokadik formációban álltak fel, úgy minden van, csak stabilitás/összhang nincs. Nyilván benne volt 2 gólban, ez viszont igaz..

Viszont ez egy jó alap lehet a következő 3-4 hétre, továbbra is futószalagon jönnek 3-4 naponta a meccsek, biztos jobb érzés klub vb győztesként. Komoly sorozat lesz az osa-pool-atma-barca-betis így sorban.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 12., vasárnap 8:01

Ancelotti: "My future? I'm not leaving Real Madrid until they kick me out."

Perez: hold my beer :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. február 12., vasárnap 0:16

chronic írta: NSO címlap:
Három gólt kapott a csicska madrid ez 72-es félkövér ariellel,mellette 16-os betűmérettel,hogy de így is spanyol csapat nyerte a klub vb-t.. :lol:
Itt is ugyanezt írják 10bol 8an.

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2023. február 11., szombat 23:21

dzsi91 írta: Fontos trófea. Ilyet ritkán lehet nyerni úgyhogy nálam ez volt az egyik Cél erre a szezonra Gg.
+ a mezen lévő embléma 1 évig. Az azért odabasz B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég