Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 26., csütörtök 23:39

Nem hianyzott ez a plusz harminc perc a labakba, de hat na, ezeket a fergeket mindig orom elverni. Tornom kell a buksimat, van-e gusztustalanabb brigad ezeknel a ketrecharcosoknal.

Mendy remelem sokaig serult.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 26., csütörtök 23:37

dzsi91 írta: Mehetne a hídra a molinó, hogy Madridban senkit nem érdekli az atleti :D

Elődöntő hány meccses?
2.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 26., csütörtök 23:36

Mehetne a hídra a molinó, hogy Madridban senkit nem érdekli az atleti :D

Elődöntő hány meccses?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 24., kedd 18:26

hehetheoriginal írta: Krosz modrict konnyu lesz elengedni - mar ha a csapat a fontos es nem a jatekos -, mert a teljesitmenyuk nem ad ra okot, hogy folyamat alapemberek legyenek.
Ezek mellett persze nagyon fontos, hogy egy cami pl erezze a bizalmat es ha hibazik is tanuljon belole es ujra nekifusson a feladatnak, es kapjon lehetoseget.
Tucsitol is joval tobb kell, de.ugy latszik o krosz tipusu jatekos, es nem baszoneger, aki rendet csap a kisgyerekek kozt.
Egy nyáron elengedni mindkettőt óriási hiba lenne, függetlenül attól, hogy más is érkezne. Nyilván szükség lenne itt újabb emberekre, de nem a középpálya az elsődleges, ahol egyébként amúgyis tolongás van. Jelenleg ugye Modric, Kroos, Tchouaméni, Camavinga, Valverde és Ceballos játszik a 3 poszton. Szerintem ésszerűbb lenne az alapemberek között a sorrendet felcserélni a nyáron. Ezen felül pedig az is megállapítható, hogy nem középpályás kell a csapatba, nem a kp-ra kellene pénzt költeni. Csatár és szélsőhátvédek kellenek.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 24., kedd 13:04

rikko írta:
hehetheoriginal írta: Krosz modrict konnyu lesz elengedni - mar ha a csapat a fontos es nem a jatekos -, mert a teljesitmenyuk nem ad ra okot, hogy folyamat alapemberek legyenek.
Ezek mellett persze nagyon fontos, hogy egy cami pl erezze a bizalmat es ha hibazik is tanuljon belole es ujra nekifusson a feladatnak, es kapjon lehetoseget.
Tucsitol is joval tobb kell, de.ugy latszik o krosz tipusu jatekos, es nem baszoneger, aki rendet csap a kisgyerekek kozt.
Az a két fehér ember több IQ-t dob a közösbe, mint az összes többi játékosotok együttvéve. Ok , Karim még (sztem) rettentően intelligens focista. A többi említésre sem érdemes.
Perez helyében nem verőnégereket keresnék, hanem némi IQ-t.
Amikor játszik a két agy, akkor teljesen más a focitok. Ahogy ők nincsenek, maximum erőből tudjátok hozni a meccseiteket. Ezt látjuk már egy ideje, hogy nem mindig elég.
A komoly gond az, hogy manapság nem nagyon van Kroos,Modric,Iniesta,Pirlo féle IQ a pályákon.
Ti is megoldottatok igy vagy ugy, hogy Iniesta es Xavi utan legyen valaki kozepen. Meg az oreg Busi nyomja, de mar korvonalazodik a Gavi-Pedri kp, nyilvan minosegben nem ugyanaz, es sok ido telt el, mig ok osszealltak es felnottek, de mi ebbol a szempontbol sokkal jobban allunk. Lattuk, hogy a Bilbao ellen egesz tokosen megoldottak a fiuk kozepen, az a Camavinga-Ceballos-Valverde jonak tunt, Tchouamenivel ok negyen nagyon faszak lesznek, es ha meg Perez hozzateszi Bellinghamet, akkor megvagyunk hosszu evekre. Lesz IQ, lesz ero, lesz dinamika, lesz finesz. Minden ami kell. Kurva nagy baj, hogy Mbappe igy beleszart a levesunkbe, de majd talalunk mast. Ra kell menni a szelsovedokre, mert ott van igazan nagy gaz.
:goat:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. január 24., kedd 11:30

Realista24 írta: Tcubol meg nem lattunk joforman semmit, de az igaz, hogy nem veroneger, de ezt mar lehetett tudni a leigazolasakor is.
és nem is Kroos típus.
ő inkább Kanté-Pogba keverék lesz

Odegaard, Bellingham, Barella, Kimmich, Kovacic
nálam ők lennének akik a 2 "öreget" fazonban tudnák pótolni

még Pedri, deBruyne, Thiago akinek esze is van a játékhoz, de (már) nem kellene egyik sem

a jelenlegi Fede, Cama, Tücsi trió mellé érkezik majd egy agyas is (+ Ceba szerintem marad) és megleszünk hosszú évekre.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. január 24., kedd 11:19

hehetheoriginal írta: Krosz modrict konnyu lesz elengedni - mar ha a csapat a fontos es nem a jatekos -, mert a teljesitmenyuk nem ad ra okot, hogy folyamat alapemberek legyenek.
Ezek mellett persze nagyon fontos, hogy egy cami pl erezze a bizalmat es ha hibazik is tanuljon belole es ujra nekifusson a feladatnak, es kapjon lehetoseget.
Tucsitol is joval tobb kell, de.ugy latszik o krosz tipusu jatekos, es nem baszoneger, aki rendet csap a kisgyerekek kozt.
Az a két fehér ember több IQ-t dob a közösbe, mint az összes többi játékosotok együttvéve. Ok , Karim még (sztem) rettentően intelligens focista. A többi említésre sem érdemes.
Perez helyében nem verőnégereket keresnék, hanem némi IQ-t.
Amikor játszik a két agy, akkor teljesen más a focitok. Ahogy ők nincsenek, maximum erőből tudjátok hozni a meccseiteket. Ezt látjuk már egy ideje, hogy nem mindig elég.
A komoly gond az, hogy manapság nem nagyon van Kroos,Modric,Iniesta,Pirlo féle IQ a pályákon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 24., kedd 8:29

Tcubol meg nem lattunk joforman semmit, de az igaz, hogy nem veroneger, de ezt mar lehetett tudni a leigazolasakor is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 24., kedd 8:27

Egyetértek, kivéve azt nem értem Csu csu milyen szempontból Kroos típusú? Játékban biztos nem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11144
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 24., kedd 7:37

Krosz modrict konnyu lesz elengedni - mar ha a csapat a fontos es nem a jatekos -, mert a teljesitmenyuk nem ad ra okot, hogy folyamat alapemberek legyenek.
Ezek mellett persze nagyon fontos, hogy egy cami pl erezze a bizalmat es ha hibazik is tanuljon belole es ujra nekifusson a feladatnak, es kapjon lehetoseget.
Tucsitol is joval tobb kell, de.ugy latszik o krosz tipusu jatekos, es nem baszoneger, aki rendet csap a kisgyerekek kozt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 24., kedd 6:56

A legnagyobb baj az, hogy ha azt szeretnénk, hogy Camavinga és Ceballos féle karakterek itt kiteljesedjenek, el kell engednünk hamarosan a Kroos-Modric vonalat. :'( A másodhegedűsként nem fog nekik menni...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 23., hétfő 16:22

Azért, faszán behúztuk ezt a két meccset, a tengeralattjárót is elraktuk a másodikban, pedig nem sokat adtam volna rá...
Bilbaoban, az meg mindig külön kategória...
Pont beestem Benzema csudagóljára, aztán Kroos is mit vert, olyan helyzetből ! Meg maga a lekészítés is.

Elég nagy pozitívum, hogy visszajöttünk az egyik meccsen, a másikon pedig bejött a "felforgatott" caspat. Nacho is maradhatna jobboson, Alaba meg vissza vezérnek.

Ideje volt már B-)

szrk
Aszkenszióra leszek még kíváncsi, lesz-e új kontraktus, mit kezd a lendületével....
Egyébként, Rodry nekem jobban tetszik, mint stabil kiegészítő. :hmmm:
Jah, valaki csak kellene, akit lehet stabil kezdőnek használni, és minőség is(konstans). Ázár helyett... :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 23., hétfő 14:52

Realista24 írta:
p.csabi1 írta: Nagy győzelem egy nagyon nehéz helyszínen.Le a kalappal! :agree:
Két micsoda góllal :salute:
Kellett a lelkemnek egy ilyen győzelem.

Ja, és ezért nem balhátvéd Cama.
Legalabb most kuzdottunk, de jo lenne, ha kontrollalnank inkabb a meccseket.

Bilbaoban mondjuk szep nyerni igy is, remelem ad egy jo loketet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. január 23., hétfő 11:49

Csabi írta:
Realista24 írta: Karim es Vini a mezuket adtak oda egy szurkolonak, Ancelottitol meg egy ragot kert az egyik szurkolo es kapott is :lol:
azt hittem használt rágóról van szó. csalódtam. :shutup:
mehetne is aukcióra, mint anno SAF utolsó MU-s rágója. :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. január 23., hétfő 11:45

Realista24 írta: Karim es Vini a mezuket adtak oda egy szurkolonak, Ancelottitol meg egy ragot kert az egyik szurkolo es kapott is :lol:
azt hittem használt rágóról van szó. csalódtam. :shutup:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 23., hétfő 10:05

Realista24 írta:
Realista24 írta: Karim es Vini a mezuket adtak oda egy szurkolonak, Ancelottitol meg egy ragot kert az egyik szurkolo es kapott is :lol:
https://twitter.com/totalcristiano/stat ... bt1amYIUGA

Imadom Ancelottit :D
Egy kincs ez az ember. :mrgreen:
Nagyon nagy forma.
Nálam ő a best a klubbedzők között. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11144
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 23., hétfő 9:19

Mi volt?
Volt meccs?
Győztünk?
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5173
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 23., hétfő 9:15

nem az hogy az egesz dobozzal hanem csak ket darabot :D maradjon neki meg az oltozoben is mert rendes cigi meg arrebb lesz
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 23., hétfő 8:47

Realista24 írta: Karim es Vini a mezuket adtak oda egy szurkolonak, Ancelottitol meg egy ragot kert az egyik szurkolo es kapott is :lol:
https://twitter.com/totalcristiano/stat ... bt1amYIUGA

Imadom Ancelottit :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 23., hétfő 8:37

Realista24 írta: Azt mondja a Ceba, hogy meg van 4 honapja a szerzodesebol, nincs jobb csapat, mint a Real Madrid. Szamos meccs van, ahol meg meg tudja mutatni magat, a teljesitmenyet, hogy kierdemelje a maradasat.

Carlo meg erinthetetlen jatekosnak nevezte a meccs utan.
Nem csodálom, EZ a Ceballos abszolút kellemes meglepeés, idénre/tavaly tavaszra valami átkattant nála, akárhányszor kerül a pályára, küzd-kapar, hajt, mint a gép. Ha a mentalitás marad, ez sok csapat ellen lehet elég..


A kezdő amúgy teljesen meglepett, legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy Carlo a jó csütörtöki telj. után kezdőbe rakja..
Nacho hatalmas kincs, eF.Norbi ritkán mond okosat, de igaza volt, hogy őt aztán rakhatod bárhova, ő ott jó lesz.. Sokszor írtam már, hogy LV helyett legyen inkább ő a jh, hisz stabil, van sebessége (jézus, még 3 jó beadása is volt tegnap). Persze előre nem olyan veszélyes (mint a prime Carva), de le van tojva, mert minden másban meg teljesen jó.

Fel van adva Carlonak a lecke, kíváncsi vagyok hogy reagál. Úgy tűnik néhány játékos a nehezebb utat választotta és pofázás helyett teljesítményt rak le. Van élet a kezdőn túl, kíváncsi vagyok, ha Carva, Alaba és Tchouaméni újra bevethetők, ugyanígy forgatna-e? Szerintem megtehetné, Nacho, Rüdi, Cama és Rodry bárki ellen berakhatók gyakorlatilag, nem sokkal gyengébbek, mint akit helyettesíteni kéne, és Ceba is kopogtat a percekért..

Mondom.. Kíváncsi vagyok akar-e/tud-e 15-16 játékost játékban tartani. Vannak akik bőven megérdemelnék.. Ez is szép volt, a csütörtök esti is, felőlem menhet tovább szépen a sorminta.. Hajrá! :agree:

Benz gólja meg: omfg.. De őt is el kéne kezdeni kímélni valahogy. Belőle nincs még egy és ha széthajtjuk, rajta veszt a csapat.

De ez most nagyon jól nézett ki.

(AnderHerrera: a csúcson akkor volt a csávó, amikor leköpte a city címert, tegnap az első sárgája lehetett volna a második, favágó :lol: )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég